Человек не терпит насилия!

Паспортный Сервис

Давайте поговорим о ГП ”Документ”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

93 ответа

  1. Не надо нам тут мозги запудривать! ,, Конкуренция….Належний рівень!,,… Между кем и кем конкуренция? Между госструктурами и коммерческим предприятием?!!! Заведомо проигрышная ситуация для госструктур- ведь все платежи идут ТОЛЬКО в госбюджет, а коммерческое предприятие — имеет свой навар в 350 грн с каждого паспорта!!!

  2. Питання до Паспорт: Як що ви пропонуєте зменшення монополії Держави на послуги, що надає Мігрційна служба, чого ви вирішили, що монополія їх надання повинна належати Паспортному сервісу? Не тільки Паспортний сервіс платить податки! Але тільки він отримує прибуток!!!

  3. По-перше, чому відразу завідомо програшна ситуація для держ.установи. Не зовсім так, оскільки вартість послуги дешевше на 350,00 грн. А для певних категорій осіб, це значна сума. Той для кого вартість не є першочерговим чинником при здійсненні свого вибору місця отримання послуги, може зробити свій вибір на користь іншого суб’єкта надання послуги, але за умови, що інші чинники, які безпосередньо впливають на здійснення його вибору будуть відповідати належному рівні. Тому кожен громадянин повинен сам вирішувати де і як отримувати послугу. А суб’єкт надання цієї послуги зобов’язаний зробити все необхідне для того, щоб саме до нього прийшов громадянин, і що немаловажне вийшов від нього з почуттям задоволеності. По-друге, монополії взагалі немає бути, бо інакше ніколи не буде якісних послуг.Крім підрозділів ДМС та ДП”Документ”, є ще ЦНАПи, а можливо існує певна потреба ще збільшити коло суб’єктів надання таких послуг. Це компетенція законодавця та уряду.По-третє, отримання прибутку є основною метою господарського розрахунку(самоокупність плюс рентабельність, це основний спонукальний мотив діяльності такого роду та джерело задоволення потреб суспільства). І останнє, якщо на даний час у підрозділів та органів ДМС немає достатньої кількості обладнання та персоналу для якісного, швидкого та своєчасного задоволення потреб суспільства в частині отримання таких послуг, то чи варто обмежувати право громадян, які свідомо та добровільно роблять свій вибір на користь іншого суб’єкта надання послуг. Як тільки ситуація врегулюється, люди самі можливо перестануть ходити туди де дорожче. Тут бажано виходити з реалій життя та розумного урівноваження попиту та пропозиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ