Человек не терпит насилия!

Мер-рейдер у м. Біла Церква

Діючий міський голова Білоцерківської міської ради Київської області Савчук Василь Петрович, який і зараз балотується на дану посаду, за роки своєї діяльності засвітився у багатьох гучних скандалах. Починаючи з грабунку комунальних підприємств, корумпованого розподілу земельних ділянок та «кришування» рейдерів. Не випадково саме з Білої Церкви з’явилось всеукраїнське поняття «тітушок», оскільки очільник міста безпосередньо приймав участь у незаконних схемах. І сьогодні, коли політична кон’юктура в країні більш менш змінилась, Савчук В.П. не покидає напризволяще своїх вірних слуг, які виконували незаконні вказівки на позбавлення власності бізнесменів.

У 2013 році відбулось нахабне рейдерське захоплення одного із підприємств м. Біла Церква ТОВ «Агроком», у яке київський бізнесмен інвестував 12 млн. грн. (на той час це – 2,5 млн. $ США).  Сталося це за сприянням державного реєстратора виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Лещенка Андрія Віталійовича, який в супереч вимогам законодавства, здійснив реєстрацію змін до установчих документів щодо примусового виключення учасника товариства, який володіє часткою 70 % статутного капіталу.

І здавалось б, навіщо державному реєстратору наражати себе на таку відповідальність, а все тому, що був впевнений у своїй безкарності, Савчук В.П. обов’язково віддячить.

Проведеною перевіркою Мін’юсту виявлені кричущі порушення у діях державного реєстратора, рекомендовано міському голові притягнути до відповідальності та звільнити із займаної посади, звичайно, Савчук В.П. послухав рекомендації, та звільнив із посади, але шляхом переведення на більш привабливу – заступника начальника адміністративних послуг. Де будь-які погодження проходять через цей відділ, а отже, і усі корупційні питання.

Лише завдяки революції гідності відбулась зміна керівництва Генеральної прокуратури України, що вплинуло на хід розслідування у цій гучній справі та правоохоронними органами було завершено досудове розслідування та передано обвинувальний акт відносно Лещенка А.В. до суду. І тут Савчук В.П. не розгубився, зібрали трудовий колектив виконкому Білоцерківської міської ради у кількості 69 осіб, але від сили було не більше 20 чоловік, самі наближені до мера та проголосували за те, що б взяти Лещенка А.В. на поруки та звільнити від кримінальної відповідальності і Савчук В.П. за своїм підписом направив відповідне клопотання до суду.

Здавалося б, міський голова піклується за всіх своїх побратимів, колег-корупціонерів та ні ж, у 2012 році Білоцерківський міськрайсуд виніс обвинувальний вирок відносно начальника  відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради за отримання хабара у 6000,00 грн., (http://reyestr.court.gov.ua/Review/46956807) колосальна сума, а все завдяки тому, щоб звільнити хлібне місце для своєї людини.

Побачимо, який вирок винесе суд у цій справі.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Петя Порошок, наибавшей народ, как светоч Революции, на самом деле ставленник Фирташа и Левочкина!Это самый ФАЛЬШИВЫЙ и САМОВЛЮБЛЕННЫЙ презик! Но это Результат украинского тупохо лохотрна, избравшего Черновецкого и пр. Пусть Пэце и Сенику теперь отсасывают. Аот и весь сказ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ