Человек не терпит насилия!

Діагнози невидимого фронту

Героїчні зусилля Віктора Януковича в справі мирного врегулювання конфлікту не повинні вводити в оману суспільство, якому може здатися, що в країні насправді всього лише настав час зміни влади. Бо, судячи з дій правоохоронних органів, які не припиняються весь час, поки Віктор Федорович намагається приспати пильність ворога, державу атакує щонайменше флот марсіан-сіоністів, озброєних галоперидоловою бімбою.

Українські правоохоронні органи ніколи не давали приводу засумніватися в тому, що важкий перехід до інформаційного суспільства дається їм чи не найважче в країні, і легше навчити користуватися інстаграмом мавпу, Допу чи Гепу, аніж увести хоча би шматочок цифри в аналогове болото міліційного світосприйняття. Та попри загальну очевидність цього факту українська міліція щоразу, зіткнувшися з викликами нового часу, вміє по самісінькі помідори вразити суспільство глибиною свого нерозуміння основних процесів та інструментів комунікації цивілізованого світу.

«Дебіли», «олігофрени», «недоумки», «придурки» та просто «дауни» – ось приблизний перелік асоціацій, які в будь-якої нормальної людини може викликати нещодавнє відкриття МВС, що сержанта ДСО в Києві ліквідувала Українська Повстанська Армія. Створена кілька днів тому сторінка в «Фейсбуці», якій навіть дитина безпомилково випише односкладовий вирок «фейк» чи «троль», для яструбків Міністерства внутрішніх справ є неспростовним доказом існування міжчасової бандерівської змови та прямої терористичної загрози з боку войовничої Валгалли. Наразі невідомо, чи здогадливі міліціонери вже встигли, скажімо, виписати «Київстару» ордер на фіксування мобільних розмов абонента Романа Шухевича, але зізнаймося чесно: якщо щось подібне станеться, навряд хтось із нас серйозно здивується. Бо для небезпечної й важкої справи писання протоколів вміння читати газети чи хоча б шкільні підручники з історії ніколи не було вирішальним.

Важко когось здивувати тим, що зграя правоохоронців у цивільному приходить у гості до необережного публіциста, мотивуючи обшук у квартирі фотографіями пістолета з «Фабуку» та «інформацією про те, що журналіст – радикал». Але все ще вражає те, що передовий загін міліційних хакерів, який навіть знає, що таке соціальна мережа (хоч і не може правильно вимовити її назву), під час обшуку не те що не вилучає, а навіть не лізе до комп’ютера підозрюваного скопіювати вміст жорстких дисків. Звісно ж, соціальні мережі в квартирах радикалів зазвичай ховаються в трусах та шкарпетках, а вікно у зловісний «Фабук», вочевидь, прорубано десь під диваном.

Не менше тішить і сьогоднішнє відкриття української міліції – що Євромайдан сам розстрілює своїх активістів із рушниць, схованих у батонах, а нещасних міліціонерів так і взагалі жжот напалмом. Джерелом суспільно значущої інформації став нібито ролик «Правого сектору», який чомусь і знятий, і змонтований, і зіграний так, що в фіналі не вистачає хіба що титрів «Редакція телепередачі «Мєнтовскіє будні» дякує ДЗГ МВС України за допомогу в створенні фільму». Чому в реальних кадрах численних злочинів міліціонерів проти громадян (кадрах, які обійшли весь світ і були показані в тисячах випусків міжнародних новин!), МВС впритул не бачить доказів провини і по два місяці проводить перевірку «правомірності законних дій правоохоронців», а якусь постановочну відеозйомку, залиту в Мережу зі щойно створеного акаунту, одразу оголошує підставою для оперативно-розшукової діяльності, знають хіба що оперуповноважені боти з числа анонімних коментаторів.

Утім, навіть широко розпарені прес-службою МВС фейки невідомого походження (напевне, й авторів цих сторінок у ФБ та відео на «YouTube» нагороджуватимуть до Дня міліції винятково секретними указами Януковича) не йдуть у жодне порівняння з тим неймовірним масивом феєричної інформації, яка наводнює Мережу у відповідь на оприлюднення неприємного для ментів відео. Щойно інформаційний простір облетів знаменитий ментівський кліп «Ми впіймали козака – в нього шняга отака!», фейсбуківські рекламні блоки стали активно рекомендувати читачам (а прихильні до Януковича сайти – дружно передруковувати) «статтю-спростування». Авторам матеріалу так не терпілося відмити доблесну міліцію від несправедливих звинувачень, що в одному тексті чомусь містилося одразу три взаємовиключні пояснення: що затриманий Михайло облився бензином, і примусовим роздяганням міліція лише врятувала хлопця від самоспалення; що міліція роздягає всіх упійманих мітингувальників та ще й поливає на морозі водою – бо їхній одяг аж до трусів просякнутий легкозаймистим коктейлем Молотова, і це обов’язкова практика спепризначенців; і третє, яке взагалі відшибає голову логіці й обом попереднім дискурсам, – що зловмисник збирався зарубати сокирою юного хлопця, тож як його за це було не роздягти?!

Даний текст, поданий як інформація «з перших рук», став яскравим свідченням халтурності дубового міліційного піару: втомившися шукати серед трьох однаково дебільних варіантів найбільш правдоподібний, автори, схоже, вирішили, що для ментівського керівництва й так зійде, а нормальна людина все одно цієї маячні не читатиме. Утім, схоже, керівництво при прочитанні теж у варіантах заплуталося, і вже за кілька годин до обговорення було запущено нову версію – що відео за участі професійних акторів зафільмувала опозиція! Хто ту опозицію пустив за ментівські кордони на Грушевського? А то й не Грушевського вже, а взагалі Володимирський узвіз! Це ж киянин покрутить пальцем біля скроні, а для донецьких політтехнологів є лише два види рельєфу місцевості: пагорб і терикон, причому останні можна розрізняти й знати по іменах, а от пагорби – хрін їх, ті пагорби, розбереш…

Після такої яскравої демонстрації інтелектуального потенціалу міліції значно спокійніше починаєш ставитися до її дій у тих ситуаціях, де мозок узагалі задіювати не потрібно, – до перегородження Інститутської та траси Київ-Одеса бетонними барикадами, обнесення Дніпропетровської ОДА колючим дротом чи влаштування суворих тітушиних боїв у Донецьку. От тільки спокою за теперішнє, а тим паче за майбутнє країни з такими асиметрично інтелектуальними правоохоронними органами від того аж ніяк не додається.

Юрко КОСМИНА, для «ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

13 ответов

  1. Автор молодец — а ментам капец.
    Там внизу от ботов вопрос ” Вы человек?” ментозавры вместо цифр пишут ответ ”Да”!

  2. Просто фэйсом об тэйбл можно было бы биться от смеха, если бы это всё происходило не с нами в нашей стране! Всегда было известно, что в менты у нас идут не лучшие представители общества, но что до такой степени всё запущено!!.. Просто ходячие пищеварительные тракты в милицейском обмундировании и больше ничего.

  3. ИМХО нужно делать перевыборы в электронном формате, как работают предприятия — хочешь голосовать п№;%й получи свою электронную подпись и вперед. ВСЕ. Проблема решена. Ставить вопрос только так — ВСЕ подчинятся ВОЛЕИЗЪЯВЛЕНИЮ в таком формате. Но этого никогда не будет)

  4. Браво, растешь на глазах. Хороший узнаваемый стиль, острая сатира.Мусорье,по крайней мере та его малая толика,которая читать умеет,должна вертеться как уж на сковородке. Да и это…” легше навчити користуватися інстаграмом мавпу, Допу чи Гепу, аніж…” вот в этой цитате указаны две обезьяны или одна?:))))

  5. Работаю “ментом” 15 лет. С автором в принципе согласен. Таких тупорылых провокаций раньше не было. Но если бы все делали с умом, вы бы не поняли, что это фейк. И еще — что такое фейк знают максимум 0,5 % ментов.

  6. Грузинская армия. Старшина роты солдатам — Сечас будем учит Устав п. “Солдат. обеЗян”. Чтали учили дочитались до обязанностей Старшины. — Сержант, а здэсь написано что Старшина тоже обеЗян. — Э-э дай посмотрю. читает — Правильно написано! ” Старшина, роты обеЗян”

  7. Грузинская армия. Старшина роты солдатам — Сечас будем учит Устав п. “Солдат. обеЗян”. Чтали учили дочитались до обязанностей Старшины. — Сержант, а здэсь написано что Старшина тоже обеЗян. — Э-э дай посмотрю. читает — Правильно написано! ” Старшина, роты обеЗян”

  8. главная ошибка майдана — потерян темп наступления на преступный режим, власть перегрупируется и нанесет смертельный удар под крышей продажной оппозиции–-ввод зеком чрезвычайного положения и удушение революции. И еще–-если поменяют жида пахла на жида сеньку–—значит жертвы патриотов напрасны. Только полная люстрация и перезагрузка власти , причем с толерантным уничтожением класса олигархов и созданием среднего и мелкого бизнеса. Если после революции жид Фирташ и татарин Ахмет снова будут назначать своих диктаторов –-значит революция напрасна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ