Человек не терпит насилия!

ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВІД ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ ВІЙСЬККОМАТІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

До Вас звертається колектив військових пенсіонерів системи комісаріатів Львівської області, котрі не байдужі до долі нашої Держави у цей нелегкий час, в тому числі безпосередньо роботи комісаріатів Львівської області. Перш за все, ми дуже Вам вдячні за мудре рішення, щодо призначення військовим комісаром львівського обласного військового комісаріату п-ка САДОВСЬКОГО МИКОЛУ СТЕПАНОВИЧА. Разом з його прибуттям робота військкоматів області кардинально змінилася на краще. Попередній досвід його роботи у великих військових колективах ,чуйність до людських проблем, принциповість та вимогливість до підлеглих, тверезе розуміння ситуації, вміла співпраця з місцевими органами влади-дають позитивні результати, областю виконуються завдання за призначенням у необхідному об’ємі.
Проте, разом з тим, у цій наполегливій роботі існує ряд факторів, котрі вкрай негативно впливають на імідж військовослужбовців військових комісаріатів Львівської області, в очах спільноти Львівщини і суспільства в цілому. Так ряд офіцерів військкоматів області, не змінюючи своїх крісел, завдяки різним обманним маніпуляціям, спромоглися так би мовити, відбути АТО, з отриманням стартуса учасника. Організатором цього зухвалого обману був п/п-к ТІЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ(на той час т.в.о. військового комісара львівського обласного військового комісаріату),учасники:
-п-к АКУТІН ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ;
-п/п-к НЕДОКУС ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ;
-п/п-к ЛУЖНЯК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ;
-м-р СЕМЕНИНА БОГДАН ІВАНОВИЧ;
-м-р ЖУК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ;
-п/п-к АНКЛЕВИЧ ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ.
Все почалося з формування 3-го батальйону ТРО, організація формування якого була покладена на начальника відділу ТРО — заступника обласного комісара п-ка АКУТІНА Д.О., котрий сформував 3-й батальйон ТРО так, що до моменту його переформування(а це майже рік часу) у 3-й мотопіхотний батальйон і передачі до 24 ОМБР, ніхто не міг розібратися у його реальній кількості. Понад 120 військовослужбовців 3-го батальйону ТРО близько чотирьох місяців з вказівки п/п-ка ТІЩЕНКА О.В., та п-ка АКУТІНА Д.О.,без будь-яких законних на те підстав ,проходили службу не по місцю дислокації частини, а в обласному та районних військкоматах Львівщини, що сприяло значному зниженню стану бойової готовності 3-го батальйону ТРО.А вище перераховані офіцери обласного військкомату неодноразово організовували такі собі виїзди до начебто розташування 3-го батальйону ТРО, з метою уточнення реальної ситуації справ та вирішення питання списання волонтерського майна та виділених коштів. Виїзд здійснювався під керівництвом п/п-ка ТІЩЕНКА О.В., на власному автомобілі. Кожен з учасників виїзду мав окреме завдання.
Начальник відділення забезпечення Львівського ОВК-м-р СЕМЕНИНА Б.І., займався питаннями виготовлення фіктивних актів на начебто знищеного в ході бойових дій волонтерського майна.
Начальник відділу фінансового забезпечення Львівського ОВК — п/п-к НЕДОКУС І.В., займався питаннями списання коштів виділених ОДА та РДА і іншими установами(що начебто також згоріло в ході бойових дій).
Т.в.о.військового комісара Бродівського ОРВК п/п-к АНКЛЕВИЧ Я.М., займався забезпеченням пальним, їжею, спиртним на весь час перебування усіх у відрядженні, методом обману волонтерських і інших організацій Бродівського та Буського районів Львівської області.
Начальник відділення особового складу Львівського ОВК п/п-к ЛУЖНЯК М.В. намагався вивести облік особового складу 3-го батальйону ТРО,з урахуванням незаконно відсутнього особового складу, згідно вказівок п/п-ка ТІЩЕНКА О.В. та п-ка АКУТІНА Д.О.
Заступник військового комісара Львівського ОВК-п-к АКУТІН Д.О. залишався за п/п-ка ТІЩЕНКА О.В. у часи його відсутності. Останній був відсутній завжди, тому що перебував у місці дислокації 3-го батальйону ТРО не більше дня, проїхавшись по деяким блокпостам, для того щоб його бачили, а далі виїздив на власному джипі до Харківської обл., де організовував собі пристойний відпочинок і розваги.
Враховуючи що за своїм функціональним призначенням офіцери Львівського ОВК не можуть бути використані в будь-яких бойових операціях, як такі що не мають бойового досвіду, весь вище перерахований особовий склад Львівського ОВК без будь-якої потреби ,у якості екскурсії, каталися по блокпостам та активно споживали спиртні та їстівні запаси волонтерів Бродівського та Буського районів. Бачучи все це, особовий склад 3-го батальйону ТРО, попередив ультимативно ,що більше не хоче бачити у місці дислокації 3-го батальйону ТРО п-ка АКУТІНА Д.О. підполковника Тіщенка за зухвале і хамовите відношення до особового складу та інших.
Як результат, усі ці псевдо учасники АТО, нехтуючи будь-якою мораллю, повагою до дійсних учасників АТО, котрі здобували цей статус, перебуваючи певний час в надскладних умовах бойової обстановки ,скористалися і користуються цим статусом.
Так:п/п-к ТІЩЕНКО О.В.-який ледь справлявся з посадою Золочівсько-Перемешлянського військового комісара (шпк-підполковник), призначений Личаківсько-Шевчеківсько-Залізничним військовим комісаром (шпк-полковник), з освітнім рівнем бакалавр, і не є для всіх таємницею за допомогою, як відомо зі слів підполковника Тіщенка і не за бойові заслуги а за певну подяку.
П-к АКУТІН Д.О. заступником військового комісара Львівського ОВК- це унікальний випадок ЗСУ, коли офіцер прослужив починаючи з посади ст.л-нта у Львівському ОВК ,і не змінюючи кабінету, дослужився до полковника і надалі себе впевнено почуває і не бачить себе на чолі командирських посад бойових військових частин. .
п/п-к АНКЛЕВИЧ Я.М. був призваний по мобілізації, зараз призначений військовим комісаром Бродівського ОРВК. Неоднаразово у засобах масової інформації, телебаченні висвітлювалось його незаконне отримання статусу учасника АТО і негативне відношення до нього громади району.
п/п-к ЛУЖНЯК М.В. – призначений військовим комісаром Сколівського РВК.
М-р СЕМЕНИНА Б.І. – отримав житло.
У зв’язку з чим наполегливо та переконливо просимо призначити до цим неподобствам службове розслідування і прийняти справедливі рішення.
З повагою колективи пенсіонерів військових комісаріатів Львівщини

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

29 ответов

 1. Факты вещь упрямая и точная. Кто в теме и знает даных персонажей. то с ними ( фактами ) согласиться. Вот только толку от этого звернення нет никакого. Где реакция соответствующих контор? А ведь Тищенко ещё в Золочеве неплохо зелень косил. Почему до сих пор на свободе???

 2. А що, хіба у Сашка не хватило на посаду обласного комісара бабла? Мабуть дівки усю заначку висосали

 3. Вчора на хабарі взяли начальника КЕВ м.Львова. Сашко, ти слідуючий. Кабінет вже піздно перевіряти. Хотів би подивитись, де твої друзі будуть, коли тебе братимуть.

 4. Не заздрість невдахи і помятайте не пийте комусь яму бо самі втопитись і дай бог щоб вам так було добре як йому

 5. Вуйки взбунтовались.
  А я то вначале подумал что решили фронт усилить.

 6. У меня в батальоне самые грязные были, называли их чуханами, не мылись вообще, ногти на ногах такие были что по смерекам лазить могли.
  И тупые, научить ничему нельзя было, а еще хитрые были.
  Как то 95 квартал их показал.

 7. Командир ты хренов, если у тебя люди не мылись. А тупой ты наверное был сам, что не мог научить.Потому что ничего и сам не знал.

 8. 710 а ти там був що на командира жинеш піди попробуй а не кричи в тилу що ти патріот гнила ти людина

 9. Для українця. Ти сам там не був, а сидишь у підвалі і горілку п”єшь. Місяцами не миєшься та книжки не читаешь.Піди та помийся .

 10. Може і небув але затебе чистіший ібрудом від мене як від тебе не смердить і на інших а його не виливаю

 11. Я підполковник у відставці Киць Микола Іванович інвалід армії 2гр.не можу з певних причин бути мобілізованим але як патріот на цю брудну писанину можу сказати наступне:
  -з початку мобілізації 1-3хвилі Золочівський РВК кращий в області як за кількістю так і за якістю мобілізованих (добровільно приймав в цьому участь)
  -з завалом мобілізаційної роботи в Львівському ОВК п/п-к Тіщенко О.В. був призначений ТВО і майже рік виконував обовязки обласного комісара налагодив роботу провів 4-5 хвилі мобілізації і область стала однією з кращих в Україні.(Це факт.)
  -Після призначення нового обласного комісара неодноразово за рішенням вищого командування п/п-к Тіщенко О.В. перебував тижнями і місяцями в інших областях Західного регіону для надання допомоги і витягування з хвостів.(Це відправляли для чого ?????)
  — Батальйон територіальної оборони формувався у Львові певними посадовими особами а коли виникли проблеми то розгрібав їх п/п-к Тіщенко О.В. тому не потрібно розказувати хто чим і скільки займався в АТО а поспілкуйтесь з військовослужбовцями батальйону і вони вам скажуть хто длябих батько….
  -І останнє, хочу звернутись до представників СБУ і ВКР на мою думку анонімні писаки типу”Золочівського вуйка” і т.п. потребують Вашої пристальної уваги і вивчення тому що мені здається вони працюють на ворога.

 12. Азвідуи такі познання про мсек що сам робив собі інвалідність гнила а на Киць не жени падло щоб в тебе було таке здоров’я як вн внього

 13. Недобиток москальський і то тебе доберемося і за Киць яйця тобі відірвемо і хто ти ми вже знаємо ще трошки вам залишилось

 14. Пенсионер-сепаратист, конечно же мечтал о носках по таллонам… Но видно мечты эти так и остануться несбыточными и он останется жить в нищей Окраине… С богатеющими вождями!

 15. Судя по мышлению ты такое отношение имеешь к СБУ, как я к молдавским марсоходам. Ты по смотри, ему пенсионеры мешают. Слушай меня, Выродок мажорный, выпей бутылочку пивка, забей очередной косячок и выруливай под Мариуполь копать окопы с блиндажами патриот промежный. А то не успеешь добраться к пенсионерам, которые пока тебе не начистили ебало и не сожгли дорогую иномарку с мажорным жильем. Совет на будущее, не злите военных пенсионеров, по тому что им от вашей (законности) уже терять не чего. Просто жалко оставлять детей, которым Вы украинские гомики покалечили жизни.

 16. По собі судиш москалю не ма в мене іномарки і житла як в тебе не має є дев’ятка і квартира а ти падло переживай тепер за свою іномарку яка вона чорна чи біла

 17. Судя по мышлению ты такое отношение имеешь к СБУ, как я к молдавским марсоходам. Братело, слушай сюда. Во первых я коренной украинец, с простой рабочей украинской семьи. Да, не скрываю имею иномарку 2005 г. в. автозавода ВАЗ 2110., за которую 5 лет выплачивал кредит. Квартиры не имею до сих пор при выслуге 26 лет. На очереди с 1993 г. и так и не получил при нашей не залежной Украине и ее власти. Куда я только не обращался, везде одни патриоты с честными глазами. Законники х–вы. И ты приставляешь, всю службу снимал жилье за свои деньги. Мне говорили просто: Хочешь служить, снимай жилье. Не хочешь снимать жилье, увольняйся. Как Вы мне дороги. Имел я в виду и … …. …. .

 18. Ну якщо ти такий нормальний тоді вибач я також квартири не отримав тоді не пиши більше єрунди на людей якщо ти їх не знаєш

 19. Военнослужащему ВМСУ Игорю Руляку, который год назад обвинил главу ВМСУ Сергея Гайдука и командование в разворовывании имущества флота, уничтожении кораблей и кумостве, запретили ночевать в его воинской части. Об этом Игорь Руляк сообщил журналистам LB.ua.

  “Меня вчера из части в 1:00 ночи выгнали в шортах и тапочках — потому что им моя позиция в горле стоит. Жить мне негде”, — сообщил матрос.

  Он рассказал, что командир ВЧ а3163, капитан первого ранга Шайволодян Шаген Рафикович лично приехал в спортзал, где Игорь занимался.

  “Командир сам приехал из дома — представьте себе уровень. Вызвал дежурного. Я был в спортзале — в шортах, в футболке. Меня вывели на КПП и сказали: пока”, — сообщил Руляк, который провел остаток ночи в хостеле в Николаеве.

  Теперь ему запрещено находиться в части, к которой он приписан, после 17:00.

  По его словам, командир мотивировал свой поступок тем, что, якобы, “нет жилищного фонда в части. На вопрос о предоставлении жилья мне сказали обратиться к президенту”, — сказал Руляк.

  Однако настоящая причина такого поступка — сугубо политическая, уверен он.

  “Сейчас будет меняться руководство ВМСУ. И они пытаются по-быстрому меня уволить, суд назначили за то, что я не принимаю руководство полигоном. Но они же видят, что я выиграю этот суд. Пытаются таким образом давить психологически”, — сказал Руляк.

  Полтора месяца назад наш собеседник встречался с замминистра обороны Украины Александром Дубляном, который обещал помочь Игорю с переводом. Матрос хочет вернуться в свою часть в Одессе, чтобы служить на корабле. Летом его перевели из Одессы в Николаев, на должность инструктора несуществующего полигона.

  Игорь Руляк — доброволец, участник боевых действий. Коренной севастополец, он начал службу во флоте в Крыму, перебрался на материк после аннексии полуострова Россией.

  С августа 2015 г., после выхода интервью с его критикой в адрес руководства флота, Руляк практически не получает зарплату (ему начисляют по 32,5 грн в месяц).
  http://sprotyv.info/ru/news/yug/matrosa-zayavivshego-o-razvale-vmsu-ruk ovodstvom-vygnali-iz-ego-voinskoy-chasti

 20. Коли був Тіщенко О. В. ТВО ЛОВК за хабар заарештували тво військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного ОРВК м.Львова п/п-ка Заришняка В. , пізніше Тіщенко став штатним комісаром Личаківсько-Залізничного ОРВК м.Львова не пройшло і року ,з хабарем із допомоги спецназу заарештували начальника відділення його військкомату м-ра Мазяра В. ,який прогримів по новинам на всю Україну.
  І що ми бачимо?! Тіщенко знову у “руля” — подяка за відмінне керівництво
  Тільки “сліпий” не побачить що насправді коїться, адже наскільки все очевидно…
  Ми всі прагнули зламати “систему” , натомість “система” дає підстилок на поїдання , а сама вдосконалюється…
  Невже в нас не має бойових офіцерів, тих які дійсно патріоти?
  Нічого з того не буде, а якщо буде то ще гірше і гірше…
  Україно, вперед !!! ( три кроки назад)

 21. По перше Зарішняка взяли коли Тіщенко був в Тернополі допомагав піднімати мобілізацію. По друге Мазяр був відряджений в Камянку-Буськку і там взяв хабар. По третє кажуть що зараз Тіщенко знімає комісарів старої системи це Гордок Жидачів Жовква шевченківський . Тіщенко знаю особисто він чесна і справедлива людина і я думаю він розбереться з хабарниками і писаками у Львівській Обл і дивлячись на те що на нього знов почали писати він все правильно робить.

 22. Видно і на правду Ви дуже близько знаєте Тіщенка, якщо не сам особисто:), тому пилюку лише можете пускати в очі читачам, а насправді знаєте чому саме дехто був у відрядженні…,
  Потім, правильно знімати людей зі старої “системи”,якщо такі в ній перебували, але чому не почати власне з самого Тіщенка, який також зі старої системи тільки трішки зі стажем старої “системи”:)
  І все таки , в Тіщенка першого і єдиного не так давно появився Lexsus , зареєструвавши на будь-кого з родини, можна і надалі говорити -“ці руки нічого не брали”.
  Але якщо в риби згнила голова, то хвіст вже не врятувати…
  Зміни та реформи все рівно прийдуть, і дуже сподіваємося на всіх рівнях та відомствах. Патріоти не вмирають!

 23. Чем успешные компании отличаются от неуспешных?
  Только одним.
  Успешные компании умеют продавать, а неуспешные — нет.
  Киев, 16-17 июля. Получите пошаговый ToDoList для создания мощного отдела продаж>> http://bit.ly/SalesMachine-Kyiv

 24. Когда назначили Луценко (хоть очень странным способом), у меня лично появилась надежда на обновление прокурорской системы вообще. Но с каждым назначением таких персонажей, как Мельниченко и Варченко, надежда тает с катастрофической скоростью. Очень большое разочарование. … Ну у Луценко все ещё есть шанс вычистить систему. Надо избавиться от пары — тройки упырей , засели в прокуратуре и дело пойдёт!

 25. В связи с тем, что идет активная ревизия наградной системы МОУ хотелось бы поинтересоваться у инициативной группы авторов наград и медалей, как они видят их фиксацию, расположение на униформе. Мне доводится видеть, что награды в Украине, увы, носят по советской или советско-бардачной системе — то ли рядами-полукругами (как у советских ветеранов и “ветеранов”), то ли вешая одну награду возле другой, то ли так, что описать невозможно. Хотелось бы узнать, есть ли понимание того, что в данной сфере есть некая надобность в ревизии и если да, то видят ли многоуважаемые авторы эти изменения британской манере (на фото — одна колодка, на нее натянуты прямые ровные медальные ленты и медали лежат в нахлест) или возможно у них есть некие свои варианты этих изменений. Хотелось бы также узнать, если к медалям будут выдаваться кроме повседневных колодок также и миниатюры.

 26. Тебе.что, дурашка, медальки свои не надеть?

 27. Все кто ПЫТАЕТСЯ обоср%ть персонажей петиции забыл про главный принцип презумпции невиновности — “не пойман — не вор”. Вся эта словесная пикировка под криком души ветеранов ЛОВК — лишь пыль и смех для действующих лиц этого фарса. Тищенко качественно “крышуют” из инспекции МОУ, Акутин — уже в КВЛ им.Богуна рассказывает соплестонам что “служба не сахар”.
  Систему не сломать, она сама поломает и выплюнет за забор ненужных, а кто сумел стать ёё винтиком — будет “служить” до седой бороды с регалиями чуть-ли не за полёт в космос).
  Пока у руля “заболевшие деньгами” — толку не будет, и не важно кто этот больной.
  Товарищи ветераны ЛОВК, Вы не туда и не тем слогом пишите)
  Интернет — не следственный и не контролирующий орган, да и слова к делу не пришьёшь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ