Человек не терпит насилия!

Співробітникам слідчих управлінь присвячується

Шановні панове слідчі слідчих управлінь облестей, співробітники СУ УМВС України в Полтавській області просять Вас залишати свої кометарі та думки з приводу нижче викладеного.
Так, починаючи з 26.08.2013 року слідчі СУ УМВС України в Полтавській області за усною вказівкою начальника штабу, підполковника міліції Рославлєва Руслана Вікторовича, знаходячись на чергуванні СОГ Управління, вимушені в період часу з 21 години, дня чергування, до ранку наступної доби виїздити до міськрайорганів УМВС для вивчення:
— організації роботи слідчо-оперативної групи (знання нормативних
актів, екіпіровка, оперативність виїзду, якість зібраних на місці події
матеріалів), наявність додаткової слідчо-оперативної групи;
— стану зберігання затриманого та заарештованого автомототранспорту,
який зберігається на штрафмайданчику міськрайвідцілу, речових доказів;
— своєчасності інформування чергової частини УМВС;
— обґрунтованості затримання громадян, організація розбору та розгляду
матеріалів відносно правопорушників, доставлених до органу досудового
слідства;
— своєчасності інформування центрів вторинної правової допомоги під час
доставлення осіб до органу досудового слідства;
— порядку ведення журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені
кримінальні правопорушення та інші події;
— обґрунтованості прийняття рішень про списання матеріалів до справи у
порядку Закону України «Про звернення громадян» або КУпАП за заявами та
повідомленнями громадян.
Законність вказаної вказівки була поставлена під сумнів слідчими які заступають на чергування, в зв’язку з чим Рославлєв Р.В. в нецензурній формі висловив свою думку щодо слідчих взагалі та області зокрема (навіть бувалий майстер з ремонту взуття позаздрив би таким висловам поважного начальника штабу, підполковника міліції), вважаємо, що начальник ГСУ, дуже б здивувася, словам Рославлєва Р.В., про те, що останній керує “неробами” слідчими та вони будуть робити те, що він скаже. На законну вимогу слідчого представити будь який документ (наказ) щодо такої діяльності слідчих під час чергування в СОГ, Рославлєв Р.В. прикриваючись керівництвом УМВС повідомив, що така вказівка існує, але мабуть забув, що вона має буди викладеною письмово. Рославлєв Р.В., будучи особою амбіціозною але не дальновидною, повідомив, що до кінця дня “рішить” такий документ, який дасть йому змогу керувати слідчими які знаходяться в СОГ. На диво Рославлєв Р.В. своє слово дотримав, зняв безпідставно з добового наряду слідчого який поставив під сумнів його “законну” усну вказівку, після чого до 21.00 підготував та завізував у керівництва УМВС відповідне доручення №113/08 від 30.08.2013 року “Про організацію перевірок стану обліково-реєстраційної дисципліни та діяльності слідчо-оперативних груп у міськрайорганах УМВС”, в якому йдеться лише про співробітників слідчих підрозділів, і жодного слова про співробітників інших служб, в тому числі ШТАБУ в безпосередні обов’язки яких входить перевірка чергових частин, а також райвідділів. Слід зазначити, що за результатами комплексної перевірки УМВС України в Полтавській області, яку проводило МВС, Рославлєву, компетентними первіряючими, було категорично заборонено направляти членів СОГ на перевірки діяльності чергових частин та СОГ міськрайвідділів, але Рославлєв Р.В., вирішив, що подібні вказівки для нього не є приорітетними, а слідство взагалі це “пеньок об який він може потертись”.
Отримавши вказане доручення, черговий слідчий який заступив на зміну “знятого” слідчого, палкого бажання підпорядковуватись “новому начальнику СУ” не виявив, та також поставив під сумнів взагалі наданий йому для ознайомлення документ, але все ж таки виїхав за 200 км. від місця роботи. Уявіть собі здивування осіб, відповідальних за виділення ПММ, коли вони дізнались про призначення 40 літрів пального, яке необхідно виділити для поїздки слідчого в міськрайоргани відділу області для того щоб перевірити чи сплять члени СОГ в формі чи ні, враховуючи, що оперативні групи на районах, примудряються наїздити до 200 виїздів за добу лише на 10 літрах.
Взагалі, узагальніюючи, вище викладене, стикаємось з наступними правовими колізіями: видане доручення, примудрилось за своєю юридично силою переплюнути наказ МВС України №13/7-8974 від 26.06.2013 року та діючий Кримінально-Процесуальний Кодекс України, оскільки:
— чергові слідчі не спроможні в повній мірі виконувати наказ МВС України №13/7-8974 від 26.06.2013 року оскільки під час скоєння, реєстрації та розкриття резонансних правопорушень можуть бути за 100-ні кілометрів від каналів електронної пошти та вчасно інформувати чергового слідчого по ГСУ про такі факти, а також виїздити в разі необхідності на резонансні правопорушення;
— наступного дня після чергування слідчі не спроможні повноцінно виконувати свої службові обов’язки по розслідуванню кримінальних проваджень, оскільки зобов’язані знаходитись на робочому місці.
Цікаво почути думку своїх колег щодо вказаних обставин, можливо в інших областях також існує подібна практика. Якщо, більшість буде згодна з діями Рославлєва Р.В., слідство облісті пропонує поставити його в один ряд зі “святими”, а співробітників штабу його визнати його послідовниками.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

31 ответ

 1. Про Рославлева все ясно, а що думає про це керівництво УМВС області та ГСУ, якщо слідчими керує прокурор, хочуть керувати оперативники, а тепер керує і Штаб, потім будуть керувати слідчими дільничі та….

 2. Да, слідчими керує прокурор, хочуть керувати опера, тепер вже керує ШТАБ, потім будуть керувати дільничі, потім….

 3. Если следаков нагибают выполнять работу “штабных”, интересно было бы посмотреть на последних, как бы они “заменили” следака на месте проишествия?! Начальник СУ- почему-то дает загонять “своих”?! А руководство УМВД- как можно было вообще подписать такой ”наказ”???

 4. Ну, у меня такая чуйка, что Рославлев амбициозный по причине своего тяжелового детства, а следаков если честно жаль!

 5. для всего того, чего жаждет товарищ Начальникъ, умные люди уже давным-давно придумали такой вид проверяющих как “ответственный от руководства”, который в пределах своей территории обслуживания и ездит по РО, ИВС и т.п. для того, чтобы посмотреть как и что делается в подразделениях. очень яркий пример борьбы с дублированием функций в милиции!!! 🙂
  а в данном случае штабнюк, просто хочет за счет других служб поднять свой собственный показатель и показать свою особую важность! кстати, грамотный дежурный при поддержке Нач РО еще и хер бы дал следаку в своих реестрах и бумагах копаться)))

 6. ох и предурок!!! где же столько бензина взять, чтобы его дебильные прихоти выполнять?!?
  кстати, этот вопрос следовало задать как раз тому начальнику, который приказ подписывал!

 7. вот интересно! а если во время такой чудо-проверки случается контроль, кто должен ехать на ОМП, если следак где-то в жопе мира? или нехай весь свит зачекае?!? :)))

 8. Следствие давно пора вывести в отдельную службу — юстицию, как в России!!! В РФ следственные органы не входят в состав полиции, а до того — не входили в состав милиции!!!
  Подчиняются непосредственно начальнику органа внутренних дел, и только ему, и вышестоящему начальнику по линии следствия!!!!

  Какого хрена у нас следствие — милиция, непонятно, в Законе “Про міліцію” следствия НЕТ!!! Штабисты пусть командуют ментами — операми, участковыми, ПС-никами. Следствие — не менты!!! Следствие — это юристы, проходящие службы в органах внутренних дел!!!!

 9. Это ещё раз доказывает кто управляет милицыей, а потом милиционеры становятся во всём виноваты, какие команды такая и работа.

 10. Надо сначала посмотреть, кто в даный момент руководит следствием в Полтавской области, жополиз всех штабистов и служб далеких от следствия — Гладирь Александр Николаевич, который сцыт поехать к Чинчину и рассказать о сложившейся ситуации в следствии, потому как боится как на это отреагирует Федосов, который и содержит этого Рославлева, которого давно уже надо списать по профнепригодности, так как реально психически неуравновешенный человек, чего только стоят его служебные проверки по следователям — это тоже ему разрешено как Гладырем так и Федосовым. Не нами придумано, что рыба начинает гнить с головы, так что Гладырю — ГАНЬБА! Не можешь защитить следователей уйди и не позорся!

 11. Фыз.лицу — я не согласен, что Гладерь не понимает в следствии, он довольно неплохой начальник, давно в следствии и может руководить имеет свое мнение, другое дело что всеми следаками и начальником СУ руководит нач. УВД и будет ли он, отстаивать прав и прямые обязательства следователя, расследовать дела….

 12. Думаю, що причиною цього конфлікту є те, що працівники штабу не можуть залізти в кримінальне провадження, бо це суперечить чинному законодавству. Разом з тим кримінальні провадження складаються з декілька бумажок, оскільки новий КПК придумали, а засоби для його впровадження — ні. От і штопаються кримінальні провадження, а потім вони закриваються без належного розслідування, бо тим складом слідчих неможливо охопити цю всю роботу. Більше того, зараз ГСУ закриває очі на той факт, що заяви про злочини взагалі не можна списувати висновками на підставі ЗУ “По звернення громадян” в разі не підтвердження викладених у них фактів, оскільки це суперечить ст. 12 цього ж Закону. Кожен громадянин може скасувати такий складений висновок за заявою про злочин уже на тій підставі, що рішення оформлено не в установленому законом порядку. Слідчий повинен відкрити провадження, а потім його закрити у порядку ст. 284КПК України. Раніше за заявами про злочини, у ході перевірки яких не отримано інформації про їх підтвердження, складались відмовні матеріали, зараз вихід один: відкривай провадження, а потім закривай. Проблема в Полтавській обл може і полягає в тому, що начальник штабу Управління пробує покращити роботу по збору добовими нарядами матеріалів, за якими відкрито кримінальні провадження, по працівники штабу перевірити, які матеріали є у кримінальному провадженні, не можуть.

 13. Если следак может сам за себя постоять, а не его руководство, значить он компетентный СЛЕДОВАТЕЛЬ!!!

 14. кометатору під № “1”;
  Слухай, мені не зрозумілі твої твердження накшталт “Проблема в Полтавській обл може і полягає в тому, що начальник штабу Управління пробує покращити роботу по збору добовими нарядами матеріалів”
  — А може досить вже “покращувати”, а взяв би та сам разом зі слідчим сів у машину та протарабанив дві, а то й три сотні кілометрів!? Можливо тоді б більше і не виникало подібних “геніальних” ідей.
  Або навіть краще; під час поїздки слідчого по області, нехай сам передає інформацію про злочини на Київ!

 15. Поддерживаю физ. лицо — до Гладыря так следователей еще никто не загонял. Такие маразматические приказы начали рождаться только при нем и это неопровежимый факт.

 16. Ребятки мои,то ли еще будет…Всё,что можно,уже сделано…А Фаринник увеличил сеть контор-адвокаты рулят-менты фуйня…Доброго всем рассудка и не упивайтесь,когда есть халявная водка-они нас спаивают.Крепко жму руку всем нормальным мужикам.

 17. Следствие не должно подчиняться начальникам милиции, чтобы было объективное расследование, иначе все эти подтасовки и фальсификации будут продолжаться и дальше. Когда же у нас будет независимый следственный департамент?

 18. как я думаю, так Рославлев заигрался в своих солдатиков… все ему покомандовать хочется… и чужими руками своему подразделению набить выявленные недолики. содержим армию штабников да статистов, могут только контролики да тревоги рожать. Думаю во времена Наполеона шли бы они в первых рядах на ровне с ослами.

 19. Гладирь жопу всем лижет и за своих постоять не может, так как еще и.о., хотя это не важно, он по жизни такой! Не быть ему начальником СУ, его место зам у Рославлика!

 20. И он и “ты” знаете что все вышеизложенное чистая правда, а в глаза ему будет БОЛЬНО и так не долго ” править” осталось

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ