Человек не терпит насилия!

прокурор харьков разрулит

ХАРКІВСЬКА ПРОКУРАТУРА РОЗРУЛИТЬ

21.08.2013р. в Харкові скоєно злочин. 22.08.2013р. злочин внесено до ЄРДР, кримінальне провадження №42013220080000212, кваліфікація ч.4 ст. 190 КК України. Майнова шкода близько 500 000 грн. Орган досудового розслідування Київський РВ ХМУ ГУ МВС України в Харківській області, за слідство чомусь взявся прокурор Київського р-ну м. Харкова Скупченко І.Ю.
В жовтні злочинці були встановлені працівниками харківської міліції, і потерпілим було проведено впізнання по фотографіям, про що складено протокол.
В листопаді один зі злочинців був привезений о/у з іншої області в м. Харків. Особу його встановлено. По дорозі, зі слів о/у міліції, злочинець зізнався у скоєному злочині та пропонував гроші за «вирішення питання».
Однак після «розмови» злочинця з прокурором Скупченко І.Ю. затриманий вину одразу ж не визнає, а прокурор Скупченко пропонує потерпілому погодитись на умови затриманого та його адвоката — тобто отримати 200 000 грн «відкупних» та забути про решту грошей та про справу взагалі, а інакше, цитую слова прокурора: « …ніякої справи не буде, до суду вона не дійде, а якщо дійде, то буде слово проти слова і ви нічого не доведете і нічого не отримаєте».
Працівниками міліції встановлені всі злочинці, проведений обшук, встановлені всі свідки, встановлено місцезнаходження викраденого майна.
Прокурор – не провів жодних необхідних слідчих дій з затриманим злочинцем і потерпілим.
— ВІДПУСТИВ затриманого.
— Не призначив обшуки і не наклав арешт на знайдене майно ( бо воно нібито знаходиться у «поважних» підприємців і вони «не винні» що воно крадене і набуте бездокументально).
— Не затримав злочинця в порядку ст.. 208 КПК України, хоча санкція передбачає від 5 до 12 років.
— Не сформулював і не пред’явив підозру затриманому.
— Не визнав, а ні заявника, а ні представника підприємства — потерпілим.
-Відмовив захиснику заявника- потерпілого, в ознайомленні з матеріалами кримінального провадження.
Інформація на 6 грудня.

ЦІКАВО, ХТОСЬ З ПРОКУРОРІВ КЕРІВНИКІВ ХАРКОВА ЧИ КИЄВА ПРОРЕАГУЄ?

В кого які коментарі? Може так і треба?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ