Человек не терпит насилия!

Байдужим. Цей дзвін дзвонить по вас

Погодьтесь, коли в місті починає діяти маніяк ніхто не може бути в безпеці. У нас гірша ситуація – нашою країною керує маніяк, при чому його обслуговує державна репресивна машина, що має можливості створювати ескадрони смерті в кожному місті.

Маніяка зазвичай важко виявити, на публіку він веде звичне життя, часто має сім’ю та дітей. А наш маніяк страшніший, бо навіть не вважає за потрібне ховатися. Лише на 3-му році президенства Янукович почав віддавати накази викрадати, катувати, вбивати, заморожувати зі зв’язаними руками звичайних людей. При чому для нього це лише політтехнології. При чому, зауважте, в його планах царювати, як мінімум два терміни та передати владу по спадку. Що ж тоді буде з Україною і нами?

Байдужі спитайте себе, чи готові ви жити в країні маніяка, що навіть не намагається виглядати, як здорова людина?

Якщо – ні, то ви вже запізнилися. Ми вже в цій країні. Ви просто цього ще не помітили. Бо до вас ще черга не дійшла, але обов’язково дійде, навіть якщо будете байдужі.

Я знаю про що пишу, бо я з тих, до кого дійшла черга, я з тими, хто наступний в черзі, я свідомо встала в цю чергу знову.

Нещодавно я стала свідком однієї розмови в штабі Автомайдану. Одним з співрозмовників був Ярослав Гончар – недобитий “Беркутом”. Це той відчайдух, що на власному автомобілі на Оболоні зупинив автобуси “Беркуту”, які підтягувалися з “Міжгір’я” на Майдан. Десятки “беркутівців” спочатку розтрощили його авто, а потім взялися за Ярослава з напарником. Ярославу допоміг пасок безпеки, силовики в садистському запалі не змогли його витягнути з авто, а бити через розтрощені вікна було не зручно. Тому він лишився “недобитий”.

Другий співрозмовник – Володимир Маралов – “недорозстріляний”. Активіст “Дорожнього контролю”, якого, ще в грудні просто на вулиці захопили невідомі особи: допитували, а потім вистрілили в серце. Куля чудом розвернулася у м’язі та не зачепила серце.

Так от розмова була наступна: “недобитий” цікавився в “недорозстріляного”, що він відчував під час пострілу.

Відповідь зацікавила і мене. Зізнаюся дуже цікавила, бо отримати кулю нині куди реальніше, ніж скажімо, піти в кінотеатр і відповідь неабияк потішила, бо Володимир розповів, що це не дуже боляче. Тебе наче відкидає, а потім відключається свідомість. Володимиру я весело повідомила, що коли по голові б’ють теж відчуваєш, щось подібне. Втрата свідомості рятує від болю.

Ось така у нас радісна розмова вийшла, бо нині в нашій системі цінностей-безболісна смерть вже благо.

Байдужі, ви тільки уявіть, що нас цікавить, бо якщо лишитесь байдужими, колись через це доведеться пройти і вам. Зрозумійте, в яку страшну паралельну реальність, раптом потрапили ми, по-суті, “тепличні діти”, які все життя гралися в мир та любов, мали буденні обов’язки, виховували дітей, може більше були романтиками та ідеалістами ніж загал, може більше вірили в гідність, чесність, патріотизм…Тому наша черга прийшла першою і в нашому житті стало буденністю, коли за наказом одного садиста – маніяка Віктора Януковича, ескадрони смерті б’ють наших друзів, розстрілюють, залишають у лісі замерзати, закопують в могили, як не ідентифіковані тіла.

В цій дійсності вже сприймаєш, як чудо, як доказ існування Бога, що Ігор Луценко лишився живий, що Дмитро Булатов – живий.

Скажу чесно, я вже була поховала Дмитра. Коли виходила на вулицю і відчувала жорсткий мороз, уява підступно малювала, як він замерзав у лісі. Коли мені розповідали версії, “що він заліг на дно”, я все одно уявляла його закрижаніле тіло присипане снігом, бо в пам’яті звучало його щире “я готовий йти до кінця”, коли він приходив до мене в лікарню.

Тому після знайдення Булатова я раділа і навіть не журилася, що його катували: “Головне, що живий”.

Проте в глибині душі я в цьому не певна. Я не знаю, що зараз добре. Адже в нашій реальності вижити після катувань, може означати, що кати замордують тебе пізніше. А перший раз вмирати легко…

Я пам’ятаю, як на Бориспільській трасі, відчуваючи нескінченні удари в голову, я відійшла в ніщо з усвідомленням, що це кінець. Проте мені не було страшно, бо заздалегідь я була налаштована, що я десь так подібно закінчу. Зате я пам’ятаю радісну думку, що не відчуваю сильний біль від ударів, отже не ризикую, що буду в безпам’ятстві повзати перед катами на колінах. А ще було радісне усвідомлення, що зробила достатньо, щоб навіть після своєї смерті дістати Януковича.

А другий раз вмирати важко…

Бо тепер все змінилося, тому що нині вмерти, це мало. Це безвідповідально. Треба перемагати, хоча це набагато важче.

А ще хвилюєшся за друзів, знайомих, та незнайомих людей з Майдану. Адже вони такі цінні. Цій країні (вашим дітям, байдужі) потрібні живими ті люди які вийшли на Майдан, бо це найкращі люди Країни. Хто був на Майдані, знає, що там сконцентровані моральні, відповідальні, розумні, хоробрі, які знають, що не можна довіряти країну, власних дітей вбивцям, ґвалтівникам, мафії.

І ми повинні перемогти, бо це наш обов’язок, бо ми сильні, бо ми жертовні. А як відомо готові вмирати коштують багатьох готових вбивати.

Проте наша перемога залежить не скільки від наших якостей, а в першу чергу від кількості небайдужих. Тому я звертаюся до байдужих та аполітичних – почуйте та приєднайтесь.

Я звертаюся до військових: як ви можете бути байдужими, якщо давали присягу на вірність Україні!?

Я розумію, що офіцери української армії у нас не завжди люди честі (в армії процвітає корупція та дідівщина) і просити від них захисту смішно. Проте я прошу. Прошу військових – усвідомте свою відповідальність, ваша байдужість, ваша хата скраю дає владу маніяку. Захистіть країну, якій ви присягали. Можливо це ваше покликання. Можливо ви народилися на світ, можливо ви прийшли в армію не для того, щоб брати дрібні хабарі і померти від алкоголізму, а для того щоб врятувати країну від маніяку, врятувати ваших дітей (дорослих, маленьких, ще не народжених).

Байдужі, зрозумійте це швидше, і станьте небайдужими. Бо для перемоги важлива в першу чергу наша кількість.

А що робити? Який план дій?

Насправді, головне стати небайдужими. А робота знайдеться.

Наприклад, вчора міліція намагалася заарештувати катованого Булатова. Хіба не привід киянам масово прийти його підтримати під лікарню? Однак перед клінікою Борис стояла лише купка людей. Дякую їм, бо мороз насправді лютував страшенний. Однак дивно виглядала ця невелика купка небайдужих на фоні тисяч освітлених вікон спальних Позняків. Чому ті, які живуть по сусідству не підійшли підтримати? Тому що робота, тому що діти, тому що треба платити за квартиру, і байдуже що на Майдані?

Тисячі-тисячі таких хат з краю…

Нещодавно, я вперше після побиття проїхалася з під Борисполя до Майдану громадським транспортом, пройшла пішки селом. Звичним маршрутом, яким раніше ходила сотні раз. Проте, цей раз я йшла вже іншою країною – тривожно

оглядалася на перехрестях.

Я була сама, бо в цей час мій чоловік і батько повезли мого друга Олега в лікарню. Напередодні, “тітушки” бітами розбили йому голову.

Це було в Черкасах. “Тітушки” вискочили на нас трьох з автомобілів недалеко від ОДА. Спочатку кинулися на чоловіків, бо я пленталася ззаду.

Я схопила невеликий дрючок з будматеріалів біля смітника і допомогла відбитися чоловіку. Зізнаюся, вперше за своє життя, я була агресивна, і била з усієї сили нападників.

Затим я кинулася на поміч Олегу, якого душили троє, але в мене вже не вистачило сил на ефективну атаку. Мене схопили. Відбив чоловік. А Олег вже був під “тітушками”. Ми ганебно втекли. По-суті, залишили друга на смерть. Його катували. Били на ліквідацію: битою по голові та по тілу. Він чудом лишився живий. В нього шов 10 см на голові.

Уявляєте я залишила друга! Залишила того, хто прикривав мене…

Я стала гіршою. Коли бандити насаджують в країні звірячі правила життя, всі ми стаємо поганими, дуже поганими. Готовими на страшні речі.

Саме тому,байдужі, не можна бути осторонь, коли гуде дзвін. Коли ще можна зупинити найстрашніше.

Уявіть байдужі, якщо репресивна машина Януковича зломить Майдан, що тоді буде робити виплекана ним каста катів, “загони смерті”?

Вони будуть робити, що і завжди – вбивати. Репресивній машині, яка тільки стане сильнішою, завжди потрібне буде м’ясо та страх.

Тоді ви позаздрите нам – активістам Майдану. Бо нас в тій страшній країні маніяка Януковича, в країні страху, бидла та смотрящих вже не буде. Нас, щасливчиків, тоді взагалі не буде.

А ви байдужі -будете. Будете катами, будете жертвами, а більшість буде просто худобою. Скотом.

Можна прожити худобою? Можна. Проте ви завжди ризикуватимете, що ваші діти не захочуть усвідомлювати себе худобою. Тоді ви їх втратите, бо ніхто їх не захистить, і ви залишитесь самі серед тисяч хат з краю.

Подумайте про це зараз. Потім буде пізно.

Як пізно було в 33-тьому, коли байдужі часів боротьби за незалежність, їли своїх дітей.

Тетяна Чорновол

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

21 ответ

 1. Танюха, пиши на руськом, чтобы донецкие и луганские поняли смысл статьи. Хотя под словом “статья” они почему-то подразумевают другое ссылаясь на КПК и УК.

 2. Интересная информация….
  Репост……..”Позвонили люди з Вінничини,
  вони впізнали виродків, які роздягли догола і
  знущалися над Михайлом Гаврилюком.
  Прокуратура й міліція досі “не можуть” знайти
  цих садистів. Це співробітники спецпідрозділу
  “Ягуар” Внутрішніх військ МВС Хортюк Сергій і
  Костюк Максим — вони роздягали Гаврилюка.
  Козацького чуба відрізав майор Фірак Ігор .
  Серед тих, хто знущався над затриманим
  також Ругеніус Томас . За катуваннями
  спостерігав їх начальник — полковник
  Плахотнюк Олег Миколайович . Спецпідрозділ
  “Ягуар” базується у Калинівці на Вінничині, а
  зараз перебуває на Грушевського.
  До речі, для мешканців Вінничини: Хортюк — з
  села Іванів Калинівського району, Костюк — із
  самої Калинівки, проживає в районі
  залізничного вокзалу.
  Під трибунал цих янушистів та їх начальника!
  Попадут под трибунал или нет, не знаю. А вот
  чаще оглядываться, я им посоветовал бы!
  Хотя, вряд ли им это поможет!!!

 3. А Танечку били тоже люди с русским акцентом и говорили ну что птичка долеталась! Хватит писать ересь и обвинять людей без доказательств! Как говорят оппозиционеры Тягнебык,Сеня пуля в лоб и отбитая башка :”нам это не интересно это провокация власти и титушек”. А нам не интересна ересь про Черновол, Булатова и Луценко так как это трех копеечные постановы и за деньги. Глупо считать, что люди этого не понимают. Вот уже и Булатов собрался за границу подлечить свою царапину на лице. Затихает майдан поэтому ждем очередную жертву, которую будут “пытать” чтобы выведать очень секретную информацию, которая давно всем известна.

 4. ВОТ и мне бросилось в глаза, что тут в обсуждениях резко появились люди другой,мягко говоря политической ориентациине употребляю слово провокатори Эти люди серьезние вопросы пытаются переводить в шутку, стеб, пошлость и т.д. и т. п. Зачем делается это понятно- подавить серьёзных людей выходивших сюда всегда… БОРЬБА ОБОСТРЯЕТСЯ.. + В КП РУ инфа, что в Росии формируют отряды националистов для помощи МАЙДАНУ. На мой взгляд эта ситуация сиграет роль Троянского коня…. и ближе к завершению Олимпиади рни могут ввести свои войска уже для “зачистки” своих наци, формулировку могут и более закрученную придумать. УКРАИНА БДИ !!!

 5. Прикро, але Вона пише правду!Прикро, але скільки байдужого та покірливого бидла на Сході привели до влади маньяка та різних гепів, рінатів, допкіних.Цілі стада покірного бидла у яких хата з краю!

  Пам’ятаєте,як в Києві чи то з дуру, чи то раді приколу двічі голосували за афериста та ворюгу Черновецького, який зомбовано пограбував зі своєю командою Києв, та поділившись з “голубими” втік за кордон?
  В 2010 вже злодій Янукович вирішив, що от і настав його “зоряний” час піти “на дєло”!
  Коли в нас люди зрозуміють,що заради самозбереження треба вбити в собі раба та бути більше відповідальними до своіх вчинків, та не купуватись на массовому зомбуванні під час виборів!

 6. Цікавий заклик до боротьби.
  Спочатку обі..рати офіцерів і армію, а потім просити у них допомоги.
  І на який результат ви після цього очікуєте?

 7. Шановні українці ! Ми повинні пам,ятати свою історію , і тих , хто в недалекі 20 ” РЕВОЛЮЦІЙНІ ” роки провокував братовбивство. Історія повторюється. Нас навмисно діллили і ділять на червоних , білих , жовто — блакитних що б ми вбивали один одного.

 8. Помощи у офицеров никто не просит — их просят одного не подставлять детей — солдат и курсантов, а самим прятаться за из их спинами. И второе быть офицерами, а не убийцами. Даже не совсем осведомленные люди знают что присягу дают не ворам, а украинскому народу. Так вот народ и защищайте и помните эта власть как и всех остальных выбросит вас выживать на пенсии и на хер вы кому будете нужны ни власти — ни людям.Если это офицер — у него должна быть честь, а если она продана — о чем можно говорить. Воинский долг выполняют по защите Отечества, а Отечество — это его народ, а не бандиты.

 9. Позвонила мне соседка, сейчас в Киеве гостит у дочери, член КПУ на мой вопрос”Ну как там в Киеве?” Ответила: “Боремся с майданом.” Вот вам сущность всей КПУ симоняки. Вместо того, чтобы стать на сторону народа(народная партия вроде)они в рядах ОПГ КГБ борятся с народом.

 10. У всьому винен кирзомордий, який говорив, що для нього немає різниці — чи янукович чи Тимошенко. Він умудрився просрати всі надбання помаранчевої революції і завдяки йому янукович прийшов до влади. Більш бездарного політика годі шукати.

 11. читаю и представил как тяжко было таким как чорновол было бы обличать Сталина. Банда грабит итд. …это ведь не про него ..в австрии он даже не был никогда и геев не знал. Умер и из личных активов остался сундук с тряпками и сапоги мягкие и короткие …сменные. А что оставил если абстрагировать от судеб каждого а брать за основу слово -государство!! Ну как везде это инструмент принуждения. На 1913й год, расцвета империи :82% безграмотных и также лишенных всех прав в общинах и на производстве, техническая дремучая отсталость от той же ЕВропы итд. Так вот если к 1918 му прибавить 22 года то в 1940м проведена индустриализация ,кстати благодаря которой дочь кучмы купила в лондоне квартирку за 148 млн. долларов а ахметов еще дороже, всеобщая грамотность дала 80% грамотных а здравоохоронение (не райкино) серьезно повлияла на продолжительность жизни ,электичество стала давать днепрогэс итд итп. Помню родители говорили что ждали каждый год весны тк. обязательное снижение цен на всё при нем было. И что за 22 года у нас ??? сделано…как говорится кто виноват и что делать

 12. Не будьте наивны, как египтяне, ливийцы, сирийцы… Они тоже так думали, а в итоге -катастрофа, и конца ей не видно. Никто просто так власть в этой стране не отдаст потому, что есть, что терять. Одно условие, гарантии безопасности, но не факт.

 13. Вот она — реальная героиня. И ведь смогла же с помощью дрючка отбить мужа от трех нападавших, но не смогла отбиться когда вурдалаки напали на неё сами. А вот бросить друга смогла. Жалеет, правда об этом страшно. Как не жалеть — шрам 10см, чуть не убили? И это она еще подраненная, не выздоровевшая от нападения негодяев. А если бы цела была. Да легко отбилась с помощью доски от взвода беркутов, а потом еще гналась бы и кричала обидные и оскорбительные слова. Подруга, а после побоев у тебя с мозгами все в порядке? Понятно, что у тебя ярко выраженная мания величия, с шизофренией. Понятно, что именно себя ты считаешь рупором народа. Понятно, что уверена, что все тобой написанной вызывает поддержку всей страны. Только все это понятно только тебе. Я вот видел по Порошенковскому каналу смешную ситуацию. Это когда зашел вопрос о титушках. Показали Харьков, титушек в строю с держаками от лопат, с желтыми стричками на рукавах. А потом спустя пять минут показали свободжовцев, которые освобождали какое-то министерство от правой силы (или пятой колонны, точно не помню названия). Так и эти шли с держаками, со стричками и в строю. Разницы вообще нет. Только одних кличук титушками, а других — защитниками отечества. Лучше бы про это написала, только не в своей манере кликушества, а по-настоящему. Если у людей вначале майданы было сопереживание происходящему на майдане, то теперь все больше и больше народа против. И отряды самообороны легко справляются в восточных регионах со штурмовыми группами майдана. Хотя о чем это я? Убеждать можно тех, кто хочет тебя слушать. А ты ( и такие же как ты) мыслят не категориями созидания, а категориями разрушения. Украина уже теряла свою независимость (и не раз) когда вместо единения шел разброд. Эх, ты, курка недосмажена. Разве можно так?

 14. Таня, я хотел бы верить, что ты — мирная, но есть видео от 24 ноября, где ты таранила железным шлагбаумом беркутов, которые… не сопротивлялись. Я хотел бы верить, что ты несешь добро, но один взгляд на черкасскую ОГА все опровергает. Скажи, зачем надо было бить стёкла, ломать мебель, обрисовывать стены снаружи? Я всегда гордился нашим тихим уютным городом. Но вот появляется киевско-западенское быдло и все гадит. За облгосадминистрацией есть чудесный сквер, где в тёплое время гуляют мамы с детками. Зачем вы там поломали скамейки и построили из них баррикады? Вы говорите, что все это титушки? Но почему тогда на видео ваш депутат, довольно улыбаясь, рассказывает, что это делает народ? Таня, мне грустно смотреть, когда кто-либо бьет лежачего, но в данном случае я апплодирую беркуту. И надеюсь, что их тумаков вам хватит для того, чтобы понять — черкащане не хотят бардака в своём городе. А если непонятно — то в следующий раз по дворам вас будет вылавливать не беркут, а простые граждане. Не титушки, не наемники, а простые жители Черкасс, которые хотят видеть свой город красивым. И, поверь мне, для вас будет лучше, если вас поймют менты, а не черкащане. Я, например, гоняю наркоманов, которые бросают шприцы в моём подъезде, это ведь не значит, что если я хочу видеть свой подъезд чистым, то я — титушко? Хотите революцию? Пожалуйста — засырайте Киев, раз киевлянам это нравится, а наш город не трогайте.

 15. циники, пофигисты и просто все кто пакостит выше, если бы вы научились в отрочестве хотя бы мысли формулировать и излагать как Чорновол здесь и не только (я уж не говорю о сути а только о форме), то наши заборы наверняка были бы менее забористыми. Ну и напоминать вам быть мужиками — что воду в ступе… т.е.не буду, и на хрена вам комп если времени уйма — сходите на пиво за углом что ли.

 16. воспрос с договором ЕС — вопрос цивилизационного выбора, для тех кто понимает. Лозунги “даешь ЕС” не аргумент. — — —

  стаття д.н. Павленко В.Б від 6.06.2012 «Большая игра» Ротшильдов и Рокфеллеров- на свету и в тени”, ч.1, 2 (в інеті за назваю) . — —

  нужно понимать, что нынешняя власть (Янукович, Азаров и Ко) сделали всё, чтобы максимально сузить поддержку власти населением. Власть лишала в 2010-2011 гг чернобыльцев, афганцев, инвалидов законных доплат к пенсиям, суды творили (и творят усиленно) беспредел. Повсеместно нарушаются права народа в госорганах, милиции… Так что власть за что боролась, на то напоролась (ненависть народа), протестное настроение людей умело использовано политтехнологами США, ЕС.

 17. Танюха опять применяет признаки двойных стандартов. Как всегда она пытается для общества разделить, что все что делается майданом — благо, а кто против — предатели Украины. Хотелось бы вновь сказать, что Украина, как и любая другая страна имеет деление по политическим взглядам. Но в Европе как-то уживаются, а вот на Украине — нет. Принцип двойного стандарта действует, когда вчера по АйСиТиВи один из лидеров автомадана с гневом и слезами говорит, что ГАИ зафиксировала все номера машин бывших на первом майдане и “слила” эту информацию в сети. Поэтому, де теперь и жгут машины. А вот когда в сети выбрасывались телефоны, адреса сотрудников Беркута и депутатов от ПР — это было нормально и правильная гражданская позиция? Если вспомнить история то таким путем шли большевики в 17-м ( и позже), когда в конце концов придумали диктатуру пролетариата и стали весело уничтожать всех несогласных. Вы к этому ведете? Хотелось бы верить, что нет. Вообще же, Танюха, бросай курить траву, а то больно тебя забирает. Столько невнятных фраз, неоконченных мыслей, отсутствия логики в разных частях текста давно не встречал. Понятно, что ты больше всех любишь Украину, понятно. что у тебя больше всех “болить за Украину”, понятно, что ты разобижена на власть, которую считаешь виновной в нападении на тебя… Все понятно…(особенно с точки зрения психиатров)… Не понятно только почему ты лично (и Вы которые как ты) не хотят слышать остальную Украину. Так что лечись, отдыхай и береги себя, а то при написании одной из статей выскочишь в параноидальное состояние и не вернешься. Вот беда то будет.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ