Человек не терпит насилия!

Кому віддали басейн «Водник»


“Ми звідти переїхали!”, — ділиться зі “Свідомо” Андрій. Він з асоціації Айкідо. Раніше їхні секції проходили в спортивному комплексі ”Водник”.

Хлопець додає: “Як такого комплексу вже немає. Ну може тільки басейн. Там постійно все змінюється, тепер щось ще й будувати збираються!”

29-го листопада Київрада вирішила, спортивному комплексу «Водник», що на вулиці Волоська, 62 – потрібен новий господар. І івіддали його приватній компанії «Київ-Арт». Натиснули кнопки «за» – УДАР, Партія регіонів, «Громадський актив», а ще уламки «Блоку Черновелького» — «Столичні реформи», «Республіка Київ», «Сильна Україна», «Соціальна справедливість», «Кияни», «Відродження», «Ініціатива» та Демократична партія. Проти передачі «Водника» в приватні руки повним складом голосували «Блок Юлії Тимошенко» та Народна партія. (Поіменний список тих, хто проголосував – дивіться тут).Компанія «Київ-Арт» отримує для реконструкції та експлуатації 0,40 гектари землі разом з басейном «Водник» в оренду на 10 років.

Що це за компанія? За даними держреєстру підприємців, з 2007-го року «Київ-Арт» займається будівництвом. Проте популярною стала тільки цього року. У квітні перемогла на конкурсі від київської адміністрації. Ті шукали інвестора для будівництва будинку з терасою та стоянкою на Ползунова, 1, що а Солом’янському районі. Ціна контракту – шість мільйонів 670 тисяч гривень.

Серед засновників компанії — Марина Пелих. Хто це? Директор кінотеатру в самісінькому центрі Києва — «Зоряний». До неї директором був Андрій Кравець. Проте в 2006-му він був змушений піти: спочатку заступником у Кабмін, потім депутатом від Партії регіонів у Верховну Раду, а у 2010-му – до Державного управління справами. Керує ДУСею він і нині. За офіційною біографією Кравець – чоловік Марини Пелих.

Ми спробували зв’язатися з новим власником “Водника”, щоб дізнатися про плани на майбутнє. Проте слухавки ніхто не підняв.

До речі, «Київ-Арт» має ще одного засновника. Це Дмитро Ярич. Його прізвище стало популярним після того, як Київрада подарувала Гостинний двір для «реконструкції» під торгівельно-офісний центр, компанії «Укрреставрація». За даними держагентства з розвитку інфраструктури фондового ринку, з 2011-го року він її директор. Ми, до речі, порівняли, як Київрада віддавала Гостинний двір 21-го вересня. «Розклад» як і за «Водник», єдина зміна в голосах – УДАРу. Поплічники Клична були проти віддавати історичну будівлю «Укрреставрації».

А «Київ-Арт» — це не перше місце, де Ярич працював разом з Пелих. З дружиною Кравця він працював в кінотеатрі «Зоряний» — юристом.

Марія Землянська, “Свідомо“ 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Приезжала в гости из США одноклассница, эмигрировавшая в1993 году, показать дочери город ее рождения. Впечатления:” Я в Киеве не вижу киевлян”…

  2. Монголо-татары “рвали”; фрицы, в разные времена, “кроили”… Но, так как соотечественники из разных землячеств “пораються” в этом городе — пример для варваров всех времён! И коренные жители Киева “должны” им сочуствовать (их “родины” в депрессивных оказались) и “любить” их “як таких самих украінців”…? За такое, за дух Киева — вытравленный хамством, примитивизмом и стяжательством — никогда!!! Самый запоминающийся день-два это 31 декабря и 1-е января. Любимый город, словно глубоко вздохнувший испалин, праздновал ”освобождение”!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ