Человек не терпит насилия!

Де жалоба за вбитими в День Соборності України ?

Уряд, міністри Держави Україна, ви, пробачте за образу, просто огидні, не визнаючи трагедії, котра сталася з вашої вини. Для вашого преза це не “по панятіям”, але ж ви в школу і в інститути ходили, а не на шконках дрочили, мали б якісь зачатки гуманізму як не мати, то хоч би уяву мати, що це таке. Ведете себе, як блазні на побігеньках.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

9 ответов

  1. Животное, твоим детям так лежать. Сиди в своей загаженной собственными фекалиями Енакиевке и готовься праздновать паленкой возвращение на родину шобла.

  2. Не обращайте на этих дегенератов внимания. В любом обществе есть подонки, предатели своего народа.
    R.I.P.убитым активистам майдана.

  3. а вміє захід таки показати хуцпу. Це ж нада, так познущатися над Україною. Проплатити снайперів з мі6, щоб потім іх подвиг увічнити в давосі хвилиною мовчання. Коли там найближчий день соборності в Німеччині? Панове свідомі Українці, які в еміграції, влаштуємо їм в цей день всеобщі протести у вигляді справляння нужди прямо на палаці біля бундестагу. Наша відповідь чемберлену. Слава Україні, Героям слава.

  4. интересно а как труп оказался в медчасти? и почему неговорят очевидцы растрела?значит труп подкинули

  5. уже блин трупы есть, а средства майданской информации всьо вопят “мирные протесты, мирно стреляют, миные барикады, мирные трупы, мирно недопустить кровопролитя”, и европа и америка всьо мирно заклыкае и мирно предупреджает, страна идиотов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ