Человек не терпит насилия!

Из ГПУ выгонят тысячу дармоедов

Генеральная прокуратура намерена сократить штат приблизительно на одну тысячу сотрудников.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Генпрокуратуры.

«Генеральная прокуратура изучает возможность реорганизации органов и планирует сократить штат ведомства на 1 тыс. работников», — цитирует пресс-служба слова исполняющего обязанности Генерального прокурора Олега Махницкого.

По его словам, в ближайшее время в структуре планируется сократить 1 000 должностей.

Необходимость таких изменений Махницкий связывает в первую очередь с дублированием функций отдельных подразделений органов прокуратуры.

И.о. генпрокурора подчеркнул, что подбор кадров происходит исключительно по профессиональному принципу.

Обком

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

30 ответов

 1. Богуцкий — мразь сколько же можно ещё воровать? Не успел этот деятель перебраться со Львова в Одессу так уже все военное командование поставил на деньги — все ему носить должны через его людей если на должностях захотят остаться. И ещё есть достоверная информация, что в Херсонской области в одном из военных подразделений во время учений взорвалась гаубица, так вот военное командование взяточнику Богуцкому 10000 естественно не в украинских единицах подогнало.
  Как можно было такого человека ставить прокурором Южного региона — вопрос на который видимо нет ответа, ибо всё у нас так и осталось не взирая на смену власти…

 2. “чисті сумління та руки” махніцького не завадили йому з перших хвилин на посаді “кришувати” депутатів-однопартійців бандита “Пупсика” (рейдерські захоплення комунальних підприємств Києва на кшталт Байкового кладовища та крематорію), Ірини Сех (бойові операції по захопленню важелів у одеських портах) та інших. То “ідейний” прокурор нічим від свого папєредника, похоже, не відрізняється?

 3. Чуєш, “правда”, для чого тут гівном кидатись? Попроси свого хорошого знайомого Петра Візнюка, який тебе свого часу належним чином “матеріально-технічно забезпечував” з Чернівців коли йшов у ВП з військ, хай пролюструє вказаних тобою осіб і немає чого свою брудну білизну на люди виставляти…

  Чи своїм “висєром” переслідуєш іншу мету? Що тобі поганого зробив Богуцький? Ну, тій “дитині”, що тут “діалоги” пише, зрозуміло що. Але всі знають, що він по-інакшому поступити не міг — справа дійшла розголосу. А тобі що треба? Не можеш не срати?…
  П.С. я не захищаю Богуцького — Б-г йому суддя, але я за справедливість — маєш що сказати — скажи в очі, а не засирай форум!

 4. Сначала стоило бы принять новый Закон о прокуратуре, внести изменения или принять новый УПК а потом решать вопрос с увольнением, может придется не 1000 а все 3000 уволить, кто знает? А так это сплошной популизм, и через месяц на место 1000 уволенных придут гораздо больше.

 5. Шановні добродії. Нічогісінько не змінилося і не зміниться . Знову в повному обсязі має місце вирішення кадрових питань при допомозі “кумівства”, грошових коштів . Читаючи прізвища ново призначених диву дивуєшся : за що загинули люди ? Хто керує Махницьким ? Адже більшість із призначених є “коньченими взяточніками” . Прийдеться знову їхати на Майдан та розпочинати все спочатку. Іншого виходу не бачу . Звичайно, було б не погано для початку оживити В.І. Леніна — не поганий революціонер .

 6. Вельмишановні нові державні керівники!!!

  Звернутися до Вас вимусило страшне горе, яке спіткало наші сімї з винекненням на території Чернівецької області злочинного угрупування під іменем охоронна фірма «Тигр», яке знаходиться у місті Чернівці. Почалося все з бажання мого сина Олександра, який завжди займався спортом та виховувався порядним громадянином працевлаштуватися. В пошуках роботи, приблизно півтора року назад він влаштувався охоронцем в Тигр. Як потім зясувалося, це не проста охоронна фірма, а зграя бандитів, якими керують чернівецькі кримінальні авторитети Ігор Григоращук по призвістку Монгол, Віталік-Китаєць, Петро Данко. Всі вони неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності, як в Україні так і за кордоном. «Монгол» тільки недавно вийшов з тюрьми, і знову ховається від міліції, Данка Петра, бувшого співробітника «Беркуту» колись звільнили з міліції за дискредитацію, за надмірне застосування сили та знущання. Його також неодноразово викликали в міліцію по різних заявах мешканців про нанесення побоїв та грабунках. Керує ними всіма Віталік на прозвисько «Китаєць», який знаходиться в міжнародному розшуку.
  Також син розповідав і про зв’язки главарів «Тигра» з місцевим керівництвом, а також навіть з депутатами Верховної ради. Віталік-«Китаєць», Петро Данко та Ігор-«Монгол» під час виборів у Верховну раду в 2013 році, маючи при собі зброю та разом з іншими озброєними охоронцями супроводжували в Кельменецькому, Сокирянському районах Семенюка Артема — сина колишнього губернатора Чернівецької області Михайла Папієва, хизуючись при цьому і своєю недоторканністю перед правоохоронними органами.
  У такі страшні тенета попав мій Саша, після так званого працевлаштування, яке проходить також по бандицьки. Охоронців які приходять на фірму вивозять в ліс, нібито на тренування по стрільбі і дають в руки пістолет та автомат. Хлопці з радістю стріляють, не підозрюючи про підвох. Через деякий час, коли вони виражають якесь невдоволення роботою, їм главарі пояснюють що зброя з якої вони стріляли проходить по різних кримінальних справах і їх вони запросто можуть їх підвязати під кримінал, так як охоронці залишили на зброї свої відбитки. Так що в подальшому вони повинні виконувати всі накази главарів. Зброї в «Тигрі» багато, неодноразово Саша бачив як її виносив перед виїздом охоронців на заказ Петро Данко, «Монгол» та «Китаєць» з приміщення фірми, та з підсобки дискотеки «Егоїст» по вул.Прутській, біля машзаводу, яку охороняє «Тигр» і яка являється нібито їх штабом. А закази це вибивання боргів з жителів області, наїзди на бізнесменів, наказування неугодних. Всі на Буковині знають, що узаконений рекет в області це фірма «Тигр», якій зходить все з рук і побиття людей, і переломані руки і ноги, і спалені автомобілі, і перестрілки, і неодноразові заяви в правоохоронні органи на них . А все тому, як вихваляються ватажки, у них міцна криша з генералів в Києві, тому що у генералів є також чорні справи, які вони виконують та боржники. Тому в області вони нічого, не бояться, навіть міліції. Вони били навіть пяних правоохоронців на дискотеці, заявляючи що нікого не бояться і що хочуть те і роблять.
  Неодноразово Саша був свідком розправи і над провинившимся охоронцями, яких запрошували главарі нібито на тренування в свій спортзал, який розташований за клубом «Егоїст» і нібито просте тренування переводили в садиське побиття неугодного. Особливу участь у цйому приймае Данко Петро та тренер, який тренує охоронців «Тигру» по імені Олег Свістак, який також неодноразово проходив по різних кримінальних розборках міста та області.
  Основна робота охоронців «Тигра» це дискотеки, бари, нічні заклади міста та області, де можливо без розбору бити любого, хто їм на сподобався. Неодноразово в міліцію області зверталися постраждалі від охоронців «Тигра» із страшними травмами переломами, струсами голови, але шляхом залякування пострадалих та підкупом посадовців фірма вирішувала свої проблеми.
  Син ніколи не розповідав про свою чорну роботу, але якось не витерпів і вилив душу, не знаючи як йому жити дальше, може за кордон втекти. Якщо піде з фірми главарі життя не дадуть, ябо вчинять фізичну розправу, або посадять.
  Саша хотів працювати чесно, але ніхто не веде розмову про офіційне працевлаштування. Як зясував син ніхто із охоронців тигра, а їх приблизно чоловік 200, не оформлений офіційно, хоча всі вони працюють як охоронці на дискотеках в Чернівцях, Кіцманському, Сторожинецькому, Вижницькому районах, охороняють розважальний комплекс «Егоїст», фірму «Рома» по вул.Коломийській, туристичні комплекси «Мигово» та «Карпати» в с.Мигово Вижницького району. За свої послуги керівництво тигра отримує від директорів зазначених фірм гроші в конвертах, які ніде не відображаються. Так главарям набагато простіше штрафувати охоронців за любі порушення, або просто забирати гроші для себе, при цьому не сплачуючи ніяких податків державі. Охоронці у них раби. Цих рабів вони використовують як хочуть, а якщо вони, з вини тигра, попадають під кримінал, то спасають своїх синів уже рідні і батьки.
  Під час бурхливих подій це угрупування було задіяне у незрозумілих провокаціях під стінами Чернівецького ОДА в масках, аби приховати істинне кримінальне лице, обличчя яких дуже відомо громадянам, особливо правоохоронцям. Навіть у рекламних роликах охоронної фірми «Тигр» вони в масках, — це їх стиль кримінального життя. Зараз, аби відбілитися в очах громади та отримати індульгенцію у правоохоронних органів, дане кримінальне угрупування записалося в ряди новоствореної Народної дружини. Саме ті, хто здійснював розбої та грабежі, знущався над громадянами та підприємцями міста і області, відверто демонструючи свою безкарність хочуть показати, що вони ніби то герої, хоча фактично, кидають ганебну тінь на порядних людей – справді дійсних героїв, які щиро віддавали своє життя за світле майбутнє.
  Від імені батьків Буковини, які втратили сон і радість життя, переживаючи за життя синів, благаємо Вас припинити діяльність злочинного угрупування під іменем «Тигр», та звільнити від рабського ярма наших дітей!! Благаємо, прийміть всі міри, аби доказати жителям області, що бандити не всесильні!!!!! Будь ласка позбавте Буковину від цих бандитів «Китайців», «Монголів», Данків. Невже і нові правоохоронці будуть такі безсилі. Не доводьте до відчаю батьків!!!!!!
  Переживаючи за життя рідних та сина, якому керівництво «Тигра» погрожувало фізичною розправою у випадку, якщо він розповість про справи, які творяться у них на ніби то охоронній фірмі, я вимушена не називати свое справжне ім’я, а факти виложені у звернені мною записані із істинних слів Олександра.
  З повагою та надією, на справедливість!

 7. Макеевский прокурор Поляков бездельник и подлец не одно дело без взяток не проходит как с виновных так и с потерпевших выгнать гада и привлечь

 8. Димон Ветров в прокуратуре донецкой области ценный кадр,на угле в снежном намолотил бабала,купил должность в области,и теперь работает по беспределу,гнать паскуду…!

 9. Сначала необходимо каждого проверить на его личный вклад для Украины и простых людей, а потом решение! Иначе все без толку.
  Есть люди которые работают, не подымая головы, и таких могут случайно под эту реформу убрать, а те, которые ничего реально не сделали, могут остаться.
  По всем кандидатам: на увольнение и оставление их, необходимо внутреннюю проверку, а потом конкретное решение, желательно зам.генер.на майдане. Будет уроком для всех оставшихся.

 10. Якщо начальник головного управління кадрів Генеральної прокуратури Морозов Ю.В. бере собі таких заступників як Антипов,тоді він і сам служить не народу Украйни,а донецьцій банді,як служив і до Майдану

 11. Вот написал Махницкому заяву о преступном невнесении на всех уровнях, включая ГПУ в Единый реестр заявленных фактов преступлений.
  Посмотрю теперь результат.

 12. Який же Антипов професіонал.Перед Майданом був призначений Пшонкой- заступником начальника управління внутрішньоі безпеки Генеральнойі прокуратури для зачистки працівників апарату і регіонів,які хоть як симпатизували опозиціі чи мали свою думку і він це успішно зробив.Хто не вірить- може подивитися скільки було працівників або звільнено(зрозуміло за власним бажанням) чи переведено на рядові посади.Так начальника УВБ Генпрокуратури Козелецького звільнили,а Антипова наоборот підвищили на посаді-він уже заступник начальника Головного управління кадрів.”Свобода” що ж ви робите.

 13. Это зять Медведько-Дима Лупеко проффффиии?????))))))))) таки катимся от февральской, к октябрьской революции….фонарные столбы помогут люстрации

 14. г.Запорожье Заводская прокуратура Коломиец Олег, зарекомендовал себя как продвиженец бизнеструктур в частности МОТОР СИЧ, отвечат за работу с милицией того ж района и другие, прошу рассмотреть деятельность этого человека за 3 года и сколько отказанного материала он дал!!!!! ПРИМЕНЯЛ ст 97 УПК Украины — более 5 раз к одному и тому же. ЛЮДИ ПИШИТЕ НЕ СТЕСНЯЙТЕСЬ

 15. не думаю что прибиральницы. в 2005 м оранжевые причесали так около 15 000 госчиновников(по данным СМИ конечно) .Основной мотив -политический.Потом набрали новых.Сейчас нет причин сомневаться в таком же варианте

 16. Надо сократить прокурора Долгинцевского района Власенко ..который за деньги заводит и прекращает уголовные дела, гнать в шею и отдать под суд народный.А также и его продажных заместителей. ,,

 17. куда выгонят? тут 1000 ,охранников власти 200, ..далее еще будет других ведомств -куда эти люди пойдут? не все же жрали как пшонка…Государство дает альтернативу?

 18. А повернення паскудника Баганця Льоши, який чемоданами гроші возив зі Львова до Києва, коли був там прокурором в заступники генпрокурора, це що, за таке революцію робили?

 19. А когда следствие начнете по Пшонковской любовнице Марчук Наталье? Эта престарелая прокурорская подстилка уничтожила экономику Днепропетровщины хуже Путинской анексии Крыма. ГПУ- Мы Вам Верим! Меньше Пиздежа-Больше Дела! Начинайте с Марчук!

 20. Правильно говорит нокаут.Но при этом он не учел технических работников.В основном за их счет и проведут сокращение.Снова очковтирательство!!!!

 21. В Україні близько 900 прокуратур різного рівня.Таким чином в середньому скороченню підлягає по одній посаді з кожної прокуратури.Тобто скорочення фактично не буде.

 22. Как Вы, Махницкий, могли назначить прокурором Одесской области коррупционера и хама Боршуляка? Как после таких назначений тебе можно верить? Не отстает от него и Денисюк которого с Николаева забрали в ГПУ. Что вы делаете, ведь есть много нормальных порядочных людей, простых ничем не запятнаных профессиональных работников прокуратуры

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ