Человек не терпит насилия!

Як працівник СБУ в Кіровоградській обл кришує шахрая

Шановний Валентине Олександровичу!

Звертаємось до Вас за допомогою, так як лишилася ще віра , що в правоохоронних органах працюють чесні та порядні люди! Причиною нашого звернення саме до вас, став той факт, що в Кіровоградській області один із працівників Вашого підрозділу який займає досить високу посаду а саме заступник начальника слідства СБУ в Кіровоградській області Дідковський Олександр Сергійович став людиною, яка має безпосереднє відношення до шахрайських схем, а саме видурювання у людей грошей у великих розмірах від трьох до сорока тисяч доларів. Загальна сума прибутку, та що вже відома складає близько восьмидесяти тисяч доларів США. Схема досить проста. Так як в країні, останнім часом, курс долара США не стабільний та купити його можна в обмеженій кількості, скориставшись цією ситуацією, вище зазначений та його рідний брат Дідковський Андрій Сергійович, розробили схему та придумали легенду, як на довірливих громадянах, враховуючи «кришу» зі сторони СБУ, в особі вищезазначеного, можна заробити «кругленьку» суму грошей.
Процес «заробітку» шахрайським способом, згідно легенди, виглядає наступним чином.
Дідковський Андрій, пропонує здійснити обмін валюти до 1000$ США декілька разів, повертаючи кошти, вже у іноземній валюті, у зазначений термін. Пояснюючи, що обмін здійснюється на законних підставах у касі одного із банків, а саме банку «Надра», керівником якого він являється. Потім ввійшовши в довіру пропонує здійснити обмін валюти у більш великому розмірі, за заниженим курсом, так як впливає на встановлення і регулювання курсу, в банку де він працює. Посилаючись постійно, у своїй переконливій розмові на те, що його рідний брат, є працівником правоохоронних органів, а саме являється підполковником СБУ, що забезпечує безпеку цього валюто-обмінного процесу та недопущення факту обману, з його боку. Називаючи при цьому прізвище ім»я та по-батькові свого брата. Враховуючи, що ця людина працює, не вірити не можливо.
Після передачі гривні, у великому розмірі, в одному з випадків, це 625 000 грн, останній наступного ж дня пояснює, що грошей немає, банк закривають, віддавати не має з чого а якщо будете з мене «требувати» гроші, то : «брат зробить так, що вас притягнуть до відповідальності за вимагання» а також пояснює, що звертатись до правоохоронних органів немає сенсу, так як брат «закриє» всі питання користуючись своїм службовим становищем.
Також хочемо зазначити, що Дідковський Андрій, в процесі залучення нових потенційних жертв, та для отримання консультацій щодо неповернення раніше отриманих коштів, постійно відвідує службове приміщення Дідковського Олександра, яке розташоване в місті Кіровограді по вулиці Калініна, не ховаючись ні від камер спостереження ні від особового складу.
Коли схема стала відома багатьом людям, так як місто у нас не велике, та обдурити стало тяжче із-за проінформованості, вище зазначений співробітник СБУ, маючи впливові зв»язки, змінив документи свого брата, шляхом заміни паспорта під виглядом втрати, з метою відправити його за межі міста Кіровограда та області а саме посприяв тому, щоб Дідковського Андрія призвали до Збройних Сил України, до однієї з військових частин міста Харкова, як мобілізованого, зі слів Андрія, заховати його, та ще й «по-швидкому» розлучити з дружиною, щоб за всі ці схеми, ніхто з їхнього шахрайського клану не поніс відповідальності.
Враховуючи вище викладене, просимо Вас, посприяти, щоб такі службовці, як Дідковський Олександр Сергійович, не захищали свої власні інтереси та інтереси свого брата у вигляді розробки та консультацій шахрайських схем, користуючись повноваженнями СБУ, заробляючи на цьому дуже великі гроші на людях, які заробили їх законним шляхом, сплачуючи податки в державу. Зараз прошу Вас, не залишати нас на одинці із такими «обертнями» в погонах, забравши в декого останнє, зібране по копійчині протягом багатьох років, у кого на житло, у кого на лікування… А також прошу надати правову оцінку діям співробітнику СБУ Дідковському Олександру Сергійовичу.
З вірою в найскоріше припинення цієї корупційної схеми, повернення свіх неконно отриманих коштів та недопущення в подальшому неправомірних, шахрайських дій до інших чесних людей. Заздалегідь вдячі за об»єкивно прийняте рішення.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Не “ну-нукай” а деньги возвращай!!! Не всегда сможешь прятаться за стенами СБУ!

  2. Знаем- знаем таких махинаторов! Поговаривают, что братец его спрятал в другой город, и там опять зарабатывают по той же схеме, куда смотрит милиция?!?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ