Человек не терпит насилия!

Iнформацiя для роздумiв та висновкiв про “бєспредел” який почався у ГУ ДСНС Украiни у Днiпропетровськiй областi.

Після відомих подій з колишнім головою служби Бочковським С.С., новий в.о. голови ДСНС Шкіряк З.Н. своїм наказом № 167 від 25 березня 2015 року (копія додається) «усунув» від виконання своїх обов’язків за посадами усіх начальників облуправлінь ДСНС.
Підстави для такого «усунення» від виконання своїх обов’язків за посадами даним наказом взагалі не конкретизовано: яке рішення Кабінету Міністрів України (номер, дата) та яке службове розслідування (номер і дата наказу про його призначення, суть порушення) маються тут на увазі й стали підставами для вагомих кадрових рішень.
Хочеться зупинитися на наказах в.о.Голови ДСНС. Так наказом ДСНС від 25 березня 2015 року № 167 «усунуто» від виконання всіх начальників територіальних управлінь ДСНС в областях. А наказом ДСНС від 03 квітня 2015 року № 188 «Про здійснення оргштатних заходів» посади 4-х начальників територіальних управлінь ДСНС в областях було переведено у розряд працівників, тобто «розатестовано». Виходячи з фабули наказу – з метою ефективного виконання завдань за призначенням. Питання – чому тільки 4-х областей, а головне – на підставі чого було здійснено висновок про їх «не ефективне виконання завдань за призначенням?!». І знову на нього відповіді не має. А чи не з метою намагання звільнити неугодних начальникiв ГУ просто та тихо – через скорочення посади??? Чи сам в.о. голови прийняв таке рiшення чи нашепотiла “стара гвардiя”яка мiцно засiла в керiвництвi cлужби?
Далі, згідно вимог Дисциплінарного статуту (далі — ДС) — ст.61. у разі вчинення грубого порушення службової дисципліни прямі начальники у випадках, які не допускають зволікання, можуть усувати осіб рядового і начальницького складу від виконання службових обов’язків, але про яке грубе порушення службової дисципліни йде мова, в чому воно виразилося???
І взагалі — про яке службове розслідування йде мова: де підстави для його проведення, адже жодних пояснень від «усунутих» начальникiв ГУ ДСНС ніхто не відбирав, тобто «усунули» і все. З дня видання зазначеного наказу минув майже місяць, протягом якого було повинно службове розслідування вже бути закінченим (до 30 діб), а воно не починалося. Навіть про створення комісії для проведення розслідування мова не йшла. Що це – одноосібне доленосне рішення в.о.Голови державного органу влади чи неухильне дотримання у службовій діяльності посадовою особою вимог чинного законодавства, або виконання інших вказівок і розпоряджень, питання — чиїх???
Адже ст.63 зазначеного ДС — начальник, який усунув підлеглого від виконання службових обов’язків без достатніх на те підстав чи з перевищенням влади або службових повноважень, несе відповідальність згідно із законодавством.
17 травня, о 9-00, у день нашого професійного свята, в актовій залі облуправління у Днiпропетровськiй областi був зібраний особовий склад та ветерани служби для привітань. Однак урочисті заходи почалися досить несподіваними подіями. До зали зайшов заступник директора адміністративного департаменту ДСНС України Губич С.І., а за ним наш колишній 1-й заступник начальника облуправління полковник Кульбач А.А., звільнений зі служби у запас за станом здоров’я (як визнаний 10 лютого 2015 року «обмежено придатним до проходження служби» Центральною лікарсько-експертною комісією ДСНС України) наказом ДСНС № 85 від 18 лютого 2015 року (копія додається). На зазначений захід були запрошені як вони назвалися представники Дніпропетровського обласного люстраційного комітету нібито для засвідчення громадськістю вказаного призначення, але жодного слова від них так ніхто і не почув. Про повноцінність володіння інформацією щодо доцільність призначення Кульбача А.А. представниками люстраційного комітету хочеться підняти таке питання – чому Кульбач А.А. «випав» з персонального плану люстраційної перевірки осіб начальницького складу комісією ДСНС, та не пройшов таку перевірку під час його «чудодійного повернення»? І взагалі, як буде показано далі, Кульбач А.А. умисно намагається відвести від себе увагу, переводячи все на керівництво ГУ (усунутого начальника та його заступників), але про все по-порядку.
Як було сказано,17 квітня 2015 року відбулося «представлення нового керівництва ГУ». Усім присутнім Губич С.І. зачитав наказ ДСНС № 206 від 16 квітня 2015 року (копія додається), відповідно до якого:
1) СКАСОВУЄТЬСЯ вказаний вище наказ ДСНС № 85 від 18 лютого 2015 року (Увага !) – ЯК НЕ РЕАЛІЗОВАНИЙ, й відповідно Кульбач А.А. поновлюється на службі на колишній його посаді. Як може бути не реалізований наказ Голови ДСНС, коли він приймався на підставі ДОБРОВІЛЬНО пройденого медичного обстеження та написаного Кульбачем А.А. рапорта про звільнення!!! І де та яким нормативним актом передбачено скасування наказу про звільнення, коли він вважається реалізованим в день реєстрації. Це що виходить – захотів видав наказ, захотів його скасував???
2) На Кульбача А.А. покладається тимчасове виконання обов’язків за посадою начальника облуправління ДСНС Дніпропетровської області.
І знову — що таке «не реалізований» наказ про звільнення за станом здоров’я із присутніх не зрозумів майже ніхто (особливо співробітники кадрового апарату). А сам наказ ДСНС № 206 від 16 квітня 2015 року містить про це деякі «тлумачення» — підставою для швидкого одужання там вказано нову довідку Центральної лікарсько-експертною комісії ДСНС України від 15.04.2015 № 455.
Мабуть всемогутні лікарі ЦЛЕК ДСНС на папері вилікували за 2 місяці цілий букет хвороб (з яких багато хронічних), яких Кульбач А.А. набував за десятки років служби, і через які вже одного разу був звільнений зі служби знову ж таки за станом здоров’я у 2005 році. А тепер швидко «одужав», можливості людського організму просто вражають!!!
Ну хай буде вже так, до «бреду» ми вже давно звикли, хоча цей перейшов всі можливі рамки.
Тепер розповімо, що являє собою Андрій Анатолійович Кульбач та які події передували на початку втраті його здоров’я на службі в ДСНС, а потім його «чудовому одужанню».
Полковник Кульбач А.А. у якості 1-го заступника начальника облуправління МНС Дніпропетровської області з’явився у 2007 році, під час «другого пришествія» в МНС відомого багатьом генерала Бутківського. У травні 2005-го вони разом пішли з обласного МНС, а у травні 2007-го разом і повернулися: Бутківський начальником облуправління, Кульбач його 1-м заступником. Принципів роботи у даного керівника (Бутківського) було лише два: 1) «я начальник – ти дурак», 2) щоденні п’янки у «вузькому» колі. Умова для входження до цього «вузького» кола була тільки єдина – особиста «холопська» відданість та лизоблюдство. Звісно, що до цього кола одним з найперших входив і бойовий «1-й зам» Кульбач.
Оскільки Бутківський за вказаних вище причин особливо нікуди не вникав, то у Кульбача була можливість фактично одноособово керувати усіма підрозділами обласного МНС, у тому числі у містах, районах і на крупних підприємствах області.
Як 1-й зам, він не займався питаннями гасіння пожеж та рятування людей – по штату на те є окремий заступник. А от питання інспекції, кадрові питання – все через 1-го зама (з усіма «витікающими»). Він і голова тендерного комітету облуправління (а це держзакупівлі!!!), у нього ж право підпису на банківських і договірних документах, фактичне (а не офіційно-паперове) керівництво Дніпропетровською філією Всеукраїнського благодійного фонду «Сприяння державній пожежній охороні», який згодом було трансформовано за Кульбача ініціативою у Всеукраїнську Громадську організацію «Федерація пожежно-прикладного спорту». Взагалі він всюди, як мовлять, «де гроші варяться».
Тут більше. Кульбач А.А. сколотив в області «свою» громадську організацію, до складу якої ввійшли його довірені особи : колишні співробітники Самойленко Ю.Г. та Бельмас Р.В. Останній взагалі «легендарна» особа – у вересні 2014 року під час обласних змагань з пожежно-прикладного спорту смертельно травмується та помирає член команди ДПРЧ-52 м. Вільногірська. Бельмас Р.В. як єдиний штатний співробітник спорткомплексу ГУ ДСНС в області відряджений для проведення змагань повинен був контролювати організацію та проведення змагань, але факт загибелі співробітника мав місце. Було проведено службове розслідування, Бельмас був притягнутий до відповідальності, але у подальшому за рішенням ДСНС був «помилуваний» завдяки своєму «благодійнику»
І взагалі спортивна підготовка особового складу «контролюється» Бельмасом та його помічником Самойленком дуже оригінально, так складання заліків з фізичної підготовки співробітникам коштує від 50 до 100 гривень, залежно від фізичної «готовності» співробітника та його посади.
А якщо додати до цього ще діяльність Добровільного пожежного товариства (далі — ДПТ), що очолює пан Ханбеков В.М. – ще один член «вузького» кола, якому Кульбач попри все віддавав самі «смачні шматки» для підрядів на виконання ліцензованих видів протипожежних робіт і послуг у межах Дніпропетровської області за відповідні «відкати», то зрозуміло, що Кульбач створив для себе вельми благополучне та безтурботне середовище існування використовуючи посаду 1-го заступника начальника облуправління ДСНС.
До речі, про «середовище існування» Кульбача — шикарний будинок по вул. Верховинська, 17 та квартира у багатоповерхівці на ж.м. Фрунзенський у Дніпропетровську. «Ленд Крузер» для себе, іномарка для дружини (чемної вчительки середньої школи). Не забув і про дітей. Сім’я дочки декілька років проживає у благоустроєній квартирі, яка (чи не чудова випадковість!?) перебуває на балансі згаданого вище ДПТ (Ханбеков В.М.). Цікаво, яке відношення до пожежної охорони має дочка Кульбача та її чоловік – «простий» опер з місцевого УБОЗа. Той, як і улюблений тесть, також має свій «Ленд Крузер» і щоденно безкоштовно припарковує його на території 5-ої ДПРЧ м.Дніпропетровська, що розташована в одній будівлі з приміщеннями ДПРЧ-5!!! (Наче б то і корупція, але борцю з організованою злочинністю та тою самою злополучною корупцією видніше.)
Але ж це тільки ті факти, про які в облуправлінні знають всі.
І повинне було те благополуччя ще примножитися, коли у 2012 році генерал Бутківський В.В. вирiшив йти в народні депутати, а «трон» свій генерал пообіцяв залишити звісно Кульбачу. Але зійшло лихо звідки й не чекали. Посаду начальника облуправління ДСНС зайняв полковник Романюк – тодішній начальник Криворізького міського управління ДСНС. За проханням «нардепа» Бутківського, Романюк залишив Кульбача на посаді 1-го заступника, але поступово набираючи свою «команду» почав руйнувати стару систему управління. Ось тут почав вплив «всемогутнього смотрящєго за областю» 1-го зама танути на очах, а разом з ним звісно і джерела його «благополуччя». Саме цього Кульбач, при його амбіційності та жадібності, стерпіти не міг.
На прикінці 2013 — початку 2014 року, після чергової невдалої спроби «вирішити» кадрове питання «мимо» Романюка, у Кульбача почався відкритий конфлікт з начальником управління персоналом облуправління полковником Мовчаном К.В. (який переїхав до Дніпропетровська з Кривого Рогу). За причини особистих неприязних відносин конфлікт стрімко зріс до жорсткої фази вже у квітні 2014 року. Після неодноразових прилюдних образ та погроз (як правило у нетверезому стані) «посадити» Мовчана, Кульбач та його «підручні» організували потік анонімних скарг у відношенні Мовчана і керівництва облуправління ДСНС до якнайбільшого числа високих інстанцій (усього близько 3-х десятків! скарг тільки на протязі 2014 року, за кожною працювала робоча група не менш як 3-х осіб – ось куди йшли державні кошти на відрядження членів робочих груп!!!).
Жодна із вказаних скарг з інформаціями про начебто вимагання Мовчаном хабарів за «звання та посади» не підтвердилась, про те велика кількість співробітників підрозділів облуправління були вимушені надавати одні й ті самі принизливі пояснення по декілька разів різним перевіряючим та комісіям.
Приблизно у жовтні 2014 року у мережі Інтернет на Ютуб з’являється відеоролік під назвою «Люстрація Кульбач». Нічого особливого – просто фото нерухомості й автопарку Кульбача, про які вже давно всім було відомо. Як раз у той період по управлінню пройшла інформація, що Кульбача збираються піддати «мусорній» люстрації представники нашого міського люстраційного комітету. Подія ця не відбулася лише тому, що Кульбач вже встиг «сховатися» до кращих часів на черговий лікарняний чи у відпустку, й тому представники громадськості не змогли тоді його «люстріровати».
Після виходу відеоролику в Інтернеті Кульбач «сказився» остаточно й звинуватив у його створенні Мовчана і начальника служби зв’язків з громадськістю облуправління підполковника Вдовиченка Д.В. Перейшовши вже у «відкритий наступ» Кульбач особисто і по телефону неодноразово погрожував і Мовчану, і Вдовиченку, а підполковнику Савчуку І.І. (що є підлеглим Вдовиченка) погрожував не тільки звільненням з ДСНС а й фізичною розправою. Факт погроз фізичної розправи з боку Кульбача, Бельмаса, Самойленка над Савчуком І.І. був встановлений та зафіксований проведеним службовим розслідуванням, за результатами якого Бельмас, враховуючи попереднє стягнення, був звільнений з роботи. Але ж – знову чудо – за маною чарівної палички виручалочки в особі Кульбача Бельмас черговою комісією ДСНС був «помилуваний».
А 18 грудня 2014 року настав апогей у цій «війні». У цей день Кульбач, перебуваючи у відпустці, прибув до облуправління явно у стані алкогольного сп’яніння і з’явився до актової зали ГУ. Там близько 50-ти співробітників зібралися перед початком планових занять зі службової підготовки. Кульбач передав співробітнику, що відповідав за технічний супровід даних занять, флешку і скомандував продемонструвати на екрані для всіх присутніх те, що містилось на ній. Присутні у залі побачили аудіо-відео запис розмови згаданих вище Мовчана і Вдовиченка. Як розповідали потім присутні на перегляді, вони смутно зрозуміли суть тої розмови та коментарів самого Кульбача до всього цього, але за його словами – це була його особиста праця. Офіцери зрозуміли, що цей запис було зроблено у робочому кабінеті Мовчана, і явно без згоди його «господаря». Показавши цей запис розмови Кульбач забрав флешку та пішов собі далі «відпочивати».
По даному факту матеріали були направлені до СБУ. За цим в СБУ було відкрито кримінальне провадження, у ході якого усіх присутніх 18 грудня 2014 року на перегляді згаданого «кіно від Кульбача» було допитано. Чи був з цього приводу допитаний Кульбач в СБУ – невідомо, оскільки він продовжував то «хворіти», то «відпочивати». Адже слідство ще не закрито!
Чи знав про цей факт Шкіряк З.Н., та члени люстраційного комітету, повертаючи Кульбача до ДСНС? – Питання!!
До речі Кульбач є фігурантом ще одного кримінального провадження, яке розслідується обласною прокуратурою за фактами розгону учасників «Майдану» біля будівлі ОДА у січні 2014 року. Саме Кульбач, як в.о. начальника облуправління ДСНС на той момент, особисто керував діями співробітників ДСНС, що там знаходились й вимушені були виконувати його команди. За його командою підрозділи м. Дніпропетровська в умовах 20-ти градусного морозу намагалися «подати воду» нібито на гасіння пожежі, а насправді розганяли людей. Внаслідок чого пожежний розрахунок пожежної частини ледве встиг накивати п’ятами з місця подій від розлючених громадян міста та області. Про результати розслідування даної справи Вам напевне краще відомо. І знову питання – чи відомо про особисті бойові заслуги Кульбача під час розгону Дніпропетровського Майдану членам Дніпропетровського обласного люстраційного комітету? Знову ж таки залишається відкритим.
Треба особливо відмітити, що поки наш «герой» воював на «своїй війні», особовий склад і керівництво облуправління ДСНС Дніпропетровської області щоденно виконували й виконують завдання, які ставить керівництво держави та області. Крім виконання своїх безпосередніх функцій – це організація і проведення роботи з тисячами біженців Донбасу, це забезпечення будівництва і функціонування 5 (в жодній області України не встановлено стільки!!!) модульних містечок, це гуманітарні конвої до зони АТО й постійне знаходження зведеного загону на постраждалих територіях Донецької і Луганської областей із забезпеченням їх ротації та та багато-багато іншого.( До речі, Кульбач за весь час ні разу не виїжджав у зону проведення АТО.)
«Протверезившись» сам Андрій Анатолійович зрозумів, що «запахло смаженим», але у лютому 2014 року, він, поскаржившись на різке погіршення здоров’я подав рапорт на проходження медкомісії з подальшим звільненням із ДСНС (це офіційна версія). Але дійсно, за висновками медкомісії (обласної ЛЕК та ЦЛЕК ДСНС) станом на 10 лютого 2015 року він був визнаний «обмежено придатним до проходження служби» і згаданим вже наказом ДСНС № 85 від 18 лютого 2015 року був звільнений.
Але не поквапився Андрій Анатолійович вийти на спокійне цивільне життя, проте вирішив використати своє право на відпустку за 2015 рік, при чому на всі 45 діб. Де логіка? Чому людина не поспішає облаштовувати нове життя, знаходячись у статусі «напівзвільненого» ще 45 діб? Логіка стає зрозумілою, коли ми згадаємо про генерала Бутківського, який через відомі причини залишився поза справами. Він спить та бачить, як повернутися до «кормушки». Саме без Бутківського його «смотрящий» Кульбач не зробив би жодного шагу. А після відомих подій з Бочковським, крісло начальника облуправління ДСНС стало не таким вже недосяжним, і от у «штабі Бутківського» пішов «двіж». Почалися активні пошуки виходів на нове керівництво ДСНС. А судячи по описаним вище подіям і документам – такі «виходи» знайшли!
Так Головою Всеукраїнської федерації пожежно-прикладного спорту призначений колишній «Кучмівський» Міністр МНС та «Азарівський» радник Рева Г.В. спільно з яким в свій час проходив службу з Кульбач А.А. у підрозділах державної пожежної охорони м.Дніпропетровська. За допомогою «особистих связей» Реви Г.В. та Бутківського і було «прокручено комбінацію повернення смотрящего за областю Кульбача А.А.»
Через цей «канал» Кульбач і намагається зараз провести призначення цілої низки «довірених осіб» на посади в ГУ ДСНС в області.

Останні події в Головному управлінні ввели особовий склад ГУ та підпорядкованих підрозділів у деморалізований стан!!!
Чого варті тільки «рішучі» призначення на посади та «помноження на нуль» всіх рішень попереднього начальника. Так вольовим рішенням Кульбача призначено в.о. заступника начальника ГУ з питань нагляду та контролю полковника Аржанцева Є.О., і це при тому що нині діючий на цій посаді співробітник повинен бути скорочений 12 травня 2015 року! Далі – призначення в.о. начальника управління з питань нагляду та контролю ГУ підполковника Маловіка знову ж таки без визначення подальшої долі та служби нинішнього начальника зазначеного управління Парубенка, який з 16.03.2015 року знаходиться в зоні АТО, (до речі Маловік є племінником Г.В.Реви), ще один племінник Реви Г.В. – Оксень В.М. який мае “потужне корупцiйне минуле” нинішній начальник однієї з частин м.Дніпропетровська (де в свій час довго працював Кульбач) зараз дуже різко пішов на лікарняний в очікуванні «високої посади»? Що це дяка Кульбача А.А. Реві Г.В. за своє повернення? Чи це не повний “беспредел”?
І на завершення ще один цікавий факт. Обставини написання рапорту на звільнення Кульбачем ми тут розглянули, але це зовсім не означає, що він закінчив «війну» з Мовчаном. Потрібно знати мстивий характер Андрія Анатолійовича. Приблизно 27-28 січня 2015 року Мовчана викликав “сам” Сидоренко Іван Анатолійович, який фактично керував службою внутрішньої безпеки в ДСНС, являючись довіреною особою Бочковського. На цій зустрічі Сидоренко заявив Мовчану, що прибув у відрядження (на службовому автомобілі та з водієм) за особистим наказом (звісно усним) самого Бочковського – з одною єдиною метою: відібрати від Мовчана рапорт на звільнення. У разі відмови – приїзд чергової комісії з ДСНС, «вивертання на зовні» и таке інше. У кінцевому рахунку Сидоренко свою «місію» виконав, а от хто й на скільки потужно зміг мотивувати Голову ДСНС України, щоби він особисто взяв участь у вирішенні долі якогось начальника кадрів облуправління – можна тільки гадати. За нашою інформацією Кульбач саме у цей період перебував у Києві де відвідував ДСНС. За достовірною інформацією, Кульбач перед самим своїм швидким «одужанням» та «воскресінням» на службі (напередодні 17 квітня) декілька днів топтав приймальні в ДСНС. (Також усе можливо перевірити. І знов те саме питання «хто кому возить?»).
І зазначені «люб’язності» з боку Кульбача А.А. у відношені до Мовчана продовжуються. В даний момент Мовчан знаходиться у відпустці, після якої буде вирішено питання його звільнення (знову ж таки – додавили!), але не про це мова. 17 квітня 2015 року Кульбач особисто забрав всі ключі від службового кабінету Мовчана, закрив його та наказав опечатати, Мовчана туди не пускати. Але ж там ще є особисті речі Мовчана!? Далі більше – щоб остаточно здихатися від одного з своїх опонентів Кульбач наказав через своїх «преданних» співробітників Мовчану забиратися геть з гуртожитку ГУ ДСНС у м.Дніпропетровську та у 3-х денний термін вивезти речі!? Стривайте, але ж Мовчан ще не звільнений, а саме головне зареєстрований за вказаною адресою!!! Чи це не чергове втручання в особисте!!! життя Мовчана з боку Кульбача!? Скільки ж вже можна???
За фактами, що наведенi, зрозуміло, що не тільки рядові співробітники облуправління ДСНС Дніпропетровської області, володіють певним обсягом інформації й у випадку організації та початку об’єктивної і професійної перевірки вони «легалізуються» й нададуть повне сприяння, на даний момент iнформацiя надаеться знеособлено так як е неспокiй за себе та за своi родини.
Тепер головне! Питання, якi залишились без відповіді.
1. Конкретно за що і на який строк відстороненi від посад очiльники обласних управлiь, наказ ДСНС № 167 від 25 березня 2015 року не містить таких посилань. Якщо його звільнено, як повідомив на своїй фейсбук-сторінці в.о. Голови ДСНС України Шкіряк З.Н., то на яких підставах (пункт контракту та наказ про звільнення). Дуже цікаво, чи буде скасовано наказ ДСНС від 03 квітня 2015 року № 188 «Про здійснення оргштатних заходів» якщо керівники вказаних у даному наказі територіальних управлінь добровільно звільняться з посад?
2. На яких підставах і з яких причин виконувалось фактичне поновлення полковника Кульбача А.А. на службі (видання наказу ДСНС №206 від 16 квітня 2015 року з одночасним скасуванням наказу ДСНС №85 від 18 лютого 2015 року)? Надати об’єктивну оцінку діям усіх посадових осіб Департаменту кадрового забезпечення, ЦЛЕК ДСНС, юридичного управління, що стали підставами для такого призначення. Надати правову оцінку усім наведеним вище наказам ДСНС на предмет їх відповідності чинному законодавству.
3. Надати оцінку діям посадових осіб Департаменту кадрового забезпечення, які готували та направляли до ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Персональний план (витяг для Дніпропетровської області) проведення перевірок осіб начальницького складу, державних службовців та працівників, звільнення яких належить до повноважень Голови ДСНС України (затверджений наказом ДСНС України № 88 від 20.02.2015), та які не внесли полковника Кульбача А.А. до даного документу.
4. Яку люстраційну перевірку відносно Кульбача проводив Дніпропетровський обласний люстраційний комітет, на підставі яких звернень чи заяв і чи проводилась така перевірка взагалі.
Те, що відбулося, насамперед з моральної точки зору, це є цинічною образою ідеалів і пам’яті жертв Майдану! Призначивши Кульбача, нам фактично повернули до облуправління екс нардепа «регіонала» Бутківського. Останній тепер має необмежений доступ до всієї інформації, у тому числі таємної та стратегічно важливої, і можливість передачі її в “не чистi” руки. А це вже питання національної безпеки!!! Отакi справи у Днiпропетровському управлiннi ДСНС.
Слава Україні!

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 1 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

524 ответа

  1. Жора!
    Ты действительно считаешь, что чем безграмотнее и грубее напишешь, тем умнее будешь выглядеть? Я понимаю, что спрятавшись за тупыми НИКами (ПНД,КОНЬ) ты думаешь, что можно оскорблять всех и вся… А если промахнешься? Или например молодой человек, одной из тех, кого ты здесь оскорбляешь, сделает с тобой тоже, только с другой стороны! Ведь твои НИКи тебя не спрячут, я например знаю кто, ты. И тех кого ты оскорбляешь, тоже знают тебя в лицо.Будь повнимательнее в словах и не переступай за пределы того, что можно позволить!!!

  2. Товарищ “Жора” тебе не кажется что ты общаешься сам с собой?!То что ты пишешь это всё просто плод твоего воображения ну или твои личные фантазии,ты поп-расту завидуешь!Прежде чем излагать такую информацию ты б в этом убедился,что б ну так знаешь на верняка поверить с подтверждающей документацией (фото,видео,аудио запись)!Или это таки твои иллюзии,во что больше верится что это так и есть!Ну и,исключать не будем что ты просто аморальный урод.И да ты когда передвигаешься по городу иногда начинай оборачиваться а то мало ли,кто сзади тебя идет.

  3. Згідно з декларацією, за минулий рік М.Чечоткін отримав 201 тис. 481 грн зарплати і пенсії – 66 тис. 516 грн = обсудите лучше это поделив на 12 месяцев, а Вы делите невесть что…

  4. Андрей Анатольевич вы там не засиделись??? Домик достроили? Гричищеву еще ебете или все уже? Давайте наверно подматывайте удочки

  5. Кульбач купил звание хенерала через Нарика за 300000$ А передавал через батюшку симеона

  6. Не встигло крісло охолонути, пішла роздача. Хутко почали видавати форму та бойовки, знайшлися кошти на виплати. Питання чому тільки зараз?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ