Человек не терпит насилия!

Зять Ивченко стал главой Святошинской РДА

Корупція, кругова порука, кумівство – один з чинників початку Майдану. Але схоже на те, що до сьогоднішніх київських можновладців це не дійшло. Виходить одне говорити вірні та хороші слова з трибун, а зовсім інше робити на практиці.

      Головний Боксер Столиці продовжує дивувати киян. До роботи приступили «золоті хлопці Кличка». Один з них Ілля Сагайдак призначений головою Святошинської РДА. Сагайдак народився 1985 р., йому 29-ть. За фахом — економіст. Попереднє місце роботи — заступник голови Шевченківської РДА. Начебто все гаразд. «Молодим всегда у нас дорога…!?». Пора молоді давати шанс. Можливо ми маємо справу з таким собі вундеркіндом управлінцем. Мова йде про систему столичного управління, яка передбачає не лише знання теоретичного курсу, а й практичних навиків. На час призначення Ілля Сагайдак мав стаж держслужби трохи більше 1 року в Шевченківський районі столиці.

      Судячи з офіційної біографії з 2003 року за 10 років  трудової кар’єри він змінив 7 місць роботи.  Бухгалтер ТОВ «Сувенір», головбух ТОВ «Спрін Прінтінг С.А.», економіст ТОВ «Агромарскомплекс», фінансовий контролер ДП «Строфф Стандарт», фінансовий контролер ТОВ «Нестеле Україна», начальник департаменту міжнародних ринків, капіталу та інвестицій АТ «Єврогазбанк» . Далі він став комерційним директором ТОВ «Фенікс Капітал».

        Довше року йому вдалося пропрацювати лише в ТОВ “Сувенір” і ТОВ “Спрін Прінтінг”.  Все досить банально. Хоча можна згадати про скандал  в  «Фенікс Капіталі» який звинуватили у відмиванні та вивозі капіталів за кордон, та фінансові афери.  Безпосередньо він в цьому не фігурує.

       Всі місця роботи – «лабуда», «пункти для пересадки» під патронажем впливових покровителів..  Не випадково після скандалу в «Фенікс Капіталі» він з’являється  в якості  помічника-консультанта народного депутата. Можливо маємо справу з інтелектуальним генієм? Сагайдак усім говорить, що працює над дисертацією. Ну і що? У нас багато молодих людей пишуть дисертації.  У « молодій команді Черновецького» таких було чимало. Чого варта постать Лесика Довгого? Дисертація була, а з інтелектуальними потугами – проблеми.  Тут теж не «ума палата». То ж призначення головою одного зі столичних районів людини, яка не має достатніх знать ні досвіду управлінської роботи, викликає подив.

       Пояснення стрімкого кар’єрного росту 28-річного Сагайдака у його родинних зв’язках, та грошах багатого тестя. Він — зять колишнього скандально відомого голови НАК “Нафтогаз” Олексія Івченка, прозваного за любов до дорогих автівок “Льошою-мерседесом”. На посаді голови НАК “Нафтогаз” Івченко прославився тим, що на переговорах з російською стороною, з “Газпромом” користувався послугами українсько-російського перекладача. У 2007-му році Генпрокуратурою було порушено кримінальне провадження щодо зловживань у НАК в період керівництва О.Івченка. Він та той час мав депутатську недоторканність. Те розслідування нічим так і не закінчилося.

          Олексій Івченко  не дуже від цього переймався. «Чесно зароблене в Нафтогазі» він матеріалізував в один із напрямків свого сімейного бізнесу  «Єврогазбанк». Який переживає не кращі часи. До банку ввели тимчасову адміністрацію. Нацбанк вважає “Єврогазбанк” неплатоспроможним. Івченко грає роль жертви кризових обставин. Кидалово продовжується. Раніше шив у дурні Україну, сьогодні вкладників банку. Судячи по своїм статкам та статкам сім’ї  свого зятя Іллі Сагайдака і старшої доньки Ірини  у них все гаразд. Сукупний дохід сім сім’ї  складає 58 млн. грн. Е у Сагайдака й  шматочок  дорогої  земельки неподалік від хоромів екс-президента Віктора Ющенко — в Старих Безрадичах. Того самого чиї руки нічого не крали. Воістину: зі «своїм до своїх». З КИМ ПОВЕДЕШСЯ –ТОГО Й НАБЕРЕШСЯ.  Молоде сімейство придбало дорогі авто. Якого бренду?  Ви не помилились  — «Мерседеси».

            Тепер щодо до евромайданівської спритності головного фігуранта. Наче б то саме вона була головним аргументом в кадрових призначеннях. Сумніваємося.  «Революційний порив» Іллі вельми перебільшений. В самий критичний, кульмінаційний період протистояння в центрі Києва, коли віршувалося питання: Хто-Кого! Ілля та  Ірина   були дуже далеко від Батьківщини, в  екзотичній  Новій Зеландії. Що вони там робили?   Відпочивали… Про що свідчать численні фото в мережі. А може вичікували…? (svyatoshyno.rajon.kiev.ua/…/noviy-golova-rda-zyat-eks-golovi-naftogaz)

          Чому сьогодні не в АТО, не в «Азові», «Айдарі», «Дніпрі» …? Емітувати революційність  «воюючи» з кафешками, мафами, як це робить Ілля не краща річ, тому що  кияни бачать, що МАФи зникаючи в одному місці з’являються в іншому, а то й у тому ж. Всі знають, що змін немає. Що хабарництво нікуди не зникло, змінилися лише діючі виконавці та розміри відкатів. Йде імітація змін при їх відсутності. Нас хочуть знову обдурити. Хіба за це стояв Майдан!

             Кияни вимагають люстрації  Іллі Сагайдака!                           

Хома Хрущ, для “ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

 1. або Голосеево ..т.в.о. голови -Мельничук Андрій Анатолійович

  За період з 2010 по 2011 г. керував компаніями “Асмел”, “М-Град”, ФК “Рітейл Кепітал”, “ФОГ-Центр”, “Просперо”. В останніх двох раніше був співзасновником. Його партнер по бізнесу — Геннадій Мармер, який був у Партії зелених, пізніше – в “Батьківщині”
  З 2003 р. до тепер приватний підприємець св-во № 02583
  З 06.03.1999 р. до 28.09.1993 займав посаду менеджера ТОВ «Реванікс»
  З 10.10.1994 р. до 26.06.1995р. був прийнятий на посаду озелените ля 3го розряду
  З 26.03.1990 р. до 01.07.1994 р. займав посаду прибиральника службових приміщень СШ № 57, м. Київ.

 2. Мовныки …говоришь? Сагайдак…Подумаешь.. Вон в авгутсте Поошенко назначил Головою Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

  с украинським прізвищем ГОРБУНОВ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

  Народився 10 червня 1974 року у місті Горлівка Донецької області.

  Освіта вища, у 2000 році закінчив Український Державний університет харчових технологій, за спеціальністю «Менеджмент організацій», (спеціаліст з менеджменту організацій).

  З 2006 по 2010 рік був депутатом Дніпровської районної у м. Києві ради. З 2009 по 2010 рік працював радником голови Дніпровської районної у м. Києві ради та виконував обов’язки заступника голови Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації. З квітня 2013 року по травень 2014 року був помічником – консультантом народного депутата України Чумака В.В.

  Державний службовець 7 рангу.

  Одружений. Виховує доньку та сина.

 3. автор крика — болен. Отрицать очевидное — это болезнь или…транс. А очевидно одно и уже 23 года — каждый мовнюк , побыв у власти, больше оттуджа не уходит. Прямо или опосредованно…как в этом случае. А второе очевидное — каждый мовнюк у власти становится антигосударственным преступником. Нация такая. Песня “раньше думай о родине ” — это первая программа кооторую запускает 99,9 % мовнюков у власти. Где родина -это “родына”. Европейское сомали.Обыдно да? НО для таких есть возможности успокоится в мобилизации,в тербатах и вообще в “борьбе” ….они сверху прикалываются над своими одной национальности.
  Не надо много знать историю ,достаточно прочувствовать ее ключевые мооменты. 1917й-18 — понятны становятся ,очередь с чемоданами на корабли и поезда в “европейский союз” .Это правильно. Чтобы “ивченки” ушли из власти их надо либо сажать либо расстреливать …кто не успеет убежать. Вот только одна проблема : у мовнюков нет рабочего класса и пролетариата. ВСе умело размыли ивченки в холуев и зарабитчан .

 4. ДА!!! Они со Стасей землячкой “напрацювали”, из сельской босоты миллионерами стали. Наглость и заносчивость их первое качество. Сколько они эту Украину для себя выдоили.А еще западенцы. Сколько ж этого ворья на нашей земле.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ