Человек не терпит насилия!

И ты, Вася?

timnebilkak

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

 1. «Ми можемо переламати хід цієї війни»

  Вчора був один із найщасливіших днів за весь час мого волонтерства.

  Почну здалека. В неділю ми закінчили встановлювати обладнання для програми управління артвогнем ГІС Арта на одному з напрямів. Ми об᾿єднали в одну систему чотири бригади і забезпечили тим самим горизонтальну координацію між артилерією, розвідкою і штабами всіх підрозділів на великій ділянці фронту. Такого в ЗСУ ще не було. Це величезний шмат роботи вартістю у понад мільйон гривень, який ми реалізували за два тижні.

  Вчора — короткий дзвінок замкомбрига 26 бригади.

  Оля, вы просили информировать вас о результатах работы ГИС Арты. Докладываю: отработали отлично, результат можете смотреть в новостных лентах. Контактируем с соседями. Цели друг другу выставляем, помогаем друг другу достать туда, куда не достает сосед. Мы можем переломить ход этой войны.

  МЫ МОЖЕМ ПЕРЕЛОМИТЬ ХОД ЭТОЙ ВОЙНЫ!

  Лише заради цієї фрази варто було пахати більше року, ризикувати життям, витримувати безкінечних критиканів і «знавців»! Тільки заради цієї фрази, Дейнега, варто було починати проект «Повернись живим»!

  Ця фраза для вас – наші спонсори, які нам повірили і довірили свої гроші.
  Ця фраза для вас – розробники ГІС Арти, які вперто роблять свою справу, не зважаючи на «лай» десятків собак.
  Ця фраза для вас – команда «Повернись живим», яка здатна реалізувати найнеймовірніші ідеї.

  Це тільки одна фраза і тільки початок. І повірте, ми перейдемо від «можемо» до «змогли». Обов᾿язково.

  Ми продовжуємо. Ми просуватимемося вгору і вниз по карті. Будемо залучати боєздатні підрозділи і об᾿єднувати ЗСУ в одне ціле.

  З міркувань секретності ми не можемо розголошувати наступні ділянки фронту, на які ми розширимо систему ГІС “Арта”. Можемо сказати лише, що переговори ведуться з 95, 25, 53 і 59ю бригадами. Бюджет наступного кроку складе ще 1,5 мільйони грн. Це чималенька сума, проте я не знаю способу проінвестувати гроші в нашу армію більш ефективно.
  Ми хочемо, щоб система управління артилерійським вогнем ГІС “Арта” працювала по всій лінії зіткнення, допомагала нашим хлопцям стріляти швидше і краще, рятувала життя нашим і відбивала бажання “міра руського” зазіхати на нашу, Богом дану землю.

  Як і раніше, ми запрошуємо крупних спонсорів до співпраці. Їм ми зможемо показати і розказати більше. Поділитись деталями “не для публіки” і дати “свою” підопічну бригаду для впровадження ГІС “Арти”. Набирайте нас: 068-500-8800

  І ми переламаємо хід цієї війни.

  Ви з нами?

  З нами. Я знаю. Спасибі вам.

  Ольга Решетилова

 2. Васи…. Пети… Все вы лохи с маленькой буквы… Волки позорные…. и нет вам оправдания…. Просто судить всех кто служит на руководящей должности более трех лет, а остальных нс полиграф, потом полигон и АТО. Слабо ?……..

 3. полковник це новий нік пєті недзельського, якого судили у 2002 році за зраду Батьківщині та за участь в ОПГ рубана пєті. ржунемогу.

 4. Да вы росийского ТВ насмотрелись, батенька. Там тоже все свободные и потому счасливые.

 5. А по-моему, ШарикоПодшипники куда-больше съехали с катушек, забыв от том, что пресса у нас СВОБОДНАЯ уже с десяток годков. Надобно запомнить это, а не возмущаться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

8787

8787

В Николаеве подложили бомбу члену преступной группировки Титова

В Центральном районе Николаева утром 20 июля возле двора дома 36-летнего местного жителя обнаружили предметы, которые могут быть взрывоопасными.  Об…
Жизнь -- боль

Жизнь -- боль

  “ОРД”
НОВОСТИ