Человек не терпит насилия!

eximbank

Нові призначення в державному банку
Олександр Гриценко призначений на посаду в серпні 2014 року на той час збиток Державного банку за результатами роботи за півроку складав 4.7 млн. грн., за результатами 2014 року більш ніж 9 млн. грн. Призначення відбулося без конкурсного відбору. Досвіду керівництва банківськими установами немає, до призначення він працював в Лондоні. За даними обізнаних осіб є родичем П.Порошенка.
Перший заступник Голови Правління — Маноха С. О. – призначений на посаду в грудні 2014 року. Призначення відбулося без конкурсного відбору.
Заступник Голови Правління – Белінський О.В. 1966 р.н – призначений на посаду в грудні 2014 року. Досвіду в роботі банків немає. О.Белінський пов’язаний із скандалами навколо КМ «Олімпік Парк», колишній генеральний директор ДК «Європа» . Призначення відбулося без конкурсного відбору. Активно почав співпрацювати з старою командою (В.Януковича). Особисто проводить «співбесіди» з контрагентами та постачальниками Державного Банку. Контрагенти, за його проханням купляють стороннім особам Iphone, коштовні речи та інш.
Продовжується подальше розширення штатної структури банку для просування «друзів» та «знайомих» нових Членів Правління банку. До листопада 2010 року (час призначення команди С.Арбузова) у банку було лише 2 заступника Голови правління та 5 членів Правління. Кількість Управлінь збільшилося на 13, відділів та секторів на 56, по персоналу більш ніж на 2000. На сьогоднішній день призначений 1 перший заступник Голови Правління, 4 заступника Голови Правління та 5 членів Правління , продовжується збільшення кількості посад та підрозділів.
На посаду Генерального Директора по роботі з Проблемними активами призначений Дмитро Лановий, син колишнього Міністра фінансів та народного депутата Володимира Ланового. До цього час Д.Лановий з проблемами стягнення боргів не мав уяви, у той же час проблемні активи банку складають біля 60% та оцінюються в мільярди гривень.
Заступник Голови правління – Котов В.М. 1952 р.н. (куратор служби безпеки, роботи з проблемними активами, та заставними об’єктами банку) призначений на посаду в грудні 2014 року, фактично працює з листопада минулого року. Є близьким другом батька Голови Правління Гриценка А.В. В банківських установах до цього не працював. Документі, що надані до Національного Банку для призначення підроблені. Колишній співробітник Податкової служби, вік 63 роки. До призначення являвся співробітником безпеки Групи Компаній «Фактор». Група є проблемним позичальником Укрексімбанку (борг складає біля мільярда гривень, підприємства групи у стадії примусового стягнення, ліквідації та реструктуризації). Призначення відбулося без конкурсного відбору. З початку своєї діяльності активно включився в вирішення боргових питань Групи Компаній «Фактор». Його діями особисто керує власник Групи Компаній Фактор одіозно відомий С.Тіщенко.
З метою особистих меркантильних інтересів В.Котов, прийняв рішення про примусове звільнення ряду досвідчених співробітників та керівників, які можуть помішати діям, пов’язаним з особистим збагаченням за рахунок Державної установи. В колективі управління безпеки ситуація на грані критичної, коїться тиск на співробітників. Співробітниками готуються позиви до суду, прокуратури та інших правоохоронних органів.
Незважаючи на те, що до сьогоднішнього часу успішно працюють незвільнені колеги С.Арбузова, В.Котов розпочав «нові призначення» – призначення з оточення васала В.Януковича – колишнього Міністра МВС В.Захарченка .
Так у 2015 році ще два додаткових заступника начальника управління безпеки були призначені за особистим клопотанням Котова В.М.:
— Савченко І.В. – звільнений за люстрацією у 2014 році з посади Заступника УМВС України в Полтавський області. До цього часу за вказівкою В.Захарченко займався т.з. «кураторством» та «створенням» конвертаційних центрів, через які відмивались мільярди грошей. Після був призначений заступником Керівника Полтавської міліції Е.Фєдосова , близького соратника В.Захарченка. Під час Полтавського Евромайдану І.Савченко безпосередньо керував фізичним розгоном протестуючих. Звільнений з лав МВС України за люстрацією.
— Ліщенко В.М. – начальник райвідділу Полтавського міського управління міліції , звільнений у 2014 році за люстрацією, права рука І.Савченко. Також приймав участь в розгоні демонстрантів під час акцій протесту.
Начальником відділу внутрішньої безпеки у січні 2015 року призначений — Бакай А.В. колишній заступник Прокурора Закарпатської області За наказом колишнього Генерального Прокурора України В.Пшонки проводив тиск на корпорацію «Рошен», за його вказівкою було порушено біля 50 кримінальних справ стосовно «Рошен». Звільнений з прокуратурі за люстрацією.
Усі нові призначені посадові особи за функціональними обов’язками управління не працюють, вирішують особисті питання В.Котова. З перших днів роботи в банку дані керівники почали вивчати питання та збирати інформацію щодо фінансових площадок з ознаками конвертаційних центрів з метою створення штучних для них проблем та отримання доходів від них на свою користь. Голова Правління покриває дії В.Котова.
Всім відомо хто кришував «конверти» — податкова та МВС,
Тільки вступив до посад, горе-банкири почали встановлювати свої правила конвертаційним площадкам, а в обов’язки цих осіб, згідно штату це ні як не входить. Немає часу займатися проблемами банку, требо працювати на себе такий девіз поплічників Котова. Поряд цім розпочалася війна зі досвідченими кадрами банківської безпеки, а кому потрібні зайві вуха ? Навіщо патріоти гинули на Майдані?
Збиток Банку за час головування О.Гриценко 8 млрд. грн.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ