Человек не терпит насилия!

Кто Убил Кузьму?

Підприємець 29-річний Дмитро
Ященко із Запоріжжя їхав із Кривого Рога
вранці 2 лютого. Каже, бачив аварію, у якій
загинув Андрій Кузьменко. Той їхав білою
“Тойотою”. — Мене обігнав білий джип, — розповідає. —
Його наздогнала чорна “Хонда” й почала
підрізати на повороті з боку обочини, ніби
штовхаючи до середини дороги. Вдалині стояв
молоковоз. Коли “Хонда” виштовхала джип,
молоковоз виїхав назустріч. “Тойота” з ним зіштовхнулася. “Хонда” поїхала далі. А я зупинився. Ще багато машин стали й кинулися до місця аварії. Дівчата й жінки вищать, кричать. Нас їхало четверо мужиків, підійшли до водія джипа. А він так затиснений, що всі разом не могли двері
відкрити. Водій був ще живий, ворушив лівою ногою. Голова в крові. Я притулив пальці до шиї, пульс
відчувався. Хвилин за 20 він помер на наших очах. “Швидка”, ДАІ, еменесники приїхали хвилин за 40
чи годину з Кривого Рога. Хоча із Дніпропетровська їм хвилин 15–20. Машину стали розрізати. Побачили, що на підлозі біля водія була непритомна жінка (адміністратор
гурту “Скрябін”. — “ГПУ”) Ольга Любченко. Її забрали. Водій молоковоза був на диво спокійний. Хоча
в таких ситуаціях почуваєшся винним, біжиш витягувати, допомагати. А він — хоч би що. З ним їхала
жінка, була в легкому шоці. Я сказав даїшникам, що був свідком аварії. Але мене не хотіли слухати, взяли телефон, і досі ніхто
не дзвонить. Увечері друг, який був зі мною в машині, сказав, що то загинув Скрябін. Чоловік розмістив оголошення про аварію на своїй сторінці у “Фейсбуці”. Наступного дня
її заблокували. Дмитрові телефонують незнайомці. Запрошують на зустріч, щоб поговорити про аварію.
Розпитують, де живе. — Схоже, мною зайнялися, — каже Ященко. — І вся ця аварія мені здається запланованим убивством.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

15 ответов

  1. Кузьму убили законы физики.Нельзя ехать по встречке со скоростью 160-175 кмч.не пристегнувшись ремнем безопасности и при этом врезавшись в молоковоз.Интересно,если б гонщик переехал прохожего или вместо молоковоза были жигули с детьми и стариками,тоже искали организаторов заговора? Вот мой сосед погиб от передозы,хотя тоже был хороший парень.Замля пухом погибшему.

  2. кстати после всех действий Кузьмы, у нас в кругу семьи тоже появилась такая версия. что еще можно ожидать от жидопиндосской мафии.

  3. ОК, Хонда підрізає справа (з обочини???), Кузьма вилітає на зустрічну і .. А де Хонда?! Як вона заходить у правий поворот під прямим кутом на великій швидкості та на ожеледі?! І навіщо зайвий свідок в молоковозі? Маячня!

  4. А чего ты уверен, что он ехал 160 км в час, ты был там? Или как баран, сказали, послушал, пошел дальше повторять услышаное?

  5. Сказали что у водителя сломана нога, на видео канала НТН видно, что водитель свободно ходит и не подхрамывает, а теперь он с гибсом в больнице.
    Указали что он опаздывал на самолет, спешил, авария была в 8-30, но боагодарю мимопроезжающим людям и снимавшим место аварии, установили что трагедия случилась в 7-00, убийцам было выгодно установить время в 8-30 и обвинить Кузьму в спешке.
    До сих пор никто показания не дал, а по каналам уже вывели окончательную версию, что это была просто авария.
    Водитель молоковоза как то сильно уверенно себя ведет на камеру, как для человека учавствующего в аварии с летальным исходом.
    По ТВ всюду твердили что был гололед и Кузьма “мчался”. На видео с камеры очевидцев гололеда не было, дальше — все кто с ним ездил, подтверждают, что Кузьма после 40 лет не любит спешить и ездит медленно.
    НЕ НУЖНО БЫТЬ ШЕРЛОКОМ — ЕГО УБИЛИ,если кто не согласен, опровергните вышеуказанные комментарии!

  6. Сказали что у водителя сломана нога, на видео канала НТН видно, что водитель свободно ходит и не подхрамывает, а теперь он с гибсом в больнице.

  7. Водитель действительно цел и здоров, а в больничку лег для прикрытия и правдоподобности аварии

  8. может кто-то сможет все-таки назвать ЛОГИЧНЫЙ аргумент (как, например, Федор) что, если не высокая скорость, есть причиной полного угандошивания носа “Секвойи” и вылета заднего моста грузовика?
    з.ы. Кузьму, конечно, очень жаль, светлый был человек, земля ему пухом.

  9. Хоть Вы и гадость, но тута в “яблочко”, хоть путю с СВД не приплели. Вывод: Вы ситуайонен ” Мусорок” зрите в корень.

  10. уважаемые форумчане, а где вы решили, что была лобовая авария? передок то у тойоты относительно цел…. судя по фото, удар пришелся в левое переднее крыло и водительскую дверь. И вот меня мучает вопрос — допустим Кузьма гнал со скоростью 100500 км/ч, а на какой скорости должен был гнать молоковоз, чтобы попасть в бок такому метеору? законы физики, говорите?..

  11. помоечнику.
    У тебя пасивного “корешей” всё СНГ? Жопа не трещит? Какие у пидараса могут быть кореша? Открою тебе дырявый пидер один секрет — если тебя трахнули в опу это не значит что это твой кореш.

  12. як так можна говорити,я не розумію!!!Він їхав завжди обережно,а перетнув дві прямі,тому що хотів показити,навчити,щоб кожен з нас не був байдужим до того що твориться навколо нас!!!я впевнений що кожен з вас їздячи на своєму автомобілі(якщо має) материться на кожній ямі,але жоден з вас не зніме це на телефон і не викладе в нет!!!!яка різниця вбили чи ні всеодно ми не дізнаємось,бо це як справа Гонгадзе(вліз не туди)!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ