Человек не терпит насилия!

Шукаємо нових керівників міліції Київщини, Львівщини, Тернопільщини та Волині

Отже, як ми домовлялися з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, стартує прозорий підбір керівників обласних управлінь міліції із залученням громадськості.

Згідно домовленостей, проходити це має так:

1. МВС збирає кандидатури. У тому числі їх можуть пропонувати громадські організації.

2. Кадрова комісія МВС, куди включені правозахисник Євген Захаров, журналіст Юрій Бутусов та я, перевіряє цих кандидатів. МВС та його департамент внутрішньої безпеки – на відповідність професійним критеріям, які затверджені міністром, ми з колегами – на непричетність до корупції і порушень прав людини. Для цього пропонуємо журналістам-розслідувальникам створити власну групу незалежної перевірки.

3. Перелік кандидатів, що пройшли такий відбір, оприлюднюється. Одночасно ми пропонуємо їх презентацію активу області, у тому числі авторитетним ГО, меру, керівництву держадміністрацій. Так, щоб кандидати представили своє бачення, як зробити регіон безпечнішим, як реанімувати міліцію, як забезпечити громадській контроль за її діяльністю.

4. Після цього кадрова комісія МВС приймає рішення. Туди входять заступники міністра і керівники департаментів. Наша з Євгеном та Юрієм місія – проконтролювати чистоту процедури.

Такою є домовленість. Звісно, є ризики, що вона буде порушена. Звісно, підібрати гідних керівників з лав міліції вкрай важко. (У вимогах МВС є 4-річний досвід служби. Я пропонувати скасувати цю вимогу, але не знайшов підтримки). Звісно, на нас впаде цунамі звинувачень, компромату та тиску. Скоро Ви дізнаєтесь, що я міліонер, педофіл і взагалі перевдягнута жінка. Звісно, це не люстрація, і не системне реформування міліції, які мають готуватися одночасно.

Але спробувати варто. Гідні керівники міліції зараз вкрай важливі для збереження України як держави. Плюс треба закладати практику відкритого підбору всіх державних службовців. Інакше нова держава в нас не вийде.

На прохання МВС починаємо з Львівської, Волинської та Тернопільської областей. На наше з Юрієм прохання в першу чергу також увійшла Київська область, де зроблене призначення викликало хвилю обурення.

Актив цих областей! До вівторка МВС чекає на Ваші заявки. Щоб все було прозоро, робіть копію на luscomitet@gmail.com.

Єгор Соболєв

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

62 ответа

 1. Прокуратура інформація провірена––???????,
  В управлінні ДАІ з 2012 року призначені на керівні посади Гапчича Віталіка та Фальшовника Дмитра для збирання коштів на власні потреби. Хто є хто з них-????.
  Гапчич Віталік.
  Уродженець Житомирськоі області. працював у Райвідділі Житомера. Потім переїхав до Львова грабити Львів’ян. На даний час працює заступником начальника управління – начальником відділу організації роботи дорожньо-патрульної служби управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області, відповідає за всі незаконні дії своїх підлеглих працівників.
  Під час поіздок на майдан у столицю даі залякували львівських перевізників позбавленням ліцензії. Усі автобуси які мали везти львівських мітингувальників до Києва, всі відмовлялись їхати. Чиїсь автобуси не випустили з гаражів/стоянок, іншим перевізникам дзвонили додому і залякували. Усі працівники ДАІ, аргументуючи свої дії відсутністю належних документів. А
  у ГУМВС у Львівській області заявляли що їм не відомо про такі випадки, а всі автобуси, які їдуть до Києва, випускають в дорогу за умови наявності всіх необхідних документів. На телеканалі ЗІК Гапчичу Віталіка було доведено ці факти та факти складання протоколів на громадян де рішееням судів були скасовані так як незаконно складені.
  Запитання -???????- яким чином негідники працівники ДАІ які перешкоджали майдановцям іхати на киів пройшли люстрацію та до нинішнього дня працюють– знаю за гроші. Чому ще такі негірники працюють у міліції, у Львові напевно не має своїх працівників потрібно з другої області щоб було не соромно приїхати додому як в нічому не бувало. Зека Віталія Гапчича у тюрму, або віддати батькам загиблих дітей на майдані нехай його розірвуть на шматочки. Обвішався фотографіями Януковича по всьому Інтернеті.

  Фальшовник Дмитро
  Заступник начальника управління Державтоінспекції ГУМВС України у Львівській області. За останні роки накрав багато. Хто знає яким чином 148 автомобілів пропали з арешт майданчика та опинилися на шротах -знає тільки сам фальшовник. А відділ МРЕО немає бланків, номерних знаків, — а по 100₴ знаходяться. чому приховують блатні номерні знаки коли в мрео іх не має ааааааа. Ікзамени це жах 100₴. Запитання??????- за що люди боролись щоб годувати жирних януковицьких міліціонерів, для чого були спалені приміщення міліціі бо людям набридло вимагання від посадових осіб.

 2. До Юри
  бидло Гапчич та фальшовник працює за те що при Любій владі залазять в сраку генералу лижуть йому пісю та з мрео віддають долю. Що тут не зрозуміло.

 3. Чому у Львові бидло Гапчич та фальшовник ще працює які надавали вказівки складати протоколи на мирних людей , щось за них забули.

 4. Вд тих хто працює в системі якраз і почуєте добрі слова, а від тих хто в ній заробляє почуєте негатив тому що вони бояться Ільницького як вогню він не дасть їм красти та збирати дань з підлеглих От вони і лиють болото але не дого вам залишилось підете з ганьбою на яку заслуговуєте

 5. Ільницького у свій час призначив начальником ДДУПВП у Львівській області Кощиннець (котрий в тюремній системі був повний нуль) і то тільки через це бо знав, що Василько у фінансовому плані не підведе і не здасть.Що стосується самого Василька то посади, УДО і т.п. за капусту регулював справно, хоча в роботі нічого не тямих., спитайте любого офіцера який працює в системі про Ільницького і ви 100% доброго слова не почуєте.

 6. Як провести люстрацію? А може спитати тих посадовців, держ. службовців, працівників силових структур — «а де ви були під час революції 2013-2014 р.р.???» Більшість з них відповість — на службі, не міг покинути робоче місце і т.д. А я знаю багатьох людей які взяли відпустки, лікарняне (я навіть пробачаю липову хворобу) і пішли на МАЙДАН – кололи бруківку, кидали каміння, помагали раненим (одним словом боролись) Вони знали якщо переможе продажна влада їм не жити, але йшли до кінця. От хто має формувати нову владу на місцях!

 7. Шановні краяни міста Львова, доброго дня Вам усім. Відпрацював у місті Львові майже 24 років у міліції на різних посадах Державтоінспекціі. Підполковником пішов на пенсію. Насамперед хочу Вас усіх привітати що вдалося хоть трішки поміняти злочинну владу яка усі роки була компірована різними шахраями. Прцював я майже з усіма хто нині рветься на керівні посади. Хочу Вам розказати хто є хто. фальшовник Дмитро. — нині заступник начальника Управління ДАІ. Поставлений злочинною владою Януковича для збирання коштів полтавськім чиновникам. Від нього страждають працівники ДПС, працівники МРЕО та інші. Людина яка вміє увійти довіру кожному. Но це не основне коли наші Львів’яни їздили на Київ гого ініціатива була перекривання доріг. Надавав злочинні вказівки. Хто її не виконував піднімає питання про звільнення. Коли він прийшов до влади весь Інтернет тільки був забитий скаргами на міністра — але його прикривали такі самі хабарники. До нинішнього дня він так і не відповів перед законом за продані автомобілі арешт майданчика які були розшукані по щротам. Його рідний брат Максим який працює слідчим неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за приховування злочинів. Сімейка адамсів. гапчич Віталій- теж заступник. Родом з Житомира. Людина конкретно спрямована таким чином, що якщо не має суми в день прощавай- додана. — звільнення. А МРЕО це просто жах. Немає номерів, немає техпаспортів- а у решал по 100 доларів які хочеш. Мені усе рівно хто з них два хабарника. По звільнили усі професійних робітників. Непоганий чоловік Кміть Олег,

 8. Доброго Дня Вам. У кожному ГУМВС є громадська рада. Пропоную щоб вони і подали кандидатуру. 1-знають міліціонерів хто є хто, 2- володіють інформацією про кожного, 3- їм працювати з ними у майбутньому.

 9. По Львівщині варто згадати хто керував обласним управлінням і взяти дійсно профессіонала-генерала ,а не якогось дилетанта.

  На мое переконання ідеально підійде на цю посаду генерал рябошапко Василь Іванович . Поясню чому- відмінний профессіонал, не працював за часів януковича і не прислужувпв режиму, справедливий і не хапуга що зараз дуже доречно

 10. Не думаю що ви в даному випадку праві. Якщо Вам байдуже то навіщо пишете. Я думаю що тут коментарі залишають люди яким не байдуже що буде далі зокрема з правоохоронними органими які наділені певними владними повноваженнями. І якщо іх будуть очолювати достойні люди то це буде лише на користь суспільству.

 11. Не хваліть своїх даїщників. Мені все рівно хто у Вас там буде керувати, однак систему ДАІ та особовий склад ДАІ треба змінювати повністю. Раз був у Вашому Львові їхав з Польші через Раву-Рускую то за 70 кілометрів дороги 4 раза останавлівали.

 12. Львів погоджуюсь з вами . За останні два роки з правоохоронних органів Львівщини було звільнено багато дійсно хороших офіцерів фахівців у своій галузі. Якщо взяти службу ДАІ це зокрема Горечий Юрій Миколайович, який пройшов шлях від міліціонера до керівника одного з обласних підрозділів ДАІ є порядною людиною, фахівцем , своім прикладом завжди показував як треба відноситись до виконання службових обовязків. Завжди був прикладом для особового складу. Звільнений за незрозумілих нікому обставин. Гриньків Андрій Іванович спеціаліст у галузі адміністративноі діяльності і цей перелік можна продовжувати. Що стосується заявлених кандидатів на посади очільників обласноі ДАІ то Харабара С.М. Пройшов шлях від рядового міліціонера до керівника підрозділу, є порядною людиною, фахівцем і теж звільнений….

 13. Я повністю підтримую думку Бывшого, оскільки УВБ створено для захисту прав працівників ОВС від протиправних посягань, осіб, які намагаються здійснювати вплив на працівників міліції, а із-за показників вони лише саджають працівників міліції. А саме смішно те, що бувають випадки коли УВБ дійсно саджають працівників міліції за їх неправомірні дії( Але ж по одиноких випадках міліцію засуджувати не можна! А про заробітну плату я взагалі мовчу, оскільки коли працівник має сімю він повинен утримувати її на 2000 гривень в місяць і при цьому не брати хабарі! Це просто смішно.

 14. Мені особисто розповідали, що за посаду начальника управління хочуть 2500000 гривень! А те що будуть представники від різних організацій це мало, що міняє!Оскільки рано чи пізно стануть ті які потрібні, щоб стали. Дуже шкода, що в нас в Україні така ситуація!!!

 15. Правильно написал “Сотрудник”, в 2005 году с назначением Луценко начался ПАФОС борьбы со взяточничеством — на каждый райотдел приходили разнорядки о том, что 1-2 милиционеров в месяц надо сдать. Кого сдавали, как Вы думаете, да тех у кого не было “крыши” и “кто не лизал ж…” начальству. И работали доблестно — УВБ-шники, 1-е взяточники — поймали на “подставе” вытрусили деньги и выкинули с МВД, а если денег нет — делали ГАЛОЧКУ! Мое мнение дело изначально не в начальниках, а в той армии УВБ, начиная с министерства, которая призвана бороться с этой бедой, но сами эту беду и пораждают. И последнее с МВД надо убрать ГОНКУ за ПОКАЗАТЕЛЯМИ (СВОДКИ), это страшная беда — делаются подставы, выдумываются показатели и т.д., от этого страдают люди!!!

 16. Саме прізвище щур,це пацюк з колоди васі антібіотіка, переліз через рів з перемишлен до миколаїва до гандзі коровіциної,та до могільоваі призначили парихмахером на кордон,з нього такий генерал як з антібіотіка опер,яке плило таке підібрало,вася бодю,бодя петю і керують до сьогодні,колодка відкрито носить побори з кордону в облраду.

 17. еще бы в Хмельницком нового найти, кто хотя б интересовался биографией этого оборотня в пагонах, перед назначением? он крыл разбой чинящих, бандитов. После таких назначений хочется Путина для наведения порядка пригласить.

 18. Ільницький Василь Якович — першим з міліціонерів закликав міліцію перейти на сторону народу з трибуни Майдану у 2004 році. Потім служив начальником Львівського обласного управління пенітенціарної служби до відставки у 2010 році. Жодних корупційних діянь за час служби не здійснив.

 19. Шаранич взагалі в БЕзі працював,а не убозі. так що не лукав. і мужик він нормальний. і поважають його це факт. із корупцією в міліціі боровся- рахую що дуже дієво. мєнти його як вогню бояться. порядок наведе стопудово

 20. Та да реально только еще с ВБ не било руководителей, они и так земли не касаются, а теперь вообще летать будут. Если такие как здесь коменти люстрировать будут, то лудше в милиции одну дежурку оставить, потому как остальние работать точно не будут, зачем тогда деньги тратить на них…

 21. Шаранич хапуга.в закарпатті на посадах начальника УБОЗУ та вб кришував нелегалів сигарети наркоту… скотина рідка…

 22. Щур коли керував міліцією львівщини користувався авторитетом як в простих мєнтів ( а це дуже важливо) так і в простих громадян . був у нього на прийомі- лише позитивні враження- і справу вирішили таку що слідство 2 роки волокітило, і в спілкуванні проста дуже людина
  Я за нього!!!!!

 23. сьогодні на закарпаття призначили Шаранича С, дійсно достойний чоловік. принципова та порядна людина на думку не тільки мою, але багатьох з системи, і це при тому, що він працював у вб,
  дійсно вдале кадрове рішення

 24. всі сьогодні мастаки критикувати та радити як управляти країною. А що кожен з критиканів робить (день за днем) для того щоб країна змінилася.
  Єгор, коли 3 грудня під Верховною Радою стояло сотні тисяч , а цей “парламент” не відправив у відставку Пахло — запанувала тиша на хвилин 20 і було чути тільки Ваш виступ з мікробуса. Прийшла думка -все, цьому герою вже ніхто не допоможе. До чого я, вірю у Вашу Совість та Честь. Критики не буде бракувати, але знайте — з Вами мільйони людей які нічого не крали і не йшли на державну службу за маєтком!
  Щодо Львівщини : Пісний — мільйонер, Коминар ( командир Грифону ) — фальсифікований мєнт ( ніколи не служив в армії,звання отримав дякуючи родичу в мєнтурі), Карпінець (подєльнік Сала ) — мільйонер, Рудницький та й вся командуюча братія також не останній мільйон витрачають. Взагалі пропоную всіх , хто служив останні 20 років на детектор брехні, перевірка всієї родини на предмет хатинки-машинки та комерційних талантів. Потрібно запровадити два моменти щоб сьогоднішні студенти стали не мусорами а правоохоронцями, суддями та прокурорами : 1) повне державне забезпечення на рівні вище середнього, мінімально 10 років тюрми за посадові злочини з конфіскацією майна всіх родичів. Слава Україні! Смерть ворогам !

 25. Да что здесь проверять, за неделю служба делает установку по кандидатам от капитана до полковника, и все стает ясно-хто, что имеет, на чем ездит, где отдихает, также можна не толька назначить, а и уволить половину, вот и все. А то если кто действительно чесно работал, как Ви думаете, хорошое мнение о нем идет, канечно же нет, так как чем больше принимаеш, тем больше врагов, каторие так и хотят насолить, пустить пулю и т.д.

 26. А шо, господа люстраторы, на Донецк и Луганск пойти кишка тонка? Ну конечно, дядя Ренат не пущает. Он вам такую лястрацию устроит, шо будете жить мирно и счастливо, и все “вопросы решать путем переговоров”. Блин, детский сад, младшая группа. Не можешь с…ь — не мучай ж..у. Позор на весь шарик земной, у вас действительно нормальных, образованных, опытных и честных людей нету там во власти? Все такие майданутые? Вы лучше у своего, теперь американского, друга Парубия спросите, он расскажет кого куда и как ставить, расстреливать и т.д., тока сначала позвонит даме с печеньем. Жалко нашу страну, народ такой талантливый, история богатая… А на плечах романтиков с Майдана пришла к власти банда уродов, которые изо всех сил пытаются угодить заказчику, заплатившему этим крысам большие бабки. Их главная задача — развалить страну, устроить кровавую бойню по всей Украине, поссориться с Россией и постепенно перенести побольше этого говна туда. А сколько народу в Украине помрет от голода и разрухи, бандитов и нацистов никого уже не волнует. А дядя Ринат Донбасс ну никак отдавать не хочет, он с ним уже собрался в Россию переезжать так-то. А вы люстрация, кастрация… Спасти Украину может только нормальный военный переворот умных генералов (которых тоже к сожалению наверное уже нету) и полная перезагрузка ВСЕЙ системы на действительно демократической основе под контролем армии. Будет там и люстрация и кастрация и реприватизация и еще много нужного, а главное появиться доверие народа к власти которую он сам выберет из достойных людей и спросить потом сможет. А за коррупцию — пожизненное. Ладно, болтать, не мешки ворочать… Накипело просто.

 27. Согласен с “1234”. Не нужно искать некорумпированных полковников и генералов-их просто нет.От капитана и до полковника- это сотрудники, которые уже приобрели опыт оперативной работы, на своей шкуре испытали все тяготы и лишения, испытали тупость и подлость начальников и командиров. Многие из них приобрели мудрость и надёжность. Если им предоставить надлежащие социальные гарантии, то они на службе и ночевать будут. По себе сужу, но я уже старый.

 28. Начальникам органов МВД, переведенным позавчера приказом министра в статус и.о., уже обозначены расценки за подачу их же кандидатур на назначение на ихние же, или другие должности. Например, за должность начальника районного управления в Киеве просят внести, как сейчас говорят, в копилку партии, 200 тыс., естественно, свободно конвертируемых ден.знаков. Причем предупреждают, что за решение люстрационной комиссии, через которую придется проходить по-любому, не отвечают. Однако обещают, при условии внесения вышеуказанного платежа, содействовать в урегулировании возможных претензий, которые могут быть предъявлены на комиссии. Таксы на урегулирование не называются. Многие “кандидаты” задумались, ведь такие условия не гарантируют назначения и не позволяют подсчитать предстоящие затраты.

  Очень хочется верить, что такие “слухи” из органов являются всего-лишь сплетнями злопыхателей, а еще лучше — отголосками спецоперации УВБ (провокации взятки) по массовому отлову коррупционеров в этих самых органах. Потому что в противном случае за борт надо выбрасывать не только “генералов”, но и самих люстраторов.

  Слава Украине!

 29. …вы меня назначайте….я и с правым и левым сектором разберусь … дума,что на это мне понадобится не больше 5 дней…

 30. ПРЕДЛАГАЮ ПОДУМАТЬ И О ДОЛЖНОСТИ МИНИСТРА МВД.
  ПРЕДЛОЖИТЬ ЗАНЯТЬ ЭТУ ДОЛЖНОСТЬ ЮЩЕНКУ, ЧЬИ РУКИ НИЧОГО НЕ БРАЛИ!
  ПЛЮС ОН ВСЕГДА ЖИЛ ПО ПРИНЦИПУ “ВОР ДОЛЖЕН СИДЕТЬ В ТЮРЬМЕ!”.

  ПРАВДА ЕЖЕЛИ ОН ВЫЖИВЕТ ПОСЛЕ ПОЦЕЛУЯ СМЕРТИ ОТ ЮЛИ….))))

  В ЗАМЫ МИНИСТРА МВД ВЫДВИНУТЬ ЖИРНУЮ СВИНЬЮ БЕНЮКОВИЧА.
  “ИНТЕЛИГЕНТ”, “НАРОДНЫ”, а главно ”АРТИСТ”….((((

 31. Ситуация сложная но решаемая сейчас еше не кстати политически назначать министра это делается в самую последнюю очередь когда все налажено как часы нет коррупции все работают чесно с полной отдачей тогда пожайлуста садись присматривай а на данном этапе нужен человек из системы притом профи что бы его все воспринимали лучшей кандидатуры сейчас как Москаль вряд ли найдешь но его вряд ли однопартийцы поставят он несговорчивый и неуправляемый но жесткий чувак и может выкинуть крендель невзирая на флаги ну а порядок он бы быстро навел а сейчас просто игра в демократию наступил 2005 год все помнят начало и все помнят конец и так будет только 2010 прийдет намного раньше и старая чума с новой силой начнет тиранию более жестокою и беспощадную

 32. 100 % правильні поради-тільки чи потрібно то все в міністерстві? там нічого не помінялось-ті ж люди які хочуть бабло…Не вірите-попробуйте пройти призначення.

 33. Дядю Гену Москаля надо спросить. Он добрый. Может посоветовать. Почему он не министр?

 34. Українці! Така процедура тільки в МВС і то Заходу???? А якже вся Україна? А де така ж процедура до сех, гураля, сбу, митників, лікарів і інших????? там що — святі????!

 35. Українці! Така процедура тільки в МВС і то Заходу???? А якже вся Україна? А де така ж процедура до сех, гураля, сбу, митників, лікарів і інших????? тамщо — святі????!

 36. Настоящих ментов можно найти, но им уже за 50-60, это люди которые ушли с МВД на пенсию в 90-ых начале 2000-ых, и не надо чтобы они были по форме и по званию, достаточно клятву на библиии и перед народом, дать ему и его команде нормальную зарплату, соц гарантии и они свернут Вам горы !!! А то сейчас начнете: тесты, полиграф, физо, медкомиссия. И все встало. Зарплата хорошая, жилье, транспорт, оружие личное круглосуточно, и права как в Америке, чтобы сотрудник себя и семью чувствовал защищенным, и УПК доработать даже переработать, да они такой рейтинг Вам подумут, порядок наведут. Говорит Вам бывший с 20-ти летним стажем. И уберите неравенство в пенсиях чтобы работали с людьми и на земле, ато у полковника протирающего стул пенсия почти 10 тыс грн, а у опера или участкового 1,5 — 2 тыс грн. И кто из них работал ? Задумайтесь, сократить аппарат протирающих максимально, убрать отчетность по раскрытию, ввести отчетность по уровню спокойной жизни граждан.

 37. хотелось бы чтобы был кадровый офицер, а не “пиджак”. Должен понимать, что такое приказ. Уметь его отдавать и исполнять.

 38. Нужно провести сокращение, особенно руководящего состава, а также в МВД УДЗР,Департамент по учебным заведениям, Интерпол и т.д., а после люстрация и назначения, но от капитанов и максимум подполковников.

 39. нельзя на такие должности назначать людей с улицы. Это очень сложная работа и начальник должен знать всю работу милиции, все службы. Нужно брать биографию каждого и смотреть кем и где он работал, у него не должен быть большой прыжок на должность (тогда и так понятно как стал на должность) Проверить форумы все милицейские на предмет назначаемых фамилий,а также можно провести анкетирование в органах милиции.

 40. Ні в якому разі минулих генералів-і їх заступників-одні подонки!!! ЛЬвів знає своїх “хероїв”…Є порядні офіцери яких на високі посади не призначали-бо не мають грошей посади купляти. Якщо дійсно так звані”люстратори” такі чесні і справедливі-дайте їм шанс!!!

 41. Нужно провести открытый тендор или аукцион. Назначать руководителей нужно по демократически, не каждый сможет организовать работу в сложных экономических условиях.

 42. Пукач не сможет занять должность — поиздержался весьма за последнее время, а кредиты банки без справки с места работы неохотно выдают.

 43. Вся беда от безнаказанности.Взять сегодняшнюю власть — кого она наказала из вчерашних преступников???Люди,их тоже надо убирать!!!

 44. ВОЛОДИМИРУ БОЙКО

  Згоден!!!!!!!!!! Тільки Пукача!

  тут потрібен спеціаліст по відрізанню голів!

  пропоную першого віддати Пукачу на розправу Медведчука!

 45. Семенину Володимира начальником УМВСУЛьвіській області,Клепача Ігора начальникомДАІ,Рака Павла начальником взводу супровуду?

 46. Предлагаю не пропускать тех, о ком на сайтах таких, как ОРД, были неоднократные негативные отзывы-это и есть общественное мнение!

 47. Продиус криминальный авторитет из Винницы,который был осужден за бандитизм и отбывал наказание 10 лет. Спросите у любого винничанина,кто такой Продиус??????????????????????????????и вам ответят,что это депутат Верховной Рады Украины :)!

 48. Надо не царей выбирать, а систему сменить при которой мутками заниматься станет не выгодно заниматься.
  Как люди которые были в системе МВД вообще могут иметь право претендовать на руководящие должности?
  Ведь они либо сами участвовали в схемах поборов, искажению показателей да и просто бандитизму или как минимум
  все это делалось если не при их согласии так при безмолвном бездействии что тоже накладывает на них ответственность!!!
  Если набирать с улицы то как быть со специфическими оперативными функциями. Ведь мошенники разведут их как “слепых котят”. И не известно что хуже и от чего будет больше проблем- от безграмотности дурака или по алчности хитреца. И тут надо делать выбор который ни одному честному человеку не понравится так как грозит в любом случае потерями.
  ИЗ КОГО ВЫБИРАТЬ? Одни дебилы а вторые профессиональные воры-мошенники. Без зарплаты, системы контроля и неотвратимости ответственности все закончится большим пшиком и разочарованиями.
  Царь поменяет другого царя. Каждый следующий царь хуже предыдущего… Мы уже не так плохо думаем о Кравчуке, Кучме, сумасброде и предателе Ющенко, а Януковиче скоро, когда пойдут первые гробы, начнем думать хоть бы не было войны пусть трахает нас и ворует…
  Вспомните Свердлова, Котовского и пр преступников. В мирный час преступнике а на войне герои-факт.
  Только смена системы оценки, прозрачность работы и ответственности могут склонить и возможно поменять ситуацию….

 49. Максимова Віталія на УМВС в Тернопільскій області! начальником ДАЇ — Олега Кавюка! більш принципових та порядних керівників не знайти! “Свобода” на чолі з мером Тернополя — просить підтримати!

 50. кращоі кандидатури для Волині як Мохнюк Петро Федорович немає.Людина порядна,і некорумпована.На мою думку,перед тим як когось призначати на таку посаду,треба подивитись який будинок у обранця,і стане ясно,корумпований чи ні

 51. А как же самые “хлебные” области: Донецкая,Днепр,Запорожье,Харьков???А как же первоочередная люстрация самой коррумпированной службы МВД — ВБ(или для вас это-секрет?).Если-да,то хотим открыть вам глаза-там собраны самые “сливки”(добрая половина которых уже давно-миллионеры,ну или родня их “неожиданно” разбогатела) и без их ведома мало что происходит!Думаете,они допустят к “рулю” принципиальных людей-СМЕШНО!Если Вы хотите что-то изменить,а не быть “использованными и выброшенными”,а коррупция и все промахи будут оправданы тем,что ИМЕННО ВЫ ЭТО ПРЕДЛОЖИЛИ-посоветуйте министру брать руководителей со стороны-в МВД честных полковников и генералов ПРОСТО НЕТ-ими становиться не дают и “топят” гораздо раньше.
  С ув. Сотрудник

 52. Тільки не зазначено граничний вік кандидатів, і якщо буде прозоро проходити перевірка і призначення на рівні МВС — вірний підхід для вирішення кадрового (порядного) голодування. Непорядні маркельтивні офіцери які віддавали чЕСТЬ зекові не повинні пройти через таке “сито”. Час покаже но покращення наступить.

 53. Как я понимаю целью майдана было как основным требованием — движение в Евросоюз. Насколько вот такие назначения созвучны еврозаконам и европравилам? Наверное, нет. Понятно, что в Европе идет обсуждение при назначении первых лиц, но доходить до сержанта-постового — это уж слишком. Очередное заигрывание с народом, вот и все. Опять же, а как потом узнать насколько обоснованны заявленные компр.материалы с точки зрения покровительственности и возможности использования “слитой компры” для дальнейшего преследования скрытых коррупционеров. Надо провести 100% люстрацию всех руководителей системы МВД, как лиц, не оправдавших доверия народа во времена Майдана. А то теперь после победы Майдана окажется, что все были за Майдан. Перемешают этих начальников по карте Украины и что измениться?

 54. який курочка,він вже себе показав, хай сидить на пенсії.. потрібно молоді люди а не пенсіонери!!

 55. На Львівщині залишився один мєнт який не заплямував свій мундир у хабарях і контрабанді,це полковник міліцї який від сержанта до полковника пройшов тернистий шлях,правда в ДАІ не працював,Пісний був проти,прізвище Курочка Михайло.Свобода і Сех стануть на вуха,любий кривий,сліпий, неук тільки не Михайло,подумайте може все таке нам в цей час потрібен мент но не мусор щур і сало разом з пісним.

 56. руководить сможет любой образованный человек, умеющий выстроить правильную систему принятия решений. руководитель коммерческой структуры работает в своей системе координат — Налоговый кодекс и др. Законы Украины по предпринимательской деятельности. нач. милиции — Законами Украины о милиции, ОРД и т.д .и там и там все отрегулировано законодательством — научись принимать решения в новой системе координат и руководи. знаю примеры- две конторы. в одной совещания и конф. по скайпу каждый день с утра до ночи. толку ноль. в другой раз в неделю — все работает как часы.

 57. На Київську область пропоную Пукача. Якщо Верховна Рада не звільнить його від покарання як жертву політичних репресій, тоді можна призначити Дубовика.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ