Человек не терпит насилия!

Попереджаю міністра оборони – відповідальність за злочини настане!

Попри публічні заяви щодо невтручання армії у внутрішній політичний конфлікт, під керівництвом і за усними вказівками міністра оборони Павла Лебедєва у Міноборони і в Збройних Силах протягом останніх чотирьох діб плануються і здійснюються заходи, що мають незаперечні ознаки злочину.

1. За вказівкою міністра Лебедєва, протягом останніх чотирьох діб військовослужбовців Збройних Сил, в т.ч. офіцерів, контрактників і солдат строкової служби, переодягають у міліцейську форму і всупереч Закону – періодично залучають до виконання поліцейських функцій внутрішнього характеру. Зокрема для посилення підрозділів МВС під час пікетування Майданом Апеляційного суду міста Києва – було задіяно військовослужбовців 30-ї автобази Міноборони, 101-ї бригади забезпечення Міноборони і особовий склад Військової служби правопорядку Збройних Сил, загальною чисельністю понад 70 чоловік.

2. За вказівкою міністра Лебедєва, протягом останніх двох діб у структурних підрозділах Міноборони, частинах і підрозділах Збройних Сил з логістики здійснюється планування і проводяться навчання – з метою логістичної підтримки до 200 тисяч людей, яких уже звозять із регіонів до Києва для участі в Анти-Майдані на підтримку Президента і Партії Регіонів. На Міністерство оборони покладено завдання забезпечення їх тимчасового проживання, харчування, автотранспортом, в т.ч. паливно-мастильними матеріалами. Для виконання цих завдань задіяно військовослужбовців і цивільних працівників Збройних Сил. За вказівкою міністра, уже визначено, яким саме приватним компаніям передаватимуть “в оренду” військове майно для виконання цих завдань.

3. За вказівкою міністра Лебедєва, офіцерів і цивільних працівників колишнього МНС (нині ця рятувальна служба у структурі Міноборони й підпорядкована Лебедєву безпосередньо) протягом останніх чотирьох діб залучають до планування і виконання завдань не захисту населення від надзвичайних ситуацій, а для силової протидії Майдану, в т.ч. руйнації барикад і блок-постів мітингувальників, у взаємодії зі спецпідрозділами Внутрішніх військ МВС Беркут, Гепард та іншими. Підпорядкований Лебедєву особовий склад на період таких силових штурмів одягає спецформу з написами “Рятувальник-психолог МНС”.

Оприлюднюю ці факти з метою 1) попередити міністра оборони Лебедєва про неприпустимість втягування армії у протизаконні дії та його персональну відповідальність перед Законом; 2) запевнити міністра Лебедєва і всіх, хто зараз виконує його завідомо злочинні накази або не вживає заходів реагування (Генпрокуратура, СБУ), що всі ваші протизаконні дії нами фіксуються – і за це рано чи пізно вам доведеться відповісти перед Законом.

Нагадую, що відповідні статті Кримінального кодексу передбачають тюремне ув’язнення на дууууже тривалий термін! Ви почули це попередження – і ще маєте шанс зупинитися.

Анатолій Гриценко

Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії “Громадянська позиція”. Полковник запасу.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

21 ответ

 1. Такой опус как у тебя тянет на настоящую подпись. Сомневаюсь, что большинство доч22итало до конца. Наверное интересная информация, но, дядя, разве ты не врубился о чем речь идет? Об армии, дурик ты с психушки. Под яныка косишь да его дебилов у которых спрашивают одно а они говорят совсем другое? Столько написать херни в угоду кому? Что ты хотел этим сказать пишущим ментам? Или похвалы ждешь, всравшись на кухне, жидяра вонючая? Я не сторонник СВОБОДЫ, но представляю как ты бздишь при одном только вспоминани о ней. Дрожи, я тебя понимаю.

 2. У Деревляного — не деревляний бізнес!
  Пам’ятаю, як декілька років тому журналісти звинувачували Деревляного у тому, що він приватний будинок вигідно обміняв на земельну ділянку. Факти тоді викладали не хто-небудь, а депутати Тернопільських міської та обласної рад. Народного (чи й справді народного?) депутата звинуватили у численних правопорушеннях. Матеріали друкували усі тернопільські газети, розповідаючи людям правду, як депутат зробив власне політиканство дохідним ремеслом. Свої ж, соратники звинувачували депутата у зраді, підлості, інтриганстві.
  Вимагання мільйонних хабарів (у доларах звичайно!) за позитивне голосування у міській раді питань про надання дозволів на відведення земельних ділянок — це любимий прийом Василя Тимофійовича. Він і нині мріє про це, але розкрутитися не може на повну.
  Саме на ці грошенята повідкривав ресторани у Тернополі, крутить непоганий бізнес та відсиджується в окопах, поки йде революція. Василю Тимофійовичу не до мітингів.
  Тернополяни добре пам’ятають, як депутати міської ради змушені були проголосувати за виділення декількох земельних ділянок приватним підприємствам, які «кришував». За окремі рішення власник приватного підприємства в якості винагороди передав Деревляному легківку Volkswagen Toureg вартістю 60 тис. дол. США.
  Деревляний лобіював не одне підприємство. Незаконне будівництво у Тернополі по вулиці Лучаківського зупинили правоохоронні органи та представники Держархбудконтролю. Саме за такі «заслуги» у нього появився у власності приватний котедж.
  Народний депутат неодноразово допомагав (не задарма!) у виділенні земельних ділянок в природоохоронній парковій зоні Тернополя. Василю Тимофійовичу цей бізнес так сподобався, що й дотепер він час від часу «наїжджає» на тернопільських будівельників — або плати, або депутатські запити надсилатиму один за одним в Генеральну прокуратуру. Депутат знає що робить, саме від такого «бізнесу» можуть з’явитися гроші…
  Чого варті заяви Деревляного про те, що він для тернополян створить європейські дороги. Патріот, навколо якого мало не уся родина зібралася, тільки на словах любить тернополян. Де ж ті дороги, коли навіть стежки не зробив нам… Колишні однопартійці Деревляного не один раз у своїх виступах наголошували на професійній непридатності нардепа Василя Деревляного. Саме від його недолугої діяльності соратники не раз втрачали голоси на виборах.
  Те, що цей політик не зробив для Тернопільщини нічого путнього, мабуть процвірінькали усі горобці. Може хтось бачить цього горе-політикана на Майдані, де вже декілька тижнів збираються усі нормальні люди? І не побачите, бо Василь Тимофійович зайнятий серйозним бізнесом, «кришуваннями», а не дурницями усілякими…
  Але чому він і інші опозиціонери не розповідають про інші сторони київського майдану, про загрози для простих громадян, які там присутні. Про те, що зараз в Києві більше 700 представників бойового крила «Хізб ут-Тахрір». Більше того представники «Хізб ут-Тахрір» домовились із молодіжкою ВО «Свобода», співробітниками служби безпеки «Свободи», з «Тризубом» із «Молодіжним Націоналістичним конгресом», по організації безпеки в Києві. Тільки проблема в тому, що ці всі нацисти із «Свободи» і з інших ультраправих українських націоналістичних організацій «діти» у порівнянні із тими, хто вже понюхав запах пороху в Сірії, пройшов табори Турції і Криму. Це все можна побачити в Інтернеті, як вони закликають до Умми, Халіфату і до визволення цієї землі від Кафірів, від невірних.
  Звичайно якщо зараз між ними тимчасова угода, між ультраправими, свободівцями та із всіма іншими, то це для того щоб взяти владу, а потім щоб зачистити усю державу. Саме страшне, що у нас зараз не просто реалізується якийсь сценарій, у нас сьогодні суміш із єгипетського сценарію та югославського сценарію, автор якого організував бульдозерну революцію 2000 року, до речі схожий сценарій був розіграний під АП на Банковій.
  Вже можна побачити дві схожі картини – Сербії жовтня 2000 року та України грудня 2013 року. Також використовуються технології Ближнього Сходу, і розповсюджені листівки це підтверджують, один в один, їх просто адаптували під Україну. Спочатку їх роздавали на площі Тапхір в Єгипті під час революції, і роздавали у таборах підготовки так званих ультраправих на протязі двох останніх років. Ці табори найчастіше організовувались при підтримці Посольства США і різних американських фондів. Також у таборах приймали участь різні політтехнологи по так званих «кольорових» революціях та теперішні депутати від фракцій ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та партії «УДАР».
  У розповсюджених листівках описується, як протистояти правоохоронцям, який одяг використовувати та засоби захисту на акціях протесту. Це все використовувалось при зіткненнях на Банковій біля АП, як підказки для учасників провокацій. При цьому при розповсюдженні таких листівок оголошувалось, щоб не допустити потрапляння цих матеріалів до рук працівників міліції, СБУ та ЗМІ.
  Ці технології випробовувались ще з літа для того, щоб вивести молодь із так званого стану «он-лайн» на вулиці, з метою повалення влади і приходу так званих «правильних». І вже тоді моделювалась ситуація на випадок відмови від євроінтеграції, та що при цьому буде робити народ.
  У даних матеріалах також розповідається докладно дії спрямовані на перехід на свою сторону працівників міліції, які зараз і проводяться при залученні фото та відеокамер ЗМІ.
  Насправді ми зараз перебуваємо на межі державного перевороту, і залишається одна надія тільки на правоохоронні органи, а також на всіх людей, що вони зрозуміють що це провокації, і підуть з вулиці.
  Проте на даний час ситуація ще більше ускладнюється. Ми бачимо, що опозиційні лідери кричать про зниклих безвісти громадян, що міліція ховає трупи, які збираються підкинути на майдан. Хоча вже знають, що померла одна людина від відкритої форми туберкульозу.
  Також необхідно звернутись до матерів щоб вони подумали, де ходять їх діти, які можуть захворіти та принести цю хворобу додому. Тому що цим політикам байдуже, для них молодь біомаса, яку використовують для приходу до влади.
  По суті сьогодні ми стали свідками державного перевороту, який здійснюють олігархи, і їхні інтереси співпали з західними спецслужбами і радикальними ісламістами. Однак вони не розуміють, що сьогодні вони супутники, а завтра їх кинуть на розрив бойовикам із ісламських організацій. Тому зараз необхідно вирішувати все мирним шляхом: забрати людей з вулиці, провести переговори, референдум, вибори… Державу ділять, розривають, вони зрозуміли, що не можна окупувати всю країну, тому вирішили зробити це таким способом. Тут необхідно нагадати як закінчились події 2004 року – глибоким розчаруванням. Теж саме буде і тепер, тільки на даний час все може закінчитись більш гіршою ситуацією при якій головне не втратити країну.
  Останнім часом багато людей із Східної України звернули увагу, на те що поблизу великих місць скупчення людей (супермаркети, вокзали, метро) почали з’являтись підозрілі особи, яких по національності ідентифікувати не змогли, однак називали їх неохайними турками або арабами. Дані особи на входах у супермаркети, метро, вокзалах моніторили кількість людей, які заходять та виходять. І це може бути з цілю організації терактів, у яких зразу ж звинуватять владу.
  Також було показано картину страшного насилля, міліцейського свавілля, яку з п’ятниці на суботу розповсюдили практично усі наші ЗМІ. Після чого у більшості людей це визвало гнів, і вже коли міліція стоїть і її б’ють то це технологія, по яких відбулись більшість революцій у всьому світі.
  Слід звернути увагу на те, що в теперішній ситуації багато іноземних громадян, найчастіше дипломати, політики закликають народ до непокори та захоплення державних установ і т.п. При цьому ініціатором цього є США, які спочатку випускають своїх дрібних гравців, які раніше проводили заходи на шкоду інтересам України та заявляли, що Євросоюз повинен бути ліквідований бо він не потрібний. І ми вже бачимо, що під командуванням іноземців захоплюються державні установи України. Докази цьому можна переглянути на відео із інтерв’ю Володимира Рогова, яке розміщено в Інтернеті (http://www.youtube.com/watch?v=NBWSGFMlfKg).
  Але Василю Тимофійовичу до цього байдуже, мітинги завершаться, а депутат наш дбає про мільйонні заробітки у «зелених». Ще б пак — їхній лідер завжди в окопі, а вийде звідти із прапором, коли переможуть люди.

 3. Читаю комментарии и вижу: один ментяра гнилой пишет под разными именами! Прав Гриценко переодеваются солдаты. Молодец Грицык, настоящий полковник а не ментовский!

 4. Родыч, на эту тему фантазии не катят, такого мошного генератора у них нет.

 5. смотри, чтоб графитом не посыпали, да активных радиопомех не поставили. Дальше сам поймешь? Или пофантазируем вместе?

 6. “Нацьия сказочников…радикальных” — и шо делать? Посыпать голову пеплом?

 7. Шановний, Анатолію Степановичу ! Особисто Вас я не поважаю за те, що:
  — по-перше, перебуваючи на посаді Міністра оборони України, своїм наказом Ви притягнули до дисциплінарної відповідальності у вигляді накладення дисциплінарного стягнення — позбавлення військового звання — одного офіцера ЗСУ, який не був винний у жодних порушеннях, і ніхто з посадових осіб МОУ, які готували і подавали Вам цей проект наказу, після його скасування судом, не був притягнутий згідно чинного законодавства хоча б до дисциплінарної відповідальності;
  — по-друге, за те, що під час Вашого керівництва МО було запроваджено надання послуг харчування для потреб ЗСУ підприємницькими структурами. Я не вірю, що МО при цьому керувалися тільки “благими” намірами позбавити армію невластивих функцій. На даний час завдяки такій організації харчування солдат годують неякісними продуктами, залучають так само до робіт в їдальнях тощо і нічого не змінилося!
  Почніть з себе !!!!

 8. вот говорит говорит государственный деятель на русском потом бац и переходит на украинский ….и с этого момента как заболел. И не клоун вроде а как будто постоянно и каждый день рассказывает детишкам возле елки примитивную новогоднюю сказку о злых разбойниках и добрых.. деда мороза и снегурочку (ну в запидении а сккоро и в примкнувшим к ним областям вместо деда будет Микулаш, но это не важно) Важно что дети …мальчики с бородами и усами и небритые и девочки -престарелые и не очень тетки просто тащатся от сюжета.
  Не знаю каким надо быть дебилом министром если при реальном уровне или состоянии его ведомства …заниматься переодеванием итп. Гриценко видимо в консультанты привлек омельченко-сумасшедшего хероя украины ,который в 2004м орал с трибуны того майдана что российских спецназ кучкуется в администрации кучмы и скоро начнет всех мочить….Нацьия сказочников…радикальных

 9. Ну лажа не лажа, а военным в гражданку одеться велено и на Киев.Да и быть по другому не может.Сказал Пшонка в Харькове- майдан разгонять не будут и не разгоняли, а просто отметили, сказал министр МВД, не будет разгона- бац и есть.Сказал министр обороны -военные вне политики, правильно, их же по гражданке туда , а не в форме отправлять начали.Но незадача, могут разбежаться, жёны сказали киевский торт купить, будут столбычить с тетушками, не купят- дома скандал, а это посильнее придурковатых приказов будет.

 10. …помнится,даже Ющ удивленно обратился к Гриценко на “Десне”,представляя нового Министра Обороны,типа:”…а ты правда двадцать лет в Армии служил?!”…

 11. В Киеве полный город ментов, а вчера из автозака на глазах у изумленных ментов среди бела дня почти в центре города сбежал убийца. И до сих пор не нашли. Вопрос знатокам:,,Нахера нам такие менты в количестве более 300000 голов?”

 12. КРИТИКУ. успокоил ты меня. уффф. от сердца отлегло. но мысль гаденькая точит — а может их к Харькову поближе перекинуть. там пачками среди бела дня из калаша кладут инкассаторов и сотрудников милиции уже не первый год, вырезают семьи судей вместе с судьями и уносят головы. чем не террор? и навыки могут пригодиться высотникам. работы непочатый край. дался им этот Нежин.

 13. я вот тоже увидел людей в форме , но просто удивился. что делает в Нежине горный спецназ Лаванда ? в жизни их там не было, и гор там нет. аэродром дальней авиации есть. самое элитное подразделение ВВ — и вдруг в Нежине? напишу , что нежинских огурчиков приехали попробовать-дык кто мне поверит. правда, все не секретно, ходят по городу в форме . не шифруются.

 14. Ну и лажа
  ‘3. За вказівкою міністра Лебедєва, офіцерів і
  цивільних працівників колишнього МНС (нині
  ця рятувальна служба у структурі Міноборони
  й підпорядкована Лебедєву безпосередньо’
  Про Державну службу з надзвичайних ситуацій полковник не слышал?

  ‘у
  взаємодії зі спецпідрозділами Внутрішніх
  військ МВС Беркут, Гепард та іншими.’
  Беркут-подразделение специального назначения МИНИСТЕРСТВА ВНУТРЕННИХ ДЕЛ и к ВВ никакого отношения не имеет.Гепард-один из полков ВВ и не имеет отдельного статуса.Інші-это господин полковник Омегу имел в виду?Против майдаунов это как микроскопом гвозди забивать.
  Итог-статья авторства малограмотного журнализда и призвана сеять панику и разжигать ненависть к силовикам всех мастей.

 15. Ну и лажа
  ‘3. За вказівкою міністра Лебедєва, офіцерів і
  цивільних працівників колишнього МНС (нині
  ця рятувальна служба у структурі Міноборони
  й підпорядкована Лебедєву безпосередньо’
  Про Державну службу з надзвичайних ситуацій полковник не слышал?

  ‘у
  взаємодії зі спецпідрозділами Внутрішніх
  військ МВС Беркут, Гепард та іншими.’
  Беркут-подразделение специального назначения МИНИСТЕРСТВА ВНУТРЕННИХ ДЕЛ и к ВВ никакого отношения не имеет.Гепард-один из полков ВВ и не имеет отдельного статуса.Інші-это господин полковник Омегу имел в виду?Против майдаунов это как микроскопом гвозди забивать.
  Итог-статья авторства малограмотного журнализда и призвана сеять панику и разжигать ненависть к силовикам всех мастей.

 16. Ну и лажа
  ‘3. За вказівкою міністра Лебедєва, офіцерів і
  цивільних працівників колишнього МНС (нині
  ця рятувальна служба у структурі Міноборони
  й підпорядкована Лебедєву безпосередньо’
  Про Державну службу з надзвичайних ситуацій полковник не слышал?

  ‘у
  взаємодії зі спецпідрозділами Внутрішніх
  військ МВС Беркут, Гепард та іншими.’
  Беркут-подразделение специального назначения МИНИСТЕРСТВА ВНУТРЕННИХ ДЕЛ и к ВВ никакого отношения не имеет.Гепард-один из полков ВВ и не имеет отдельного статуса.Інші-это господин полковник Омегу имел в виду?Против майдаунов это как микроскопом гвозди забивать.
  Итог-статья авторства малограмотного журнализда и призвана сеять панику и разжигать ненависть к силовикам всех мастей.

 17. Отключите свет, воду, тепло в занятых домах, распылите с воздуха какую-нибудь гадость — все сами оттуда свалят, никаких силовиков не надо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ