Человек не терпит насилия!

Ликарчуки коррупционеры и воры!!!

Пока Ликарчук — младший ( по слова Коли Салагора- голубой воришка) разваливает таможню и настраивает коррупционные схемы, его папочка Игорек Ликарчук колбосит бабло на наших детях, подделывая ЗНО. Полный пиииииздец стране Украина! Все из команды Пороха.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

  1. Звернення до пана Порошенка — Президента України. Шановний пане Президенте, у всіх без виключення, митників України склалося враження, що пан Носіров, ваше подання на керівника ДФС, зовсім не відповідає вашим лозунгам, а саме — взяв да себе радником Романенка Г.В., який зараз захищає та призначає на керівні посади начальників митниць режиму Януковича, який при цьому режимі лежав у кайданках на підлозі. Тобто він крав і при Янеку. Пане Президенте, або звільніться від таких крадіїв, або ми — Народ України, буде думати, що ви також крадій і злодій.

  2. Костян подлый ***т!!!!! Всех людей Катлетоза вернул!!!! Сам в кустах! Полный пидоор! Прав Салогорище!!!!!!

  3. Какая война,он с ними в связке,все подання подписал на людей Калетника!всех реанимировал,а слова с трибуны это — очковтирательство для лохов

  4. ЛИКАРЧУК КОСТЯ ! МЫ С ТОБОЙ , МЫ РЯДОМ ! ВЗЯЛСЯ ИДИ В БОЙ !ШОБЛО КАЛЕТНИКА ОБЬЯВИЛО ТЕБЕ ВОЙНУ. ЯЦЕНЮК ! ТЫ ЖЕ ОБЕЩАЛ ,ЧТО ЛЮДЕЙ КАЛЕТНИКА НА ТАМОЖНЕ НЕ БУДЕТ!

  5. Согласен. Костя Ликарчук, “мочи” этих зажравшихся гнид калетниковских. Рядовой состав таможен с тобой и поможет, чем может. Ты все правильно делаешь!

  6. А ВОТ И ССУКИ КАЛЕТНИКОВСКИЕ ЗАПЕЛИ !!!Раз завыли , значит достойный , значит на яйца вам наступил. И это начало , а мы ему поможем .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ