Человек не терпит насилия!

Кадрові призначення в УСБУ в Чернівецькій області.

Кадрові призначення в УСБУ в Чернівецькій області
Нещодавно переглядав статті в мережі щодо недолугих кадрових призначень в СБУ.
Ось вам ще одна.
Події весна-осінь 2013 року та весна-осінь 2015.
Новопризначений начальник відділу «К» УСБУ в Чернівецькій області Вознюк В.О. призначає куратором міжнародного пункту пропуску «Порубне» (Глибоцький район Чернівецької області) Онуляка Віталія Георгійовича. Останній, маючи тісний зв’язок з колишнім «куратором» в Чернівецькій області «програми щодо контрабанди цигарок» міністра Захарченка та Януковича молодшого — Ворніка Аркадія та його командою, Віталій розгорнув активну діяльність по «боротьбі» з контрабандою та корупцією на митниці.
Словами Маріо Пьюзо «Мафію не можна перемогти – її можна тільки очолити»!
За три місяці «плідної роботи» по боротьбі з корупцією Онуляк В.Г. придбав в салоні автомобіль джип Тойота лендкрузер 200 білого кольору за 64 тис.дол.США
Однак, в жовтні 2013 року в рамках проведеної операції Управлінням внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби на території Чернівецької області при виїзді за межі МПП «Порубне» затримано три вантажні автобуси з товарами широкого вжитку. Вказані вантажівки проїхали митницю без будь-якого митного огляду та оформлення, як кажуть у народі «протягом». При цьому, за повідомленням румунської сторони вказані вантажівки заїхали на територію України завантажені товарами та мали товаро-супровідні документи.
Під час допитування митники повідомили, що вони діяли по вказівці та за узгодженням з куратором від СБУ Онуляком Віталієм. Також, працівниками митниці було повідомлено, що вказані операції проводилися майже щотижнево.
Справу зам’яли. Онуляка В.Г. звільнинили з посади та перевели в Донецьку область, його керівника звільнили зі служби.
P.S.або далі буде.
В червні 2015 року новим начальником УСБУ в Чернівецькій області Сторожуком Р.В. Онуляка В. призначено на посаду начальника міжрайонного відділення УСБУ в Чернівецькій області. В обслуговуванні вказаного підрозділу СБУ знаходиться більше 50 кілометрів Держкордону з Румунією.
Автомобільні салони вже завмерли в очікуванні нових придбань.
Чекаємо другого Мукачеве?

Ветеран Управління

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 3.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. У меня складывается мнение, что людей в Украине, и в Черновцах в частности, совсем нет. И этим бедным “руководителям” приходится периодически перетасовываться между собой…. Больше ж некого ставить…

  2. Комариця О.О. найкращий, найінтелектуальніший та найдосвідченіший співробітник відділу К. При ньому відділ був одним цілим, разом переживав всі тяготи нелегкої служби. Показники були на найвищому рівні. Всі корупціонери трусилися від страху при його згадуванні. В нього була своя унікальна методика по документуванню корупціонерів. Ні одна пачка цигарок не пройшла через кордон поки на його сторожі був Олександр Олексійович. Весь відділ плакав та сумував після того як його перевели на іншу ділянку роботи. Втратили найціннішого співробітника. Чому ж така несправедливість. За що стояв Майдан.

  3. Онуляк Віталій та Гамалій Сергій, що наразі є губернатором в Хмельницькій області були затримані патрулем Чернівецької поліції. Гамалій Сергій та Онуляк Віталій «подорожували» з ресторану напідпитку та ще й комендантську годину, та ще й з «цікавими»«дівчатами».
    То це той Онуляк Віталій , про якого йде мова вище ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ