Человек не терпит насилия!

Екс-регіонала Ярослава Москаленка звинуватили у передачі Межигір’я Віктору Януковичу

Громадські організації Вишгорода Київської області звернулися до Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ з вимогою провести неупереджене розслідування причетності народного депутата України Ярослава Москаленка до передачі Межигір’я екс-президенту України Віктору Януковичу. Про це заявив голова вишгородського міського осередку організації «Сила людей» Артем Глущенко.
 
«Громаду Вишгорода глибоко непокоїть, що після усунення Януковича від управління державою його прислужники залишилися при владі, досі є депутатами та спокійно гуляють на волі. Йдеться про нардепа Ярослава Москаленка, завдяки якому Янукович та його компанії отримали контроль над заповідними землями Межигір’я. Ми очікуємо невідкладної реакції Генпрокуратури та МВС. Правоохоронці повинні негайно перевірити документи за підписом Ярослава Москаленка на посаді голови Вишгородської РДА.
 
Ми нагадуємо виборцям Москаленка, що своє прислужництво режиму «Баті» він продовжив у злочинній команді колишнього голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка. Вишгородська громада добре бачить пристосуванців і перефарбуванців, але вони повинні не лише вибачитися за служіння Януковичу, а й понести персональну відповідальність за дерибан межигірського заповідника. За вислуги перед Сім’єю Ярославові Москаленку дозволили отримувати у власність великі земельні наділи за копійчаною вартістю», – наголосив Артем Глущенко.
Як повідомляв раніше сайт «Лівий Берег», Ярослав Москаленко причетний до низки земельних скандалів на Київщині.
 
«Коштовну землю під Києвом оцінили в копійки. Не фігурально, а буквально. В 57 копійок за квадратний метр оцінили землю для Інни Москаленко, дружини колишнього голови Вишгородської адміністрації Ярослава Москаленка (загалом 371 кв.м). У 74 копійки за квадратний метр оцінили землю для Олександра Присяжнюка, який є сином губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка (загалом 3467 кв.м). Цільове призначення ділянок – під сінокіс», – йдеться в публікації «Лівого Берега».

За словами «свободівця» Юрія Левченка, «земельна схема не нова. Таким самим чином були оцінені землі резиденції «Межигір’я».

Нагадаємо, що Ярослав Москаленко з квітня 2010 року очолював Вишгородську райдержадміністрацію, а в серпні 2010 року був призначений першим заступником голови Київської ОДА. На парламентських виборах 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради України від Партії регіонів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

  1. Ребята да всех их в один мусорный бак и пусть разбераются сами с собой, главное чтоб назад не вылезли.

  2. Деятельность Москаленко наверное проверить необходимо. Но кто давал право этому конченому забулдыге, пидару, которого драл сынок певички ПР Повалийши — Артему Глущенко отвечать за “громаду Вышгорода”??? Хочет пропиарится — пускай пиарится от своей полит.силы, а не от жителей славного города Вышгород.

  3. Он честно выполнил свой партийный и служебный долг. А вы казлы.Голосуйте за кидалу Тимошенко.

  4. Мыша вас мало убивать ? Вас еще четвертовать надо а прах сжеч чтобы зараза нераспространялась ! Страну проспали уроды

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ