Человек не терпит насилия!

Підприємство «Юстиція»

19.09.2013 року на посаду Голови Державної виконавчої служби України призначено Валерія Дудінова (указ Президента України №518 від 19.09.13р.), який за інформацією ряда ЗМІ є близьким до “Сім’ї” .

Відповідно до наказів Державної виконавчої служби України від 28.11.2013 року № 113/2 та № 114/2 приватне підприємство “Спеціалізоване підприємство “Юстиція” та товариство з обмеженою відповідальністю “Укрспецторг Групп” виключені з переліку спеціалізованих торгівельних організацій, з якими органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна. Таким чином у переліку спеціалізованих торгівельних організацій, з якими органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна залишилася лише одна торгівельна організація — приватне підприємство “Нива В.Ш.” (далі за текстом — ПП “Нива В.Ш.”).

Листом Державної виконавчої служби України від 28.11.2013 року вказану інформацію доведено до відома начальників управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, управлінь державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

З грудня 2013 року управліннями державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, управліннями державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі регулярно, без законних на те підстав, проводяться щотижневі конкурси щодо визначення спеціалізованої торгівельної організації, з якою органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна тільки за наявності лише однієї спеціалізованої торгівельної організації — ПП “Нива В.Ш.”, чим фактично надається неправомірна перевага вказаному підприємству, що полягає у передачі заявок державних виконавців щодо реалізації арештованого майна тільки одній організації не на конкурсній основі. Вказані дії службових осіб органів державної виконавчої служби мають ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України та, окрім того, порушують антимонопольне законодавство України.

Окрім цього, за період вересня 2013 року по січень 2014 року кошти від реалізації арештованого державними виконавцями майна до державного бюджету не надходили, що негативно впливає на ситуацію, що склалася із бюджетом.

За цей час, за безпосереднім керівництвом Дудінова В.О. через свого заступника Герасемюка М.В. створено та “нав’язано” начальникам управлінь державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі ТОВ “Маркон”, яке в одноособовому порядку проводить експертизи із визначення вартості описаного та арештованого державними виконавцями майна. Крім того, вказане підприємство є негласним регулятором діяльності Державної виконавчої служби, що полягає у визначенні яке саме майно буде передаватися на щотижневі конкурси.

Таким чином, склалася цікава цілком контрольована ситуація: є “регулятор”, що визначає вартість майна та чи буде воно передано управліннями державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі на що тижневий конкурс — ТОВ “Маркон”, є “накоплювач арештованого майна” — ПП “Нива В.Ш., що одноособово проводить відповідну реалізацію вказаного майна за відповідно встановленими цінами.

Крім того, оскільки Дудінов В.О., який за інфомацією ЗМІ є близьким до “Сім’ї”, через заступника Герасемюка М.В. здійснює надання переваг певним юридичним особам, які мають відношення до сфери впливу “Сім’ї” та беруть участь у тендері з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна:

— ТОВ “Лік Торг” ЄДРПОУ 23730267, м. Київ , вул. Ушинського, 40.;

— ТОВ “РУБІ ІНТЕГРАЦІЯ” ЄДРПОУ 36520057, м. Київ, вул. Богомольця, 7/14.;

— ТОВ “БРИСК-МАРКЕТ” ЄДРПОУ 37317172, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 13, оф. 25.;

— ТОВ “ІНВЕСТ СИСТЕМ” ЄДРПОУ 33403058, м. Київ, вул. Софіївська, 23, оф. 12.

За інформацією джерела, Дудінов В.О. стверджував що вказані юридичні особи пройдуть тендер із визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна

Відповідно ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно ст. 62 Закону України “Про виконавче провадження” від 21.04.1999 року № 606-XIV, п. 5.12.5 Інструкції про проведення виконавчих дій, затвердженої наказом Міністерства юстиції України “Про затвердження Інструкції про проведення виконавчих дій” від 15.12.1999 року № 74/5 передача арештованого майна на реалізацію спеціалізованим організаціям здійснюється на конкурсній основі (тобто два і більше учасника). За результатами розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями комісія шляхом голосування визначає переможця, який здійснюватиме реалізацію арештованого майна. При визначенні переможця комісією оцінюються та беруться до уваги: розмір винагороди за надані послуги з реалізації майна; надання спеціалізованою організацією технічної допомоги державному виконавцю під час опису та вилучення майна у боржника, про що є відповідне підтвердження в акті опису й арешту майна; зберігання майна спеціалізованою організацією; наявність відповідної ліцензії на здійснення певних видів господарської діяльності чи дозволу. Якщо спеціалізованими організаціями запропоновано однакові умови або усі спеціалізовані організації відмовилися від прийняття на реалізацію запропонованого арештованого майна, воно за рішенням конкурсної комісії передається на реалізацію спеціалізованій організації в алфавітному порядку черговості. Аналізуючи вказані норми, можна дійти висновку, що конкурс, який щотижнево проводиться управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, управліннями державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі щодо визначення спеціалізованих торгівельних організацій з якими органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна, може бути проведений за участю щонайменше як двох спеціалізованих торгівельних організацій. А участь тільки однієї спеціалізованої торгівельної організації унеможливлює принцип змагальності, як обов’язкової складової конкурсного відбору.

Крім того, відповідно до п. 1.3 Положення про умови і порядок проведення тендерів (конкурсів) з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України “Про затвердження Положення про умови і порядок проведення тендерів (конкурсів) з визначення спеціалізованих організацій для реалізації арештованого державними виконавцями майна” від 11.11.2003 року № 136/5 у разі якщо у переліку спеціалізованих організацій, з якими органи державної виконавчої служби уклали договори про реалізацію арештованого майна, залишилась одна спеціалізована організація, тендер (конкурс) проводиться з метою доповнення зазначеного переліку у порядку, встановленому цим Положенням.

З огляду на викладене, приймаючи до уваги, що Президентом України 2014 рік оголошено роком боротьби із корупцією, просимо:

— провести перевірки додержання вимог антимонопольного законодавства України при визначенні спеціалізованих торгівельних організацій, з якими органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна в управлінні державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, управліннях державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі;

— провести перевірки наявності фактів надання неправомірної переваги ПП “Нива В.Ш.” при визначенні спеціалізованих торгівельних організацій, з якими органами державної виконавчої служби можуть укладатися договори про реалізацію арештованого майна конкурсними комісіями управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, управлінь державної виконавчої служби головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, що полягає у незаконній передачі заявок державних виконавців щодо реалізації арештованого майна тільки одній торгівельній організації не на конкурсній основі, що має ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України.

… для “ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

14 ответов

 1. За зарплату начинающего госисполнителя в 1300 грн. очень много нужно сделать. постоянно конфликт сторона взыскателя свое хочет получить а должник не хочет чтоб забирали и начинаються козни с судами прокуратурами. а то что там некоторые балбесы выше написали что это золотое дно то пусть придут на место госисполнителя : получат высшее юридическое образование, четыре месяца простажеруются бесплатно, сдадут квалифэкзамен, потом еще месяца четыре спецпроверка и прочие и того 8- 9 месяцев без копейки. и потом ты работаешь и 1300- 1350 грн. твои, да и еще по сути большая как говориться разницаработать исполнителем в больших городах где может и больше возможностей и другая сторона работа в сельських районах отдаленных от областных центров, где кроме копеечной зарплаты ничего…., да и плюс уравниловка в окладах что начальник отдела, что госисполнитель, специалист, водитель, уборщица всем все одинаково в окладе — 1218 грн… а надбавки не так и больши за 10-15 лет выслуги, ранг, да еще и обделяют в премиях за интенсивную работу госисполнителей, особи именуемые начальниками управлений областных юстиций которые, своим приближенным специалистам и начальникам отделов которые почти ничего ни делают, дают 50-100% премий, а кто трудится в исполнительной то им и хватит 3-5 % вот такая арифметика. из гоисполнителя чуть ни делают врагов народа, а никто не обращает внимания, что решения выдаются судами и еще и какие….

 2. Вот именно, решение принимает Суд. Думаете исполнитель в восторге от того что надо кого-то выселить? Да такие решения это наказание за 1300 з/п

 3. 2Знаю!
  Если зимой выселяют, значит, есть долг или решение суда о выселении.
  Решение суда должно быть исполнено.
  А то вас не поймешь ни хрена — не исполняется — плохо. Исполняется — тоже плохо. Определитесь

 4. Во-первых, на оскорбления переходить не нужно, вы ведь не для этого здесь пишите, а во-вторых, семьи зимой из квартир выселяют судьи своими решениями суда, не забывайтесь, исполнительная только исполняет, а потому она только показывает какие нынче решения суд выносит.

 5. типо “Знающему”: ага, кое-где у нас порой… Дыбил ты и привык смотреть из окна пэрсонального аутомобиля. Ты на земле был? А ты знаешь, как эти уроды семьи из квартир зимой выселяют?!

 6. ДВС всегда была золотым дном для толкового человека. Продажа имущества это кладезь для корупционера. Просто это было всегда не зависимо от власти — Были НМАЦ, Юстиция, Нива ВШ и прочие — между собой все всегда договаривались кому на тендере забирать имущество соответственно и процент в конвертах ставили. Что и где продавалось тайна для граждан. Вторые-третьи торги — пол стоимости квартиры сущий пустяк! Всё всегда по закону. И никто ниразу не сделал эти торги действительно прозрачными — кто мешает авто выставить на авториа??? нет — оценку Порш кайена делаем в 100000 грн, а продаём за 50000 после уценки в половину. Деньги переводим “за зберігання майна” и получаем откат остачу вытраты по экспертизам и прочему и получается у должника и машины нет и долг прежний, а что с этого государству???? Н И Ч Е Г О ! Это и всё прочее уже достало граждан потому и воюют на майдане не между собой, а против коррупции и воров… а воры везде такие схемы и организации везде нас окружают юстиция просто одно из звеньев.

 7. стаття проплачена…а грошей вам не жаль? самі ж пишете — там “сім”я” . от і хто ж її зачіпить? а замовника знайдуть…мені сумно за вас…бережіть себе

 8. То что вы написали совсем не тотальное явление, где то когда то такое возможно и происходит, если к тому же учесть что юр лица это менее 5% общего количества производств. И потом, не забывай те, что ответчик это одна сторона, а вторая, это взыскатель, который тоже защищает свои интересы, путем той же самой жалобы например в прокуратуру, а та в свою очередь в рамках подобного заявления может и свой нос засунуть. Ну и на фоне конечно же 1500 зарплаты.

 9. ДВС — очень зажиточная структура. Уровень реального исполнения судебных решений по Украине — менее 5 процентов (прокуратура пусть засунет себе в жопу свое “реальнэ выконання” — знаем, как они липачется!) Так вот пример — фирма ответчик, открыто исполнительное, есть постоянная угроза ареста счетов. 1-2 недели “отсрочки” — от 100 долларов “дэржавному” (интересно — какой “дэржавы”?) исполнителю. Деньги струйкой-ручейками-потоками вверх. Кстати, ДВС — единственная (кроме суда) структура, за которой по закону не осуществляется (читай — запрещен) прокурорский надзор…

 10. нашел здесь же, не знаю достоверности ну все же:
  автор “педонекрозоофил”:
  чото по сути никто и не написал. есть семека лукаш таня-лена, сестрички кострички. начинали свою карьеру на поприще юриспруденции рядовыми юристами, учредители своих работников зарплатой явно не радовали, поскольку те их прибылью не сильно удовлетворяли. как рассказывает сама аленка лукаш — мы с сестрой по йогурту в день ели,а они(учредители) за границей постоянно отдыхали, вот и закралась у сестер обида на “жадных учредителей”. сестрички долго не думая переоформили фирму на себя, судились с учредителями, в итоге те плюнули, так как фирма доходов не приносила, и удалились за границу.это был первый рейдерский захват. в 2004 году на выборы президента украины, тогдашний юридический мозг ПР Степан Гавриш пригласил свою пассию лену лукаш поработать в штабе ПР юристом. во втором туре выборов, когда все разбежались, аленка и еще несколько человек решили остаться, так как бежать было не куда. в третьем туре алена показала свой большой “профессионализм” с криками в верховном суде, чем особенно приглянулась оку молодая защитница януковича. в начале 2005 года когда ПР разьехалась по просторам России, а в партии можно было найти разве только уборщиц, да пани херман, появился яркий представитель донецкого региона В Джарты, который и пригласил аленку, так как и вспомнить было больше не кого.ю поскольку после своего “великолепного” спича в верховном суде, многие клиенты просто отказались сотрудничать с аленкой,а вуз в котором она преподавала — выкинул ее в аналы истории, она снова согласилась пополнить ряды ПР. в тот момент в зоряном сидела Лукаш, Каракай — верный ущербный санчо-панса Януковича, да Херман, которая для своего шефа готовила только хорошие новости, чтобы не растраиваить его. с того момента эти две пассии своего шефа больше не оставляли. после того как было решение изменить состав ЦВК аленка уговаривает шефа проголосовать фракцией за кандидатуру своей сестры, и своего доверенного юриста — Александра Шелестова, посути леныного мозгового центра с пассивной позицией — членами ЦВК. теперь аленка считает что она полностью руководит ЦВК. и даже в предложенном постонавлении о снятии Магеры с занимаемой должности, несмотря на то что есть решение вреховного сда украины, о том что магера нарушил присягу и не может быть членом цвк, аленка увидела угрозу своего влияния, или это её не любовь к своей юристке Матюхе ВВ, которая стала ее колегой по парламенту и предложила снять магеру. Вопрос так и не был вынесен на голосование. позиция Бондика, Кивалова, Лавриновича в юридических вопросах предподносится аленкой лукаш Януковичу, не иначе как Лавринович, Бондик, Кивалов- не юристы. меня пугает одно, если в такой огромной партии, такие убогие и марально не далекие люди курируют право, то трудно будет им построить правовое государство

 11. Вже не діє — Інструкція про проведення виконавчих дій, затвердженої наказом Міністерства юстиції України “Про затвердження Інструкції про проведення виконавчих дій” від 15.12.1999 року № 74/5 !!!
  Чинна — Інструкція з організації примусового виконання рішень, затвердженої Наказом Міністерства юстиції України №512/5 від 02.04.2012 року…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ