Человек не терпит насилия!

Чопська митница

симчера с…а, сколько заплатил, чтобы ветку убрали ? Но твои дела помнят !

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 079 ответов

 1. Товт, плядина плешивая, ты будешь поручение Рябикина выполнять или нет?

  А ну, метнулся кабанчиком и назначил Сабадоша “новим обличчям митниці” на ”Ужгород”

  Армани как раз по всем критериям подходит: успішно пройшов тестування з питань кваліфікації, та рекомендований ДБР з благонадійності

  А то, что по два бусика пускает, а не по одному, так у него тоже дети есть, не только ж твой родной имбецил с внуком кушать хотят. Тем более внучка твоего Заброварная, если шо, голодным не оставит, а Ванечка у себя один, сиротка)

 2. Пан Рябікін, якщо ви залишите Сабадоша на митниці-то ми вам більше не повіримо ніколи.Ганьба.

 3. Откройте список кто рекомендований да бы люди знали, а то опять начнут мутить и бабки собирать Рябикин дал возможность Товту ещё и на этом заработать

 4. Схему вимагання та одержання від 500 до 1000 доларів організував співробітник Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України. У порушенні брали участь двоє посередників. Кошти вимагали за кожен ввезений автомобіль на іноземній реєстрації в митному режимі «транзит» на територію України. Про це 18 червня повідомили у пресслужбі Офісу Генерального прокурора.

 5. Немеш В., Мигович В., Задорожний Т., Фетько І., Варцаба В., Куклишин М., Тангел М., Симчера В., Світлинець Я., Мойсюк В., Ігнатко В., Писарєв В. — усі в списках Товта на переведення на іспекторські посади на ж/д Батєво, Павлово, Чоп-зал, Дякове-зал. Нарешті. Тепер простими інспекторами ходитимете. Хоча б якийсь плюс із реформи Рябікіна.

 6. Слушай! В каждой отаре есть вожак, за каждым вожаком в отаре следит наблюдательный чабан. А, вот над каждой отарой и каждым чабаном, высоко в небе парит орёл и видит ВСЁ. Видит, каждую плешивую овцу в отаре, видит- каждого трусливого вожака и так же, каждого достойного или лживого чабана отары! А, вот кем являешься ты… решать вольной птице в небе! Надеюсь, ты всё правильно понял???

 7. Пишут только те, кого хотят назначить. Остальные, ищите себе место пока не поздно.

 8. Панство підскажіть, а минайським рабам і брехунам щось запропонують? Чи Валерій Пересоляк вже не погоджує нічого і не треба до нього йти?

 9. Як людей які навіть не здавали тестування призначають в штат нової структури,відсидівши на лікарняному залишаються на своїх місцях,, …..

 10. Усім, хто був на лікарняному, негайно визубрити відповіді на тести!!!
  У професії митника, серед усієї держслужби, постійна здача тестів — це основне!

 11. Французе, підкажи свому товстенькому галичанському пісдьонишу, шо “бузі”, то не саме поважне погоняло на Закарпатті

 12. У Вас бачу на закарпатті ніхто тих баранів не стриже ну нічого це ще не довго!!!

 13. 🤝Друзі, на дану мить співробітники митного посту аеропорту “Бориспіль”, сприяють незаконному вивозу бурштину-сирцю у кількості 280 кг, 13 вантажних місць,  згідно авіанакладної 235-20073885. 

  ‼️Правоохоронці бездіяльні, вчора був дзвінок на 112, ніяких дій зі сторони поліції наразі не має. 

  🔔Прошу правоохоронців та керівництво ДМС, ДПС якомога швидше зупинити контрабандну операцію , та запобігти вчиненню кримінального правопорушення. 

  ‼️Як видно із номеру авіанакладної, виліт даного вантажу запланований на 08.07.2021 21-30, рейсом TK0460 Турецькі авіалінії.

  👆Фотоматеріали додаються. 

  https://t.me/honest_customs/1339

 14. 🤝Друзі, на дану мить співробітники митного посту аеропорту “Бориспіль”, сприяють незаконному вивозу бурштину-сирцю у кількості 280 кг, 13 вантажних місць,  згідно авіанакладної 235-20073885. 

  ‼️Правоохоронці бездіяльні, вчора був дзвінок на 112, ніяких дій зі сторони поліції наразі не має. 

  🔔Прошу правоохоронців та керівництво ДМС, ДПС якомога швидше зупинити контрабандну операцію , та запобігти вчиненню кримінального правопорушення. 

  ‼️Як видно із номеру авіанакладної, виліт даного вантажу запланований на 08.07.2021 21-30, рейсом TK0460 Турецькі авіалінії.

  👆Фотоматеріали додаються. 

  https://t.me/honest_customs/1339

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ