Человек не терпит насилия!

Звернення до матерів солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур

Шановні матері солдатів внутрішніх військ та працівників силових структур! Сьогодні відбувається найстрашніше: на вулицях Києва ллється людська кров. У протистоянні зіткнулися з одного боку мирні протестувальники, з иншого – Ваші діти ‒ солдати внутрішніх військ і працівники силових структур, яких чинний режим змушує ставати на його захист. Використовують водомети, сльозогінний газ, пластикові кулі, світлошумові гранати та инші спецзасоби, що перетворило це протистояння на справжнє пекло.

У сутичках уже постраждала велика кількість людей – є десятки поранених, обморожених, обпечених, отруєних сльозогінним газом. Тим часом все це страхіття спровоковане винятково поведінкою влади, її небажанням почути вимоги революційного Майдану, який ось уже два місяці стоїть у центрі столиці і прагне гідного життя для себе і своїх дітей. Останньою краплею стало ухвалення 16 січня в парламенті законів, коли відбулося зухвале нелегітимне й неконституційне голосування більшости за закони, що закріплюють диктатуру Януковича. І ось 19 січня настав той день, коли в українського народу вичерпався ліміт терпіння.

Винятково із забаганки чинної влади Ваших дітей, які мали би робити шляхетну справу – гарантувати мир та спокій в державі – сьогодні втягнуто в запеклі і безглузді бої зі звичайними громадянами, які просто не витримали наруги. Тому закликаємо Вас послухатися свого материнського серця і негайно їхати до Ваших синів: переконувати їх не виконувати злочинних наказів, не стріляти в таких самих, як і вони, українців, не поливати людей по той бік барикад із водометів на морозі. А солдатів внутрішніх військ радимо взагалі негайно забирати додому із пекла. Тим паче, що є інформація: у них зумисне відбирають мобільні телефони, аби на них не впливали родичі.

Матері, їдьте до своїх дітей і не давайте спокою їхнім командирам, поки не переконаєтеся, що Ваші сини у безпеці! Не дайте втягнути Ваших дітей у чужу безглузду війну за збереження влади і награбованих статків.


Прес-служба Всеукраїнського об’єднання ”Свобода”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

41 ответ

  1. Шановні матері мітінгувальників і “примкнувшим” до них.Заберіть своїх дітей додомоу, бо вони не відають, що творять у столиці. Вони не знають, чого хочуть, крім “ганьба”“банду геть”, пустіть в Європу. Хто вас тримає? Йдіть, їдьте. А хто обробить ті поля, які у Західній України вже заросли не кущами, а деревами? А хтось повинен для вас виростить хліб і до хліба? Воїни Беркута прийняли присягу не на вірнгість вам, купці, яка безчинствує у столиці.Ви запаскудили всі двори, установи. Хто вам дав право говорити від імені всього народу і таким чином, як ви це робите. Ви кликаєте страх своєю непердбачуваністю. І при цьому заявляєте, що ви мирна демонстрація. Отямтесь.Ви спричинили збиьтки, на ці кошти можна було лікувати не одну хвору дитину, авсе- з димом.

  2. для офицера,ментовской рожи,афганца ит.д.вы гниды продажные никогда наверное и оружия в руках не держали,после того офицер как зек стал презом ты должен был пустить себе пулю в висок,а ты ещё и гадишь здесь.о исполнении каких законов вы вообще говорите,вы смотрите как эти мрази голосуют в раде.к чему вы презываете :стоять мирно и смотреть как всех имеют и на всех плюют ,вам наверно не привыкать,вы-пресмыкающиеся,на большее не способны.с вами псами поступят,как большевики в 17-м со своими соратниками (эсерами,анархистами ит.д.)порвут паскуд за ненадобностью.народ не здаемся.Слава Украине!!!

  3. для офицера,ментовской рожи,афганца ит.д.вы гниды продажные никогда наверное и оружия в руках не держали,после того офицер как зек стал презом ты должен был пустить себе пулю в висок,а ты ещё и гадишь здесь.о исполнении каких законов вы вообще говорите,вы смотрите как эти мрази голосуют в раде.к чему вы презываете :стоять мирно и смотреть как всех имеют и на всех плюют ,вам наверно не привыкать,вы-пресмыкающиеся,на большее не способны.с вами псами поступят,как большевики в 17-м со своими соратниками (эсерами,анархистами ит.д.)порвут паскуд за ненадобностью.народ не здаемся.Слава Украине!!!

  4. Ребята из Майдана и МВД не убивайте друг друга. берегите друг друга — ведь вы дети и будущее страны ( но не такой как сей час, а новой Украины ) . Поступайте по совести и как воспитывали вас родители. Вам еще надо жить, девчат любить и строить нормальную процветающую страну. Обращаюсь к вам — своим детям — стоящим с обеих сторон баррикад — пожмите друг другу руки. Власть никогда не решит проблем, она и не желает этого делать — лично вы ей ненужны. Выбор за вами. Ваше будущее в ваших руках. Жалко вас и одних и других. Вы все дети Украины. С уважение ветеран МВД, отец и просто украинец..

  5. Ветеран, я не знаю где ты воевал, но не путай в своем посте имя истинного Господа нашего с сатаной. Беркут — слуги сатаны и прощения им уже не будет!

  6. “шановний” не дуже хотілось би уподоблюватись тобі, но тявкаеш як шавка це ти, а всі твої побажання повернуться на твою безглузду голову. А ваш фашизм в Україні не пройде, а під час наступної факільної ходи будеш ходити по колу з факелом в дупі.

  7. А зачем к ним обращаться, если у них есть мозги они сами разберутся что к чему, а если нету , то горбатого только могила исправит.

  8. Для ВДВ и ВДВ 2.
    Не позорь даже название войск дяди Васи. Урод. Я был и остаюсь солдатом. У нас в Афгане, говорю о 121, никто из офицеров не прятался за наши спины, а ты мразь, не зная даже что это такое, пытаешься пакостить на сайте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ