Человек не терпит насилия!

Сепаратист Артюх — Минсоцполитики

Артюх — яскравий представник бандитського режиму. Працював в Луганську під “орбітою” Єфремова і Пристюка (колишніх губернаторів Луганської області). Типовий хамелеон, який приживається при будь-якій владі. Вчора співав хвалебні оди Януковичу, називаючи майданівців — п’яною зграєю, яким залишилися лічені дні, тому що їх усіх розжене “Батя”, а тепер “перефарбувавшись” під нову владу з розумним виглядом ходить по Міністерству соціальної політики в вишиванці, викликаючи сміх всіх сторожив Міністерства. І саме мерзенне, що він не боїться ні кого і нічого. Навіть сьогодні продовжує публічно говорити про те, що йому всерівно, хто завтра прийде до влади, що він з усіма зможе домовитися і купити будь-якого міністра. Такий у нього девіз!
Де люстрація? За що ж ми боролися? За що загинула Небесна Сотня? Щоб такі псевдо чиновники перенаправляли всі потоки у свої кишені і підтримували сепаратистів в Луганську та Донецьку …?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ