Человек не терпит насилия!

ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Хто буде керувати?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

505 ответов

 1. 02.12.2021 звільнено:• Калєніченко Наталію Григорівну з посади заступника Голови Державної податкової служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; • Рубан Наталію Іванівну з посади першого заступника Голови Державної податкової служби;
  тимчасово покладено виконання обов’язків:
  • заступника Голови Державної податкової служби України на Бугасова Владислава Миколайовича;
  • заступника Голови Державної податкової служби України на Афонова Романа Петровича.

 2. Кажуть що Місько вже згрібає все що може і то не хватає і виручка з таксі не допомагає і жінка- підприємець, вже заставляє її шукати клієнтів на масажі навіть оголошення вже подала. Останні дні не може наїстися.

 3. Почалися заслуховування і Яцина з Бабієм відчувають кінець, бо як інакше розуміти що по розпочатих перевірках гроші вже почали брати наперед? І вже починають бізнес підводити що всі питання за 21 рік треба закрити до нового року. Це щось нове.

 4. ВАКС 01.12.2021 у суді вирішив питання про накладення арешту на майно Олейнікова. Руководители налоговых Харьковской, Львовской, Донецкой, Кировоградской, Одесской областей выходят на улицу. Жаль, что некоторые не сразу в СИЗО . Как и обещали. Шухер все ближче. 03.12. звільняють пунька і прийде наказ про покладання обовязків на ЯПМ. Таксіст року не досидів, хоч і возив справно. Новий розклад — Петя начальник. Гузенков і Березюк заступники. Василь Кравець на аудит, Брик на фізичні особи. Зі Львова повертаються тенісист вегера і його друг валєра. Решта на біржу за власним бажанням.

 5. Шкода Василя і Анатолія спокусилися на легкий заробіток від Притулки і Мельник, а після зальоту повірили їм що вони їх витягнуть… Спочатку все йшло по плану: і адвокатів дали і оплатили і сім’ям на прожиття передавали а з часом все менше і менше і нарешті фінал всі ви бачите реальний термін.. Тепер обіцяють що в Львові все вирішать бо вони зараз все рішають, але повірити в це дуже важко.. Пішли б на співпрацю вже б давно забули про це. А так знову недоспані ночі іх сімей і переживання ну а обіцялам що? А нічо в них все по плану чергові квартири, чергові машини з салону і чергові обіцянки.

 6. Через місяць Пуня буде протестований на рівень знань з рідної мови. Репетиторша в захваті від прогресу. Вже може будувати нескладні речення з кількох слів. Ще попрацюють над дикцією бо ковтає слова. З допомогою кадри спіхнув Геню то хай Гузніков ставить магарич за нового заступника. Той сказав що не буде сидіти в старому кабінеті бо у нього неприємні спогади. То мають зробити ремонт а секретарку вже оголосили в розшук через конкурс . Старий кінь… Вже ні на що не здатний. У Яцини відновився рецидив. З психлікарні не вилазить. То відчуває себе пророком, а то прем’єром. Коротше швах.

  1. ша! уже ніхто нікуди не йде…проте чому нікуди? пуня на біржу. Буде рік отримувати по 28 тисяч на руки і бавити бейбика. встигне і мову підтягнути. сраколизи один поперед другого кинулись здавати тести на рівень оволодіння. відчувають що зміни на носі і якщо крисюку не світить керівна посада то волошка і маршал рулять тупо якщо не на начальника то на зама точно. Рудницький до дня народження замовив сертифікат на подарунок. Все тільки починається…

 7. Терміськрайонний суд засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією Василя Луцка та Анатолія Локотя, яких обвинувачували в отриманні 400 тис. грн хабаря від агрофірми «Добрий самарянин». У 2017 році відбулась планова перевірка приватного агропромислового підприємства «Добрий самарянин». До робочої групи якраз і входив ревізор-інспектор податкової Тернопільської області Василь Луцко.
  Як описано в ухвалах суду, під час перевірки податківці виявили деякі порушення на підприємстві. Тоді ж Луцко отримав вказівку від Віктора Притули щодо вимагання хабаря від «Доброго самарянина». Спочатку інспектор почав лякати бухгалтерію підприємства штрафом у 2,5 млн грн, а за зменшення обсягів виявлених порушень запросив гроші. До подальших переговорів Марія Мельник та Надія Лопатинська залучили начальника Збаразького відділення Кременецької податкової інспекції Анатолія Локотя. У свою чергу той при наступних переговорах із тодішнім власником компанії «Добрий самарянин» повідомив про 400 тис. грн хабаря та пообіцяв лише часткове включення в акт перевірки виявлених порушень, а сума штрафу не перевищуватиме 400 тис. грн. У судовому засіданні юрист «Доброго самарянина» розповів, що мова йшла про недоплату в 5 млн грн. Подальші події розгорталися у ресторані «Балагур», де Локотя затримали під час отримання 400 тис. грн хабаря. Підсудному Луцку інкримінували ч.1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 4 ст. 368 ККУ (одержання неправомірної вигоди службовою особою). А Локотя, окрім отримання хабаря, ще у й пособництві – ч. 5 ст. 27. Обом суд призначив по 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд вирішив, що ізоляція від суспільства цих двох підсудних необхідна, щоб попередити нові злочини та виправити їхню поведінку. За інформацією з судового реєстру, ще триває розслідування щодоПритули, який спонукав Луцка до вимагання грошей.

 8. Лисаковскій з Наканєчним рухаються в напрямку БЕБу. Фахівці — аналітікі бл.ть. + синочки хабарника братівніка. оце кампашка. Пуня не зміг донести сертифікат про рівень оволодіння, жаль, йопт.

 9. на ринок комунальних послуг Тернополя зайшли чужинці і сталося це не випадково, бо наше місто центральна влада за всіх президентів і керівників уряду ніколи не балувала. І лише цього року – нечувана щедрість. — посприяють у добудові тернопільської об’їзної (від вул. Львівської до Збаразького кільця), мають виділити 760 млн. грн., частина з яких уже надійшла замовнику, яким виступила Тернопільська міська рада. Куратором цих робіт, виступає профільне Міністерство інфраструктури в особі його керівника Олександра Кубракова. У біографії його зазначено, що він до отримання мандата народного депутата, з 2016-го по 2019 роки, був директором і заступником директора ТОВ «Місто для людей». І саме це ТОВ має 99% у статутному фонді «Керуючої компанії «Будсервіс», яка виграла одразу 9 лотів на обслуговування житлового фонду Тернополя. Керівники ЖЕКів, яких усунули з ринку, усвідомлюють, що їм доведеться повертати борги, але як це зробити, коли кошти з 1 листопада надходитимуть на рахунок фірми з Кременчука?
  Пригадаємо, як кілька років тому компанія з Луцька сніг у Тернополі так «прибирала», що в місті стався справжній колапс і весь рух транспорту був паралізований. Тепер же якесь підприємство з Кременчука наші будинки буде обслуговувати. Чи не повториться знову той сумний сценарій? Питання риторичне і залишимо поки його без відповіді. Прикро лише те, що всі ці незрозумілі пересічному тернополянину речі знову відбуватимуться за наш із вами кошт.

 10. Любі друзі. Спішу поділитися з Вами гарною новиною. Вже за два тижні ми знову працюватимемо разом. А зараз прохання — слідкуйте щоб Місько барига при виїзді не вивіз все з мого кабінету. Відповідальні — Галадза і Маршалок. І ще одне — Ванюшу пересуньте десь під їдальню, можна в чергову частину — очі б мої не бачили цього неука. А всім іншим не варто турбуватися — після маленької співбесіди кожному буде запропоноване належне місце праці. Чи вказана дорога на біржу, а кому на Вінницю, Революція то революція. До речі, тих хто сьогодні святкує — зі святом,

 11. На велике прохання мами юриста Саші 02.11.21 оголосили конкурс на посаду заступника начальника відділу юридичного управління. Дуже просимо більше нікому не подавати документи.

 12. Від сьогодні починається звіздопад. Найкраще спостерігати буде у Києві а потім у Львові.

 13. Парковка біля готелю «Галичина» незабаром перетвориться у житловий будинок. Дозвільні документи на зведення будівлі видані, а нещодавно там розпочалися будівельні роботи. Відведено земельну ділянки у власність площею до 0,0735 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Чумацька, І це в той час, коли парковок у місті і так катастрофічно не вистачає. Тим паче такі ласі ділянки, якщо вже і вирішили забудуватися, то вони повинні йти через аукціон. Але не в Тернополі. Дозвіл на ділянку отримав Анатолій Васильович Дубінецький донька якого Ольга Анатоліївна Омеліна фігурує у декларації заступниці міського голови Тернополя Сергія Надала Вікторії Остапчук Тобто Вікторія Остапчук винаймає житло у бухгалтерки ДП «Кременецьке УПРГ», батько якої отримав від депутатів дозвіл забудувати парковку. До сих пір сергійко відчуває вину за те що примушував молодицю до сексу на робочому місці в податковій. Зараз має можливість за людські гроші ще й хату подарувати бо ж вона народжувати їздила до США і дитина має громадянство. А може має компромат на мера і записала на його прізвище. А мораль така — будь мудрою і можливо тобі теж сергійко теж прізвище на 5 літер теж займає той же кабінет що і надал колись подарує, дитину, а потім машину і хатину.

 14. Терміново. Рішенням профкому працівників ГУ для забезпечення комфортних умов працюючим членам спілки від завтрашнього дня, з 20 жовтня підвищується температура навколишнього середовища до 18-21 градусів за Цельсієм. З огляду на викладене прохання обмежити використання обігрівальних приладів. Ми дбаємо про Вас!

 15. Фіскальні органи можуть здійснювати тиск на бізнес з метою його залучення в незаконні схеми «скруток» податку на додану вартість і при цьому отримувати відсоток від обсягів таких операцій за «невтручання», або «Як оточення Олексія Любченка нав’язує бізнесу участь в схемах по несплаті податків». за період з грудня 2020 по серпень 2021 року Державна продовольча зернова корпорація легалізувала через підприємства з ознаками фіктивності продукції майже на 2 млрд грн, в результаті чого бюджет недоотримав близько 300 млн грн ПДВ. «Згідно з оперативною довідкою, яку надало джерело в правоохоронних органах, Державна податкова служба, якою до травня 2021 року керував нинішній перший віце-прем’єр-міністр і міністр економіки Олексій Любченко, а після цього періоду її очолює його заступник Євген Олейников -» за невтручання » в діяльність таких структур, а також ДПЗКУ нібито «отримувало винагороду 1% від загального обсягу взаємин з сумнівними контрагентами»,Кураторами даного напрямку в ДПС були в.о. глави (до моменту офіційного призначення в ДПС і після звільнення Любченка виконував обов’язки — ред.) Олейников О.В., директор департаменту управління ризиками Чиж А.Ю., а також помічник першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економіки України Любченко А В.М.. — Білоус І. — мова йде про екс-голову ДФС і Фонду держмайна Ігоря Білоуса.
  А хто в ДПС у Тернопільській області є прямим представником пана Білоуса Ігора? Правильно….

 16. Тернопільська влада на офіційному сайті похизувалася тим, що Тернопіль увійшов до п’ятірки найкращих міст для ведення бізнесу за версією «Forbes Ukraine». Протягом більш ніж 10-ти років Сергійко вперто доводить тернополянам, що вони живуть мало не в раю, ну а підприємці – повинні хвалити долю за те, що вона дала їм можливість працювати у Тернополі. Звісно ж реальність дещо інша, кардинально інша.
  Кожен бізнесмен Тернополя знає, що без «відкату» або хабаря жодного питання у міськраді вирішити не можливо. Підприємці стоять в чергах для отримання тих чи інших дозволів і без «змазки» шансів на успіх не має ніхто. Якщо у нас такий гарний показник з бізнес-привабливості, то чому жоден інвестор до цих пір у Тернопіль на зайшов і з року в рік на Листопадовій нас лише годують обіцянками про фінансистів, що приготували свої мільйони для розвитку Тернополя

 17. Всім всім всім! Дурняк Олег Петрович і Біднюк Володимир Тарасович, Запаранюк Олег Миколайович і Демборинський Роман Володимирович звільнені з податкової міліції. Всі власники кар’єрів, автозаправок, ковбасень, автосервісів, лісгоспів можуть посилати їх дуже далеко. Їхня ера закінчилась!!! Ураааааааа!!!

 18. з приводу програшу апеляції пуньком сьогодні в парку було невеличке алкогольне паті з вегетаріанським міню яке обійшлося синьому аудитору всього в 4тисячі 856 гривень, благо що перед цим доложився ромко тютюнник і підніс пару пакетів з бухлом, враховуючи що в конверт сірьожці зібрали майже 6 тисяч грошей проект вирішили вважати прибутковим при цьому порішили надалі що вколо обраних пускатимуть лише вколотих в плече

 19. Перший раз Ванюша не здав, порішав повторно і другий раз не здав. Написав скаргу і всрався
  https://mova.gov.ua/dokumenti/rozyasnennya/veresen-2021/rishennya-183
  Рішенням 183 від 17.09.2021 Ванюші відмовлено у задоволенні скарги. Не допомогли зв’язки, а гроші не встиг зібрати, точніше Войтович скорше обійшов і касу по Козові зібрав. Ну що ж деб…л він і у Африці деб….л. так що в салон піз….й Ванюша в салон.

 20. Дуже тєжко буде з судом. Кажуть що Серьога — заступник голови суду Мірінович — її синок податківець-юрист Саша Мудрий вже рішення надрукували. Саша виросте за то в посаді.

 21. Бачили на спартакіаді В.В. на фіналі футболу обнімались з Мусьою. А що там з його судами? Все вже порішав?

 22. страшно змученим був на врученні нагород Сашко Ки-ця, Сяня з нього всі соки висмоктала, Добре хоч квартиру показала, на ремонт сказав допоможе, обіцяв на ній женитися,але зразу ж заснув. За орден черговий для яцини домовилася. Життя бурлить у необраного керівника профспілки.

 23. Шановний Михайле Васильовичу, а Притула роздає рахунки на перерахування коштів це на спартакіаду? Чи для власного збагачення? Дуже цікаво.

 24. На нараді з керівництвом з метою економії коштів виділених профспілкою на проведення спартакіади 11-13 вересня 2021 року ухвалено рішення не запрошувати для обслуговування учасників та почесних гостей жриць з Одеси та Львова а обмежитись власними силами. Терміново зголосіться бажаючі весело відпочити в компанії спортсменів. Винагорода складає 4 тисячі за ніч відпочинку. Потрібно 6-8 представників слабкої статі та 2-3 бажаючих отримати незабутні враження. Координатор- Наконечна О. Телефон 1110. Терміново.

 25. За оперативними даними Савка посилено готується до тестів на знання мови. Є дозвіл перейти на посаду заступника?

 26. представили нині нове керівництво в ДФС — злодій вова бєлий, злодій віталька ясінський. це ж з фонду чесних працівників податкової міліції мільйончик відірвуть ці два підараси

 27. А я отримав чудові результати з мови. Можете переконатися. Тепер Ванюші треба орендувати в ,МАРІНЕ, кабінетик з оголошенням на дверях ,Інтимна стрижка, епіляція, зона бікіні, Для цього і сертифікація відповідна є.

 28. https://rds.mova.gov.ua/certificates/list/?q=%D0%9F%D1%83%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE#
  Не вірив що пишуть про Пунька але зайшов на сайт а там ….він вже має два сертифікати початкового рівня це позор в першу чергу Яцині який погодив його в Києві з такими документами його з приміщення небезпечно випускати а тут на держслужбу

 29. Поїздка на Закарпаття спонсорується вдячним платником податків БРП ,’Дорога до небес’, що на князя Острозького,8 та маловідомим спонсором ‘Дельта’.

 30. Аяяй треба допомогти якось Вані. Наша минулорічна нагорода вже не діє і Олейніков з Рубан без сертифікату не можуть призначити. Може з фонду виділимо частину а решту по Козові дозбирає кажуть він вже почав обїзд з урожаю

 31. переглянула я присвячене мені привітання і ось про що хочу висловититися з цього приводу — 1. ПЕТРУ було настільки соромно за участь що сховав очі за скельцями,2. чим більший злодій — тим краща вишиванка, 3. сестри мої, горе вам, і вас згвалтували, примусили чисті душі у бруді вимаститися 4.без ЛАРИСИ немає жизи 5. сергійко що гикавку дістав що його замінили на ДРІАНОНА з фільму «ТАСС уповноважений…»? 6. як же мало в очах інтелекту і як багато пихи 7. прогиб не зараховано — клякайте у КАТЕДРІ і відмолюйте людські прокляття, а не хизуйтеся на фоні файного.

 32. Чому ніхто не поміг здати тест з рідної мови заступнику? Ходить голову повісив. Через місяць можна буде пере здать!

  1. Не здав Пунько екзамен бо гроші сі скінчили конкурс проплатив а мову нє. Ваня і говорити і пісати невміє . Рівень знань навіть на громадянство нетягне, не то що на держслужбу. Позор обіс@@@ся на всі 12 поверхів. А ще начальніка з себе корче. І криші не помогли і депутати

 33. Слотюк поедет в Киев разблокировать накладные?

  Ни для кого не секрет, что даже имея на руках решение судов, обязывающих налоговую зарегистрировать налоговые накладные и вывести предприятия из рисков, бизнес не может добиться никаких позитивных сдвигов.
  Местные фискалы указывают пальцем на Киев и говорят , что , мол, без Львовской площади они ничего сделать не могут.
  А все дело в том, что в Главке это отдельная статья коррупционных заработков за которыми стоят всем знакомые Осаволюк, Чиж и Олейников.
  Вот и едет Слотюк просить последних отпустить предприятия пока ее не съели разъяренные Черниговские аграрии .

 34. Загальнонаціональна проща до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої, яка тривала 17-18 липня, завершилася Архиєрейською Божественно Літургією, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. На завершення Літургії за активну громадсько-суспільну позицію щодо плекання християнських цінностей та протистояння злу, за активну діяльність як сенатора Українського католицького університету, за жертовне служіння та активну підтримку багатьох проєктів УГКЦ, за приклад доброго християнського життя та активного мирянського служіння уродженця Бучач Миколу Кмітя було нагороджено Орденом митрополита Андрея Шептицького. Всім присутнім було доволі кумедно спостерігати, як місцеві політики і посадовці жадібно і заздрісно переступали з ноги на ногу, коли Кміта отримував орден.

 35. Линуть вітання в місто Бучач звідки в Тернопіль перебрався новий проект ГЕРОЯ УРАЇНИ Петра Гадза під назвою Кузь Іван, який не прижився в податковій службі, і в зв’язку з відкриттям ринку землі, “призначений” головним землеміром області. Місцевий олігархат в дії — своїх людей пропихають на посади усюди де приймають зароблені на яблуках гроші. Чому Лісницького не призначили, а Пунько довго не зміг — зв’язки закінчилися. У нинішніх навпаки бо служать місцевому панству.
  Питання до Рудницького — як і ким супроводжувалися перевірки підприємств, що належать ГЕРОЯМ УКРАЇНИ? Є недоліки? Порушення? Винесені ППР, застосовані санкції? НІ? Ой жаль, жаль. Був у відпустці? За межами України? А на чиї гроші? А, да, да, да. Та то Григораш недогледів, не проконтролював бабія з притулою! Ату його. Тим більше в корупції засилля пов’язаних уповноважених. Просто СПРУТ. На жаль МІКЕЛЕ — це головний барига в ДПС, а у фільмі був головний герой, борець з мафією. Хоча барига — він і в Тернополі барига. Не пропускає жодного стокового розпродажу, десь же має дешево і красиво одягатися. Там у нього місце зустрічі з іркою білик, яка теж примодняється не в Мілані.

 36. «Да оскудеет рука пишущего от другого лица»

  Але пам’ятайте: словом Божим визначене рівноцінне покарання у вічності як для закоренілих брехунів, так і для тих, які лукавили з добрими намірами. «Всіх брехунів доля в озері, що горить вогнем і сіркою» (Апок. 21,7)

 37. Пес коли не має що робити то яйця лиже. Так і з лісницьким. Гавкає щось з-за рогу, ні в тин ні в ворота. Чим він кращий від пунька, яцини чи того ж ковчі? Такий же злодій. Крім Руслана його ніхто не підтримував і всі старалися підставити, як і теперішню команду — яцина з войтовичом, бабій з притулою і яриною, якимчук з ларисою. Потенціал хоч куди. Тернопільський гурт “ТВОРЧІ”. Нормальні податківці відмовляються брати участь у цьому шоу бо вважають недопустимим і аморальним співпрацювати з запроданцями України, фігурантами кримінальних справ з рекету підприємців. Окремі індивіди що гуртуються коло корита такі як маршалок, савка, рудницький, крисоватий, кривохатька, кривичка, волошинович служили і будуть служити за додаткову пайку. Решта вважає за краще залишитися без піару і без ефірів на рейтинговому вебканалі ГУ ДПС, але залишитися з чистим сумлінням, а це набагато дорожче компромісів з власною совістю. А немає гріху, то і не треба в церкві ставити метрову свічку. Час все розставить на свої місця.

 38. А от і даремно брав відпустку Ванюша Пунько для подання документів на директора БЕБу, до списку не пройшов, а мій колега АТТІЛА КОВЧІ пройшов і мені місце обіцяв заступника. Так що I’ll be back рєбята. Сміється той хто сміється останній, і ремонт у моєму кабінеті згодиться наразі, бо Земля кругла…

 39. Де пропали всі ті хто мав би звільнити нарешті Геньо з роботи? На моря потягнуло? Тратити кровно вкрадене? Не до ліквідації Пуньку юр.особи бо повіз Маріну відпочивати після тяжкої праці. Яцина повіз свою “Королеву Автовазу”. Навіть Галька відчувши що пахне смаженим не хоче лишатися сам на сам зі своїм ангелом — охоронцем і теж взяла грошову допомогу. Два тижні пролетять швидко, тим паче що до Бабія черги прохачів на крутих колесах пороги оббивають, таксіст далеко то Сирожа за папу рішає. Та то ненадовго

 40. Туди малому і дорога. Порішали через столярвочку заступника то скоро і фігурантом по криміналу пройде бо таксіст підставить лоха як два пальці.

 41. To estem marshal Vojtovych vojska Polskego? Polska jeszcze nie umarła! Bo Jacyna też jest Polką, a Polak Polaka widzi z daleka!Prawdą jest też, że schemat bicia przedsiębiorców działał z Brzezan. Kto został w Buczaczu i Czortkowie? Sveta i Nadia, Oksana i Pan Crime Skorokhod,które jeszcze bardziej okaleczą firmę?

 42. Дуже цікаво справа номер 463/3506/21
  Номер судового провадження 1-кс/463/2255/21
  Номер кримін. провадження в ЄРДР 42021210000000024
  Для лінивих фабула: ТУ ДБР розташованого у м.Львові здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні 42021210000000024 від 28.01.2021 за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України. З матеріалів кримінального провадження вбачається що в період з 2018-2020 років Яцина М.В. перебуваючи на посаді начальника Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області та начальник Теребовлянської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільськй області Войтович В.Й. організували схему одержання неправомірної вигоди від приватних піприємців регіону. Зокрема Войтович В.Й. та Яцина М.В. проводили співбесіди із підприємцями підконтрольних районів у ході яких вимагали у останніх непрвомірну вигоду за невтучання податкових органів у підприємницьку діяльність або зменшення суми нарахованих штрафів. При цьому, неправомірну вигоду , підприємці за вказівкою Войтович В.Й. перераховували на рахунки Особи(таємн. слідства) В подальшому ана Особа обготівковував одержані від підприємців кошти та переавав Войтовичу.Оержані кошти розподілялися пропорційно між Войтовичем та Яциною. Встановлено що Яцина та Войтович одержували неправомірну вигоду шляхом перерахування коштів на рахунок Особи. За наявними даними Войтович та Яцина продовжують використовувати банківські рахунки Особи для одержання неправомірної вигоди, а також можливо рахунки інших громадян.
  От такі у нас ‘Творчі податківці’
  Таких долб@@@бів ще треба пошукати.
  Чекайте продовження про ‘Творчих податківців’ далі ще буде цікавіше

 43. Не обіжайте Славка, Яцина погодив його на зама. Але ще Пунько рветься та що скоро будемо мати ще одного зама. Сама подавала за них документи.

 44. Вітаю зі святом порядних податківців! Вас мало та я впевнений що саме на вас тримається служба. Не на заробітчанах, а на чесних професіоналах нашої справи. Бажаю не зап’ятнати чесне ім’я, бо воно зароблене потом і кров’ю, будьте здорові, сильні тілом і духом. А ще бажаю щоб ваші діти вас не цурались і щоб краще в країні жилося!

 45. Струнь був оголошений у державний розшук. Орієнтування на нього розіслані по всіх областях України. Швидше знайти злочинця можна було б, задіявши можливості загальноукраїнських телеканалів, однак залучити їх, як кажуть в обласному ДАІ, чомусь „немає можливості”. Показали фото розшукуваного тільки на місцевому приватному телеканалі та у програмі „Слід”, яка виходить на І-му Національному раз на тиждень.
  А жителі Петрикова, дуже сумнівалися, що злочинця вдасться швидко знайти. Надто професійно він замітав сліди. Люди не виключали у негідника Струня є інформатор у системі, котру прості обивателі давно називають „гнилою”. Це переконання ще більше зміцніло, коли у селі дізналися, що після скоєного податковий інспектор Олег Струнь був звільнений з роботи… заднім числом. У ДПА ж стверджують: так, його звільнили 30 вересня, але за прогул без поважних причин.

 46. Slavek pereplunium za Ewgeniua Vorobetz z kotrym bardzo spylnego. Adje Genjo teraz mavym perdolennya ob mestu prazy wybierkowym, cy to na wyhodku panskem cy ludsky. Qrul kotrym keruvav Srul.

 47. прочитав зранку останній допис, це підзець, мене торкнуло, я давно йшов до цього, але це фініш. спішу покаятися перед всіма кого за бурної молодості ображав в общагах, в саунах, на природі кременецької землі, а особливо в податковій інспекції, простіть бо я винен, винен бо гвалтував фізично і морально, займався здирництвом сам і навчив брати хабарі за прийом на роботу, простіть. каті, віки, свєти, тані, олі, юлі, наталі… бо маю гріх… не приносять втіхи гроші, горілка, кокс, секс, все перепробував та все не те. лихий попутав думки мої і наслав мариво на бажання мої. як володар титулу “Найменший податківець країни” я намагався довести свою значущість, розум, силу, владу над іншими та в результаті так все набридло. А перший крок покути і усвідомлення нікчемності — плоду своєму вказав шлях митарства та наділив спокутувати гріхи свої, другий — вирішив поступитися місцем яке несправедливо займаю, третій — переписую свої бізнеси на Почаїв, АМІНЬ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ