Человек не терпит насилия!

Острозький князь

Шановна Ека Згуладзе!!!

До Вас звертаються працівники ЛВ на ст. Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці з метою встановлення справедливості, у звязку з чим просимо Вас припинити корупційні дії та дії котрі принижують честь та гідність працівника міліції з боку керівника відділу, підполковника міліції Загорського Володимира Вікторовича.
Загорський Володимир Вікторович прибув на займану посаду до ЛВ на ст. Здолбунів у 2011 році, після чого у відділенні розпочалися постійні корупційні діяння, а саме: при отриманні пального на службові автомобілі використовує його на власний автотранспорт «Mazda CX-7», при цьому СОГ виїзджаючи на місце події скидається власними коштами на заправку службового автомобіля. Загорський В.В. використовує службовий автомобіль для вирішення власних потреб. Водій щодня списують пальне на видумані виїзди по вказівці Загорського В.В., після чого скручують лічильники на автомобілях в ручний спосіб. А також, при нарахуванні заробітної плати працівникам ЛВ на ст. Здолбунів, Загорський В.В. нерівномірно розподіляє відсоткову премію наступним чином, особам які піддалися його залякуванням він ставить максимальну відсоткову премію, а ті в свою чергу після отримання заробітної плати віддають Загорському В.В. підняту ним максимальну відсоткову премію, на томість інші працівники підрозділу котрі не піддалися його впливу отримують мінімальну заробітну плату, не залежно від виконаної роботи. Для того щоб влаштуватися в ЛВ на ст. Здолбунів на посаду ППСМ Загорський В.В. встановив таксу у сумі 20000 грн., а деколи і більше. Хочемо також повідомити, що авторитет нашого відділу який здобувався роками був повалений на протязі перебування на своїй посаді Загорського В.В. перед працівниками підрозділів залізниці які знаходяться на території обслуговування нашого відділу, неодноразово бралися хабарі у великих розмірах. Щомісяця у підрозділі відбуваються збори грошових коштів начебто на потреби відділу, але насправді куди вони діваються ніхто не знає та ніхто не звітує. Також Загорський В.В. постійно порушує трудове законодавство, а саме працівники працюють з ночі в ніч без відпочинку.
Загорський В.В. має декілька автомобілів, великий приватний будинок у м. Остріг, власну запрану станцію, займається підприємницькими діяльностями у різних сферах, але розуміємо що все майно числиться не за ним а за його родичами. Даний перелік його неправомірних діянь можна перераховувати безкінечно.
Звертаємося до Вас з надією встановлення тієї правди котра повинна бути у підрозділах МВС, адже не всі працівники міліції є корумпованими та такими як висвітлюють у ЗМІ. Надіємося на Вашу допомогу. Слава Україні.

З повагою працівники ЛВ на ст. Здолбунів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Реально Загорський сука ще та! Постійні хабарі, залякування колективу, порушення законодавства у всіх його сферах. За влаштування на посаду — плати, на роботі — плати, перевірка приіжджає — плати. На роботі без вихідних, після суток — сиди і працюй, і байдуже, що ти на ногах цілу ніч. За зарплату в 2000 грн. Хам, бидло, яке навіть з людьми спілкуватись не навчилось. А права рука в нього — начальник СВ, якому 25 років і який нічого не знає і не вміє. Бо папа на роботу влаштував.

  2. В Мірковця батько працює начальником слідства в Рівненському ЛВ, звідси й посада, тато просто влаштував дитятко працювати. А те що воно нічого не вміє, це інше, ви в нас багато розумних керовніків бачили?

  3. Петя, звідки така інформація? Якщо ти нічого не вмієш і не знаєш, то твоя справа тільки “кляузи” писати. І як це цікаво папа міг влаштувати сина на посаду вищу, ніж у нього самого. А якщо й так, то що тобі заважає самому влаштуватися на посаду.

  4. Загорский- действительно Козел, но думаю, не стоит обобщать…Цепная реакция не ко всем подходит!Если не устраивает начальник, то письмо-обращение уже все написано. Ждем результатов, уважаемая Эка!

  5. Все лучшее детям, чи не так? Чи ти хочеш сказати що в 25 років у нас просто так начальками беруть? Чи всетаки батьки і долари?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ