Человек не терпит насилия!

Звернення працівників Міністерства екології та природних ресурсів

Прем`єр-міністру України
Яценюку А.П.

Шановний Арсенію Петровичу!

Звертаємось до Вас з приводу ситуації, яка склалася в Міністерстві екології та природних ресурсів, після призначення Міністром Мохника Андрія Володимировича.
Майданом та Колом народної довіри було висунуто певні вимоги до членів Уряду. Незважаючи на відсутність профільної освіти та досвіду роботи у нового міністра, пан Мохник після узгодження його кандидатури перекладає відповідальність за діяльність міністерства на політичну силу, до якої він входить, тобто ВО “Свобода”.
МИ, рядові працівникі міністерства, сподіваємось, що у якості члена Уряду народної довіри пан Мохник дійсно зможе вивести роботу ввіреного йому міністрества на якісно новий рівень.
Проте, перші кроки Андрія Володимировича як нового очільника Мінприроди викликають як мінімум подив.
Одразу після призначення була усна заборона заступникам міністра підписувати будь-які документи, що призвело до повної зупинки роботи міністерства, оскільки саме на їх рівні вирішується багато організаційних питань діяльності.
У пріміщенні міністерства з`явилось багато людей, які представляються радниками міністра та помічниками радників. При цьому вказані громадяни з невідомих причин не називають прізвище, посилаючись на відсутність такої необхідності та на відповідні вказівки міністра.
Радники та помічникі радників вимагають доступу до службової інформації, архівів, документів з обмеженим доступом, зокрема, для службового використання.
Вказані особи ознайомлюються з особистими справами співробітників, в чому ми вбачаємо порушення наших прав на захист персональної інформації.
Особи, які представляються як радники та помічникі радників, намагаються проводити співбесіди та вимагають надання проектів документів перед їх підписанням міністром.
З невідомих причин Андрій Володимирович Мохник обмежив доступ до шостого поверху адміністративної будівлі Мінприроди, що значно ускладнило процес передачі документів на підпис та призвело до затягування їх підписання, що негативно відобразилось на термінах виконання доручень Уряду та взаємодії з іншими центральними органами виконавчої влади.
Хочу нагадати, що серед основних принципів, що лежать в основі державної служби, та які закріплені в Конституції України та Законі “Про державну службу”, є пріорітет прав людини й громадянина, а також професіоналізм та компетентність.
Сподіваюсь, пан Міністр та Уряд взагалі у подальшому керуватимуться саме згаданими принципами.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ