Человек не терпит насилия!

Корупція ДСНС Львівщини

Дмитровській і К продали приватному забудовнику територію пожежної частини ДПРЧ-4 в м. Львові. Друзі Дмитровського побудували три дев яти поверхові будинку на незаконно відчудженої землі. потім для відводу глаз надали приблизно 10 десять квартир робітникам причому за взятку))))) Всі інші квартирі розділили між собою і продали. Даний житловий комплекс знаходиться по вул Перфецького м.Львів. Навідь доказувати злочінну схему дуже просто, просто поспілкуватися з особовим складом гарнізону та підняти відповідні документи…. Корупціонарам ДСНС Львова ГАНЬБА (Дмитровському Дідуху Сембаю Іванишину Агаджанову …..)

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 1.25 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 669 ответов

 1. Ви долбойоби?? Яка некомпетентнісь Гуменюка, Войтовича,Іванця?? Хто з них і коли не загасив пожежу?? Чи виїбали вас тупорилих пару разів і вже скиглите??

 2. Заступник нач. ГУ ДСНС в Львівській області Тимур Тофікович — гарна людина, чи як більшість керманичів в ДСНС?

  «Це людина яка і надалі тероризує всю Львівську область. Корупціонер та крахобор. Заставляє ремонтувати старі ЗІЛи яким по 60 років за власний кошт підлеглих хоча при ГУ є цілий відділ який повинен цим займатись.

  Після оголошення ДБР про підозру Агаджанову відбулися обшуки в кабінетах ГУ Львівської області працівниками ДБР. Після цього ДБР направили листа Чечоткіну про проведення власного розслідування щодо цього, результати надати їм. Десь в червні- липні в ГУ приїхали представники ДСНС України антикорупційного відділу та почали проводити розслідування. Викликали кожного начальника ДПРЧ та бухгалтера або осіб які були причетні до закупівлі для дачі пояснень щодо цього. Це все тривало 2 дні. Відповідно начальник разом з бухгалтером брали з собою фінансові документи щодо закупівель, та готові пояснення, бланки, та зразки яких були написані напередодні і по черзі представляли це працівникам ДСНС. Після цього розслідування з ДБР на підрозділи Львівської області почали приходити такі листи з ухвалами суду.

  Вказівка щодо закупівлі рукавів саме в «Аква силі», була підписана Агаджановим разом з цією вказівкою було надіслано комерційну пропозицію та готовий договір на 49800 грн. для закупівлі вже конкретних рукавів діаметром та типом з реквізитами. А потім почався контроль за проплатою. Він особисто дав вказівку проплатити даний договір в 10 денний термін якщо ні то пиздюліна. Всі начальники дружньо проплатили 49800 державних коштів «аква силі» і чекали цілих 3 місяці на ті рукава які потім своїм транспортом забирали із ЗТС ГУ Львівської області. Хоча в договорі було прописано адресна доставка. Фігурант справи навіть не був відсторонений від виконання обов’язків і далі займається розкраданням державного майна».

 3. Як завжди корупція процвітає, от питання до борця з корупцією, ти мент- Щуреподібний , ти чим займаєшся???????? Може пора тобі вже піти . Засидівся ти дуже довго, звільни місце молодому .

 4. Ну нарешті зголосьлись щурі кабінетні))) Що ви там загасили нероби вказівкові? Пожежі гасять прості пожежні під керівництвом начкарів, заступників та начальників частин а ви є кабінетна надбудова яку скоротити і нічого не зміниться хіба що потік макулатури від вас зменьшиться. Така кількість вказівок іде від вас і коли ви тільки встигаєте пожежі гасити тушили ви кабінетні. І згадаєте ще мої слова що в один прекрасний момент по морді в частинах будете получати за «виїбали вас тупарилих». Вам вже здається в очі сказав один хороший начальник хто ви є такі? І повірте такі люди будуть тільки примножуватись бо ви працівників з підрозділів без яких ви є ніхто просто за людей не рахуєте.

 5. Дивно чому всі такі сміливі тільки тут. А в очі слабо сказати » щурі кабінетні»? Чи при зустрічі у Вас язик паралізує?

 6. так вам кабінетним вже і казали в очі хто ви є такі. вкотре ви кабінетні підтверджуєте свою тупість. з вами будем боротись вашими методами. може при зустрічі і паралізує язик але якщо подивитись на ваші язики то вони не вилазять з дупи вашого керівництва глобенка, гуменюка і остальної мразоти. так що хуй ти кабінетний вийми з сраки глобенка і гуменюка свій язик а потім щось тут бекай)))

 7. Сказати тобі в очі?))) Не сміши))) В очі говорять тільки нормальним і принциповим людям а ти є сраколиз і підарастичний стукач ще і тупий який зразу глобусу чи гавнюку нажаліється що «обідили мене, кабінетного перевіряючого і рятуй мене Валерій Анатолійович». Ми будем вам кабінетним трутням в спину бити усілякими можливими і не можливими методами. Так що готуйтесь.

 8. Всі чудово знають до якого типу людей відносяться ті, що лише мають сміливість базікати за спиною.

 9. Очко лизнуть не пробували старому глобенку. А гімна там певно дуже багато.

 10. При чому тут Глобенко взагалі?? Ти ж починав про некомпетентність певних осіб, тобі відповіли, що без їх компетентності ви скоро і смітя не загасите Аааа. Вибачай ти ж казав що ти великий тушила, хочя подивитися різне відео як ви гасите і де конкретно сците до пожежі підійти то реально плакати хочеться. Спеціаліст, блядь……

 11. Народ не сваріться!! Згідний,що управлінські інколи палку перегинають,але й в підрозділах не все так гладко.Так завжди було, є і нажаль напевне буде. А поливати брудом один одного…. а чи варто ? Якщо не дай Бог завтра щось горітиме вам ж разом то гасити.

 12. кабінетні трутні з ГУ ще нічого ніколи самі не загасили а понтів наче в чорнобилі аварію ліквідовували. в підрозділах некомпетентні в чому? в розгрібанні вашої макулатури? часом не опрацювання спаму надісланому вами в частини займає майже весь час замість реальних занять. але де ж ви кабінетні трутні визнаєте що не праві. будете і дали приїжджати і шукати в макулатурі вигаданою вами відсутність коми чи крапки. хіба не ви як виявите відсутність коми в макулатурі спішите доповісти на верх які ви класні перевіряючі і щось знайшли. не все гладко в підрозділах і є такі самі як ви що замість вивчення простих речей тупо відбувають добу. давай наведи приклад де ви кабінетні щось самі загасили. ви сука навіть води а автомобілі не вивозите а лише свої дупи. що ти там гасиш?))) пояснення тільки вмієте вимагати. скоро ті пояснення вам в сраку будуть засовувати.

 13. традиції вмерли після козяра, ректорішка засцяв пірнути у водичку.

 14. Тому брехуну ні вода ні ополонка нічого вже не допоможе . Як люди пишуть — гамно є гамно, брехло є брехло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ