Человек не терпит насилия!

Постановление лейтенанта киевской милиции.

»…ДАЕК «Дніпрообленерго» (ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго”} з ТОВ «Вугілляснабінвест» за період 1995-1999 p.p. не мало договірних відносин.Згідно з факсограмою НДЦ України № 03-33/4975 від 14.10.1996 року із 41 492 000 кВт/год електроенергії, що вироблена на Трипільській ТЕС, в мережі ДАЕК «Дніпрообленерго» надійшло в розпорядження фірми «Єдині Енергетичні Системи України» («ЄЕСУ») 39,5 млн. кВт/год у вересні 1996 року..

Если верить мемуарам генералов -«правоохранителей» ,то в конце 90х они не покладая рук и ног, расследовали всей Генпрокуратурой и СБУ преступления ЕЭСУ…А на самом деле материалы футболились «куда подальше» и проверялись аж целым лейтенантом милиции,который при всем желании не смог бы получить доступ к материалам уголовного дела 49-800 в Генпрокуратуре…Как и об объявлении меня в розыск, я узнал позже всех уже сидя в наручниках на Владимирской.33,так и копию постановления (см. ниже) я обнаружил изучая материалы других дел…Естественно,и не мог оспорить в установленном Законом порядке…Но тем не менее,в постановлении указано,что хоть 41 42 000 квт/час ЕЭСУ от меня получили,чего потом уже не замечала Генпрокуратура,расследуя уголовное дело 49-1254 по этому же факту…Может быть и в ГПУ смогли все «заметить»,но грянул Майдан и всенародную аппозиционершу нужно было отбеливать любой ценой:

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Начальник Залізничного РУ ГУ МВС України в м.Києві полковник міліції

п/п Школьний О.М

19 квітня 2000 р.

ПОСТАНОВА

про відмову в порушенні кримінальної справи.
19 квітня 2000 р. м.Київ

О/у ЕДСБЕЗ Залізничного РУ ГУМЗС України в м.Києві лейтенант міліції Безпалько СВ., розглянувши матеріали перевірки заяви Генерального директора ТОВ «Вугілляснабінвест» Іринюка A.B., щодо шахрайських дій з боку посадових осіб ряду комерційних та державних підприємств, якими нанесено збитків його підприємству у великих розмірах, ВСТАНОВИВ:

До відділу ДСБЕЗ Залізничного РУ ГУМВС України в м.Києві з УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києзі надійшло звернення Генерального директора ТОВ «Вугілляснаоінвест» Іринюка A.B., щодо шахрайських дій з боку посадових осіб ряду комерційних та державних підприємств, якими нанесено збитків його підприємству у великих розмірах, для доопрацювання та прийняття рішення згідно ст.97 КПК України.
В ході перевірки встановлено, що ТОВ «Вугіллятрансінвест» зареєстроване 12.12.1995 року і розташоване у м.Луганську по вул.Леніна, 68-А. Там же мешкає генеральний директор Іринюк A.B.У м.Києві представництво або офіс підприємства відсутні. За адресою м.Київ, пр.Повітрофлотський, пом. , вказаною в реквизитах листа ТОВ «Вугілляснабінвест»,* розташована приватна квартира, в якій мешкають батьки заступника генерального директора ТОВ «Вугілляснаоінвест» О. Основними видами діяльності ТОЗ, зі слів гр.О., є оптові поставки вугілля на теплові електростанції та отримання електроенергії з ТЕС по давальницькі схемі.

Для перевірки фактів, викладених у листі генерального директора ТОВ « Вугілляснабінвест» Іринюка A.B., 21.01.2000 року було направлено листа про надання на адресу Управління ДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві необхідних документів про нанесення збитків підприємству, проведення ревізії та необхідних пояснень посадових осіб.
5 лютого п.р. заступник генеральюго директора ТОВ
«Вугілляснабінвест» О. надала лише копіі листування
підприємства з ДП «НЕК Укренерго», ДПІ у Радянському районі м.Києва та АТЗТ «Торговий дім «Україна-Литва». При цьому від дачи пояснень по фактам, викладеним у листі генерального директора ТОВ «Вугілляснабінвест» Іринюка A.B., заступник генерального директора О. категорично
відмовилась.
6 березня 2000 року листом № 7/2-44 на адресу ТОВ «Вугілляснабінзест» повторно запропоновано керівництву підприємства прибути до УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві для дачи пояснень від керівника і головного бухгалтера підприємства та необхідних документів фінансово-господарської діяльності, зазначених у листі УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві № 7/2-44 від 21.01.2000 року. Але Генеральний директор Іринюк A.B.. незважаючи на неодноразозі запрошення, для дачі письмових пояснень по факту заданих збитків до УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві жодного разу не прибув. Не прибув також і головний бухгалтер підприємства.
Документальні підтвердження завданих збитків не надані. До УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві лише двічі (19 та 28 січня п.р.) прибувала гр.О., яка в категоричній формі відмовилась від дачі пояснень, а лише намагалася отримати копії документів, надійшовші на адресу УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві з ДП «НЕК «Укренерго». Зз’язок з ТОВ «Вугілляснабінвест» здійснюється шляхом листування за адресою м.Київ, пр.Повітрофлотський, кв. , вказаною в реквизитах листа ТОВ. Інший зв’язок з керівництвом ТОВ «Вугілляснабінвест» відсутній.
Для перевірки фактів, викладених у листі генерального директора ТОВ «Вугілляснабінвест/) Іринюка A.B., Управлінням ДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві надіслані запити до ДП «НЕК «Укренерго», ДА.ЕК «Донецькобленерго», ДАЕК «Дніпрообленерго» та ДПІ у Радянському райсн: м.Києва. Крім того, до ТОВ «Вугілляснабінвест» направлено листа про надання на нашу адресу документів, що підтверджують викладені у листі факти, але ні пояснень, ні відповіді від заявника не надійшли.
Після отримання необхідної інформації, документів та відомостей, всебічного їх вивчення встановлено, наступне :
1. АТЗТ «Торговий дім «Україна-Литва’ (код ЄДРПОУ 24099523) 26.02.96р. було зареєстроване Радянською районною держазйою адміністрацією м.Києва за юридичною адресою : м.Київ, пр.Перемоги, 5. На обліку в ДПІ у Радянському районі м.Києва АТЗТ «Торговий дім «Україна-Литва”’ знаходилдсьз 05.03.1996 року.
Остання звітність (декларація по податку на додану вартість та повідомлення про результати розрахунку авансового внеску податку на прибуток
за лютий !993рг) була надіслана АТЗТ «Торговий дім «Україна-Л итва» по пошті * 18.08.1998р.
В зв’язку з несплатою АТЗТ «Торговим домом «Україна-Литва» до бюджету нарахованої по актам перев рок № 250 від 26.03.98р. та Щ 360 від 25.05 93р. пені на загальну суму 1 794 453,45 грн. за ненадходження імпортних товарів на територію України по контрактам № 56-ТД-Р від 07.07.97р. та № 62- ТД-F від 03.09 97р., справа по зазначеному підприємству була передана до Арбітражного суду м.Києва. Відповідно до ст.8 Закону України «Про банкрутство» від 14 05.92р. в редакції Закону України від 14.10.98р., позивачем – ДПІ у Радянському районі м.Києва у офіційній друкованій організації Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, якою є редакція газету ’Голос України», у Kg 215 зід 10.11.98р. зазначеної газети була розміщена стаття про порушення справи про банкрутство по підприємству АТЗТ «Торговий дім «України-Литва’. У цій статті зазначалось, шо кредитори та можливі санатори свої майнові вимоги до АТЗТ «Торговий дім «України-Литва» можуть подавати до Арбітражного суду м.Києза протягом місяця з дня опублікування оголошення (тобто до 10.12.98р.). Відповідно до Закону України «Про банкрутство» питання визнання кредиторів належить виключно до компетенції Арбітражного суду, в якому розглядається спраза підприємства.
Арбітражним судом м.Києва 22.12.98р була зинесена постанова, з якій зазначалось, що заяв інших кредиторів до Арбітражного суду не надходило, пропозицій щодо проведення санації також не поступало, а тому вимоги заявника – ДПІ у Радянському районі м.Києва підлягають задоволенню. Згідно Ухвали Арбітражного суду м.Києва від 27.04.99р. № 19/353 підприємство – АТЗТ «Торговий дім «Україна-Литва» було визнано банкрутом з послідуючою ліквідацією зазначеного підприємства як юридичної особи та винесенням з державного реєстру.
2. ДАЕК «Дніпрообленерго» (ВАТ «ЕК «Дніпрообленерго”} з ТОВ «Вугілляснабінвест» за період 1995-1999 p.p. не мало договірних відносин.
Згідно з факсограмою НДЦ України № 03-33/4975 від 14.10.1996 року із 41 492 00D кВт/год електроенергії, що вироблена на Трипільській ТЕС, в мережі ДАЕК «Дніпрообленерго» надійшло в розпорядження фірми «Єдині Енергетичні Системи України» («ЄЕСУ») 39,5 млн. кВт/год у вересні 1996 року. Згідно з телетайпограмою Дніпрозського РДЦ № 106/232-3/43 від 29.10.1996 ро: ця електроенергія разом з електроенергієюЮ що належить фірмі «ОФІС», передана в розпорядження фірми «ЄЕСУ» для здійснення поставок електроенергії споживачам Дніпропетровської області. Відповідно до листа «ЄЕСУ» № 141/1244 від 18.10.1996 року ця електос енергія надійшла споживачам ДАЕК «Дніпрообленерго» в наступних обсягах : ДМК ім.Дзержинського – 55,0 млн.кВт/год та КГГМК «Криворіжсталь» – 52 895 370 кВт/год.
Постачання електричної енергії обсягом 150 мг.н.кЗт/год до меж балансової належності ДАЕК «Дніпрообленерго» для АТЗТ «ТД «Україна-Литва» або 70В «Вугілллснабінвест» не здійснювалось.
3. За результатами роботи за 1996 рік TOB «Вугілляснабінвест» та
Трипільська ТЕС складали окремі акти звірок про поставки давальницького палива та відпуск електроенергії з шин, однак підсумковий акт взаєморозрахунків з Трипільською ТЕС та НДЦ України відсутній. У зв’язку з неодноразовою зміною організаційної структури НДЦ України та НЕК «Укренерго», а також закінченням терміну позовної давності з’ясувати причини відсутності таких . документів не представляється можливим. ..
З цієї ж причини не можливо з’ясувати, на підставі чого було здійснено постачання в жовтні 1996 року належної ТОВ «Вугілляснабінвест» електроенергії в «розпорядження фірми «ЄЕСУ» (для ПК «Дебют»).*
В 1998 році перевірку діяльності ТОВ «Вугілляснабінвест» здійснювали Управління «К» СБУ та ГоловКРУ України. Згідно Акту додаткової перевірки діяльності ВБО «Будіндустрія» та ТОВ «Вугілляснабінвест» в системі Міненерго від 03.07.1998 року ВБО «Будіндустрія» товариству «Вугілляснабінвест» 85,87 млн.кВт/год електроенергії передано безпідставно. Крім того, згідно даних Обухівського КРВ, Акт взаєморозрахунків ТОВ «Вугілляснабінвест» з Трипільською ТЕС від 29.08.1996 року на електростанції відсутній і поставки 35130 тон вугілля не здійснено. Таким чином, згідно Акту ГоловКРУ від 03.07.1998 року ТОВ «Вугілляснабінвест» безпідставно реалізовано електроенергії в загальній кількості 68,899 млн.кВт/грд- і реальна собівартість електроенергії дл НДЦЕУ по тарифу ДЛ «Центренер^о»; завишена (тоб то, вартість безпідставно відпущеної ТОВ «Вугілляснабінвест”’ електроенергії) на суму 2 329 995 доларів США.
З питань погашення заборгованості НДЦ України звертався до ТОВ «Вугілляснабінвест» (листи від 03.03.1997 р. № 03-33/1231 та від 05.12.1997 р. № 03-33/9224), але відповіді від Товариства не отримав. Лист НДЦ від 01.02.1999 р. № 01-494 ЄР про необхідність проведення взаемозвірки розрахунків з ТОВ «Вугілляснабінвест» повернувся з поштовою відміткою’”За зказаною адресою такої організації немає».
4. ТОВ «Вугілляснабінвест» заперечуе факт поставки електроенергії в розпорядження фірми «ЄЕСУ». На запит УДСБЕЗ ГУМВС України в м.Києві ДП «НЕК «Укренерго» своїм листом № 01-13/478 від 02.02.2000 року повідомляє, що крім вказаної поставки в розпорядження «ЄЕСУ» ТОВ «Вугілляснабінвест» поставляло електроенергію, вироблену з давальницького палива, до мереж ДАЕК «Донецькобленерго» в розпорядження фірми «Данко» в липні-серпні 1996 року вкількості 126 млн.кВт/год та в розпорядження ДАЕК «Донбасенерго» в листопаді 1996 року в кількості 146,8 млн.кВт/год для Єнакієвського металургійного комбінату. Тому НЕК «Укренсргс» і наполягає на необхідності саме підсумкового акту звірки розрахунків за весь період роботи ТОВ «Вугілляснабінвест» по схемі постачання давальницького палива. Документи та пропозиції ДП «НЕК «Укренерго» були направлені ТОВ «Вугілляснабінвест».
Враховуючи в и ще вию* а доме і то, що в діяч керівництва НДЦ України {ДП «НЕК «Укренерго») та ДЛ1 у Радянському районі м.Києва відсутні ознаки злочину передбаченого ст.861 КК України, керуючись п.2 ст.6 КПК України,-

ПОСТАНОВИВ

1:в порушенні кримінальнеі справи по факту заяви Генерального директора ТОВ «Вугілллснабінвест» Іринюка A.B., щодо шахрайських дій з боку посадових осіб ряду комерційних та державних підприємств, якими нанесено збитків його підприємству у великих розмірах, – відмовити.
2. Про прийняте рішення повідомити Генерального директора ТОВ «Вугілляснабінвест» Іринюка A.B.та УДСБЕЗ ГУМВС України з м.Києві.
3. Копію постанови направити прокурору Залізничного району м.Києва.
Оперуповноважений ВДСБЕЗ Залізничного РУ
ГУМВС України в м.Києві
лейтенант міліції С.В.Безпапько «ЗГОДЕН»

Начальник ВДСБЕЗ Залізничного РУ ГУМВС України в м.Києві «

P.S:

3 сентября 1998 года,будучи арестованным по сфабрикованному луганской налоговой милицией уголовному делу «за неуплату налогов в особо крупных размерах НЕУСТАНОВЛЕННЫМИ ЛИЦАМИ «(!!!????),я был допрошен на Владимирской,33 в ГУ К СБУ,где ВПЕРВЫЕ узнал о своем сотрудничестве с ЕЭСУ и поставке в их адрес э/энергии на 4,5 млн долл…Увы,после моих подробнейших объяснений предъявленные мне материалы по ЕЭСУ и протокол допроса были уничтожены…На расследование преступлений ЕЭСУ десятилетие тратятся огромнейшие государственные средства,дармоеды в погонах стремительно растут по служебной лестнице,а на самом деле правоохранительные органы очень тщательно зачищают следы преступной деятельности хозяйки ЕЭСУ и благодаря этому уже в ранге Премьера она нанесла Украине еще больший ущерб,лоббируя позорные газовые соглашения-2009,”рефинансируя» банки и набираясь кредитов, шо «сучка блох» (с).

«…- Правда ли, что в рамках этого расследования только из Днепропетровской таможни Вами было изъято 22 тысячи таможенных дел, которые в последствии были уничтожены?

«- Это неправда. Действительно, мы изъяли у Днепропетровской таможни все уголовные дела о нарушениях таможенных правил за 10 лет, но мы передали их на хранение в одну из воинских частей. А то, что в этой воинской части произошел пожар – это случайное совпадение. Я предполагаю, что таможенные дела в самом деле могли сгореть, но за это нужно отдать под суд командира воинской части, который был ответственен за их сохранение….» -из интервью Николая Обихода: «Мой долг – защитить честь украинской юстиции»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ