Человек не терпит насилия!

БІЗНЕС-СІМБІОЗ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІЛІЦІЇ З ПРИВАТНИМИ ПОХОРОННИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ.

БІЗНЕС-СІМБІОЗ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІЛІЦІЇ З ПРИВАТНИМИ ПОХОРОННИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ.

Згідно ст. 10 Закону України «Про поховання та похоронну справу» надання ритуальних послуг здійснюється ритуальними службами або за договором суб’єктами господарювання інших форм власності, тобто приватними підприємцями.
На сьогоднішній день похоронна справа є досить прибутковим і стабільним бізнесом в державі, тому кожен з приватних підприємців цієї галузі намагається любим способом боротися за «клієнта», тобто за покійника. В хід йде все, від банальної бійки між приватними похоронниками (реальний випадок бійки було офіційно зафіксовано в січні 2010р.), і закінчуючи їх корупційним злиттям з міліцією. Якщо раніше, в 90-ті роки, в правоохоронців та родичів померлої особи з доставкою трупа до моргу було проблемою, і міліціянти з неохотою виїжджали на трупи без ОНС (ознак насильницької смерті), то зараз виїзд на некримінальний труп є золотим дном. За нього – «золотий» труп, вже б’ються між собою не тільки похоронники, а й міліціянти (випадок сварки мав місце на території МВ м. Кіровограда у вересні минулого року).
Така ситуація склалася через те, що кожен працівник міліції, який своєчасно зателефонував до приватного похоронника, а саме: Мозгового Олександра Олеговича, Полового Генадія, Ковальова Анатолія Володимировича, Олесі Лук’янової, і повідомив адресу померлої людини, отримує грошову винагороду 400 гривень, яка в подальшому враховується в ціну наданих ритуальних послуг для родичів небіжчика.
Раніше, телефонні номери приватних підприємців в сфері ритуальних послуг знаходились в кожній черговій частині Кіровського і Ленінського РВ УМВС, зараз у кожного чергового МВ м Кіровограда, а також у чергового по УМВС області, саме так, чергового по УМВС області, що розташований в черговій частині УМВС по вул. Чміленко (Дзержинського) 41, є номери телефонів зазначених підприємців. І кожен хоче отримати за своєчасну передачу конфіденційної інформації свої «чесні» 400 гривень, а хочуть всі чергові, надає інформацію про померлих похоронникам.
Згідно існуючих правил всі трупи, від помешкання померлої людини і до моргу, повинні перевозитися спеціально обладнаним автомобілем комунального підприємства «Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування», начальник — Єременко Олександр Валентинович, бо саме тільки в них є спеціалізований автомобіль, на якому дозволено перевозити інфіковані трупи. Це є банальною монополізацією, офіційним прикриттям, оскільки осіб померлих від тяжкої інфекції, що може призвести до епідемії, одиниці. Як щоб не саме ця добровільно-примусова послуга, то комбінат став би банкротом.
Головна суть полягає в тому, що той, з приватних або державних похоронників, хто першим прибув на адресу померлого, той першим і починає обробляти родичів покійного, поки ті знаходяться в шоковому стані, по повній ціновій шкалі. Грабують усі ті самі: Саша, Гєна, Толя і Леся, ну й звісно представник «Ритуальної служби», які пишаючись собою називають себе «похоронними агентами», майже «похоронними ангелами».
Ну й щоб випередити один одного всі вони платять працівникам міліції, якими встановлена така собі, необкладаєма для них податком, такса. Якщо хочеш хутчіше за інших, то потрібно поверх 400 гривень додати ще 300 гривень. А пояснюють бонусне підвищення пані міліціянти тим, що все робиться під дахом самого начальника УМВС – Павленко М.В. Мало ймовірно, що головний міліціонер області наклав око но прибуток у 3-5 тисяч гривень за добу, але факт посилання на його прізвище остається фактом.
Не випадковим є і подвійне кришування приватного похоронного бізнесу. Прикладом є ПП «РІТУС» (власник Котенко Володимир), яке розташоване на території психіатричної лікарні біля моргу судово-медичної експертизи. Дуже вдале розташування по перехопленню родичів померлих, в особливості з районів, адже родичам померлих далеко бігти до найближчої похоронки, відстань в кілометрах, ось вони й звертаються до «РІТУСА», все під боком, а В. Котенко з ходу необґрунтовано завищує ціни аж на 200 %.
У зв’язку з тим, що чинним законодавством категорично заборонено перебування на території медичних закладів і установ підприємств по наданню ритуальних послуг, а ПП «РІТУС» працює на території лікарні більше 10 років, не менше чим Єременко О.В. працює начальником КП «Ритуальна служба», тому Котенко В. щомісячно платить грошовий відсоток Єременку О.В. Другу частину відсотків Котенко В. виплачує банальному дільничному інспектору, тобто міліціонеру. Звісно, скарг про корупцію від підприємця до правоохоронних органів, не надходило.
Приватні підприємці в сфері похоронної справи: Мозговий О.О., Половий Г., Ковальов А.В., Лук’янова О., Котенко В. є підконтрольними головному похороннику міста Єременку О.В., і щомісячно виплачують йому тіньові дивіденди за преференції в отриманні замовлень на проведення похорон. Так, Генадій Половий, директор «Похоронного раю» на вул. Яновського вже придбав автомобіль «Мерседес» вартістю понад 100 000 $ США.
Я є одним з перших підприємців похоронної справи, раніше моє підприємство обслуговувало значну територію міста і в місяць було по 30-40 похорон. Зараз же набирається ледве з десяток, і все завдяки корупційній схемі яка складається з таких етапів: дзвінок в міліцію про померлу людину; дзвінок з чергової частини в підконтрольну приватну фірму; терміновий виїзд похоронного агента на адресу; укладення угоди про надання послуг з родичами померлого; видача гонорару міліціянам; видача гонорару Єременку О.В.
В морзі обласної лікарні Кіровоградської області працюють санітарки, Лідія Василівна та Ріма Петрівна, які також як і міліціянти отримують свої 400 гривень за дзвінок в приватну, підконтрольну директору КП «Ритуальні послуги» Єременку О.В., похоронку. А далі все по корупційній схемі: дзвінок в приватному похороннику; обробка по максимальній ціновій шкалі родичів померлого; отримання гонорару Лідією Василівною або Рімою Петрівною.
Не платиш 400 гривень, викликають іншу приватну похоронку, яка заплатить.
Всі ці корупційні схеми безвідмовно працюють не зважаючи на те, що на державному рівні ведеться боротьба з корупцією та проводяться люстрації. Єременко О.В. тривалий час працював при Януковичу В.Ф., тому підпадає під дію закону про люстрацію, але в облдержадміністрації до нього черга чомусь не доходить. А вже пора вжити до таких діячів люстрацію по всій суворості закону.
Прошу правоохоронні органи та органи місцевої влади негайного втручання та вжиття відповідних антикорупційних заходів щодо припинення корупційних дій та схем корупційних схем за участю міліції та начальника П «Ритуальна служба» м. Кіровограда Єременко О.В.
Гаврилов Олександр Миколайович
Кіровоград вул. Волкова ,11. Кіровоград, 25030

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ