Человек не терпит насилия!

Попова викликають на самосуд під стіни Верховної Ради

Голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова викликають на громадський самосуд, який відбудеться 2-го квітня о 10-00 під Верховною Радою України.

Відповідну повістку буде офіційно передано до КМДА о 12.00 у понеділок представниками громадянського руху “Спільна Справа“.

У повістці Попова інформують про те, що він звинувачується у скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України “Службова недбалість“, а саме — неналежне виконання своїх обов’язків, яке призвело до особливо тяжких наслідків — збитків для киян та навіть людських жертв.

Активісти зазначають, що не забезпечивши належну ліквідацію наслідків негоди, яка спіткала Київ минулого тижня, Попов є винним у ненаданні своєчасної медичної допомоги десяткам людей, які її потребували і які померли, оскільки автомобілі “швидкої” не могли вчасно прибути на виклики.

“Ми зараз з’ясовуємо скільки реально людей загинуло через злочинну недбалість Попова. Також буде встановлено скільки людей позбавились життя минулого року через падіння бурульок та інші наслідки профнепридатності цього ерзац-голови КМДА”, — зазначив координатор ГР “Спільна Справа” Олександр Данилюк, коментуючи ситуацію.

За його словами, “після такого чесні офіцери стріляються”.

“Але у колишнього співробітника КГБ Попова немає найменьшого уявлення, що таке офіцерська честь. Тому його буде судити громада, як єдиний легітимний на сьогодні в Україні суд”, — підкреслив Данилюк.

Прес-служба громадянського руху “Спільна Справа”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Только за то что скорые не могли подъехать к больницам и людей несли на носилках от ближайших трас + больницы работали в обычном режими, а не в режими “ЧП”.(в ряде случаев люди умерли) И то что закрыли метро и люди замерзали в машинах. Люди выжили не благодаря работе гос.структур, а в силу взаимопомощи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ