Человек не терпит насилия!

Покращення в лісах Чернігівщини

Шановне товариство.
Хочемо розповісти про ситуацію, що склалась в мисливському господарстві «Любеч» Козелецького району, Чернігівської області, після приходу нового керівника Ткачука Степана Михайловича. Для України нині стало сумним правилом, що більшість посадових осіб, від мала до велика, просто чхає на Закон і вважає себе щонайменше пупами Землі, яким дозволено все і вся.
Мисливці Чернігівщини пам’ятають, як лісами гуляв кабан, олень і косуля. Але з приходом нового керівника Ткачука С.М. ці тварини залишились лише у пам’яті мисливців. Хижих тварин в лісах майже не залишилось, а ті що залишились приречені бути вбитими браконьєрами. Запобігти незаконному відстрілу звіра можливості немає, оскільки на майже 4 га угідь, в наявності лише один автомобіль УАЗ, який крім того що технічно постійно несправний, так і заправлений, як то кажуть, «щоб завівся». На все господарство установлено лише одну кормушку, декілька підгодовувальних майданчики і все.
Будь-яка робота стосовно розведення диких тварин в господарстві не ведеться, куди витрачаються виділені на розведення звіра кошти невідомо. Також невідомо, чому не дивлячись на очевидно деструктивну роботу Ткачука С.М., жодна з контролюючих інстанцій вперто не помічає катастрофічного становища в господарства. Мабуть насправді є речі, які завжди перемагають зло, і це аж ніяк не добро.

Небайдужі мисливці Чернігівщини.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. А те що Ви віднімаєте інше життя заради забави то це не важливо, чи останній кусок хліба доїдаєте?

  2. охоту в Украине надо запретить. Для всех. Кроме избранных членов ПР и только в специально отведенных местах. В районе Изюма.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ