Человек не терпит насилия!

Гниды прокурорские. Горзов и Витязь

Мова піде про двох «обдарованих» працівників прокуратури Київської області, які працюють у парі, оскільки одне без одного не можуть, з причин зазначених нижче — це прокурор Київської області Витязь Михайло Іванович та начальник відділу роботи з кадрами прокуратури області Горзов Анатолій Петрович. Доречи, перше про що питає начальник відділу роботи з кадрами Горзов А.П. у молодих випускників юридичних вузів це ким працюють їх батьки… Звичайно не за для того щоб познайомитися з автобіографією майбутніх працівників прокуратури, а для того щоб, по-перше, встановити для себе «таксу», яку він запропонує за прийняття на роботу, по-друге, для того щоб не наткнутися на дитинку якогось депутата, судді чи прокурора, який церемонитись не буде, а одразу піде до самого Витязя М.І. А останній вже без розбору, як кажуть, вжарить Горзова А.П. по самі гланди.

Як ви розумієте, контингент для вимагання грошей за призначення збирається у Горзова А.П. не бідний, це випускники таких вузів як: Національний юридичний університету імені Ярослава Мудрого, Національний університет “Одеська юридична академія”, юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка… А тепер про головне. Вищевказані довгоочікувані випускники успішних вузів сідають у кружечок перед Горзовим А.П. та слухають байку про те, що вакантні місця на посади прокурорів, а, точніше, стажистів в органи прокуратури Київської області, маються лише у прокуратурах Ставищанського району (140 км від Києва), Тетіївського району (160 км від Києва), у прокуратурі м. Славутич (190 км від Києва)…. якщо повезе, то може запропонувати прокуратуру Володарського району, що знаходиться за м. Біла Церква. При цьому зазначаючи, що місця в прокуратурах Києво-Святошинського, Обухівського та Вишгородського районах, а також у Бориспільській, Броварській міжрайонних та у прокуратурі м. Ірпеня так просто не віддаються.

Почувши такі «ужаси» стурбовані сини та дочки мажорів терміново телефонують батькам та жаліються. Звичайно ж батьки, перш за все, хочуть тільки світлого та перспективного майбутнього для своїх дітей, тому готові викласти від 3 до 5, а подекуди і до 10 000 доларів США за посаду лише стажиста у вищевказаних прокуратурах під Києвом. Звичайно, призначення, а тим більше, призначення у прокуратуру під Києвом не обходиться без «Величного прокурора усія Київської області Витязя М.І.», який вже давно не розмовляє з підлеглими працівниками на зрозумілій мові, у нього свій діалект та свої методи — це мова мату, знущання та нанесення побоїв. Так ви правильно прочитали – побоїв, у своєму кабінеті він «Цар та Бог» і може просто замордувати нижче стоячих колег, також він з легкістю може при всіх у жорстокій формі наголосити своєму першому заступнику про те, щоб той не командував, адже не він прокурор області, хоча останній працює в органах прокуратури з 1979 року, коли Михайло Іванович ще взагалі, мабуть, не розумів поняття «прокуратура».

Ігноруючи при цьому той факт, що фактично саме досвідчений перший заступник з 2003 року підтримує на плаву авторитет прокуратури області. Для Михайла Івановича немає різниці жінка перед ним або чоловік, у нього всі працівники прокуратури – це стадо, де він пастух-диктатор, який може принижувати честь та гідність рядових працівників… А потім виходить, що прокурор Київської області старший радник юстиції (полковник) Витязь М.І., який призначений на посаду у грудні 2010 року, за менш ніж два роки став державним радником юстиції 2 класу (генерал-лейтенантом).

Від нього намагається не відставати начальник відділу роботи з кадрами Горзов А.П., який до призначення Витязя М.І. бігав капітаном (юрист 1 класу), виконував обов’язки начальника відділу роботи із кадрами майором (молодший радник юстиції), а у 2012-2013 роках отримав підполковника (радник юстиції) та полковника (старший радник юстиції). При цьому, за даний період останній побудував величезну дачу з озером у Фастівському районі Київської області, отримав від прокуратури області квартиру близько 100 кв/м у м. Буча та змінив один автомобіль Toyota Corolla 2007 на 2 — новеньку Toyota Camry та Toyota Land Cruiser Prado, і це ні для кого не секрет, він ставить їх не стісняясь прям напроти прокуратури області. Слід зазначити, що згідно Положення про класні чини працівників органів прокуратури встановлені строки перебування в класних чинах: юриста 3 класу – 2 роки; юриста 2 класу – 2 роки; юриста 1 класу – 3 роки; молодшого радника юстиції – 3 роки; радника юстиції – 4 роки; старшого радника юстиції – 4 роки. Строки перебування в чинах державного радника юстиції 1, 2, 3 класів не встановлюються. Присвоєння чергового чину цих класів можливе у випадках підвищення працівника на посаді або за особливі заслуги в роботі. Лише за зразкове виконання службових обов’язків в окремих випадках Генеральний прокурор України має право присвоювати працівникам чергові класні чини до закінчення строку, зазначеного вище. От тут і стає питання за які такі особливі заслуги в роботі та зразкове виконання службових обов’язків прокурор Київської області Витязь М.І. за менш ніж 2 роки з полковника став генерал-лейтенантом, а начальник відділу роботи з кадрами прокуратури області Горзов А.П. за 4 роки з капітана став полковником…

Далі буде…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Как такое чмо как горзов до сих пор работает в Академии прокуратуры?

    Безстыдно греб деньги с людей! Его место в тюрьме !!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ