Человек не терпит насилия!

Ситуация в Государственной службе занятости Украины

КОНВУЛЬСІЇ КОМАНДИ КОРОЛЕВСЬКОЇ В СОЦІАЛЬНОМУ МІНІСТЕРСТВІ

«Баба Наташа» нарешті звільнена, проте команда Наталії Королевської в соціальному міністерстві ще не здає своїх позицій.
26 лютого 2014 року на засіданні відкритої робочої групи з підготовки пропозицій щодо нового формату співпраці громадськості з міністерством під головуванням відомого письменника і громадського діяча Дмитра Капранова зокрема йшлося про вкрай складну ситуацію в Державному центрі зайнятості, де наприкінці минулого року заради забезпечення ручного управління коштами Фонду соціального страхування на випадок безробіття було проведено фіктивну реорганізацію та звільнено кваліфікованих працівників, які намагалися протидіяти корупційним схемам команди Королевської.
25 лютого Укрінформ оприлюднив заяву легітимної Голови Державної служби зайнятості України Марини Лазебної, яка протягом 9 місяців через незаконне гальмування з боку Мінсоцполітики не могла створювати нову службу як центральний орган виконавчої влади, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення». Цей закон набув чинності ще з початку 2013 року.
http://www.ukrinform.ua/rus/news/rukovodstvo_minsotspolitiki_iskusstvenn o_tormozilo_sozdanie_gosslugbi_zanyatosti___lazebnaya_1606878
Під час засідання робочої групи надійшла інформація, що до сьогодні в Державному центрі зайнятості здійснюють репресії проти рядових співробітників за їхні симпатії до створення нового органу, передбаченого чинним законодавством. Зокрема відбувається залякування працівників доганами, звільненням і невиплатою премій. Так, проти керівника підрозділу ДЦЗ, яка розмістила заяву М.Лазебної на сайті ДЦЗ, розпочато справу про звільнення, а її відділу погрожують невиплатою заробітної плати. Ситуацію вдалося владнати тільки після втручання представників громадськості.
Проте заяву М.Лазебної ставленики Королевської зняли з сайту ДЦЗ, повісивши натомість сльозливу інформацію про прощання колишнього міністра з міністерством.
Усупереч будь-якій логіці 27 лютого перший заступник в.о. міністра соціальної політики, «права рука» Королевської Олег Погодін своїм наказом призначив нового директора Державного центру зайнятості Тамару Філанович.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ