Человек не терпит насилия!

Олександр Турчинов: Ядерна загроза з боку Росії — реальність

 • Олександр Турчинов
 • На тлі загального божевілля, яким супроводжується агресія Російської Федерації проти України, особливо небезпечною є «ядерна» риторика Кремля. Власне ставлення до міжнародних зобов’язань у сфері нерозповсюдження ядерної зброї Росія продемонструвала, коли віроломно порушила гарантії безпеки та територіальної цілісності, які, разом з іншими підписантами взяла на себе за Будапештським меморандумом про приєднання України до ДНЯЗ в якості неядерної держави. Останнім часом не лише російські пропагандисти, але й керівники держави припускаються відвертого шантажу та використовують «бомбу» як останній аргумент російської зовнішньої політики. Про те, чому подібна позиція Росії загрожує не тільки Україні, але підриває основи безпеки усього світу Укрінформу розповів Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов. 

  — Генеральний Секретар НАТО Столтенберг нещодавно публічно висловив занепокоєння можливістю розміщення російської ядерної зброї у Криму. Наскільки реальною, на ваш погляд, є така загроза?

  — Ці занепокоєння, на жаль, мають підстави. Російська Федерація продовжує розгортати на території окупованого Криму додаткові наступальні системи озброєнь. Також ведеться активна робота щодо розміщення на півострові ядерної зброї та засобів доставки ядерних зарядів.

  Так, Росія здійснює конкретні кроки із забезпечення на території окупованого Криму повноцінного функціонування відповідних баз 12-го Головного управління Міністерства оборони РФ. На це управління покладені завдання з підготовки до експлуатації та забезпечення боєприпасами з ядерними бойовими частинами сил Чорноморського флоту РФ (бойових надводних кораблів, підводних човнів, літаків, берегових ракетних комплексів).

  За інформацією, яка є в нас, керівництво РФ поставило завдання розгорнути в Криму:

  — полк бомбардувальників Ту-22М3, обладнаних для несення ракет з ядерними бойовими частинами;

  — три дивізіони оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК) «Іскандер-К» та «Іскандер-М», у тому числі укомплектованих ракетами з ядерними боєголовками.

  Крім того, на окупованій території Криму, РФ планує завершити створення потужної бази підводного флоту. Підводні човни планується озброїти системою ракет, що мають також ядерні боєголовки з можливістю ураження наземних цілей на відстані 1,5-2 тис. км.

  — Я бачу, РНБО добре проінформована про військові плани Росії, у тому числі, про військову інфраструктуру РФ у Криму. За вашою інформацією, де саме в Криму планує розмістити Росія ядерну зброю і яку саме?

  — Підкреслю, на півострів вже доставлено 10 одиниць оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер-М», які розміщуються в районі селища Щолкіне (мис Казантип) та Красноперекопська. Окрім цього, Міністерство оборони РФ готується розмістити аналогічні комплекси в районі міста Джанкой та селища Чорноморське.

  Водночас, активно відновлюється завод з удосконалення торпед і ракет морського базування у селищі Орджонікідзе (філія суднобудівельного заводу «Залив» неподалік від Феодосії) з метою створення бази з обслуговування ядерного озброєння флоту. Інтенсивно зміцнюється периметр об’єкта та його оснащення сучасними видами охоронної сигналізації.

  608947

  Фахівцями 12-го Головного управління МО РФ вивчається можливість тимчасового збереження ядерних бойових частин для оперативно-тактичного озброєння на флотських арсеналах Севастопольської військово-морської бази та на складах ракетно-артилерійського озброєння військового аеродрому «Гвардійське».

  З метою інфраструктурного забезпечення авіаційної компоненти ядерних сил у Криму російське командування приділяє особливу увагу ремонту й модернізації злітно-посадочних смуг на авіабазах «Гвардійське», «Бельбек» і «Джанкой» для можливості прийому та базування бомбардувальників Ту-22МЗ, оснащених керованими ядерними бомбами нової модифікації та ракетами «повітря-земля» Х-15 (у перспективі Х-102). Так російські військові вже відновили аеродром у селищі Кіровськ з метою проведення випробувань нових зразків авіаційних озброєнь, зокрема на базі ракет класу «повітря-земля» Х-15 та Х-102. У січні 2015 року до Криму прибули багатофункціональні винищувачі Су-30.

  Нам відомо також про те, що з метою підтримки постійної бойової готовності систем доставки ядерних зарядів планується відновити два базові комплекси з обслуговування ядерної зброї — у Балаклаві та Феодосії.

  Ще у квітні-травні 2014 року, одразу після анексії Криму, російське командування проінспектувало об’єкт «Феодосія-13» з метою проведення відновлювальних робіт. Такі роботи вже проводяться.

  Об’єкт «Феодосія-13», або «об’єкт 712» (за часів СРСР використовувався у якості Центрального бомбосховища) розташований на відстані 18 км від Судака у напрямку Коктебеля, він є тунелем у скельній породі довжиною понад 2 км із запасним виходом. Використовувався для зберігання ядерних боєзапасів для артилерії та бойових кораблів Чорноморського флоту ВМФ МО СРСР.

  Також російськими військовими проводиться підготовча робота у військово-морському музейному комплексі «Балаклава» на предмет його переобладнання у центр комплектації та обслуговування ядерних боєголовок на підводних човнах. Останнім часом військові водолази проводять активне дослідження дна біля морського входу в цей комплекс, прилеглої бухти й дна, морських підходів до неї.

  За радянських часів даний комплекс використовувався у якості секретного заводу з ремонту й обслуговування підводних човнів, а також арсеналу для зберігання морських боєприпасів. Об’єкт був побудований у 1961 році відповідно до комплексного плану захисту від можливих ядерних атак основних промислових і оборонних об’єктів колишнього СРСР.

  У червні 2014 року біля Феодосії були розгорнуті ешелоновані засоби протиповітряної оборони, які включають мобільні системи протиповітряної та протиракетної оборони «С-400» (дальній ешелон) та «Панцирь-С1М» (ближній ешелон). На сьогодні завершено формування дивізії протиповітряної оборони з базуванням у Севастополі.

  Окрім того, російські військові приступили до розгортання біля селища Резервне берегових ракетних комплексів «Бал» та К300П «Бастіон». Останній може бути оснащений ядерною боєголовкою, здатною уражати цілі на відстані до 600 км, тобто фактично може загрожувати значній частині акваторії Чорного моря.

  405456%20copy

  — Які міжнародні договори та власні зобов’язання Росія порушить у випадку розміщення ядерної зброї в Криму?

  — Ви ж розумієте, що Росія вже порушила міжнародні зобов’язання, здійснивши ретельно сплановане захоплення та анексію Криму, скориставшись тим, що в країні після падіння режиму Януковича практично не було армії та силових структур. Все, включаючи саму систему центральної та регіональної влади рік тому треба було відновлювати фактично з нуля. 

  У 1994 році наша країна зробила безпрецедентний крок — відмовилася від ядерного арсеналу, до речі, третього за величиною в світі в обмін на гарантії безпеки від Росії, США і Великобританії. У підписаному 5 грудня 1994 року Будапештському Меморандумі, одна зі сторін — Російська Федерація, що стоїть першою у переліку країн-підписантів, зобов’язалася… Цитую: «…поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України», а також «утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об’єднаних Націй».

  Агресія Росії, окупація нашої території та реалізація Росією наступальних ядерних програм з розгортанням їх складових на українській землі, безпосередньо порушують без’ядерний статус України, умови Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та штучно виводять Україну за межі цього договору. Крім того, відбувається цинічне порушення Росією статей 1 — 3 та 6 — 8 Заключного акту Наради з безпеки і співробітництва в Європі, згідно з яким держави-учасники взяли на себе зобов’язання «поважати суверенну рівність права, суверенітет і територіальну цілісність один одного», «поважати право вільно обирати та розвивати свої політичні, соціальні, економічні та культурні системи», «утримуватися від застосування сили або погроз силою, спрямованих на порушення територіальної цілісності або політичної незалежності будь-якої держави».

  Аналогічним чином грубо порушені основоположні статті Статуту ООН, Лісабонського протоколу від 1992 року, зобов’язання РФ, як члена МАГАТЕ.

  405459

  — Які кроки в такій ситуації буде змушена зробити Україна, щоб убезпечити власну територію й населення?

  — Україна робить кроки, спрямовані на захист своєї територіальної цілісності і незалежності. Перше і найголовніше, що ми робимо — це відновлення і зміцнення наших Збройних Сил, побудова дієвої системи національної безпеки та оборони, відродження потужного ВПК.

  Ми посилюємо оборону кордону від агресора. Крім того, не порушуючи міжнародних угод, відновлюємо наш ракетний щит, головне завдання якого — оборона від агресії РФ.

  Для того, щоб реально протистояти безумцю, який погрожує світу потужним ядерним потенціалом, одних зусиль нашої країни недостатньо. Потрібна взаємодія та системна координація зусиль усіх провідних країн світу. Це повинен бути комплекс економічних, політичних і військових заходів. У тому числі, і значне посилення спільної системи захисту від ядерної загрози та розгортання додаткових позицій системи ПРО. Не виключаю, що для захисту від ядерної небезпеки, ми змушені будемо проводити консультації щодо розміщення компонентів системи ПРО на території України. Не допустити війни з використанням ядерної зброї — це спільна відповідальність усіх людей доброї волі перед планетою.

  — Але, можливо, ті, хто дотримується політики умиротворення агресора повинні задуматись над тим, який вплив імовірне розміщення російської ядерної зброї в Криму матиме на Європейську та Євроатлантичну безпеку? Чи можливо в принципі цю ситуацію ще більше погіршити у порівнянні з поточним станом?

  — Те, що анексія Криму істотно посилила військові спроможності Росії та суттєво змінила баланс військових сил у Чорноморському та Середземноморському регіонах, розуміють усі наші партнери.

  Але поки що ніхто не йде далі заяв та «висловлювань глибокої стурбованості».

  689879

  Розумієте, у всіх нас є історичний досвід, що політика умиротворення агресора апріорі не може закінчитись нічим хорошим. Вона призводить лише до зростання воєнної загрози і до руйнування системи колективної безпеки. В тому числі і до збільшення ризиків початку повномасштабної війни із застосуванням ядерної зброї, яка може бути останньою війною в історії людства, і взагалі, в історії цивілізації. Готовність російського політичного керівництва до такої війни зайвий раз підтверджується заявами щодо планів зі збільшення їх ядерного арсеналу. Чого лише варте вихваляння Путіна щодо готовності використати ядерну зброю у разі виконання нашими союзниками Будапештського меморандуму, згадайте їх пропагандистський фільм про захоплення Криму.

  Це нас надзвичайно непокоїть, адже, по суті, ядерна зброя у Криму буде скерована, в першу чергу, проти європейських країн. Окрім того, реальна небезпека існує і для Туреччини, яка, між іншим, країна-член НАТО.

  Зупинити агресора можна лише скоординувавши зусилля, реалізуючи комплекс асиметричних заходів, зокрема, як в реалізації потужних міждержавних програм військово-технічного співробітництва, так і посилюючи санкції, в тому числі, і за порушення міжнародних договорів про нерозповсюдження ядерної зброї. А дії РФ, коли вони захопили українську власність: літаки, кораблі, майно — це не тільки військова агресія, це банальне піратство та мародерство.

  Загроза світу, яка сьогодні походить від Росії потребує адекватної реакції та активних дій. Вважаю, що варто б було замислитись над тим, щоб додати до санкцій також і блокування проходження їх військових кораблів через Босфор, відключення від системи SWIFT російської фінансової системи, що підтримує та фінансує як наступальні ядерні програми, так і терористів, а також зробити інші дієві кроки.

  Розумієте, сьогодні Україна відіграє надзвичайно важливу, без перебільшення, історичну роль у світовій політиці. Ми фактично — форпост протистояння цивілізованого світу відновленню імперії зла та її наступу на демократичний світ.

  Дмитро Шкурко, Київ.

  Оцените материал:
  54321
  (Всего 0, Балл 0 из 5)
  Поделитесь в социальных сетях:

  51 ответ

  1. Крым при России стает ядерной помойкой,как и вся Россия. Посмотрите как отдыхает быдлячая часть русских за границей. Отели пять звезд считаются те, где нет русских. Дожилась “великая” Раша. С вас смеется весь мир, а вы считаете себя “великими”. Станьте в первую очередь хотя бы нормальными людьми, а то вас кремлевский карлик

  2. главное успеть отнять дубинку у болезного пу, а без дубинки в мировой политике он полный 0. Точка.Молитесь россияне, чтоб из -за вашей вяликости и вашего лживого “превосходства” над другими нациями , с вашим “вождём всех без исключения народов” — война не началась, именно та ,в которой — победителей не будет и парадов тоже…

   Люблю тебя моя земля!!!
   Слава УКРАИНЕ!!!

  3. Главное “патриотам” успеть спрятать дубинку себе в жопу пока Путин этой дубинкой по безмозглой “дыне” не на стучал. А без дубинки бандерлог — обычная обезьяна, ни памятник сломать ни своему “соратнику” по башке двинуть в минуты патриотического оргазма. Точка. Молитесь бандерлоги что бы из за ваших “вождей революции” не пришлось бы отстирывать обосранные подштанники где нибудь в берлоге на границе с Польшей. И ни какой украины уже не будет. Хероям ссала.

  4. Настал России час позорный Вновь гибнут тысячи людей Воссел на троне карлик злобный И мыслит вечно править в ней
   Науки нынче не в почете Искусства луч почти погас А жизнь в глубинке – как в болоте! И правит черный бал Кавказ…
   Да, Русь-Московия когда-то Была строптивою дочкой… На матерь руку подняла ты — Вот грех теперь навеки твой.
   И здесь не нужно фарисейства — Что вот, Россия, старший брат… Мы помним плач Голодомора. Мы знаем, кто в нем виноват.
   А та земля, что всех кормила, С великим прошлым славных дней Сейчас от боли вся застыла Стучится горе в сердце ей.
   И в слабости нас упрекая Сейчас вы топчитесь по ней… Ведь знаете, Что мать прощает Всегда и всех своих детей… Россияне, когда подохнет это кремлевское насекомое по кличке “Моль”, положите его в Мавзолей. что бы в любое время можно было плюнуть в эту фашистскую рожу.

  5. Очільник парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка” Юрій Луценко не виключає проведення референдуму з питань державного устрою, зовнішньої політики і статусу окупованих районів Донбасу восени, одночасно з місцевими виборами.
   Також, за словами політика, одне з питань, яке можуть винести на референдум — це ставлення людей до надання тимчасово окупованим територіям особливого статусу.
   Люди повинні прийняти рішення — або заплатити десятки тисяч життів наших солдатів за звільнення, наприклад, Донбасу, або заблокувати ракову пухлину і лікувати її економічними методами,
   — пояснив свою думку Луценко. Эти твариначали войну, вместе с кремлевской падалью убивают наших ребят за их особый статус. Их особый статус в составе Раши. Пусть валят в Россию, на хер эти мрази нужны в Украине. Они были дегенератами, ими и останутся.Эти территории потеряны на всегда и не хрен перед ними ползать. Украина должна быть страной, а не российской помойкой.Украинский народ не должен принимать предателей. предавший один раз, будет продавать всю жизнь. Это о Даунбассе.

  6. З початку 2015 року з органів внутрішніх справ Донецької області наказами МВС та ГУМВС області з негативних мотивів звільнено 533 працівники, з них 479 — за порушення дисципліни, 54 — за дискредитацію.
   За словами Аброськіна, багато хто з екс-міліціонерів, які порушили присягу та були виключені з лав міліції, оскаржили своє звільнення в суді. пусть обращаются в суды ДНР или Раши. Думаю Путин хрен им защитает украинскую выслугу, а мы это дерьмо кормить не собираемся. Пусть начинают служить в полиции ДНР с нуля и зарабатывают себе пенсию или работать в шахту, если Украина им не такая была.

  7. Глава терористичної псевдореспубліки «ЛНР» Ігор Плотницький висловив співчуття з приводу загибелі свого політичного конкурента командира 4-го батальйону територіальної оборони «ЛНР» Олексія Мозгового. Також лідер «ЛНР» доручив «генпрокуратурі», «МВС» та «народній міліції» взяти під особливий контроль розслідування вбивства. Путин делает зачистку. Кто следующий?

  8. Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що входить у групу “Метінвест” в суботу, 23 травня, знову піддався потужному обстрілу, в результаті чого було зупинено виробництво. Надо немедленно перекрыть поставку ел.энергии, газа, воды на оккупированные территории Даунбасса. Если им так нравиться все уничтожать, пусть твари чувствуют комфорт русской весны. Где рушат, там и выживать будут. Думают Путин их кормить буде — хер, а мы тем более. Хотели Новороссию — получите.

  9. Cпівробітники Вугледарського міськвідділу міліції затримали активного учасника незаконного збройного формування “ДНР”.
   Як повідомили 23 травня в облуправлінні МВС, зловмисник з серпня 2014 до травня 2015 року перебував на службі у терористів у Донецьку та брав участь в бойових діях, чергував на блокпостах та приймав активну участь у бойових діях проти Збройних сил України.
   А теперь заковать в цепи и на строительство пограничной стены з Ново***оссией. Пусть пашет на стройках народного хозяйства Украины.

  10. 23 травня Мозговий був убитий в результаті замаху на нього в Луганській області. Автомобіль, в якому він перебував, був підірваний за допомогою вибухового пристрою, а потім обстріляний з кулеметів. Надо ездить на Тавриях, а не на джипах.

  11. 23 травня Мозговий був убитий в результаті замаху на нього в Луганській області. Автомобіль, в якому він перебував, був підірваний за допомогою вибухового пристрою, а потім обстріляний з кулеметів. Надо ездить на Тавриях, а не на джипах.

  12. Судьба террориста…
   Позвонили товарищи из Луганской области, которые мониторят радиоэфир.
   Говорят, что два часа назад в районе села Михайловское, что под Алчевском, спецназ ГРУ ликвидировал известного главаря террористической организации ЛНР Алексея Мозгового и шестерых его телохранителей.
   Причина — та же что и в январе с другим известным лидером луганских бандформирований “Бетменом” — не желание подчиняться командам из Москвы.
   Жаль что он теперь не предстанет перед трибуналом за сотни смертей и пыток мирных граждан, к которым он был непосредственно причастен.
   Собаке — собачья смерть!
   Кто следующий? Главарь Стахановских террористов Паша Дремов, Гиви, Моторолла, Захарченко, Плотницкий ?
   Напомню, что впервые банда Мозгового стала известна 13 мая прошлого года, когда ее члены расстреляли авто предпринимателя из города Антрацита, который собрав свои сбережения пытался вырваться из охваченного террором города.
   Он не остановился на блок посту террористов в Свердловском районе и его машину изрешетили пулями.
   Тогда погиб сам предприниматель, его жена, а 10-летняя дочь была ранена.
   Также Алексей Мозговой был известен своими контактами с российским дегенератом Владимиром Жириновским, который одно время был спонсором его банды.

  13. Близький до російської влади патріарх РПЦ Кирил заявив, що безбожжя стає державною ідеологією України. Кто бы говорил российский водочный магнат в рясе Кирилл, травящий народ зеленым змеем. Запомни иуда народ верит в Бога, а не в вас ублюдков. Тебе Путин правильно сказал : “Будешь умничать — отберу бизнес”. Так что служишь ты не Богу, а Чорту, а значит ты по жизни безбожник. Так что свои проповеди оставь себе и твоим паханам.

  14. Не зважаючи за те, що в Росії загальноприйнято переслідувати людей за інакомислення, Ахеджакова відкрито засудила як анексію Криму, так і російську агресію на Сході України.

   depo.ua зібрав 10 найяскравіших опозиціонерських та “антиватницьких” цитат акторки.

   “Мені здається, ми скотилися уже у той період Радянського Союзу, коли я була маленькою дитиною і нічого не розуміла. Тільки постфактум дізнавалася про страшні речі, які відбувались. Мені здається, ми нижче скотилися, ніж у ті часи, коли я була свідомою людиною і розуміла, що в таборах гниють найкращі люди, вбиті поети, письменники, артисти, режисери”
   “Я дуже пишаюся українцями (через Майдан — ред.). У нас в Росії це неможливо. У нас рівень цієї людської сміливості нижчий. Наш народ можна ображати нескінченно”
   “Везуть “Вантаж-200”, а матері криком кричать. Везуть звідти, з Донбасу. Цього неможна приховати. Навіщо нам ця збідніла земля, яку ми розвалили, розворушили, споганили? Я не знаю, скільки часу тепер потрібно, щоб просто нагодувати людей, щоб вони не здохли від голоду на тому смітнику, який ми там влаштували”
   “З моменту вбивства Нємцова ми опинились в іншій країні. З цієї хвилини я боюся стояти на Москворецькому мосту, ще більше я боюсь опинитися поруч з людиною, якій стріляють в спину. Я не знаю, що робити. Мені погрожували. Небагато, але дуже страшно. Казали: “Ще раз зачепиш нашого Путіна, будеш нюхати не квіточки на своїй дачі, а головешки. А я-то його не чіпала”
   “Серед моїх друзів є люди, які розписалися у вірності влади, котра в якихось своїх вчинках навіть злочинна. Вони кажуть — я можу втратити роботу, мені будуть забороняти вистави. Вони не користуються Інтернетом, вони не шукають правди, вони отримують її із телеящика, в такому хорошому консервованому вигляді”
   “Озвіріння, агресія та помста. “Аз воздам” — ось це кипить у людях”
   “У Галича є пісня, там є такі слова ” Промолчи, промолчи, попадешь в палачи”. Це раз і назавжди треба запам’ятати. Якщо мовчиш — береш участь у підлості”
   “Я не ясновидець, я актриса. Але зірниці великої біди вже є. І часто вони виходять із страхітливих, заборонних, каральних законів, які “кує” ця Дума й основні її “зірки”. Те, що відбувається в економіці, ізоляція, що сталася в зв’язку з відбиранням Криму, і те, як міжнародне співтовариство на нас дивиться і як ставиться, — це все погані прикмети часу, дуже страшні і передвіщують кепські речі”
   “Митець у нас невільний. Або брехати, бути холуєм, або, як це було у пріснопам’ятні роки — метафори, підпілля, партизанщина”
   “Вони (українці — ред.) пам’ятають Голодомор і сталінські табори. І найголовніше, я прочитала одну фразу у Довлатова: Сталін — так, сволота була страшна, а хто написав чотири мільйони доносів? Ось це мене більше за все хвилює. Хто ці люди, які займаються тортурами в СІЗО? Хто ці снайпери, які цілять в око і в серце? І хто голосував за “золоті унітази”, за злодіїв та шахраїв? І за кого вони знову проголосують?”

  15. Член комітету Держдуми з оборони Франц Клінцевіч заявив, що у вбивстві командира бригади “Призрак” самопроголошеної “Луганської народної республіки” Олексія Мозгового видно слід західних спецслужб. Про це пише Газета.Ру.
   «Для фахівця очевидно, що у вбивстві командира бригади “Призрак” самопроголошеної Луганської народної республіки Олексія Мозгового відчувається рука західних спецслужб, насамперед американських. Той самий стиль, ті самі методи. Не тільки усунена одна з ключових фігур в обороні “ЛНР.” Це зроблено спеціально шумно, дуже показово, щоб посіяти страх і невпевненість”, — вважає Клінцевіч.
   Нагадаємо, Олексій Мозговий був убитий в суботу, 24 травня, на трасі Перевальськ — Луганськ разом із шістьма супроводжуючими його особами. За попередніми даними, автомобіль, в якому він перебував, був підірваний за допомогою вибухового пристрою, а потім обстріляний з кулеметів.

   А почему это жида-кацапское быдло из БезДумы не говорит, какого хера 22 августа 2014 года дивизии СС имени Адольфа Путина без обьявления войны вторглись на территорию суверенной Украины. А если этого отморозка Мозгового отправили туда, куда он так долго стремился западные спецслужбы, то доказали, что суверенное государство надо помогать защищать от фашистско-рашистской падали и цивилизованные страны и сам русский народ от этой нациской чумы.

  16. ЗАДНИЕ МЫСЛИ О “МЁРТВЫХ ДУШАХ” Путин и Шойгу глядят довольно, Пофигу твои суды, Гаага. Если что, они давно уволены, И у них на это есть бумага. Кто зажёг олимпиады кольца, В Крым нагнал зелёных человечков? Объясняю: это – добровольцы И при этом, в отпуске, конечно. Чуркина возьмём или Лаврова: Кулаками машут, взгляд безумен. В пиджаках? Так их на Сэвил-роу Продают любому! Или – в ГУМе. Почему “Протоны” не летают И “Прогресс” ушёл путём знакомым? По бумагам их (кто надо — знает), Провели давно металлоломом. “Мёртвых душ” придумал, вроде, Гоголь? Там – не в бровь, а в глаз, чего лукавить, Но и он не думал, что в итоге Чичиковы нами будут править. Мнишь себя, небось, интеллигентом? Умничаешь в соцсетях чего-то? А у них по тайным документам Ты давно оформлен идиотом! Россияне русских не бросают, Так сказал в кино Багров Данила, Просто их “как нужно” оформляют, И тогда всё – правильно и мило. Задних мыслей всем известна сила, Задний ум – известно – наше счастье… Кем тебя оформили, Россия, Задние, пробившиеся к власти?

  17. ЗАДНИЕ МЫСЛИ О “МЁРТВЫХ ДУШАХ” Путин и Шойгу глядят довольно, Пофигу твои суды, Гаага. Если что, они давно уволены, И у них на это есть бумага. Кто зажёг олимпиады кольца, В Крым нагнал зелёных человечков? Объясняю: это – добровольцы И при этом, в отпуске, конечно. Чуркина возьмём или Лаврова: Кулаками машут, взгляд безумен. В пиджаках? Так их на Сэвил-роу Продают любому! Или – в ГУМе. Почему “Протоны” не летают И “Прогресс” ушёл путём знакомым? По бумагам их (кто надо — знает), Провели давно металлоломом. “Мёртвых душ” придумал, вроде, Гоголь? Там – не в бровь, а в глаз, чего лукавить, Но и он не думал, что в итоге Чичиковы нами будут править. Мнишь себя, небось, интеллигентом? Умничаешь в соцсетях чего-то? А у них по тайным документам Ты давно оформлен идиотом! Россияне русских не бросают, Так сказал в кино Багров Данила, Просто их “как нужно” оформляют, И тогда всё – правильно и мило. Задних мыслей всем известна сила, Задний ум – известно – наше счастье… Кем тебя оформили, Россия, Задние, пробившиеся к власти?

  18. Протягом останнього року співачка Ані Лорак тільки й робила, що розважала росіян, отримувала їхні нагороди та показувала свою аполітичність. Ей продюсеры так очко роздолбали, что надо куда то ленять. Не певица, а шалава.

  19. “Розвідка” донецьких терористів нарахувала 85 диверсійних груп, які начебто сформували Збройні сили України, в тому числі 19 — “укомплектованих іноземними громадянами та військовослужбовцями сил спеціальних операцій”.А вы твари не считали сколько градов и танков вам пришло из рашистско — фашистского Быдлостана, не считали сколько гробов увезли в Россию или вам сукам все можно. Пусть только НАТО даст оружие Украине как вам дали рашисты, посмотрим как потом заговорят ваши бандгруппы.

  20. Російські священники жаліються, що масово тікають з України через смертельні погрози “каратєлєй”. «ТВІЙ ЧОЛОВІК — ТЕРОРИСТ, САМА МОЛИСЯ ЗА НЬОГО», — СВЯЩЕНИК МП ВІДПОВІВ ДРУЖИНІ ВОЇНА АТО. И с такими высказываниями эти “прислужники” кремля собираются жить в Украине. Валите, а то и в правду накликаете беду на себя. Вы сволочи служите не Богу, а сатане. Благословляйте в Раше детей на убийства, а у нас смуту наводить не позволим. Московского патриархата в Украине быть не должно, как и российских войск.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Читайте также

  Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

  Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

  Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
  НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

  НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

  Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
  Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

    Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
  НОВОСТИ