Человек не терпит насилия!

Слуги Петра Мельника: у технічного кандидата Семка купили сміттєбаки за понад два мільйони

На окрузі 95, де з розгромом програв скандальний Петро Мельник, була зареєстрована рекордна кількість мажоритарників.Зрозуміло, що з-поміж, мало не 5-ти десятків кандидатів був не один десяток технічних. Одним з таких “техніків” став Петро Семко (чоловік депутатки Київської облради Наталії Семко, яка є однопартійницею одіозного члена “Парітї регіонів” Мельника).

Перемога Петра Мельника стала для подружжя Семко родинною справою.

Доки депутатка облради Наталія Семко влаштовувала агітаційні заходи для Петра Мельника (припрошувала дітей купатися в “почищеному” озері, де вміст лактопозитивної палички в кілька разів перевищував норму й водойма, згідно з результатами експертизи СЕС та перевірки прокуратури міста Києва, була непридатною для купання й не мала необхідного пляжного паспорту), чоловік Наталії Семко не пошкодував десять тисяч гривень на реєстрацію себе кандидатом в народні депутати.

До слова, в декларації родини Семків дохід чоловіка, який є директором ТОВ “СНГ-Плюс”, становить 40 тисяч 182 гривні.

Дружина Наталія виходить витратила на реєстрацію чоловіка кандидатом в депутати мало не весь свій річний заробіток. За рік у неї дохід склав 13 956 гривень. (Наталія Семко здобуває третю вищу освіту в Національній академії державного управління при Президентові України, а заробляє ледь-ледь на прожитковий мінімум.)

Чоловік Семко не вів активну передвиборчу кампанію, йшов від “Української морської партії” (партія понад 10 років тому створена Сергієм Ківаловим, який потім став членом “Партії регіонів”). Учасник перегонів у скандальному окрузі Петро Семко набрав 182 голоси (0,2 %).

Варто зазначити, що кандидати в народні депутати можуть подавати від себе кандидатури на членство в комісії щоб контролювати підрахунок голосів. Під час формування комісій в одіозному 95 окрузі виник скандал: до складу комісій потрапили, на переконання активістів ОПОРИ та опозиційних кандидатів, лише представники провладного кандидата Мельника та технічних кандидатів, повідомляла “Українська правда”.

Нещодавно одному коцюбинчанину пощастило крадькома дістати звіт депутата облради Наталії Семко за 2011-2012 роки її роботи на благо громади.

У звіті з-поміж 4 пунктів за 2 роки плідної діяльності в смт Коцюбинське значиться в заслугах скандальна чистка озера, де так “вдало” випускниця Академії державної податкової служби Наталія Семко допомагала Петрові Мельнику шляхом ризику для здоров’я дітей провести агітаційні заходи, та придбання контейнерів для відходів коштом бюджету.

З огляду на те, що Наталія Семко має з чоловіком спільний бізнес, журналісти направили Інформаційний запит до Київської облдержадміністрації з проханням поточнити, у кого й на яку суму за державний кошт закупили контейнери, про які йдеться в звіті Семко.

7781c melnyk0semko

Виявилось, родина Семків, яка останніми копійками підтримувала кампанію Петра Мельника, на “чистій екології” заробила понад 2 мільйони гривень.

Із наших податків у ТОВ “СНГ-Плюс”, де є директором чоловік депутатки облради Наталії Семко, закупили для області у 2011-2012 роках 450 контейнерів на суму близько 2 мільйонів 250 тисяч гривень.

Тепер стає зрозумілим, де сім’я Семко взяла гроші на дорогі авта попри декларування своїх скромних прибутків, що неодмінно має зацікавити податкову службу України.

Петро Семко при річному доході родини близько півсотні тисяч гривень є власником Mitsubishi Lancer 2008 року випуску (зараз на вторинному ринку таке авто коштуєблизько 15 тисяч доларів).

У пані Семко авто ще дорожче – вона їздить на Mitsubishi Pajero 2008 року (зараз на вторинному ринку таке авто коштує близько 30 тисяч доларів).

Тобто лише транспорт (без врахування двох будинків – 250 та 70,8 квадратних метрів) родини навіть на вторинному ринку коштує сумарно 45 тисяч доларів (близько 360 тисяч гривень). При річному доході у 54 тисячі гривень сім’я депутата облради Семко мала б понад 6,5 років нічого не їсти й не пити, а лише збирати на дві дорогі автівки.

На сайті селищної ради через тиждень після того, як частину цієї інформаціїоприлюднили на Сайті громади селища Коцюбинське, вийшла “реанімаційна” для родини Семко публікація під назвою: “Великі люди маленького міста або Компанія “Рада” – 20 років успіху на Україні”.

От такі вони… великі люди з 20-літнім стажем успіху НА Україні.

Ірина ФедорівЖурналіст, викладач, депутат селищної ради.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

  1. Господи,та что вы несете?! Я учусь в НУДПСУ и да,взятки в нашем уневере есть,но вы видели нашу територию? Она же шикарна! Не в одном вузе нет такой територии. Сколько праздников у нас. Та и наши общежития… Найдите где то лучше ? Не найдете. Трасса : КИев — Ирпень,по вашему кто е построил? ПУШКИН? Нет,это все Мельник. НУДПСУ — это центр Ирпеня назвать можно. И да,Мельник плохой конечно же. Но для нас он делает дофига как много.

  2. Петя Мельник сделал из НУДСПУ кормушку для себя и прихлебателей преподавателей. Взятки за экзамены — постоянно. Поборы на подарки “педагогам” — стипендии не хватает. А уровень преподавания как раньше в ПТУ. #опа!

  3. Не, хлопец то не очень плохой был…раньше за поступление можно было сторговаться за 3 000 $ (2003-2004 гг. ) сейчас же чуть дороже от 10-ки…сами понимаете инфляция и т д…тем более надо же всю семью тянуть — а это дома, машторф, земли покупать или точнее вымучивать, опщаги строить типа для студентов, реальный владелец родственники которое в этих опщагах по 800 гр.в месяц за койку место берут…чел не гребует ни чем…даже на телках економит…. Проводит роботу со студентами на 4х и 5х курсах. Собирает всех и спрашивает где будешь работать и так каждого. В списках у себя отметки ставит какая студентка или курсантка подходит для обработки…и понеслась … Вызывает к сибе в кабинет в дальную комнату, закривает из нутри и говорит если хочешь хорошо учится то сначала хотя бы подержи ЕГО в руках…ахах Перун старый тупо используя свое положение трахает малолеток это Пиздец какой то … Так что ребятки если имеете привлекательных девочек которое закончили лесную академию не факт что старый пень там не побывал (((
    А воопще ректор заделал из говна конфету, но тут нужно не забывать что якобы он все бабки которые он берет даже в кабинете от посторонних людей , — пускает на развитие бурсы…разве что на взятки выше чтоб продвигать свой проект…потому что обем финансирования бурсы второе по Украине …в конце отчетного года всегда обнаруживаеться каких то лишних 10 млн. Которые потом через профком студентов обналичуют , типа на помощь студентов тратят… Так что розростается бурса за бюджетные деньги, которое в конечном итоге всеравно еще и Петруха пиздет…моногранный такой персонаж — Меля… А политик так то воопще … Впадло даже писать… Не стоит он того.
    Одно удевляет почему этому персонажу еще до сих пор яйца не оторвали….?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ