Человек не терпит насилия!

Поверни собі Країну

421412 533307260025433 859665421 n

Десятий місяць поспіль триває війна за Гостиний Двір.

З травня 2012 року громадські активісти утримували цю пам’ятку містобудування, яку невідомі «інвестори» з кіпрським корінням хотіли знищити, перетворивши на черговий безликий торговельний центр. Десятий місяць у Гостиному Дворі відбувався безпрецедентний для України експеримент зі створення вільного культурного та освітнього простору.

На боці «інвестора» — вся сила державних органів. Його «прикривають» Кабінет міністрів, Міністерство культури, Архітектурно-будівельна інспекція, Фонд державного майна, Київрада…
Державні органи ігнорують навіть факт пожежі, яка сталася у Гостиному Дворі. Нарешті, на боці «інвестора» виступила каральна державна машина, вершиною “діяльності” якої стало брутальне побиття загонами «Беркуту» людей у Гостиному Дворі. За деякими свідченнями, такого бойовиська Київ ще не бачив за всі роки Незалежності.

Проте кияни не мають наміру відступати. Гостиний Двір став центром спротиву Києва перед навалою жадібних та безпринципних «інвесторів» на дитячі садки та школи, спортивні майданчики та узбережжя Дніпра, книгарні та видавництва, бібліотеки та музеї, парки та сквери

Відстояти Гостиний, не допустити його руйнації – є справою честі, совісті, самоповаги ба навіть питанням життя, чи смерті Міста, Держави!

2 березня 2013 року, у суботу, о 13.00 на Контрактовій площі громадські активісти, музиканти, артисти та усі небайдужі кияни проводять мітинг-концерт проти свавілля органів влади та на захист Гостиного Двору.

Приходь.

Покажи, що ти – Киянин і не даси знищити своє Місто. Не даси знищити твою країну!

Захисти Гостиний Двір — поверни собі країну!
Сторінка події: https://www.facebook.com/events/120037851511527

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

22 ответа

 1. Готовся гомик!!! За тобой скоро прийдет Тягнибок и его мальчики, это дело времени! Прийдеться сехать в Чечню, сделаешь обрезание, и будешь трахать их овечек, козочек, и принять Ислам!!! Вот твоя перспектива, Чорт безродный!!!

 2. Смерть фашистским недобиткам из “Сволоты” и их прихвостням из БЮТ!!! наши деды в 45-м уже подняли красный флаг над оплотом фашизма, мы — повторим! В нашем городе уже двух сволотовцев отправили в реанимацию, дав им п..ды, это только начало!

 3. Черкащанину. Смерть донецким оккупантам и их прихвостням-коммунистам — политическим проституткам!!!

 4. Готов принять участие в акции по сносу памятника бандере! Как видим, закон разрешает это делать.

 5. Маструбило-позорный, ты на сайте “ОРД”, а не на “Порно”! Чего — замкнуло? Хорош “гамно” курить с утра! Выпей кефиру и спать!!!

 6. Никто не даст нам избавленья —
  Ни бог, ни царь и ни герой!
  Добьемся мы освобожденья
  Своею собственной рукой.
  Чтоб свергнуть гнет рукой умелой,
  Отвоевать свое добро !!!!!!!!

 7. 5.45 — ЭТО ЦЕНА ТЕБЕ В РУБЛЯХ ЗА ПУД ВЕСА? ИЛИ ДИАМЕТР “ОЧКА” В СОРТИРЕ НА АВТОВОКЗАЛЕ ДЛЯ ТВОЕГО ПРОНИКНОВЕНИЯ В НЕГО, УПЫРЬ? СКОРЕЕ ДИАМЕТР ТВОЕГО СОБСТВЕННОГО ОЧКА, В САНТИМЕТРАХ, ПОСЛЕ ПОСЕЩЕНИЯ “КРАСНОЙ ПЛОЩАДИ”, ЧМО!

 8. Куда приходить на защиту памятника Ленину, который незаконно разрушили мрази, прикрывающиеся депутатскими корочками?

 9. Поверни собі Країну, але не забувай про обман Гранітної і Помаранчевої революції. Не дозволяй продажним перевертням скористатися результатами протесту. Висувай вимоги зміни системи і пам’ятай, що революції не роблять брудними руками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

8787

8787

В Николаеве подложили бомбу члену преступной группировки Титова

В Центральном районе Николаева утром 20 июля возле двора дома 36-летнего местного жителя обнаружили предметы, которые могут быть взрывоопасными.  Об…
Жизнь -- боль

Жизнь -- боль

  “ОРД”
НОВОСТИ