Человек не терпит насилия!

Кого обрали керівниками міліції в двох областях і в яких п’яти областях треба підбирати кандидатів

Результати відкритого кадрового конкурсу з підбору керівників міліції в перших чотирьох областях:

1. У Київській області, де жодна кандидатура не була висунута громадськістю, а всі кандидати від міліції не задовольнили кадрову комісію МВС, конкурс продовжено до 7 квітня.

2. У Тернопільській області, де громадськість лише обговорила кандидатів, але не представила жодної думки: (, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру нинішнього в.о. Василя Облещука.

3. У Львівській області, де громадськість і обговорила, і висунула рекордну кількість кандидатів:))), кадрова комісія МВС визнала найбільш відповідними трьох – Дмитра Загарію, Ярослава Ващишина та Олександра Вольського. Прохання до громадськості славетної області впродовж наступного тижня максимально розслідувати та оцінити діяльність цих міліціонерів для остаточного рішення МВС.

4. На Волині, де громадськість виступила проти нинішнього в.о. Віктора Швидкого, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру Петра Шпиги. Представники громади були запрошені до МВС, рекомендували і навіть взяли відповідальність за цього кандидата:).

Друзі, це небачені ніколи можливості – право висувати, знати та обговорювати кандидатів на керівників обласних міліцій ДО ПРИЗНАЧЕННЯ. Прохання не втрачати, а а користатися цими можливостями. Ми можемо зробити це практикою, але громадяни кожної області мають включитися по-справжньому. Окрім громад Київщини та Львівщини, тепер це прохання й до Рівненщини, Франківщини та Кіровоградщини. У ВАС ТЕЖ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС – ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 7 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО. Крітерії та адреса, куди слати документи – на сайті МВС. Обов’язково дублюйте нам – luscomitet@gmail.com – щоб нічиї заявки не “загубилися”.

Всі інші області – готуйтеся, вже підбирайте кандидатів від громади, черга має дійти до всіх.

ЗІ. Ще, друзі: Татарова – ЗВІЛЬНЕНО

Єгор Соболєв

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

48 ответов

 1. Хочу сказати свою думку! люди добрі шо таке ,,люстрація,, це програма яка явно обсирає кандидатів на ту чи іншу посаду!!!! сам ведучий Дармоідов знає шо робить , він наглим способом обсирає кандидатів , задає питання які не стосуються роботи. скільки коштує піджак , мешти ……. а сам своіми діями провокує хоче і шукає різних копмпромісів проти кандидатів . з його слів кандидат повинен жити в шевченківській хаті бути бідним. Та саме головне шо команда Дармоідова вже не одного розвела на гроші, вони підізджають до бувших митників Чи інших людей які до чогось доробились, і наглим образом вибивають з них гроші!!!!!!!

 2. Ви праві на 1000 %. у Львові те саме. Знають в кого рильце в пушку і вимагають відкуп.Хто відкупиться-того не чіпають. Хто грошима не ділиться-роблять шоу!А ті далі на посадах лишаються. Чого вартий главарь шайки убозників вася телиця — мільйонер що збагатів на людських сльозах, всі блатні посади купляв бо грошей вже немає де діти. Думай васько, думай -діти твої ті сльози випють. Працював на “сімю” кришуючи бандюків.От і відкупився від “активістів” щоб за нього забули і не чіпали. Отака то гірка правда. Одна надія на Господа-його ніхто не купить і не обдурить, він розсудить справедливо.

 3. События на востоке показывают, что Киев не управляет процессами в этом регионе и ситуация продолжает только ухудшаться. В этом материале хорошо показано, почему сепаратисты так уверено себя чувствуют в Харькове, Луганске и Донецке.

  Силовики внутри разделились на 3 категории:

  1.Начальники-коррупционеры, которые понимают, что им конец — люстрация, увольнение и возможно суд. В Украине для них жизнь закончена. Основные организаторы саботажа.

  2.Оболваненные, зомбированные рядовые, сержанты и младший офицерский состав. Эти своей головой не думают, они выполняют приказы начальства. Дух свободы им не понятен по определению. Киоски, пивко, гопники, мобильники, местная пьянь и рвань — вот их повседневная служба, они не используют такие инструменты как микронаушник. Негласно поддерживают сепаратистов, но в Россию не хотят (Чечня и Дагестан — данунах такую службу). В голове у них каша.

  3.Думающие офицеры патриоты. Их меньшинство. Но именно они являются цементирующим звеном в сдерживании противостояния.

  Единого центра принятия решения в Харькове нет. МВД, СБУ, ГРУ, прокуратура строит свои варианты и планы. Вчерашний захват ОДА был полностью просчитан, это была (и я надеюсь, что продолжается) спецоперация КАПКАН. Офицерами патриотами разработан детальный план нейтрализации сепаратистов. Но высшие начальники всех ведомств банально саботируют, рядовому составу доводится искаженная информация. А сами планы сливаются на вражескую сторону. Одна из причин — милиция не принимает Авакова за своего начальника.

  Как мне сказал офицер — «Мы военные, нам нужен командир, а не политик-писатель, который не понимает кастовую сущность милиции. Напугал всех ментов увольнением, пусть теперь разгребает. О моральном состоянии харьковских силовиков неоднократно докладывали лично Авакову и Наливайченко. После вчерашнего захвата ОДА от него все отвернулись, говорят в открытую — «уйди сам». Милиция и СБУ знает всех гопников и предводителей, но ПРИКАЗА на задержание нет. Мы даже не можем выполнить элементарную статью про хулиганство. А вот влепили бы ст.110 УК нескольким организаторам, и сразу бы все успокоилось. Еще пару дней, и милиция просто уйдет в сторону. Бейтесь сами между собой».

  Вот что еще сказать? Просто крик души офицеров милиции.
  P.S.Я читал в СМИ кучу черной информации об Арсене Авакове, понимаю, что он пошел войной против газовой мафии, и поэтому его топят. Но старая правоохранительная система подрывает его изнутри. По крайней мере в Харькове. Это видят даже простые жители.

 4. Люстрация по Украински!!! В аппарате ГУМВС Киевской области на должности больших начальников назначаются бывшие начальники, которых убрали предыдущие назначенцы!!! но парадокс не в том, что возвращаются смещенные,а в том, что назначают тех же кто пришел, работал несколько лет и выполнял преступные заказы и прихоти самого донецкого начальника — генерала Сапко!!! Так пусть разъяснят — что такое люстрация по украински!!!!! ладно бы назначали тех кто ушел после прихода донецких, но возвращать и повышать по службе тех кто процветал, богател и становился начальниками (наверное же не просто так) это уже нонсенс!!! куда смотрит Аваков??? на каждом телеэфире министр говорит о сдержанной кадровой политике, а тут — приказ один — донецких вон, а назначать всех только не донецких!!! а как же “заглянуть” в личное дело новых назначенцев? посмотрите кого вы назначаете!!! тех кто вовремя перекрасился и говорит, что обижены на власть? так они сами там только недавно очень уютно себя чувствовал!!! а с другой стороны такая кадровая политика которая сейчас происходит лишний раз дает повод жителей восточных регионов оглядеться и понять, что киев их считает людьми лишними и ненужными, значит им не дают даже выбора — их толкают в борьбу за свое будущее, а противники те кто их убирает их как изгоев! пока такая кадровая политика не закончится — телепередачи и песни про “Єдину країну” не помогут!

 5. Ви їбанатіки, заїбали зі своєю люстрацією. Ходять уйобки по місту і вишукують кандидатів на люстрацію. Яку люстрацію можуть проводити вчорашні гопники, шкільні двійочники,пяниці, ледацюги? Точно таку як ви самі. У вас не має ні теоретичних знань, ні практичних. Повинна бути створена Державна комісія, на яку запрошують кандидатів на посаду, а перед тим, вони повинні пройти так назване “Чистилище”, пройти всі спеціальні перевірки. Що ми бачимо на сьогодні? Ми бачимо кучку ідіотів, які забігають в кабінети, блокують всю роботу закладу, і розпочинають “люстрацію”. Ви їбанулися із своїм “правим сектором”. Ви що, небачите, що там зібралася “братва” із 90-х років, тільки вже із зброєю в руках пробують залізти у владу. Якщо в 90-х роках їх потроху знищували, таким чином відбувався “процес врегулювання добра і зла”, то тепер, Держава своїми нібито демократичними законами їх тільки плодить. Чому “правий сектор” не в Донецьку чи Харкові? Відповідь дуже проста, вони відпрацьовують гроші Януковича і Путіна, і виступати проти них вони відкрито не будуть. Вони виступають тільки проти тих, хто вміє думати і аналізувати. Звичайного бандюка “білого” возвеличили в ранг “героя”, хоча крім зла для свого народу він нічого не приніс. Я допускаю, що в їх рядах багато тих які “заблудилися”, а фактично вони просто без мозгів. Коли зробити люстрацію цим їбанатікам із “правого сектору”, то виясниться, що там в основному придурки, які в школі навчалися на двійки,працювати не хочуть і не вміють, по життю невдахи, багато хто відбував покарання за злочини. Так що, думайте і не дуже захоплюйтеся “геройськими подвигами” правого сектору, так як вони на сьогодні повинні бути в перших рядах в Криму, Харкові, Донецьку, в Росії так само “піднімати” питання двомовності і федералізації, а їх там не має і не буде.

 6. Ващишин-хабарник і ублюдок. його синок пянота по людях стріляв, а той його відмазав, про це знає кожен в районі.Опитайте постраждалих! Воно ніхрена не зробило ні в одному районі де працювало. Вміє тільки бабки брати і завидувати.ВБ-ану перевірте його ретельно і чесно(щоб не відкупився) і все взнаєте.

 7. В мене є питання до призначень Гелетея, Мартиненка … Хоч би по цих призначенням хтось обгрунтується? За кого стояли?

 8. Прочитайте тернопільський сайт “про все”, де колишній начальник увс дає команду застосовувати зброю проти мітингуючих 18-19 лютого.(аудіозаписи)

 9. Стесняюсь спросить, что будет с Гринцевичем? Из Шевченковского околотка перевели на Киевскую область, там не закрепился — репутацию людоеда в мешке не утаил. Что ж теперь будет с пыточных дел мастером? Неужто останется не у дел, перепрошую за каламбур.

 10. Вы уже в тернополе начнете работать ? или дальше пикеты-хороводы-выступления по тв -интервью-собраниея ветеранов -чаепитие приближенных-старие обиды и новые зависти : или на тернополь нада для спокоения может 3 -4-5 начальников увд :-от УДАРА- от СВОБОДЫ- Батькивщины- Право-левого сектора-ветеранов-пенсионеров : каждому генеральскому форму -по два етажа в здании и пусть себе радуються только без личного состава

 11. бувалому.
  гуляй вася, ето тебе и куче тех засранцев из во сволота которые увд пикетировали матрос закинул, а макс куда лезет “професионал”, дед чуть не святой

 12. Новый анекдот: Роман М.М. кандидат на должность начальника Главка Киевской области.Еще один проффесионал нарисовался)))))))))))))))

 13. “Бувалому” — а ти хоч знаєш Облещука що п-ш. Це людина з великої букви професіонал який має більше років міліцейського стажу ніж напевне ти від народження!!! Його готовий підтримати кожен працівник ! Перше дійсно вірне рішення МВС!А те що його не підтримує купка свободівців то скажу що гроші злодія Матрифайла роблять своє діло!

 14. Сказка “Про юльку-жульку”. Кучма искал на нее компромат, искал, не
  нашел. Ющенко искал, искал, не нашел. Янукович искал, искал, не нашел. Путин
  искал, искал, искал и ничего. Сотни прокуроров нашли только согласие на цену
  газа-монополиста Путина, которую тот нарисовал после визита Ющенка.

  А она скоро найдет всем и очень быстро.

  Отдельное спасибо от народа будет за Ющенко и его руки, которые не крали

  Только Тимошенко — Президент Украины.

 15. а чого тільки на посади начальників ГУ-УМВС проходять люстрацію і кадрову комісію? А як призначаються начальники Департаментів в МВС? Яку вону проходять люстрацію? Як був призначений в експертну службу Федотов? хотілось щоб це було перевірено також.

 16. В 199Ог. ,ещё при Союзе, мой знакомый под шафе рассказал, что его зять обучающийся на тот момент на юрфаке будет прокуропом район. Вопрос согласован окончательно .Через год зять окончив вуз был распределён в прокуратуру. Каждые 10-12 месяцев имел продвижение по карьерной лестнице и через ЧЕТЫРЕ года стал прокурором района. ПО 2-3 года работал в четырёх районах и затем в областную прокуратуру попал. Развалился Союз, МЕНЯЛИСЬ ПРОКУРОРЫ он районного до Генерального , а мафия своё дело делала ! Знакомый был бизнесменом, компанейским парнем.КАК ПРЕОДОЛЕТЬ МАФИЮ Б Ю Р Р О К Р А Т О В ?

 17. кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру нинішнього в.о. Василя Облещука.

  Ну це повний пісець!
  Бувших там немає бути (апріорі)!

 18. Не знаю, что ждет систему МВД.если увольняют таких специалистов как Татаров Олег Юрьевич. Особенно непонятно какое-то бесовское шельмование. Уволили, ваше право, ваша власть, ваша ответственность . Такие специалисты как Олег без работы не останутся. Только как в стране, где просто очередь стоит из “профессионалов” или , извините, “покрытых мхом специалистов” будут учить, организовывать и проводить грамотные и адекватные следственно-процессуальные действия, мы стремимся в цивилизацию, а уверенно скатываемся в средневековье — это не люстрация, это не кадровая политика, а просто — опричнина. И если вы считаете достижением увольнение Олега, то скажите ему спасибо, что он до последнего исполнил свой служебный и офицерский долг, а мог бы написать рапорт и уйти на достаточно престижную работу, тем более с его уровнем функциональной подготовки в юриспруденции такие как он — нарасхват, и предложения были и есть. Уважаю Татарова Олега — один из немногих в центральном аппарате, кто до конца был предан своим принципам и профессии — таким и остался!

 19. Не трогайте своими грязными лапами киевскую область! Там не просто честнейшие из честнейших, там девственно честные менты! Как падпалковник Паланычка в вышгородском районе! Вы шо, хотите, шоб он кинув напризволяще без крыши всех земельных воров? Да он корнями врос в служение земельной мафии! Да за него стеной стоят и регионы и бюты! Спи спокойно, дорогой таварищ Паланычка! Шалэна Люстрация к тебе не придет! Ты нужен и власти, и опозиции. Много знаешь и про тех и про других. Они тебя не здадут. С каждого из тысяч украденых гектаров ты получил пару своих соток. Не?

 20. Невже бютівський красавчег Пашинський не зміг пропхнути на Київську область кандидатуру людожера Гринцевича? Чи його працевлаштування на генеральську посаду лише справа часу? А, може, дійсно думка Соболєва чогось важить. Тримайся, Єгоре, бо на Таню Чорновіл надії мало. То жаліється, що важелів немає, то відмовляється апріорі визнавати опозиціонерів корупціонерами. Звісно — свої.

 21. А як бути, з Миколою Чинчином? Чи він святий.. Якось, на заробітну плату дружини (суддя Господарського суду м. Києва)зведуть кінці з кінцями… ЛЯГАВИМ ХУЙ -ВОРАМ СВОБОДУ!!!!!!!!!!!!!

 22. На Запоріжжі потрібно звільнити заступника начальника слідчого управління ШАРНІНА АНДРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА, який гребе мільйони Це наш крик душі. Така людина не має правапрацювати в ОВС

 23. Як може керівника МВС рекомендувати якась організація? Це ж пряма корупція-він потім буде відробляти їм призначення на посаду. А як всі знають, в цих організаціях легалізувались бандюки. Не требе собі брехати.

 24. Після того, як аваков вбив САШКА БІЛОГО, до мєнтів ще більша недовіра. Для стабілізації в державі косноязичний армян має піти, міністром має стати людина з людськими і професійними якостями, яка захищатиме українців, а не знищуватиме ворогів ДЗЮДОХЕРІЇ! Слава УКРАЇНІ! Слава «ПРАВОМУ СЕКТОРУ»!

 25. Після того, як аваков вбив САШКА БІЛОГО, до мєнтів ще більша недовіра. Для стабілізації в державі косноязичний армян має піти, міністром має стати людина з людськими і професійними якостями, яка захищатиме українців, а не знищуватиме ворогів ДЗЮДОХЕРІЇ! Слава УКРАЇНІ! Слава «ПРАВОМУ СЕКТОРУ»!

 26. У Львові призначать людину яка буде працювати під копірку кримінального злочинця Вася Антібіотіка,це значить Ващишин Жовка контрабанда вперед,митники на комплексні обіди в Колибу?

 27. Олександр Вольський — працював кадровиком СБУ, досвід роботи в опративній роботі відсутній

 28. Для меня примечательно в этой статье только одно-п.3 Львівська область (Прохання до громадськості славетної області) а остальные-так, говно а не области. Славная облать лемберг, интересно-это чем же она так прославилась. Воистину Україна єдина-забыли уточнить в чем.

 29. РОМАН м.м. не позорся , тебе знають всі, як лидацюгу, на якого в УВБ заведено не одну справу, ще й якісь організації приліпив. Такий як Роман не має право бути і кандидатом . Позорище!!!

 30. Та який ващишин, вишо люди -подуріли? та він свого синка від тюрми відмазав-пянота стріляла по людях!!! Хабарник, всі посади за бабло купляв. Звідки в нього досвід і профффесіоналізм? Та в часи коли ще цінувалась “честь офіцера” його би поганою мітлою з органів гнали а може б і посадили… Ви, рішали ващишинські хрЕнові в Києві-щоб ви від нього перші плакали… А на зік заслав ментяр-лобістів. Порядні працівники МВС — ви боїтесь про нього всім правду сказати?

 31. Та який ващишин? Той що свого синка від тюрми відмазав за стрілянину по людях, що бабаки бере, і тільки вітер ганяє? Які в нього досягнення, звідки авторитет і досвід-всі посади за бабки купляв. Люди схаменіться!!! В часи коли ще цінилась честь офіцера його би гнали мітлою з органів а може б і посадили…

 32. rrr: Кадрова комісія- 100% розвод для лохів.Наперед тамвсе було вирішено. Яка функція там Соболєва,як люстратора

  У Соболева одна функция — правильно красить губы.
  Как и прежде все продается и все покупается. Все эти игры в виде согласительных комиссий и майданных вече — для идиотов и майдаунов.

 33. В Кировограде весь беркут оставили на службе. Новой власти наверное тоже нужны садисты воюющие с народом, а не преступностью! Во и люстрация. Прокатит Кировоград Тимошенко с ее аваковым!

 34. Так Соболев сам же сказал , что его просили не трогать руководителя милиции Киевской области , в обмен на голоса в парламенте за закон о люстрации . Вот Вам чистая коррупция !!!!

 35. На рахунок Волині..
  Підтримаю думку про дона ПЕДРО Шпиги. Нонсенс.
  Щодо його професійних якостей, то їх відшукати буде важко, хоча кого в Україні цікавлять такі дрібниці.
  Сумно, аж за край..

 36. Татарова не уволить а посадить надо было, хоть он и пешка! А Чинчин продолжает службу, его начальничек?

 37. разные на волини были и умные и нет : были и идиоты и держиморды одни воровали много другие по чуть-чуть : Но дон ПЕдро ето впервые !!!!-что делаеться УЖОС : поинтересуетесь вот ето СЮРПРИЗ

 38. Да комисия сегодня потрудилась. Соболев заслужил медаль за увольнение Татарова. Ты бы Егорка бросал этодело-люстрацию, и так ни хрена от тебя не зависит да и понятия не имееш как это делать

 39. Кадрова комісія- 100% розвод для лохів.Наперед тамвсе було вирішено. Яка функція там Соболєва,як люстратора, я не розумію тай він і сам не поняв. Напевне прийти штани протерти, а йому за той час навішають лапші за потрібного кандидата,а непотрібного відшиють грамотно,як мєнти це вміють робити. А ви люди хавайте.

 40. Шановний Єгоре! В Київській області не всі кандидатури висунуті МВС, підполковник міліції Роман Михайло Михайлович рекомендований двома громадськими організаціями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ