Человек не терпит насилия!

Як підполковник міліції Баб’як квас вкрав

Майже рік тому, а саме 15 червня 2012 року, в Дніпровському районі столиці, працівники патрульно-постової служби без будь-яких пояснень переклали з мобільної кав’ярні в службове авто 2 бочки з квасом, які на праві оренди належали підприємцю Бяльському В.О. Після чого склали протокол про безхазяйність даних бочок. Судовий розгляд за цією справою триває і досі. 
8 червня 2013 року, старший дільничний інспектор Дніпровського районного управління підполковник міліції Баб’як Михайло Миколайович, на власному автомобілі марки Daewoo Lanos під’їхав до автокав’ярні «Мобі Кава» та безпідставно, без будь-яких пояснень і складання протоколу, вилучив дві бочки з квасом, які поклав на заднє сидіння власного авто. 
Спочатку розмови Михайло Миколайович повідомив, що даний квас належить йому, а потім, що належить міліції.
У службовому кабінеті, записавши мої ідентифікуючі дані, підполковник почав вигадувати нісенітниці. Наприклад, про мою причетність до реалізації даного квасу, оскільки в нього є інформація про мене, як “кришу”.
Згодом дільничний Баб’як почав погрожувати мені позовом до суду, оскільки я проводив відеозйомку його протиправних дій.
Також у даному інциденті брала участь невідома жінка, яка дільничного називала батьком, але вела себе як міліціонер, особистий охоронець та прес-секретар. Дана особа вимагала документи на торгівлю, намагалась вибити з рук телефон, за допомогою якого я фіксував їхні дії, вступала в дискусію, пояснюючи дії Баб’яка, навіть намагалась нас зачинити в службовому приміщені. Виникає питання щодо доцільності втручання даної особи у службову (хоч і протиправну) діяльність старшого дільничного. На мою думку, навіть за наявності родинних відносин з працівником міліції не дає підстав для подібних скандальних дій!
Я звертаюсь до прокуратури з проханням втрутитись в ситуацію та розібратись чи є в діях цих двох осіб порушення чинного законодавства. Особливу увагу хочу привернути до порушення прав журналістів, за яку передбачена кримінальна відповідальність згідно статті 171 Кримінального кодексу України.
Олексій Бусаєв

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. а что, старший околотошный — должность подполковничья? там , вроде, выше майора не прыгнешь. или перевели с понижением, или за особые заслуги звание на ступень выше должности?

  2. Ви дістали вже своєю брехнею, яку виливаєте на сторінках інтернета, висвітлюєте тільки ту сторону події яка вигідна Вам, прикриваючись законом, в якому нібито вказано, що міліція повинна захищати тільки журналістів. Я теж за справедливість, але коли читаєш Ваші однобокі висвітлювання, то не дуже віриш в написане.

  3. Фоксу, в кінці статті є ссилка на відео, раджу додивитись до кінця.
    При перевірці міліціонери повинні діяти виключно у межах своїх прав та повноваженнях.
    Це не однобоко, це закон.

  4. не хуй барыговать без документов.менты хуевые?да?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Про Шкарлєта

Божечькі, який піздєтс.Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.Вова, ето піздєц,…

А как же Сытник?

Стремительность новой Рады – радует. Особенно радует, что в ней теперь не слышно мерзкого голоса Ляшко. Проститутку сняли с довольствия,…

Как бывшие "регионалы" покупают психиатров

Звертаюся до Вас, з проханням оприлюднення ситуації, яка склалася з приводу постійних спроб визнати мене психічно хворою та недієздатною. Тривалий суцільний…
НОВОСТИ