Человек не терпит насилия!

Записки для ВБ СБ Украины!!!

Уважаемый многострадальный бизнес, оперативный состав СБУ — вобщем все те, кто подвергается вымагательствам со стороны руководителей нашей спецслужбы прошу писать факты с указанием фио доблестных коррупционеров, которые путают карманы и тогда когда патриоты и идейные ребята конторы гибнут на Востоке, позволяют себе сидя в тылу еще обирать бизнес и рядовых сотрудников!!!! ВСЕХ КОРРУПЦИОНЕРОВ НА ФРОНТ!!!!! Пусть там ставят на кассу сепаратов!!!!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

 1. Під час одержання хабара затримано працівника правоохоронного органу

  Відділом з розслідування злочинів щодо корупційних діянь Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження щодо вимагання неправомірної вигоди працівником центрального апарату Служби безпеки України.

  За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України.

  Встановлено, що заступник начальника відділу центрального апарату СБУ вимагав від засновника підприємства в м. Черкаси 17 тис дол США за забезпечення безперешкодного митного оформлення вантажів.

  Слідчим Генеральної прокуратури України працівника СБУ затримано під час передачі вказаних коштів в приміщенні кафе у м. Києві.
  Печерським районним судом м. Києва йому обрано запобіжний захід – домашній арешт.

  На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх фактичних обставин скоєного злочину.

  Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
  Генеральної прокуратури України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ