Человек не терпит насилия!

В оркомітет Євромайдану потрапили люди, які співпрацювали з владою, зокрема з Королевською

Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої — вийшла молодь — студенти, багато. Можна буде перепочити.Єдине, що чіпляло — палатка МНС , люб’язно надана владою для учасників мітингу. Декілька днів назад за клаптик клійонки над головою беркутня втоптувала дівчат в асфальт, які під цим клаптиком стояли. А тут такий подарунок — с «барського плєча» так би мовити.

Проходжу мимо монументу — дивлюся Данилюка Сашка не пускають пройти наверх , до імпровізованої сцени. Підходжу ближче, так й є — хлопці не пропускають представника організації , що з першого дня постійно на Майдані. Один навіть замахнувся кулаком, зловили за руку… Після тісняви Данилюк протискується. Слід вказати, що знаходячись на Майдані я не любив й не хотів лазити біля трибуни — все ясно й без моєї моськи в камерах, й друзі мої також, до речі, не тусовщики біля мікрофону — стоїмо бо потрібно стояти, без вилізання «покерувати». Але краєм вуха слухали , що хто говорив. Данилюк, Коханівський, Іванов — виступали з проханням не полишати Майдан, якщо влада не підпише , а вимагати відставки президента. Наєм й далі , інші — навпроти : ніякої політики , лишень підпис. Спостерігаю далі : підходить людина — пред’являє посвідчення журналіста — просить пройти наверх — не пускають, молодий хлопець, як потім вияснилося такий собі Максим Панов: «Мені на…ть!». Підходить Володимир Іванов — людині під 60 всі дні й ночі на Майдані Незалежності, на трибуні , знову Панов : -організатори наказали не пускати. 

Іванов — покажи цих організаторів

Панов — зараз , б…ть, покажу…

Що хотів показати Панов Іванову не встиг побачити, вдвічі старший Іванов підняв за шкірки Панова, той нічого не показав…

За спини «охорони» визирнув й почав давати вказівки такий собі Євген Шаповал чо Шаповалов. Памятаю його з Податкового Майдану — був речником Податкового, зустрічав Януковича й Азарова, танцював під салюти «перемоги» регіонала Надраги. Наразі останній раз бачив його в керівниках партії Наталії Королевської . На моє запитання як він суміщає керівництво в партії Королевської й керування охороною сцени на Майдані Незалежності Євромайдану почув — це провокатор! Намалювався Панов — виводьте його хлопці ! Щось хтось намагається захопити за рукав — хочуть вивести з Майдану. Не вдалося. Спостерігаю далі — через хвилин 15 прийшли нардепи з Європейської , також не пускають. Пустили після перепалок. Ще через деякий час до підніжжя підходить Луценко Юрій — не пускають взагалі. Луценко на моїх очах стає старішим на років 15. Згорбившись від ганьби йде від постаменту. В цей час діджей волає « Ми перемогли! Вони прийшли до нас на наших умовах ».

Відсипаючись після безсонних ночей я пропустив головне — протестом вже керує «оргкомітет». Як й ким ці люди призначалися -вибиралися важко сказати, повний склад також. Тому я буду їх індентифікувати, як люди , що нагорі, бо ми ж внизу й вхід тільки по їх запрошенню. 

Й так , кого я побачив й знаю з невеликим коментарем:

Мустафа Наєм — відомий журналіст …

Вікторія Сюмар — журналіст

Володимир Вятрович — історик, призначений Ющенко директором архіву СБУ, активно пропагував на виборах 2010 не голосувати ні за кого . При особистій встрічі після виборів, я сказав йому — змити цю глупість зможеш лишень коли будеш стояти в перших рядах мітингувальників , яких буде трощити міліція, а не керувати здалеку. Три роки вже як луплять — його , ще при роздачі не бачив.

Далі йдуть люди, яких би я відніс до категорії «ніякої політики»:

Ігор Луценко — кандидат в нардепи на минулих виборах, знявся по 223 , як він заявив , для того, щоб йшов єдиний кандидат від ОО, відсидів 5 діб адмінки від злочинної влади, пресс-секретарем міністра економіки Василя Цушка він був.

Ярослав Діденко — йшов , здається по округу кандидата від ОО Ємця, не знімався, запам’ятався дорогою рекламою й полум’яними опозиційними гаслами, а ще розсмішив тим , що назвав себе організатором мовних протестів.

Гацько й Панов Максим — представники Демальянсу, познайомився з ними через ФБ , де мої друзі з «Республіки» ( Володя Чемерис, Михайло Лебідь) звинувачували вищевказаних громадян в співпраці з владою в протягуванні Закону «Про мирні зібрання».

Руслан Секела — побачив його декілька років назад — відкривав -закривав дверцята для тої ж Наталії Королевської, останнім часом почав з’являтися на протестних акціях — така собі людина-організація, він же й голова, він же й єдиний член.

Інших не знаю, окрім Руслани.

Організації, які подавали заявку й люди яких з 21 на Майдані, я так зрозумів в «оргкомітетет» не ввійшли : Комітет визволення політвязнів, Спільна Справа, Тризуб, Чорний комітет й інші…

Вже коли чвалав додому — хтось зі знайомих сказав — на трибуну не пустили Миколу Коханівського, щоб виступив.

Будемо чекати святкових салютів. Податковий вже салютував…

Олександр КРАВЧУК

Уаінфо

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Это еще что. Посмотрите в лидерах оппозиции кто числится. Прям в первой пятерке “ударников” Наливайченко заседает. Именно под его руководством СБУ, по указанию Ющенко и возбудило уголовное дело по которому в итоге Юльку и осудили. Тепеть слезы по безвинной узнице проливает и за Евроинтеграцию агитирует. Осталось его только с плакатом “Юле-волю” увидеть. А Вы говорите…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ