Человек не терпит насилия!

Про голову суду Зачепилівського району Харківської області

Про Бойка Г.В.
В даному листі я дозволю собі сказати те, що я думаю про тебе. На такий поступок мене наштовхують обставини, які складаються останнім часом в нашому районі. Ти займаєш посаду з висоти якої є можливість впливати на досить широкий круг проблем в районі. Та якби ж на краще…
Поряд з цим, я тебе відношу до чиновників тієї влади, яка убила В’ячеслава Чорновола, Георгія Гонгадзе, Євгена Кушнарьова, а зараз іде пошук зниклого редактора газети «Новий стиль» Василя Кліментьєва — лідера обласної організації «Партії правозахисту»
Що торкається тебе особисто, то я назву лише ті обставини, в яких я практично не сумніваюся, це є моїм переконанням. Для мене ти є другий колишній депутат Лозинський. В результаті безмірної п’янки та послідуючого закономірного алкогольного запою ти, будучи за кермом свого автомобіля, забрав життя молодого хлопця в с. Руновщина. Колишній прокурор району Божко, допоміг тобі уникнути кримінальної відповідальності за скоєне. Після цього ти «заволодів» тисячами гектарів кращих українських чорноземів. Роботу Зачепилівського районного суду ти підчинив практично повністю своїм особистим інтересам і такий важливий державний орган тобою був фактично «приватизований».
Ти дозволяєш собі їздити на крадених автомобілях. Твої неправосудні рішення скасовуються в апеляційному суді. Ти даєш вказівки суддям щодо рішень, які слід приймати по справі. Раніше ти дозволяв собі двох недільні алкогольні запої в робочий час. Тільки ти в районі додумався купити дружині і невістці дипломи про вищу освіту та влаштував їх на престижні посади в апараті районної державної адміністрації. Тільки ти в районі зміг побудувати двохповерхову хатинку під Харковом із матеріалів розваленої та пограбованої в дітей школи в селищі Зачепилівка. Саме тобі обманним шляхом вдалося заполучити звання почесного громадянина району, а за які заслуги мешканці району не знають. Майже десять років минуло з дня мого осудження Зачепилівським районним судом та ти так і не спромігся пояснити за що саме мені така «честь». Саму справу ти закрив в порушення процесуального законодавства.
Ти дозволяєш собі трактувати Закони України на свій розсуд. Ти дожився до того, що маєш повноваження більші, ніж Президент України. Адже ти можеш безпідставно звільнити депутата районної ради і на його місце «призначити» іншого, угодному саме тобі і виборці тут ні до чого. Ти не живеш, а царюєш на цій території. Нам тільки не все відомо – кому ти платиш данину за цих кріпаків, які поруч з тобою. Я абсолютно впевнений в тому, що без твоєї згоди на розібраній та пограбованій школі ніхто б не наважився взяти бодай одну кирпичину.
Це є далеко не повний перелік твоїх злодіянь, які в даний час, нажаль, залишаються поза увагою багатьох статей карного Кодексу України. Та слід відзначити, що незважаючи на саме такі обставини, душевний біль та сльози багатьох твоїх земляків знаходять шлях до Божої ласки і не пропадають задарма. Проаналізуй стан деяких речей в своїй родині і ти переконаєшся, що все це правда і Божа кара є невідворотною. Ти в своїх неблагочестивих справах зайшов так далеко, що мені навіть важко тобі щось рекомендувати.
Як співається в пісні: « Я не Бог , не ікона. Я живу на землі». Та все ж, наскільки я розумію, на сьогодні в тебе є вихід і він один. Слід покаятися і попросити прощення, залишити прибуткову посаду та серйозно задуматися над долею членів своєї родини. Якщо вона для тебе щось значить. Це не мною придумано. До сьомого коліна твої нащадки «розхльобуватимуть» всі твої гріхи. А їх у тебе вистачило би на багатьох. Ніякі матеріальні статки, добуті нечесним, злочинним шляхом, за рахунок поту, крові та злиденного життя твоїх земляків не дадуть тобі душевного спокою і їх поваги. Людина є істота соціальна. Тому жити в суспільстві і бути від нього незалежним практично неможливо.
Той, вибач, бардак, який чиниться в суді, рай прокуратурі і міліції також підвладний посаді, яку ти займаєш. Та ти не борешся з всім цим злом, а тому в очах зачепилян виглядаєш як головний організатор цього безладу. Прикладів безліч, та в даному листі їх приводити я не бачу жодного сенсу. Тобі все це відомо не гірше за мене. Всьому є початок і всьому є кінець.
Мені дуже б не хотілось, щоб ти розцінив мого листа як результат побоювання за своє життя. Кращі свої роки я вже прожив. Три відверті погрози на свою адресу я вже отримав. Довести твою непричетність і до цієї справи навряд чи кому вдасться.
Жодних сумнівів немає в тому, що саме ти організував написання листів до столиці за «моїм» підписом. Саме ти розтоптав моє конституційне право на право звернення до суду і повернув мою скаргу без розгляду. Якщо ти дозволяєш собі так поводитись зі мною, то що ти робиш із іншими громадянами району? Про це важко навіть подумати.
Біблійна розповідь про гріхопадіння допомагає нам зрозуміти всю трагічну історію людства і його теперішній стан. Вона відкриває нам, що зло увійшло в світ не з волі Божої, а з вини людини, яка віддала перевагу не Божественній заповіді, а диявольському обману. Тому винуватцем гріхопадіння є сама людина. Але падіння ще не є відпадінням: людина може покаятися і цим повернути собі колишню гідність. А коли душа потрапляє під владу тілесних інстинктів, то в життя людини входять хвороби, страждання і скорботи. «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне» (Мф.3:2) із цих слів почав Свою проповідь Ісус Христос (Мф.4:17). Проповідь Христа стала закликом до радикальної зміни способу думки і способу життя, оновлення розуму і почуттів, відмови від гріховних справ і помислів, преображення людини. Сповідь допомагає людині піднятися і стати на вірний шлях. Покаяння є примиренням з Господом через звернення добрих справ, протилежних колишнім гріхам. Покаяння є очищенням совісті.
Григорію. Настав час зупинитись. Цього вимагають християнські заповіді вік яких обчислюється тисячами років. Так далі жити не можна. Прийде час, коли навіть твої рідні дадуть оцінку твоїм поступкам. На високу оцінку тобі сподіватися не варто. Долари і горілка сьогодні затемнили твій розум і стали не кращою оцінкою твого благополуччя. Знай, що більшість зачепилян користуються дещо іншими оцінками пристойності та поваги до людини твого віку і стану.
Закінчуючи листа висловлю ще таку думку. Коли ти, Григорію, прочитаєш даного листа, то можливо подумаєш – не потрібні мені ваші рекомендації. Це твоє право. Та знай, що мої думки підтримує абсолютна більшість наших земляків з якими мені доводилось спілкуватись.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

12 ответов

 1. Так голова Зачепиловского суду Бойко Г.В., точнее сказать “царь” — непотопляем. Крышует все — от наркоты до самогона ;назначение от замов главы администрации до простой уборщицы. Этот хронический алкаш создал в Зачепиловском районе резервацию, которой управляет с помощью ментов и бандюков. Когда до него уже доберется люстрация.

 2. Григорій це, рахуй, підсумок твого творчого життя. Я тобі не заздрю, але ти вже «приїхав». Бандити повинні сидіти в тюрмі. Отже тобі треба «попрацювати» з твоъми подєльніками, щоб тебе не здали. У іншому випадку прийдеться розповідати де брав будівельні матеріали на будівництво 2-х поверхової дачки в Зеленому Гаї під Харковом. Втягнеш у цю справу ще і свата Денисенка. Навіщо все це тобі. І це не буде залежати від того освячена ця дача, чи ні.
  Ех, Гриша, Гриша. Невже ти не міг відвезти сумку, кому треба. Щоб про нас слава не йшла і щоб я за тебе не хвилювався, не краснів. Не дай Бог чого, то ні мені, ні тобі спокою не буде. А Наталку можуть заставити гроші повернути державі, які так чесно зароблені. Так же можна і діток без нічого залишити. Невже тобі підказувати треба. Ти не один раз уже відкуплявся, а це що зажав? Коли я почув що новий голова Апеляційного суду провів з тобою «розмову» по поводу мого листа, то подумав – який ішов, такого ж і зустрів. Адже за півтора місяці навіть відповіді мені не дали. Значить уже все владнали. Роби Гриша із цими Зачепилянами, що хочеш. Поки бал правлять криваві гроші — нам всі дороги відкриті.
  Для іногородніх читачів хочу пояснити, що згадуваний мною Гриша, це не просто Гриша. Це мені він Гриша. Для вас же він є Григорій Васильович – голова Зачепилівського районного суду на Харківщині. Людина він поважна і шанована всіма. Правда, є в нього невеликий недолік – він Конституцію України і Закони України, вибачте на слові, давно вже похєрив і ми всі намагаємося жити по його особистим вказівкам. Та головне в тому, що нас це не принижує. Такими ми всі вродилися. Хто нас переробить?
  Віктор — журналіст

 3. Григорій це, рахуй, підсумок твого творчого життя. Я тобі не заздрю, але ти вже «приїхав». Бандити повинні сидіти в тюрмі. Отже тобі треба «попрацювати» з твоъми подєльніками, щоб тебе не здали. У іншому випадку прийдеться розповідати де брав будівельні матеріали на будівництво 2-х поверхової дачки в Зеленому Гаї під Харковом. Втягнеш у цю справу ще і свата Денисенка. Навіщо все це тобі. І це не буде залежати від того освячена ця дача, чи ні.
  Ех, Гриша, Гриша. Невже ти не міг відвезти сумку, кому треба. Щоб про нас слава не йшла і щоб я за тебе не хвилювався, не краснів. Не дай Бог чого, то ні мені, ні тобі спокою не буде. А Наталку можуть заставити гроші повернути державі, які так чесно зароблені. Так же можна і діток без нічого залишити. Невже тобі підказувати треба. Ти не один раз уже відкуплявся, а це що зажав? Коли я почув що новий голова Апеляційного суду провів з тобою «розмову» по поводу мого листа, то подумав – який ішов, такого ж і зустрів. Адже за півтора місяці навіть відповіді мені не дали. Значить уже все владнали. Роби Гриша із цими Зачепилянами, що хочеш. Поки бал правлять криваві гроші — нам всі дороги відкриті.
  Для іногородніх читачів хочу пояснити, що згадуваний мною Гриша, це не просто Гриша. Це мені він Гриша. Для вас же він є Григорій Васильович – голова Зачепилівського районного суду на Харківщині. Людина він поважна і шанована всіма. Правда, є в нього невеликий недолік – він Конституцію України і Закони України, вибачте на слові, давно вже похєрив і ми всі намагаємося жити по його особистим вказівкам. Та головне в тому, що нас це не принижує. Такими ми всі вродилися. Хто нас переробить?

 4. Дякуємо, Вам Наумович, за пророблену роботу! Будемо чекати на відповідь — чи є справедливість в Державі, що в районі її нема ми вже переконались…

 5. Статья о дачке головы суду Бойка Г.В.подогревает интерес у населения. Все едут посмотреть на эти развалины, благо что они находятся в ста метрах от трассы. Строительство из бу материалов школы и животноводческих ферм. Соседу стыдно за соседа.

 6. Бойко Гриша со сватом наделал шкоды и в Зелёном. Отобрали сад у “Детского туберкулёзного санатория”, где гуляли дети. Сейчас там стоит дачка Гриши, а рядом участочек свата, заросший сорняками.

 7. Вообще столкнулась с работой этого «судьи» и поняла — никакой демократией, никаким законом и верховенством права в Украине не пахнет… Да и пахнуть не будет, пока не поувольняют таких бездарей и никчем, как многоуважаемый Григорий Васильевич Бойко.. Вот где реально — беспредельщик, который считает, что украинские законы писались для лохов, а не для него — умного и красивого. Держится головой суда с 1990 года! И все ему нипочем!

 8. Мафия непобедима. Бойко писал заявление на увольнение — ждал люстрацию. Но люстрация не кастрация . Снова деребанит район по черному.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ