Человек не терпит насилия!

налогова милиция

Почему работников держат до 20.00 на работе? Сколько еще будет продалжатса етот безпередел? Они заставляют нас собирать даные по плательщикам налогов, а потом стрижут с них капусту и что еще хуже с нами не делятся! А мы ездем в командировки, по целой области за свой счет. Еще интересно почему наши руководители не прошли люстрацию, в особенности ето касаэтся Пишки Р.Ы. который катается на машине за 40 тис. дол. и заставляет весь личный состав докладывать ему по материалам уголовных дел, за которые берет бабки, в частности ето касается ТОВ “Артос” и многих других плательщиков.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

15 ответов

  1. Ребята, кто-нибудь скажите, где он живет, у меня есть знакомые в правом секторе, пускай проведают его, посмотрим как он живет и сколько наворовал пока лизал жопу донецким и львовским!!!

  2. Пока ваш лизав зад Львівським то Львівські лизали Донецьким та лише в Дрогобицькому районі начальник Лоневський Л.М. автопарк заробив на 150 тис. доларів БМВ 7 за 70 тис.дол. Тойота 45 тис. дол. та Хонда 35 тис. дол. Заступник Шийович Я.Л. Ауді 50 тис.дол. Начальник відділу Мерседес С класу за 40.тис.доларів. ДРОГОБИЦЬКИЙ БОМОНТ, А що казати про ЛЬвівських босів то я уявити собі не можу, на літаках літають. ЛЮСТРАЦІЯ ПОТРІБНО НЕГАЙНО.

  3. Лоневський Любчик земляк з м.Турки ЗАПРОДАНЕЦЬ від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ який проходив по 56 окрузі від партії регіонів а іменно в м. Турка Львівської області. З Славком Шийовічом місцеві ОЛІГАРХИ . Свої угіддя, Готелі, Бари, Ресторани. Та весь Турківський округ з пелорам мусить платити за спокійне життя, щоб з Львова не приїжджали.

  4. Як живе Лоневський Любчик та Шийович Славко значить в податковій працювати можна головне нікого не жаліти та мзду брати з кожного.Та в Львівську область босам возити (Пришляку та Пітухову). Но на їхній території вже нема, що робити потрібно шукати інше місце.

  5. В середині квітня мають проводитись в м. Львові збори НАЧАЛЬСТВА податкової міліції Західної України де керівництво а саме Пришляк І.Я., та Петухов М.В. мають зустріти всіх керівників, посилити та нагодувати. Де дано вказівки нижчому керівному складу та керівникам районів зібрати певну суму з кожного працівника податкової міліції. Підібрати своїх людей на нормальних машинах які будуть зустрічати з поїздів керівництво інших областей та возити по певних напрямках. ЗВІДКИ ВЗЯТИ ГРОШІ ПРИ ЗАРПЛАТІ 2,5 тис.грн. Невже керівництво за свій кошт не можуть самі все організувати.

  6. Буде представлено нового начальника міндоху. А податкову міліцію ЛЮСТРУВАТИ повністю нема жодного нормального керівника кодло корумпованих кришунів які кришують самі від себе. Нема Пекарчука, і за міліцією плакати ніхто не буде.

  7. Якщо є щось доповнити по Пришляку,Петухову та Цуняку то пиши. А якщо нема позитиву або негативу то читай в сторонці.

  8. Чи проходить люстрація в Міндосі Львівської області. Хто голова та начальник міліції податкової.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ