Человек не терпит насилия!

Як люди Якименка досі залишаються при владі?

До цього часу чернігівське управління СБУ очолює Олександр Довженко. Це один із останніх керівників регіональних органів старої злочинної влади Януковича і Ко в системі СБУ, якого з невідомих причин не зняли. Як йому це вдається і як це можна пояснити?
Про все спочатку. Призначений Довженко вже поданим у розшук тодішнім головою служби О. Якименком. Головне завдання, яке отримав Довженко від керманича – забезпечення «чесних і прозорих» президентських виборів, звичайно в інтересах Януковича.
З приходом в управління Довженка, останній вів себе по «донецки». Зухвало позиціонував себе виключно людиною Якименка, підкреслював це чи не на кожній службовій нараді, хизувався своєю близкістю до шефа та говорив, що всі питання вирішує особисто, оскільки працював з ним разом. Дійсно, Довженко працював заступником Якименка в донецькому СБУ. Зараз Якименко офіційно визнаний державним злочинцем, котрий причетний до розстрілу мирних людей на майдані. Щоби уникнути кримінальної відповідальності зрадницьки втік з України та переховується в Росії. В цей час Росія веде відкриту війну проти України на нашій території, вбиває мирних ні в чому не винних людей, а також військовослужбовців, котрі захищають нашу Вітчизну.
Питання: як така людина як Довженко, займаючи посаду начальника управління, враховуючи минуле, може чесно виконувати завдання по забезпеченню державної безпеки регіону, котрий знаходиться та межує з Росією. Ситуація в області складна і потребує вжиття відповідних заходів. Чи Довженко змінився, як кажуть «перефарбувався». З цього приводу є дуже великі сумніви.
Ще одне запитання: хто тримає Довженка на посаді на даний час, з ким він подружився з провладних впливових осіб?
Всім відомо, що в області всі ключові питання, в тому числі призначення «потрібних» людей на посади вирішує нардеп Дубіль. Можливо він тримає на посаді Довженка? Тоді що взамін потрібно Дубілю? Про це читач пофантазує самостійно. Крім того, після зміни керівництва СБУ, боячись втратити крісло Довженко терміново знаходить вихід на заступника Голови СБУ (відсторонений від посади), з яким, з його слів, фінансово вирішив питання залишення на посаді. У період президентських виборів Довженко грав на два табори: зливав інформацію в штаб БЮТ Дубілю і, в той же час, завіряв у відданості представників виборчого штабу П. Порошенка. Сьогодні цей горе-діяч розповсюджує інформацію про свої тісні контакти з нинішніми керівниками СБУ – 1-ми заступниками Голови СБУ В. Грицаком і Ю. Артюховим, говорячи про свої дружні стосунки та 100% домовленість з ними про залишення в кріслі (дружні стосунки збереглися з часів роботи в Київському управлінні). Можливо про все це не знає керівництво СБУ, бо інакше як дискредитацією Служби діяльність «проффесіонала» Довженка назвати не можна.
Що ж корисного зробив цей керівник в області? Нічого, окрім схем власного збагачення та того, що відібрав приміщення у пенсіонерів, щоб прозвітувати про забезпечення працівників житлом. А вирішити питання на рівні області слабо? Все дуже просто: Довженко не має ні впливу, ні авторитету і звичайно бажання! Наш герой може козиряти тільки тим, що він учасник бойових дій, а сам не людина слова і багато хто в цьому неодноразово переконався. Може б знайти йому застосування в зоні АТО? Та ні – зрадників і без Довженка вистачає!
Нещодавно на Чернігівщині звільнили з посади ставленика колишньої злочинної влади — начальника облуправління Міністерства доходів і зборів Лаврешова. Залишився ще Довженко… Що чи хто його утримує? Можливо Якименко разом з представниками 5-ї колони в Україні, щоб у разі потреби дестабілізувати ситуацію у прикордонній Чернігівщині?
Слід замислитись над викладеним, адже тільки чесні та патріотично налаштовані співробітники можуть якісно виконувати поставлені завдання у такий складний та нелегкий для країни час!
Чекаємо реагування та змін!

Не байдужі співробітники.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ