Человек не терпит насилия!

Австрія. Адреси регіоналів та їх менеджерів

Австрія. Адреси регіоналів та їх менеджерів

Сергій Лещенко Журналіст “Української правди”. 02 лютого 2014, 08:08

З відкритих реєстрів Австрії я систематизував інформацію про підприємства, які належать регіоналам у цій державі, а також про топ-менеджмент їхніх фірм, які отримують зарплату від кривавого режиму в Україні.

Ця інформація має бути в нагоді АвтоМайдану, який у неділю збирається у Австрії – країні, куди виїхав лідер Партії регіонів Микола Азаров одразу після відставки з посади прем”єр-міністра.

Адресу віденської реєстрації родини Азарова включно з його сином-депутатом я вже публікував у статтях на Українській правді:

Pötzleinsdorferstraße 152-156/H3

1180 Wien

Так само відома адреса й офісу, де розташовані чисельні фірми Азарових у Відні Publishing Deluxe Holding GmbH, Vienna Deluxe Magazine GmbH, Media Deluxe GmbH, а також компанія Garda Handels- and Beteiligungs GmbH:

Singerstraße 16/4 1010 Wien

Директором компанії Publishing Deluxe Holding GmbH є жінка на прізвище Alexandra Burgesmeir. Адреса її реєстрації: Wurzingergasse 7/8, 1180 Wien.

Також у Відні є ще одна фірма, яка іменує себе фондом “Sustainable Ukraine”, одним з керівників якого є Олексій Азаров. Адреса фонду: Teinfaltstrasse 8/5 OG 1010 Wien

Крім того, родині Олексія Азарова у Відні належить фірма P 12 Galerie und Kunsthandel GmbH, яка володіє мистецькою галереєю P-12 у Відні за адресою Parkring 12/Top 12/Top 8. Керує нею дружина депутата Лілія Азарова.

Завдяки учасникам групи “Віденський актив” вдалося знайти фотографії дружини Олексія Азарова – потям до марнославства переміг конспірологію: знімки було знайдено в самому віденському лакшері-журналі родини Азарових.

Окрім Азарових, у Австрії глибоко пустили коріння нинішній глава адміністрації президента Андрій Клюєв і його брат-депутат Сергій Клюєв. Адреса реєстрації родини Сергія Клюєва у Австрії:

Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

Також у Австрії Клюєвими засновано низку підприємств. Так, компанія SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG розташована за адресою: Wipplingerstraße 35

1010 Wien

Члени наглядової ради цієї фірми такі:

Dr. Friedrich Bubla, адреса: Biondekgasse 4 2500 Baden

(Бубла – одна з ключових осіб у розміщенні грошей регіоналів у Відні. Він також є співголовою азарівської організації Sustainable Ukraine, а також співкерівником їхньої фірми Garda Handels- and Beteiligungs GmbH та гелереї P 12)

Berta Obal, адреса: Moissigasse 7/15 1220 Wien

Dr. Gregor Trummer, адреса: Am Graben 29 A 1010 Wien

Konstantin Rozanov, адреса: Pembury, Lansdown Crescent GBR- Cheltenham, GL50 2JX

Iryna Klyuyeva, адреса: Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

Mykhailo Goncharenko, адреса у Києві: Geroev Stalingrada Strasse 12/183 Kiev

Фірма Клюєвих Activ Solar GmbH, адреса офісу: Wipplingerstraße 35 1010 Wien

Керівником фірми є чоловік доньки Сергія Клюєва Kaveh Ertefai.

Фірма Клюєвих CEE Clean Economic Energy AG, адреса офісу: Palais Collalto
 Am Hof 13/2/14
A-1010 Vienna


Наглядова рада:

Dr. Martin
Zuffer,

Dr. Michael Pistauer,

Dr. Thomas Regitschnig-Kumpan (адреса реєстрації – Bergheidengasse 12 1130 Wien)

Brandon Christopher Kaufmann

Також у Відні розташований офіс компанії Centragas Holding AG, яка є акціонером РосУкрЕнерго та належить олігарху Дмитру Фірташу та депутату-регіоналу Івану Фурсіну. Адреса фірми:
Schwindgasse, 5/1/4, 1040
 Vienna. Керівниками Centragas Holding GmbH є британець Wilson Howard George.

Ще у Відні працює фірма депутата-регіонала Антона Пригодського T.S.L.– Trading and Shipping Logistics GmbH. Адреса реєстрації: Theresianumgasse 7 1040 Wien

Керівником фірми значиться Egils Bruveris, який для своєї реєстрації вказує ту ж адресу: Theresianumgasse 7 1040 Wien

Також після тривалих пошуків нами виявлено перший актив, який належить родині регіоналів у Німеччини. Ідеться про готель у місті Дюссельдорф, власником якого є чоловік депутатки Ірини Бережної Борис Фуксман:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/52ede0d0d929a/view_prin t/

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Где заграничные адреса скрывающихся родственников украинских коррупционеров с мешками чёрного нала под подушкой?

  2. Ідея полягає в тому, щоб шляхом написання петицій до фінансової поліції, до банків, шляхом пікетування та інформування місцевих медіа та сусідів не дозволити регіоналам та їх родичам легалізовувати свої гроші на Заході – в той час, як рідну країну вони довели до межі громадянської війни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ