Человек не терпит насилия!

Что происходит в киевском главке СБУ???

Добрый день. Кто-нибудь вообще следит за беспределом, который происходит в ГУ СБУ Киева и области? Пока страну захватывают оккупанты,в киевском СБУ продают должности и дерибанят нажитое??? Начальник экономики совинский прошел люстрацию за кругленькую сумму! Эта тупая свинья только виски жрать умеет днями, интеллекта ноль, вот жопу лизнуть — так он мастак. Еще и в замы подтянул тупого лисененка, который два слова связать не может, вечно перепуганный и ссытся так что заикается.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

359 ответов

 1. это хуйня которая согласно закона про ОРД не имеет права проводить ОРМ и вести ОРД… но почему то проводит и ведет…

 2. По вашему мнению дорогие товарищи, где наиболее ” хлебные” места: К СБУ, защита економики МВД или налоговая милиция???

 3. Димон у нас никогда не сморкался, ибо ходил в Луи Виттоне. Бухал — да. Очень сильно. Верните нам его обратно, а то все схемы порушены. Жить не за что. Дайте с собой мешок вашего янтаря. Мы тут его продадим узкоглазым. Выторг пополам.

 4. Та заберіть його вже назад, будь ласка. Але — без бурштину )). Нам самім той бурштин потрібен. Ви там якісь ненажерливі в столиці, як і ваш Совинський?

 5. У вас там життя дійсно дорожче. Але ви не будете заперечувати, що і “заробітки” у вас більші! Особливо, судячи з “укомплектованості” тієї особи, яку ви нам підсунули! Чи не так?

 6. Перестаньте считать наши доходы, завидуйте молча. Зарплату по Службе подняли! Вот и радуйтесь. Другие доходы у нас поубавились. Время не то. Да и внутренняя безопасность свирепствует. Окно на границе работает?

 7. Что по зарплате? Подняли? Ведь СБУ пожалуй на первом месте по борьбе с коррупцией и террору! А вот НАБУшники не пойми за что получают колосальные зарплаты…

 8. В помощь АЗОВУ: Верх цинізму після подій 20 січня 20114 року вражає своїм розмахом та масштабами щодо ситуації в правоохоронних органах України. Поки Україна потерпає від агресії та анексії з боку Російської Федерації, безпідставно, непрофесійно та не проходячи відповідні етапи люстрації на керівні посади в Службі безпеки України призначаються люди, які звикли лише «заробляти» гроші за рахунок різного роду призначень та лобіювань – «Могильщики». За принципом кому війна, а кому мати рідна! Яскравим тому прикладом є «професійна» робота призначеного на посаду начальника Департаменту контррозвідки СБУ — В. Кондратюка, так званого «канцельері або гаманця» Голови СБУ Налевайченко. Слід вказати, що поява В.Кандратюка в системі СБУ до сих пір є здогадкою. Людина жодного дня не працювала на оперативних посадах, та не має відповідного досвіду взагалі та поваги серед співробітників СБУ, а основними «професійними якостями» вважає підлабузництво , зраду, бажання власного збагачення за рахунок владних повноважень.
  Усвідомлюючи важкість політичної ситуації в країни, під приводом негайної кадрової чистки, В. Кандратюк, маючи безмежну підтримку Наливайченко, розпочав розпродажу посадових повноважень та посад (з визначенням конкретних сум за призначення від 5 тис. до 100 тис. доларів США). При цьому, останній не приховує погодження вказаних дій з Головою СБУ.
  При цьому, діяльність ДКР СБУ щодо організації дійсно професійного підбору кадрів та організації заходів реагування та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку іноземних спецслужб зводиться лише до затримання громадян РФ на кордоні ( звичайна робота ДПСУ). Однак, вказані дії висвітлюються як клопітлива робота оперативних підрозділів – сором!
  Щоденна робота В.Кондратюка починається з того, що начальником управління кадрів СБУ – О.Коншиним (людина призначена Калініним та Якименко) доповідаються пропозиції щодо заміни кадрового складу або заміщення вакантних посад. Для цього, Кондратюком щодня проводяться зустрічі з представниками різних комерційних структур, банків або колишніх співробітників з метою визначення найбільш «вигідних $» пропозицій. Яскравим прикладом тому є наступні призначення за відповідну винагороду $: Давній знайомий Кондратюка по військовому училищу, людина відома в корупційних скандалах на Митниці – особа максимально наближена до В.Медвидчука (є кумом) – генерал К. Бриль;
  Начальник УСБУ в Луганській області генерал Пітрулевич (родич відомого банкіра Борулько – кума В.Пшонки) , а також слід відмітити за часів Голови СБУ Хорошковсько – працював на посаді начальника ДОД СБУ, підрозділу який відповідав за прослуховування та візуальне спостереження за лідерами опозиції;
  Начальник УСБУ в Львівській області В. Криленко призначений Якименко та переведений Наливайченко до УСБУ в Миколаєві;
  Начальник ГУ КЗЕД СБУ – Ю. Подуфалий та начальник 2 Управління О. Петров – люди пролобійовані Карімом Гайсіним права рука Ю.Бойко та Д.Фітраша……..
  І таких призначень на теперішній час в системі СБУ є чимало. Гроші роблять для В.Кондратюка неможливі речі.
  Верхом цинізму є той факт, що до теперішнього часу не притягнути до кримінальної відповідальності керівники обласних управлінь СБУ (в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку, Львові, Волині, Рівному тощо), які забезпечували виконання плану заходів висвітленому народним депутатом ВРУ генералом Г. Москалем — з відповідними розтрилами людей підпалами службових приміщень тощо. Більш того, деякі з них за окрему матеріальну винагороду намагаються повернутися у крісла в системі СБУ.
  Виходячи з вищенаведеного, розуміючи негативні наслідки для України щодо вказаних вище дій, наполягаємо на увазі усіх політичних сил (дійсно вболіваючих за долю України) щодо вжиття наступних дій:
  За прояви непрофесіоналізму, які призвели до військової ескалації з боку РФ на території АРК – усунити з посади Голови СБУ В. Наливайченко та вище вказаних «Могильщиків», а також за втечу основних фігурантів державної зради.
  Забезпечити негайну кадрову чистку керівного складу в системі СБУ, з числа осіб працювавших на злочинний режим та маючих відповідні зв’язки з ним .
  Негайно притягнути до кримінальної відповідальності керівників обласних управлінь за час керівництва Януковича.
  Негайно забезпечити стабілізацію морально-психологічного клімату в підрозділах Центру спеціальних операцій «Альфа» з метою зупинки повального звільнення професіоналів (понад 100 чоловік лише в Києві написали рапорти на звільнення) – в умовах війни, професіоналами не розкидаються.
  Вище вказані заходи вжити негайно.
  P/S: Така влада не краща за попередню!
  Лідеру партії «Удар» В. Кличко, як людині яка позиціонує себе незаплямованим кандидатом в Президенти України – прийняти безпосередню участь у втіленні в життя запропонованих дій, на підставі несення особистої відповідальності за кожного зі своїх однопартійців.
  СЛАВА УКРАЇНІ!
  ГЕРОЯМ СЛАВА!
  Діючі співробітники ДКР та УРОС СБУ.

 9. Ніякі зарплати не підвищували. Не вірте! Підняли тільки премії до 20 відсотків. В грошах це так “багато”, що не знаємо — куди витратити! Ровера на них не купишь.

 10. Кияни, може заберете назад свого Совинського? Ми його вже вивели в розпоряд. А у вас там посада звільнилась? Ми ще доплатимо вам трошки! ))))

 11. Как говорят, спасибо, не надо))). Это мы уже проходили. Опять терпеть и смотреть, как он свои карманы набивает и Роверы меняет ?

 12. Все. Вакансия закрыта. Сегодня дали нового первого заместителя. Скажите Дмитрию, что уже не надо включать свои педальки для занятия должности. Поезд ушел.

 13. прочитали на ОРД жизненный путь Данилевского….Лучше ничего в нашей управе не становится. Откуда такие назначения?

 14. А откуда были все предыдущие наши назначения? Что “попередники” бабло приходили косить, что преемники…. То, что ничего лучше не становится — факт 100%. Кадровый голод.

 15. Заехала Главная инспекция…Может хоть она позволит избавиться от старых и “новых” мздоимцев? Хотя врядли…

 16. Мурзу подняли с пенсии. До этого возглавлял безопасность Ощадбанка. Ставленник Юрия Борисовича. В управе мы его еще не поняли…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ