Человек не терпит насилия!

ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Хто буде керувати?

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

517 ответов

 1. Недоросток той міщук. Пігмей злодійкуватий. Його давно б вигнали. Але він всіх купляє баблом, яке забирає у бізнесу.

 2. Читаю і дивуюся, гоните на чужих-заробітчан, а самих місцевих “ЧЕСНИХ” та “ПАТРІОТИЧНИХ” Міщуків, Тхориків,Яцин та ім подібних ПРОХВЕСІОНАЛІВ-ХАБАРНИКІВ податкової служби не можете зі служби нагнати, оце ВАШЕ приславуте ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ голодраньство, лиш кричати та писати можете, вже начувались про ВАШІ подвиги. ГАНЬБА!!!

 3. До ОРД (ДОНЕЦЬКО-ВІННИЦЬКА-ЖИТОМИРСЬКА БАСОТО) ти х-ло на тернопільському голодранстві дожився, а тепер пишеш х-ню

 4. От наш рiвень культури, лиш горлопанити та матюкатись, покажiть що насправдi можете вагоме зробити, корупцiю серед своiх подолати, а обзивати та писати в ничку—це майстерно виходить!

 5. ПIдтягни штанцi I не бризгай слюною бо захлинешся!

 6. Та Воробець, як ви пишете, всю донецько-житомирсько-вінницьку орду переплюнув вже з перших днів свого в.о. Точно знаю що він побрив фермерське господарство “Олешківецьке”, особисто взяв в Кравця Володимира 5 штук зелених. Люструвати і на ВИХІД!!!

 7. Воробець то мізер в порівнянні скільки Тхорик розвів та побрив на бабки людей, ще з часів коли був на посаді заступника Голови ДПА в області, а про Одесу та після повернення на рідну землю я взагалі мовчу і нічого далі розводити і брити буде, а ви далі давайте бабки та пишіть і возмущайтесь які всі в службі хабарники.

 8. Шо , жлобы провинциальные раскукарекались??? Во всем виноват донецкий ворюга Папаика Х……..О !!!! Слава Украине!!!!

 9. Мы не жлобы и нам своих взяточников хватает, еще донецких к нам приписываете, у вас своя ветка есть там и терки устраивайте.

 10. К ветерану: войти сиди на своей ветке дятел . Во вторник, 23.03.15. Будут представлять Папаику на начальника ГФС!!! Готовься!

 11. Процес пішов… Бізнес чекає тепер змін на краще. Комендат, Денисюк, Мельник, Господарик, Лопатинська — на ВИХІД!!!!!! Надіємось, що бізнесмени-податківці підуть назад у свою стихію, а от Андрійко-Барабанщик (той которий Вегера), куда бідако ти підеш??? Ти зрозумій бику, що ми тобі тих знущань з бізнесу не простимо. Наслідки побачиш і почуєш.

 12. Підприємці і представники бізнесу Тернопільщини вітають Євгена Васильовича Воробця із скорим нарешті виходом на заслужений відпочинок і замовили йому пісню на радіо “Шансон”, яка називається ” Не долго музыка играла, не долго фраер нанцевал”. Цю пісню очікуйте в прямому ефірі на частоті 101.9 FM.

 13. Бізнесмени і малі підприємці Тернопілля мають велику надію і чекають на мужній і справедливий поступок зі сторони керівника обласного ДФС Комендата І.Ю., аналогічний його “патрону” Білоусу. Думаєм що це буде по-людськи і буде свідчити про його мужність. Не зумів правильно організувати роботу а також зменшити тиск на бізнес про що так палко заявляв у своїх завах — У ВІДСТАВКУ!!!
  Проти вас особисто Ігоре Юлійовичу ми нічого не маємо, але ті ваші озвірілі яничари такі як Андрій Вегера та й інші позитивного іміджу вам не додають і дуже понижують і так низький рейтинг вашої організації.

 14. Я також додаю “позитивного” іміджу податковій, про мій імідж вже багато писали, але я звільнятись не буду,ще полковника получити, дочекатись поки всіх повиганяють, а тоді стати “НАШАЛЬНІКА” тим більше вже є реальний шанс, під люстрацію я не попадаю, все решта порішаю.

 15. Запитання до керівника ДФС у Тернопільській області Комендата І.О. і до в.о. начальника Тернопільської ОДПІ Бабія С.А. Шановні добродії, повідомте будьте такі ласкаві, громадськість Тернополя чим таким займається заступник начальника Тернопільської ОДПІ Воробець Є.В.? Які глобальні питання він вирішує на своїй посаді? І чим взагалі цей профан корисний для суспільства? Коли останній раз він бачив чи тримав у руках податковий кодекс? Що за люди його постійно відвідують у післяробочий час, невже платники податків? В чому щиро сумніваємось, він же взалі не знає своїх функціональних обов’язків і з податками “не дружить”.
  А ще, риторичне запитання до Бабія С.А., скажіть пане керовнику для чого Воробцю такі робочі апартаменти з цілою приймальнею і навіть секретаркою? Для чого йому вона? Чай робити чи ковбасу нарізати? Невже він такий крутий заступник? На якій посаді працює його секретарка? Адже наскільки нам відомо, що така посада як у Воробця утримання секретарки не передбачає. Це не є накладно для і так ущербного кошторису міської податкової? Чи може ця дівчинка займає зовсім іншу посаду, але в силу примітивних і хамських амбіцій Воробця вона не виконує своїх прямих функціональних обов’язків, передбачених штатним розписів ДФС України, а вимушена виконувати нікому непотрібні і принизливі забаганки того ” чиряка” на тілі Тернопільської ОДПІ. Коли ж накінець тернопільська спільнота позбудеться того атавістичного геморою?

 16. Попре Генкови ой як попре тому, що він вже призначений, а такзваним В.О. інспекцій треба буде по другому разу скидатися за призначення на посаду.

 17. Андрійко-касир в акцизі пересидів правління Шиманського, ще й в іншому пралінні заникається, хіба закриють.

 18. На того бика Вегеру є стільки компромату, який спливе в один прекрасний час. Тоді і закриють. Нагуляв жирку Андрійко, ой нагуляв…

 19. Я вчора заходила в прийомну до заступника начальника Тернопільської ОДПІ Воробця. Сидить собі така чемна дівчинка, запитала як звати, відповіла що вона Галя. В списках Тернопільської податкової її нема. Шановне керівництво податкової, поясніть будь ласка громаді що за люди-привиди працюють у вас. Знову чергова тіньова схема??? За яку знову заплатять платники податків з своєї кишені??? Надайте нам усю інформацію на цю Галю. Ми вже знаємо на що здатний той злодій Воробець. Невже він собі приватизував цю посаду? Думає там до смерті працювати? Пане Бабій, переведіть його на інспекторську посаду і через тиждень він звільнеться і не буде вам під ногами шпортатися і позорити всю вашу організацію. Якщо ви не надасьте такої інформації то буду дзвонити на “Гарячу лінію” в Київ.

 20. поменяйте местами Галю на место воробца а его на место гали в приемную : если вам так приятно видь он все равно даже после етого неуволиться : У них давно уже кожа из жопы пересажена на лицо -где под микроскопом нет совести ни интелекта как в большинстве тернопольских менто-милионеров которые до сих пор протирают штаны в разных конторах имеющих кто по две а кто и по три Гали в довесок на гособеспечении : можете звонить бармалею в контору спортлото которые его туда и пропихнул-дальше будеть еще веселей

 21. Декілька рис які характеризують Воробця Є.В. Робочий день цього чиновника починається не о 9.00 як визначено регламентом роботи тернопільської податкової служби, а набагато пізніше — в 10 або аж в 11 (якщо після бодуна). До обіда він рішає свої сімейні питання і особисті проблеми пов’язані із будівництвом свого “маленького” домика. З обіда цей горе-чиновник приходить або в 3 або вже ближче 4. Тоді може собі дозволити розписати пошту і продовжує вирішувати свої питання. В той час коли всі нормальні працівники в 18 годині йдуть додому — тоді в нього починається “робота”. Хто тільки до нього не приходить після 6. І блатні і круті і якісь жінки легкої поведінки. І так продовжується аж до 8-9 вечера. Що вони там роблять в державній установі? Які питання вирішують? Кому потрібний такий чиновник, який лише робить видимість роботи і сидить на шиї громади???

 22. А ты, бычье, тут не ходи а ходи себе нах.., с этой ветки. Придурок

 23. Народним депутатам Березюку О.,
  Соболєву Є.,
  Остріковій Т.
  Шановні народні депутати фракції «Самопоміч»! Звертаюся до вас як до представників єдиної партії, яка на даний момент ще себе не дискредитувала і вселяє віру щодо змін на краще.
  Євромайдан запустив незворотні процеси у суспільстві, втілив прагнення людей до європейських стандартів життя. На пост майданному тлі, проте, продовжує проростати таке ганебне явище як корупція. В ЗМІ активно формується сталий образ державного службовця-хабарника.
  В чому ж причина корупції? В цинічності державних службовців, які навіть після Революції гідності і під час військових дій не соромляться брати хабарі?
  Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив главі МВС України Арсенію Авакову створити спеціальну оперативно-слідчу групу для боротьби із корупцією на місцях. При цьому він запитав яку заробітну плату отримують слідчі? У відповідь отримав – 2 300 грн. Прем’єр пообіцяв підвищити зарплату слідчим у декількакрат, проте у нього не виникло питання: а як ці слідчі жили, скажімо, в Києві із зарплатою у 2 300 грн на місяць?
  Зарплатню у 2 000 – 3000 гривень отримують митники, податківці, міліціонери. Молодий лікар, провчившись шість років у медичному університеті, пройшовши три роки інтернатури отримує зарплатню у розмірі близько 1 300 грн. Таку ж зарплатню отримує водій швидкої. При цьому вказаним людям потрібно заплатити комунальні послуги, прогодувати сім’ю, доїхати на роботу, купити форму, канцелярію для роботи, адже за невеликим виключенням вказаним держслужбовців вже давно не забезпечують. Займатись іншою роботою, окрім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту, державним службовцям заборонено. При цьому вказані люди допомагають волонтерам, сприяють у вирішенні питань на користь бійців АТО, проте роблять це в основному анонімно, а тому це залишається поза увагою громадськості. Негатив же в свою чергу дуже швидко розлітається по ЗМІ.
  То чи в цинічності цих людей причина корупції?
  Чинна влада, пропрацювавши рік раптом починає боротись з корупцією влаштовуючи показові шоу з затриманням у прямому ефірі. Звичайно, це суттєво підвищує рейтинги, проте чи матиме наслідки у подоланні корупції зважаючи на вищевикладене? Можна в один день звільнити усіх міліціонерів-податківців-митників та набрати на їх місце нових молодих людей із європейьскою освітою і знанням іноземних мов. Але чи надовго збережеться ентузіазм цих людей при такому рівні забезпечення державних службовців? Чи може владі вигідно тримати армію держслужбовців з низькими зарплатнями аби періодично влаштовувати подібні шоу задля підвищення рейтингів?
  Звідки взяти гроші для належного рівня оплати праці? Вже неодноразово журналісти наводили обсяги корупційних коштів у різних структурах. Якщо знищити якщо не усі, то принаймі більшість корупційних схем, які приносять вказані кошти, отримаємо необхідні фінансові ресурси в бюджет для забезпечення належного рівня оплати праці. Про вказані схеми вже знають, напевне всі. Для їх знищення потрібна лише воля керівництва держави.
  Можливо, суттєве підвищення рівня заробітних плат держслужбовців не матиме схвалення серед електорату. Проте саме від ефективної роботи фіскальних і правоохоронних працівників залежить рівень надходжень до бюджету і, відповідно, добробут того ж таки електорату.
  Зараз в ЗМІ часто згадується приклад побудови нової держави Грузії. Проте в Грузії боротьба з корупцією саме розпочалась саме із підвищення рівня із паралельним впровадженням відповідальності за корупцію
  В зв’язку з вищенаведеним, з метою ефективної, а не показової боротьби з корупцією, прошу вас:
  1. Негайно ініціювати суттєве і реальне, а не номінальне підвищення заробітних плат для державних службовців, з врахуванням сучасного рівня цін.
  2. Розробити та забезпечити належний рівень захисту державного службовця і членів його сім’ї у разі відмови від виконання незаконних вказівок вищого керівництва
  Впровадження цих двох простих кроків буде набагато ефективнішим у боротьбі з корупцією, ніж періодичні спалахи вказаної боротьби для підтримання рейтингу окремих політичних фігур.
  Надіюся на ваше розуміння та підтримку.

  З повагою, середньостатистичний держслужбовець

 24. Якесь затишшя, як перед бурею, вже i в прокуратурI кiпiш.Певно треба пересидiти бо щось неохота вигребсти, скоро гостI з франкiвська приiдуть, треба зустрiти як ся належить, може трохи бiльше спирту закинуть бо Дембор вже не хоче на шару вiд кума привозити.

 25. Пенсія заступника начальника Тернопільської податкової Воробця Є.В., яку він заробив собі ще в міліції десь біля 7 тисяч грн. Зарплата, яку він получає на теперішній посада трохи більше 3 тисяч гривень. З 1-го квітня його пенсія буде обрізана. То чи варто йому сидіти і протирати штани в податковій? Кожна людина собі рахує чи варто у такому випадку залишатись на державній роботі. Видно, що вигідно Євгену Васильовичу лишитись на посаді… Адже цю пенсію він собі може “перекрити” за місяць декілька разів залишаючись на цій посаді.
  Питання — чому його ще не люстрували??? Ігоре Юлійовичу, вийдіть з пропозицією, щоб звільнили того позорника з державної служби. Цього “баласту” потрібно позбутися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ