Человек не терпит насилия!

Чому не можна приймати закон про радіочастотний ресурс

Ймовірно, вже сьогодні Верховна Рада голосуватиме законопроект №1888 під назвою «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів держави, споживачів телекомунікаційних послуг та удосконалення державного регулювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України».
Я вважаю, що цей законопроект ухвалювати не можна.
Якщо дуже коротко, то суть основних претензій до нього можна звести до двох положень:
— він встановлює монополію на усі адміністративні та дозвільні процедури одного підприємства – Українського державного центру радіочастот (не держави!), тобто — на надання практично усіх послуг в сфері телекомунікаційних послуг. Отже, йдеться про неминучу корупцію, НЕдерегуляцію ринку і погіршення умов ведення бізнесу;
— суттєво порушує конституційні права громадян, оскільки вимагає від кожного користувача мобільним телефоном, смартфоном чи комп’ютером надання державі своїх персоніфікованих даних, а також допускає досудове примусове відключення операторами мобільного зв’язку абонентських терміналів (тобто, тих же мобільних телефонів чи комп’ютерів).
Утім, справа не в моїй оцінці. Принципову незгоду з цим законопроектом публічно висловили всі провідні оператори телекомунікаційного зв’язку України («Астеліт», «МТС Україна», «Київстар», «Укртелеком» та «ТриМоб»), Українська спілка промисловців та підприємців, Українська асоціація операторів зв’язку «Телас», Американська торгова палата в Україні. Додам також, що розгляд законопроекту у комітетах Верховної Ради відбувся без відкритого й прозорого обговорення з представниками бізнесових і громадських організацій.
На мою думку, цього достатньо, аби народні депутати якщо не відхилили, то принаймні відклали голосування по цьому законопроекту, щоб можна було спокійно, за участю усіх зацікавлених сторін, розглянути усі претензії до нього. Закликаю народних обранців до такого зваженого кроку.

Микола Голомша, голова політичної партії “Патріот”, заслужений юрист України

http://gazeta.ua/blog/48462/comu-ne-mozhna-prijmati-zakon-pro-radioch astotnij-resurs#comments

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Все для людей…. Як в анекдоті:
    — Трудно нам, евреям, всё в этой жизни дается…
    — Трудно, — вздыхает второй. — Зато всё.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ