Человек не терпит насилия!

Чернівці, СБУ, корупція

Ліс везли, везуть і возитимуть. Особливо, якщо йдеться про Карпати — деревини багато, хоча запаси не безмежні. У буковинському краю контролювати ліс, його рубку і що важливо – контрабанду – то великі прибутки. Продають і наліво і направо, з документами, з правовими паперами, з умовно-правовими, з липовими. Цікаво, що про це всі знають. І нібито не бачать. А все тому, що користь з такого чорного бізнесу мають усі ключові органи та фігури. Одні прикривають, інші заганяють, треті розробляють. А коли реалізація – то або відкупляться, або задокументують незначне порушення. А якщо вже зловили велику рибку – значить відбувся перерозподіл ринку. І не зуміли домовитись. А тепер конкретно про осіб, які у цьому ремеслі мають високий дан. Чернівецьке управління СБУ за останні роки під керуванням різних начальників добре відпрацювало схему і втілило у життя корупційні елементи у сфері лісозаготівлі.

Тодеренчук Віталій Петрович. Людина, котра мала б боротись з корупцією у лісовій сфері. Мав би. Однак у свої часи приструнив лісгоспи у Вижницькому, Путильському, Хотинському районах. Працівники лісгоспів добре знають його бездонну кишеню. Тодеренчук конкретно давав дозволи на вирубку, вивіз деревини, вирішував питання укладання договорів СПД із лісгоспами і брав за це немалий відсоток. Після таких хабарів керівництво вирішило вгамувати його апетит і перевело доблесного фахівця у неоперативний підрозділ. Це був один із варіантів, аби він не загримів за грати.

Є ще один воїн СБУ з контрабандою, правда, у сфері тютюнових виробів. Хоча і до лісової заготівлі теж мав відношення. Це ж готові мільйони як-не-як. Прохоров Костянтин Мірчович. Його район полювання – Сторожинецький, кордон з Румунією. Говорили люди, що такого начальства світ не бачив. Костя сторожинецький лісгосп «доїв» не щомісяця, а вимагав «каси» щоденно. Крім цього, у Костянтина Мірчовича є власна бригада в прикордонному селищі Красноїльськ. Ці люди мають прибуткову, хоча й незаконну роботу – перекидати сигарети через кордон. Втім, там такими справами займаються через одного. Цікава історія, як саме Прохоров став очільником аферистів і перевертнем у погонах. Одного разу ввесь райвідділ на чолі з Костею (ще коли він працював у райвідділ СБУ) озброїлись ПМ і пішли в засаду, бо була інформація, що будуть цигарки перекидати через кордон (контрабанда). Хлопці заховались в лісі. Побачили парубків з коробками на плечах, почали стріляти вгору – попереджувальні. Налякані покидали все на землю і втекли. Райвідділ гарно все зібрав і переправив. Від свого імені. «Капусту» на кишеню, від СБУ подяка. Все в шоколаді. За тим в управлінні СБУ у Чернівцях дізнались про ці оборудки. Були проблеми, та Київ все вирішив за чемодан купюр. І вуаля — чоловік очолив сектор у відділі боротьби з корупцією. Зараз же рветься очолити контарабнду в регіоні і вже хоче повернутися до Красноїльських операцій з цигарками. А тим часом на кордоні і досі працюють на нього залякані та шантажовані ним люди. Сектор лісу вже відійшов на другий план. Бо з цигарками все простіше.

І тепер кульмінація. Цих двоє корумпованих фігурантів зустрілися. Хабарник хабарника і вночі знайде. Прохоров став очільником напрямку і взяв собі підлеглих з Тодеренчуком на чолі. Непотрібних і чужих людей, котрі не носять пакети з грішми – знищують моральнор і викидають за борт команди. Бесіда коротка – нема «капусти» — немає посади. Ярмо поборів впало вже тепер і на Берегометський лісгосп, Карпатський, досі трясуть вже згадувані Путильський, Хотинський, Сторожинецький.

Всім лісівникам нова команда нагадала – СБУшники прокинулись, мають нові сили, рекет посилюється. Точно відомо, в перші дні правління Костя і Віталій «зрубали» з дров 20 тис $.

А хто ж прикриває? Тут все просто – є кум Василь Кадельник, прокурор в прокуратурі м.Чернівці.

Кілька слів про їхні справи у час революції. Тут без політичного забарвлення, але позиція показова. Прохоров та Тодеренчук займалися встановленням таких осіб як Максим Бурбак, Олексій Каспрук, політики-опозиціонери. Шукали компромати на їхні родини, бізнес, встановлювали родичів, друзів, дізнавались про майно, авто, нерухомість. Ініціювали перевірки через правоохоронні органи. Працювали, як-от кажуть, на деструктив. Навіть у стінах СБУ багато хто тримав кулаки за Майдан та повалення режиму. І лише ці двоє відкрито і безцеремонно намагались зробити все можливе, аби зберегти свій статус-кво, не допустити нову владу, нових керівників.

Інформація отримана з надійних джерел з органів та не публічних висловлювань працівників лісгоспів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

 1. Люстрация, нету другого способа борьбы с брелочниками. Возвратился Наливай и что? Ну пошерстит немного для виду — опять крышевание и поиск брелков….

 2. Наливайченко, назначил было Кицула(отец контрабанды на Буковине,СДПУо) начальником Черновицкого СБУ, а когда народ восстал то его, в “результате люстрации” сделали начальником инспекции центрального аппарата(ведь денежки уже кармане, надож куда-то пристроить.

 3. Могут? Они уже оказались напрасными, и с каждым днём это всё очевиднее. На манеже всё те же.

 4. Буковинке
  В Центральном апарате СБУ нет такого подразделения-инспекция.
  Оперу и автору
  Как то очечень совпадают левые статейки из бреда и неверных данных с выговорами обьектам статьи и попытками нового руководства убрать их по тихому с должностей. Кстати, кандидат на место Прохорова на днях имеет встречу с Кицулом. Не судите…

 5. В СБУ необходимо вернуть патриотов,которым за 50,они прошли настоящую боевую школу,как Крутов Василий и увидете,что мы отловим всех Путинских сволочей,даю 100% гарантию.

 6. Когда военная контрразведка УБЕРЁТ агентов влияния и АДВОКАТОВ Путина с Академии ВВ! Сколько можно терпеть отравителей будущих офицеров БИРЮКОВА, ПЕТИКА,ВЛАСОВА, ОБРЯДИНА и др. Почему КПУ в открытую проводит агитацию КАК ГОЛОСОВАТЬ И ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ!!!

 7. Замовники цієї статті очевидні! Одинський та Довгошеєв отримали від старшого опера Семенюка 15 тис.дол. за призначення на посаду Прохорова. Тепер треба порядних скомпроментувати. А своїх поставити. Якщо би Прохоров займався тими деструктивами то ті давно сиділи би в тюрмі. Прохоров професіонал, всі це добре знають! А замовникам статті треба гроші відпрацювати, от і лиють бруд на порядних людей. Всі привселюдно на детектор брехні!

 8. Знаете ребята почему все хуево? Потому что вы только пиздеть горазды. Нет чтоб объединить силы и возможности. Так вы только ноете. Нет чтоб объявить войну своим начальникам и начальникам их начальников. Создать свою организацию например “Славянское сопротивление” или “Нормальные люди против пидерастов” и т.п. Конечно придется поначалу действовать методами 90-х. Кто готов?
  А ну да, знаю я эти песни: -мне до пенсии 2 года…; -ты нас на “протизаконну дыяльнысть штовхаеш”; -“так оно и есть Володя…и налил очередной стопарь водяры и чекаемся, чтоб не слышно было обратной стороной ладони”; -“ты че хочешь чтоб вычислили и без выходного пособия на пенчию отправили влучшем случае?”; -и т.д. и т.п. -а что ты на пенсии будешь делать? -а то, что уже давно в масштабах страны агенты влияния беспредел творят, даже учения наружки в центре Киева отменили? -есть деньги на бухло… -нужно действовать профессионально-за…ся вычислять, а если вычислят-зубы сломают.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ